Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość do Etnaa
Dziękuję. Wysłałam zdjęcia do P. Kasi i innych klinik. Napiszę Wam jak wycenili mój brzuch i boczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozmy sobie nawzajem
do 445, udez w stol a nozyce sie odezwa ....oj Widze :Pani Kasi ze robi Pani co moze by ustrzec sie prawniokow ale zapewniam Pania ze Sad nie ocenia tych "udanych" zabiegow lecz te spartaczone a z tego co mi wiadomo juz kilka takich spraw pani przegrala wiec po co sie podszywac pod te super zadowolone i w imieniu tych przekonywac za rezygnacji z praw do odszkodowan. Nie do ciebie 445 kierowalam zapytanie lecz do osoby ktora juz takie otrzymala i pewnie tez wtedy malo sad obchodzily te "udane " zabiegi a ocenial raczej konkretny przypadek. poniewaz sama juz raczej zdecydowalam sie na sad z racji prespektyw jakie w miedzy czasie prawnik mi nakreslil nie jestem pewna Pani Kasui -445 czy zdjecia zadowolonych pacjentek maja cokolwiek wspolnego z moimi ktore zobaczy Sad wraz ze zdjeciami innych forumowiczek ktore nabraly sie na te wszystkie Pani samoreklamujace sie wpisy"pseudozadowolonych". Proponuje zajac sie dobrze swoja specjalizacja z medycyny pracy bo zdaje sie to jest Pani profesja a nie medycyna estetyczna lub chirurgia plastyczna za ktora nieporadnie sie pani zabiera z krzywda dla innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
Taaaak, wszystkie dziewczyny, które są zadowolone, to na pewno muszą pracować w Sulęcinie..... normalnie brednie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozmy sobie nawzajem
do hm...jak juz wiesz nasza Turczynska to zosia samosie i ani recepcjonistki nie potrzebuje by zawsze mial kto odebrac telefon ani pielegniarki ani zadnego personelu,no moze kolezanka sasiadka ktora chce dorobic wpadnie czasem potrzymac za reke ......pobozne zyczenie z tym personelem, Pani Kasia jest samowystarczajaca , pociaga za ttle srok i gra na tylu "instrymentach " zawodowych ze prawie jak w slynnej piosence "kolorowe jarmarki" Maryli rodowicz jeszcze troche i bedzie miala gabinet obwozny hihihi.... byle zlotowki nie stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kya
Osoby, które myślą o skorygowaniu natury, powinny wejść na stronę www.Feelbeauty.eu z najważniejszymi informacjami z dziedzin służących upiększeniu ciała, m.in. chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, stomatologii, itp.. Strona daje pod tym względem pełny obraz możliwości, jakie stworzyła współczesna medycyna. Ale jak ostrzegają autorzy witryny - decyzja o tego typu zabiegach powinna być podjęta ze świadomością kosztów materialnych, ale i ewentualnego ryzyka zdrowotnego i psychicznego, jakie mogą one nieść ze sobą. Internauci, którzy takich informacji poszukują, mogą je tu znaleźć bez trudu witryna jest przejrzysta i estetyczna. Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kya
Osoby, które myślą o skorygowaniu natury, powinny wejść na stronę www.Feelbeauty.eu z najważniejszymi informacjami z dziedzin służących upiększeniu ciała, m.in. chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, stomatologii, itp.. Strona daje pod tym względem pełny obraz możliwości, jakie stworzyła współczesna medycyna. Ale jak ostrzegają autorzy witryny - decyzja o tego typu zabiegach powinna być podjęta ze świadomością kosztów materialnych, ale i ewentualnego ryzyka zdrowotnego i psychicznego, jakie mogą one nieść ze sobą. Internauci, którzy takich informacji poszukują, mogą je tu znaleźć bez trudu witryna jest przejrzysta i estetyczna. Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomozmy sobie nawzajem
hmmm, no po powiem Ci ze niezle pojechałas.Ja nie znam tej pani dr ,nic nie robiłam,ale jak czytam Towje zarzuty to juz dawno powinna byc ta Pani poza swoja działalnościa.A z tego co nawet spojrzałam na rankingi lekarzy to dr Turczyńska jest bardzo dobrym specjalistą.Czy to nie aby konkurencja sobie sama tutaj podcina skrzydła? A nawet jesli jest tak jak piszesz-to myslisz ze to cos da? Ze nagle straci klientów? Nie jednego lekarza juz tak próbowano oczerniac i obys to Ty zle na tym nie wyszła.Tak mysle,bo jednak jak widze w wiekszosci sa zadowolone klientki. Az z ciekawości zajrze na jej stronke...ma jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie1983
@szobera - nie wiem, może po prostu byl potrzebny im drugi lekarz, w sumie nie musialas widziec kolejek, ile razy tam bylas? Jaworowski podobno jest do Slim Lipo, to inna technologia zupelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie1983
@szobera - nie wiem, może po prostu byl potrzebny im drugi lekarz, w sumie nie musialas widziec kolejek, ile razy tam bylas? Jaworowski podobno jest do Slim Lipo, to inna technologia zupelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaworowski
robi podobno teraz specjalność z plastyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozmy sobie nawzajem
do pomozmy sobie nawzajem nie dziwie sie Tobie ze myslisz iz moze to byc konkurencja, sama tak sadzilam kiedy wybieralam gabinet i odpieralam przeczytane zle opinie. Na te chwile zachecam do pozostawienia swojego maila to chetnei wysle zdjecia swoje przed i po zabiegu ( te po sa po maksymalny czasie oczekiwania na rezultat sugerowanym przez turczynska) prosze przeczytaj te zle opinie o niej i zuwaz jakie zarzuty sie powtarzaja , prosze tez rozwaz czy aby natura ludzka jest tak skonstruowana by w nieskonczonosc po dobrym zabiegu zachwalac jednego lekarza.....nie dziwie sie ze ciezko tu pracuja na rzecz turczynskiej zaptrzyjaznione osoby z tego co wiem ma 5 dzieci w tym dorosle corki wiec to naprawde nie trudno zagonic szczegolnie latem do "pracy nad reklama " rodzinke i nie chce obrazac zadowolonych pacjentek bo byc moze naprawde sa takie ale nie uwierze nigdy by tak wdziecznie pracowaly tu w nieskonczonosc na rzecz odpierania tych niezadowolonych opini... Jeszcze raz zachecam zobacz inne wtki gdzie zbieram kontakty do tych ktorym w/w Pani naprawde spartaczyla wyglad , naprawde bowiem mam zamier ukrucic takie jej postepowanie. I jeszcze jedno..... To czy faktycznie z jej strony autoreklama tez lezy w moim i innych skrzywdzonych pacjentek interesie wiec przy pomocy prawnikow postaram sie i to udowodnic bo takie stosowanie zlych prakyk ( o ile okaze sie ze mam racje wylacznie oczywiscie) tez jest surowo karane wiec skoro na prosbe o poprawienie zabiegu reaguje Pani tekstem" wie Pani co podpisywala" ja smiem powiedziec ze taki dokument jaki podsuwa do podpisu jest NIE ZGIDNY Z PRAWEM !!! i nie ma mocy prawnej:P pozdrawiam i pytanie jestes przed czy po zabiegu? bo ja przed to podaj faktycznie tego maila i bedziesz wiedziala czy cos takiego oczekujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozmy sobie nawzajem
przepraszam za literowki : a na koncu mialo byc : jestes przed czy po zabiegu, bo JAK ( a nie ja) przed... jeszcze raz przepraszam to z pospiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozmy sobie nawzajem
ma www.chiropraktyka.com stonka od wielu miesiecy " w budowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natalia 83
Jeszcze szefowa wysłała cie na urlop???? kiepsko się starasz i za mało zachwalasz klinikę. jak tak dalej pójdzie, to w końcu cie zwolnia:) co tam słychac u ciekawskiej lilly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomóżmy sobie nawzajem
Serdecznie Cię popieram, bo mnie tez spieprzono wygląd. Co prawda nie w Sulęcinie tylko w Warszawie. Sama zastanawiam sie, czy nie dac ogłoszenia do Wyborczej, ze poszukuje innych poszkodowanych w wyniku zabiegu Body jetem. Tylko to juz we wrzesniu, bo sporo osób wyjechało na wakacje. Nie wdawaj sie w pyskówki z panienkami zaprzyjaźnionymi z salonem, bo szkoda energii. W każdym razie trzymam kciuki, bo warto walczyc o swoje racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozmy sobie nawzajem
jesli zostawisz swojego maila to wysle Ci materialy prawne na ktorych mozesz zgodnie z prawem oprzec swoje roszczenia. Nie martw sie ze podpisalas jakies dokumenty ze nie bedziesz wnosila pretensji po zabiegu, wspomniany dokument jasno precyzuje ze takie praktyki gabinetow prywatnych i klinik prywatnych sa nie zgodne z prawem i naprawde latwo je obalic. reasumujac moga dawac sobie do podpisywania takie glupoty i wymuszone zobowiazania ale to ma tylko dzialac dla niedoinformowanych o prawie na zasadzie odstraszacza. Jesli zostawisz swojego maila chetnie podesle materialy( a prawnicy kasy nie bora , wola procent od odzyskanej kwoty, jak sami twierdza to ich bardziej mobilizuje do dzialan by wiecej zyskac- mnie ten ukad odpowiada) serdecznie pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takapani
Tak sobie czytam ten watek od dluzszego czasu i postanowilam tez napisac. Jestem trzy miesiace po zabiegu body jet na uda tylnie i bryczesy.Zabieg robilam w Sulecinie. Wybralam ta metode ze wzgledu na mozliwosc przeszczepu do piersi. Niestety nie mozna bylo tego zrobic poniewaz mialam opryszczke.Nie moge nic zlego o tym gabinecie napisac. Obsuga bardzo mila, gabinet i przyrzady czyste. Może ulica i samo wejscie nieciekawe. Ale za to cena bardzo korzystna. Niestety moje bryczesy nadaja sie do poprawki. Dzwoniłam do pani doktor, ktora powiedziala, ze nie ma sprawy zrobi poprawke. Czekam tylko jak upal zelzeje czyli do wrzesnia. Pisze troche z ciekawosci czy zostane posadzona o "wspolprace" z gabinetem, wtedy bede wiedziala jak to rzeczywiscie jest. Teraz pytania do dziewczyn ktore mialy przeszczep tluszczu do piersi, prosze powiedzcie ile zostalo przeszczepione-raz slysze ze jak mniej to sie wiecej przyjmie, a raz ze trzeba dac jak najwiecej (po 300ml) i ile tego zostaje (chodzi mi bardziej o cm) czy rzeczywiscie nierowno sie wchlania? Nie chcialabym miec jakis dolow i gor. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do pomozmy sobie na wzajem A mozesz mi powiedziec ktos w Warszawie ci zle zrobil zabieg ? Ja tez jestem niezadowolona z zabiegu i zbieram informacje gdzie isc na tzw bezpieczna poprawke. . . Poczytalam o Bromie troche, bo tez go ktos tu zachwalal, natomiast znalazlam dosc sporo wpisow gdzie pacjentki tez nie byly z niego zadowolone. . . na razie sklaniam sie ku dr Chomickiej, bo ma najmniej negatywnych opini i nikt jej jakos powaznie nie obsmarowal za brak kompetencji, ale wiadomo wpadki sie zdarzaja, tylko ja bym chciala miec w koncu szczescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małami121
szobera , możesz podać namiery na wpisy , gdzie pacjentki pisały ze nie sa z adowolone z bromy? ja sama jestem juz prawie zdecydowana na zabieg u niego. zalezy mi na przeszczepie do piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapkahapka
Ja tez robilam zabieg w sulecinie i tez mialam poprawke - bez problemu bylo ustalenie terminu i zrobienie zabiegu wiec nie wierze ze ktos mial z tym problem. Poprawka jest mianowicie w cenie zabiegu. tak mi powiedziano przed zabiegiem i tak rzeczywiscie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do nathalie 1983 2 razy chcialam przymierzalam sie do Body jett i gdy pierwszy termin mi przepadl ( czekalam na niego ok 2 tyg) na nastepny tez nie czekalam za dlugo. Wiem, bo dzownilam, i tez pytalam w innych klinikach np w skin klinik byl czas oczekiwania np ok miesiaca a w elite bylo duzo szybciej. NIe wiem czym to jest spowodowane, moze po prostu najwyzsza cena, albo innymi czynnikiami... Z tego co wiem dr Witwicki tez robi slim lipo poniewaz po mojej konsultacji wlasnie wyklonywal zabieg tym urzadzeniem. Do mala mi Wejdz sobie na znanylekarz pl czy cos w tym stylu... Ma wiecej negatywnych opinin niz wyitwicki;P chociaz nikt na temat liposukcji sie nie wypowiadal, zarowno w przypadku bromu i witwickeigo. . . nie wiem serio to jest jakas maskara z tym wyborem czlowieka... niby referencje, wszystko ok a i tak ci partacza zabieg. Trzymam kicuki zeby sie udalo, ja prawdopodobnie poddam sie innej metodzie na poprawki, ale zobaczymy co mi powiedza na konsultacji przedoperacyjnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozmy sobie nawzajem
do Szobera niestety ja nie wiem kto w Warszawie robi dobrze a kto zle bo ja swoj zabieg robialm wlasnie w Sulecinie. swoj wybor oparlam na dobrych opiniach przeczytanych tu na forum, uznajac ze te zle pochodza od konkurencji. Nie twierdze tez ze wszystkim odmawia poprawek Pani Turczynska.Mnie odmowila po tym jak subtelnie wspomnialam o tym ze zapomniala po zabiegu doac mi rachunku i kopii dokumentu ktory podpisywalam o co ciagle sie dopominam do dzis zreszta. Najpierw odwodzila mnie od moich zastrzezen wkoncu kazala czekac, kazac na koncowy efekt 6 miesiecy a teraz po 6 miesiacach od zabiegu nadal uwaza ze tak walsnie jest dobrze.jecia swoje z "efektem" pracy Pani doktor po obiecanych 6 miesiacach od zabiegu i te tuz przed zabiegiem wraz z zaznaczona okolica przez sama dr. Turczynska, byc moze w ten sposob bedziesz miala odniesienie do wlasnych zastrzezen w swoim zabiegu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do Etnaa, przepraszam, że nie odpisałam Ci od razu, ale mialam wyjazd i nie miałam internetu, Opuchlizna utrzymuje się około 2 - 3 tygodni, schodzi zgodnie z przyciąganiem ziemskim, mnie zeszło do kolan. Jeśli chodzi o wałkowanie to po 1,5 tygodniu bez ubranka z dużą ilością balsamu, cały obszar, gdzie dosięgłam. Nogi masuję nie wałkuję. Masaż i wałkowanie pomaga na stwardnienia. Ja po prawie miesiącu jeszcze niewielkie ale mam. Naprawdę będziesz wyglądać świetnie. Opuchlizna też zejdzie niedługo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do pomóżmy sobie hi hi hi nie znudziło Ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 445: sporo pracy, więc rzadko tu bywam ostatnio :) chciałam Cię zapytać czy możesz mi podać swój mail prv, ewentualnie ja Ci zostawię swój, zabieg robiłam tam gdzie Ty i przymierzam się do kolejnej partii ciała, chciałam rzeczowo pogadać o kilku kwestiach "technicznych", a obawiam się, że jak zaczniemy to posypią się komentarze osób postronnych, a nie chcę prowokować kolejnego konfliktu na forum ani nikogo oceniać, tylko wyciągnąć parę konkretnych informacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do gruszka 83 pisz: aska_anka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaaa
445 Dzięki za słowa otuchy, pewnie się powtarzam, ale lejesz miód na moje serce:) Już dzisiaj mam dużo mniejszą opuchliznę, brzuch nadal mam twardy i jeszcze duży, ale za to widzę dużo mniejsze boczki i już zupełnie nie boli.......chociaż mam jeszcze problem, żeby wymalować sobie pazurki u nóżek;) Jak długo nosiłaś ubranko na brzuszek? Gruszka83 Byłoby fajnie jakbyś pisała na forum, ja też zamierzam niedługo zrobić sobie kolejne rejony i chętnie poczytałabym jeszcze o tym;) A niektórymi na tym forum po prostu nie należy się przejmować, nie zwracać uwagi na zaczepki, ignorować, pisać swoje i będzie ok. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
Zastanawia mnie tylko jedno... Dlaczego w postach (nie mówię o Twoich, szoberko) krytykujących jedną klinikę obowiązkowo musi znajdować sie pochwała innej ;) ? Conajmniej zastanawiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważna
do szobera pytałaś mnie parę dni temu w jakiej to klinice panie nudzą sie i zalegaja przed monitorem komputera. Odpowiadam: w Elite na Wąwozowej. Weszłam w połowie dnia o cos sie zapytać. Siedziały trzy naraz i ogladały prywatne zdjecia na monitorze. Ekran jest schowany za ladą, wiec nie widac specjalnie. Naprawdę nie maja tam za wiele pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do Etnaa na brzuszek i boczki nosiłam 1,5 miesiąca, z tym, że po miesiącu kombinowałam, zdejmowałam albo na dzień, albo na noc, ale starałam, się nosić. Teraz przy udach zewnętrznych, wewnętrznych i tyłach od paru dni nie noszę nie dałabym radę, zakładam jak jest chłodniej. Brzuszek i boczki ładnie się goją, boleć będą około miesiąca z tym, że coraz mniej, nie martw się tym, gorzej będzie z nogami te dłużej bolą. Fakt, że masz złą pogodę, to może gorzej się goić, weź na to poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×