Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Re75
Dwa lata temu zrobiłam sobie zabieg Body - Jet na udach zewnetrznych i wewnetrznych i pozostały mi delikatne nieerówności po zewnetrznej stronie, od wewnątrz jest w porzadku, wszystko bardzo ładnie wyglada. Mimo to jestem zadowolona bo bryczesy, które zawsze były moją zmora teraz znikneły na zawsze ( te nierówności nawet mi tak bardzo nie przeszkadzaja ale wiadomo lepiej gdyby ich całkiem nie było) Myslę, że mógł to byc efekt małej wprawy lekarza wykonującego zabieg. Jak się okazuje nie zawsze muszą pojawić się nierówności a wiem to na przykłądzie mojej koleżanki, która również wykonała sobie niedawno zabieg Body - Jet na tej samej partii ale już u innego lekarza i naprawdę z zazdrością patrze na efekt końcowy, bo u niej jest wszystko idealnie równe. Myslę, że przy tego rodzaju zabiegach lepiej usunąć mniej tłuszczu jak więcej bo potem jest poroblem tego typu, który ja mam. Po tego typu zabiegach warto również wykonac serię masaży to pomaga w wyrównaniu tej powierzchni-moja koleżanka to robiła ja niestety nie. Czyli reasumując zabieg wykonany przez doswiadczonego specjalistę to gwarancja sukcesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruuubaska
Witam poszukuje osób które mogą odsprzedać ubranie uciskowe body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepolecam
bromy do body-yet.zdzierus i odsysa troszeczke tylko zeby sie nazywalo ze oddessal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogunia
Do Patriszii..... Interesuje sie ta metoda jaka Ty zrobilas. Byłabym bardzo wdzieczna gdybys mi napisala wiecej... Gdzie, koszty. Ja bym chciala kilka miejsc.. Czy w zwiazku z tym jest jakis rabat? Napisz prosze na bogusia6609@wp.pl... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti73
do gruubaska.A CZEMU LEKARZ CI DAL UBRANKA???/TO POWINNO BYC W CENIE ZABIEGU,JESLI MASZ MIEC BODY-JET.JA MAM JEDNO UBRANKO TAKIE NA BRZUCH ZEBY UCISKALO.ALE TO LEKARZ TEN POWINIEN CI ODPOWIEDNI ROZMIAR ZAMOWIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti73
WITAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY .KTORE BADA MIALY BODY-JET.JA MIALAM SWOJE 4CZERWCA W LODZI W FRAGMAT-MED.OGOLNIE OK ,ALE SINIAKI MASAKRA.NOSZE UBRANKO UCISKOWE I JAK DO TEJ PORY SLABO SIE RUSZAM JESZCZE,ALE KAZDEGO DNIA JEST LEPIEJ.ROBILAM BRYCZERSY I BRZUCH.SPIE NA PLECACH BO NIE DA RADY INACZEJ.MOZE ZA PARE DNI BEDZIE LEPIEJ.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłby mi ktoś napisać, kto miał body jet z przeszczepem do piersi, czy ten tłuszcz w piersiach po 2 latach całkowicie zanika? i czy blizny po tym zabiegu da się całkowicie usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la'Mbria
witam, dziewczyny jestem zainteresowana zrobieniem zabiegu BODY JET na brzuch i trochę pleców (boczki) oraz ramiona. czy ktoś z was robił sobie też ramiona? w ogóle czy jest ten zabieg robiony na tą część ciała? to jedno, a drugie- czy można sobie swój tłuszcz przeszczepić do piersi i podczas jednego zabiegu też do ust? ja mam piersi wielkie (70 GG lub 65 HH) ale po ciąży dość obwisłe, słyszałam, że po wszczepieniu własnego tłuszczu robią się jędrniejsze i tak jakby podniesione, czy moze sie wypowiedzieć ktoś kto maił przeszczepiany tłuszcz? Mi na rozmiarze nie zależy ale na jędrności :) i kolejna sprawa- tak orientacyjnie jesli teraz nosze rozmiar 42-44 (dół-góra) to po odessaniu tłuszczu z brzucha jakiego efektu (rozmiaru) mogę się spodziewać? pozdrawiam i baaaardzo proszę o odpowiedzi aaha...przypomniało mi się jeszcze jedno pytanko- czy według was warto zrobic teraz Body jet (w lipcu) jeśli we wrześniu mam wyjazd na urlop, czy lepiej sie przemęczyć i dopiero po urlopie zrobić zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti73
dola'Mbria WITAM CIE .JA ROBILAM BODY JET 4CZERWCA NA BRZUCHU I BRYCZERSY.MASZ TROSZKE SPORY ROZMIAR WIEC JESLI ODDESSIESZ SOBIE TLUSZCZ TO UWAZAJ NA TO ,ZE ZOSTANIE CI TROCHE SKORY PO TYM,WIEC ZEBYS NIE BYLA ROZCZAROWANA.JA MAM ROZMIAR 38-40 WAZE 68KG .UBRANIA TERAZ LEZA LEPIEJ NA MNIE I NIE OPIERAJA SIE NA BRYCZERSACH.LADNIE PRZECHODZA MI PRZEZ BIODRA.JESTEM ZADOWOLONA .TERAZ JESTEM NA ETAPIE MASAZY BO TO TEZ PO BODY JET JEST POTZEBNE.POZDRAW AHA I JESLI CHODZI O TERMIN TO CHYBA LEPIEJ ROBIC TO JAK SA ZIMNE MIESIACE BO PO MUSISZ CHODZIC W UBRANKU UCISKOWYM A JAK JEST GORACO TO MOZNA SIE W TYM UGOTOWAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mialam body jet ale zostalo mi skory po wyciagneiciu tluszczu,mialam zabieg 26 czerwca jest szansa ze ona sie wchlonie czy trzeba ja usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to zle usuniety tluszcz, moze za malo go wyjeli, chociaz wydaje mi sie ze to skora, wiec pierwsze pytanie jak szybko i czy wogole wchlania sie skora?a drugie czy zolta barwa skoryw iektorych miejscach to moga byc siniaki>?czy mam sie martwic i dzieje sie cos niedobrego????????????pilnie prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETTI73
DO ETERZCYNA.1.NIE MARTW SIE YOLTA SKORA JA MIALAM TO SAMO TO JEST WLASNIE ZASINIENIE WSYZSTKO CI ZNIKNIE.SMARUJ MASNIA NA SINIAKI I DELIKATNIE MASUJ.JESLI CHODZI I SKORE TO JA NOSZE UBRANKO UCISKOWE I TA SKORA ROBI SIE LADNIEJSZA.ZALEZY TO CZY MIALAS DUZO DO ODESSANIA BYC MOZE ZOSTANIE CI TROCHE SKORY ALE JA CHODZE NA SILOWNIE A JESTEM 4TYG PO BODY JET.CHODZE TEZ NA MASAZE RECZNE I SAMA SIE MASUJE MASAZEREM.NAPISZ JAK MASZ JAKIES PYTANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti dziekuje za odp!;)obawiam sie ze jest coraz gorzej w ciagu tego tyg brzuch mimo opuchlizny byl plaski, po jednej stronie bylo wybrzuszenie., teraz czuje nie rownosci pod skora i jestem jak w 5m ciazy, a juz ponad tydzien po zabiegu!doktor mowila ze sciagneli mi tylko 200ml i opyuchlizny nie bedzie duzo, tak wiec mam rozumiec ze to efekt koncowy???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dwoch dni dramat, brzuch3-4 dni po zabiegu byl piekny w porownaniu z tym co jest od dwoch dni, brzuch wiekszy, twardy i sa pagorki, czy tak juz zostanie?masuje brzuch nosze ubranko i jestem zalamana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apa-g
A czy ktoś wykonywał zabieg Vaser Lipo? Jaka jest różnica w efektach? Czy może laserowa liposukcja? Moja skóra nie należy do napiętych stąd zastanawiam się nad Vaser bądź laserową. Z tego co wiem po Body Jet pozostaje tyle skóry co po zwykłej liposukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETTI73
DO ETERYCZNA.SLUCHAJ JA TEZ MIALAM DUZY BRZUCH ALE NIE MIALAM NIEROWNOSC MOZE JAKAS INFEKCJA DZWON DO LEKARZA PROSZE TAK NIE MOZE BYC.A TO MALO CI TEGO SCIAGNELI AZ ZA MALO WEDLUG MNIE A DUZO WAZYSZ ???JA MAM ROZMIAR 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETTI73
DO ETERYCZNA.ALE PONAD TYDZIEN TO MALO PO ZABIEGU JA PO TYGODNIU TO JESCZE LEDWO CHODZIALA ALE DZWON I PYTAJ DO LEKARZA A W 2 DOBIE LEKARZ CIE NIE WIDZIAL????JA MUSIALAM POJECHAC NA WIZYTE W 2 DOBIE ROBIL MI USC I ODCIAGNA IGLA POZOSTALOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti nie widzial bo sie z nim poklocilam bo wmowil miz e po plastyce brzucha przytylam!w ciagu 3 m i porpawil body jetem za ktory placilam a teraz efekt mi sie nie podoba wogole!czuje jak dotykam nierownosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnich
UWAGA do WSZYSTKICH FORUMOWICZEK, Jeżeli jesteście w jakikolwiek sposób poszkodowane przez panią K.Turczyńską z Sulęcina proszę o kontakt michal.mnich@gmail.com Nie jest i nigdy nie była lekarzem o specjalziacji chirurgii plastycznej/estetycznej tylko medycyny pracy i epidemiologii. W jej sprawie właśnie zakończyło się postępowanie i Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej postawił jej zarzut narażenia mnie na utratę zdrowia i życia. Nie posiada kwalifikacji ani odpowiedniego pomieszczenia do oferownych przez siebie usług. Dokumentacja jest dla WAS do wglądu Nie róbice u niej żadnych zabiegów, tylko od was pieniądze wyciągnie. Proszę was o kontakt, jeśli czujecie się poszkodowane michal.mnich@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETTI73
DO ETERYCZNA.O RANY TO TY TAKA CHUDZINKA A ROBILAS PLASTYBE BRZUCHA????I CO TERAZ Z TYMI WYPUKLOSCIAMI????IDZ NA MASAZ MI BARDZO POMOGLY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessas
poprawkę robiłam w Łodzi w Fragmat-Med(dyskretny lekarz,nie zadaje męczących pytań typu :gdzie,za ile i dlaczego tam pani robiła?po prostu zrobił zabieg i jest ok);w sierpniu będę robiła inną okolicę,ale tym razem zaufam warszawskiej klinice(dużo naszych polskich gwiazdeczek robi tam zabiegi,więc może i ja będę zadowolona);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vanessas
Bardzo proszę powiedz czy trudno było ci otrzymać odszkodowanie? Ja robiłam zabieg ossysania tłuszczu na brzuchu mam górki pagórki,ogólnie jest bardzo źle, lecz nie dostałamżadnego pokwitowania,tylko pani z recepcji przeliczyła pieniądze i tyle - pewnie mam marne szanse na jakie kolwiek odszkodowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETTI73
JA TEZ ROBILAM W FRAGMAT-MED W LODZI U MROZOWSKIEGO JEST SUPER.NIE MAM GOREK CZY PAGOREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renner71
UWAGA!!! do osob pokrzywdzonych przez panią Turczyńską- lekarza medycyny pracy ogłaszającego się jako dermatolog, lekarz medycyny estetycznej itd Jesli chcecie uzyskac odszkodowanie to napiszcie.juz kilka spraw jest prowadzonych przeciwko pani Turczynskiej. Ma ograniczenie wykonaywania zawodu w związku z tym ze uszkodzila wielu osoba ciało. Ma postawione również zarzuty przez okręgowego rzecznika odpowiedzialnosci zawodowej. Kontakt renner71@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrz
aaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrz
aaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrz
Robiłam body jet rok temu. Wydałam 15000zł., tkanka tłuszczowa z brzucha, boków i pleców do piersi. Piersi na początku są duże a po roku są już takie jak były, pomimo tego że ja nie schudłam. Wchłania się ten tłuszcz i tyle. Jedna wielka ściema. Pozostało tylko wiele nieładnych blizn. Strakta kupy pienieedzy i żal bo przecież za taką kasę powinno coś widać. Żałuję że nie zdecydowałam się na implanty zostałam po prostu oszukana, bo zapewniano mnie że biust będzie większy. Chce iść do są du, czy ktoś też ma takie doświadczenia z look med w olsztynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hrz
jaki lekarz Cie operowal ? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×