Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość kalippo
Beata juz po napisz mi czy dlugo bylas opuchnieta jak obrzęki itp. bolał cie zabieg? Ja jestem juz po konsultacji i narazie zastanawiam sie nad zabiegiem. Lekarz tez mi doradzał vesera bo po nim podobno sa najlepsze efekty i szybko wraca sie do formy. Zazdroszcze Ci, ze jests juz po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sneks32
dawno mnie nie było. Wszystko przez ten nadmiar pracy i obowiazkow ledwo sie ogarniam. Jak widac jestm juz prawie dwa miesiace po zabiegu. Tak jak Wam pisałam tez wahałam sie miedzy body jet a vaserem. Nie wiem jaki efekt bym miała po body jet ale po vaserze jestem bardzo zadowolona. Szybko zeszły mi siniaki takze sladu nie ma:) dla czekajacych na szybkie efekty i szybki powrot do formy - polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa wisnia
piszcie dziewczynki piszcie jak po tym calym vaserze bo jestem mocno zainteresowana. kurde ale ja wam zazdroszcze odwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sneks32
jak masz potrzebe, zeby zrobic zabieg nie ma nad czym sie zastanawiac. Sam zabieg nie boli. Ja miałam robiony przy asyscie Pani anestezjolog. Znieczulenie miejscowe ale do zylnie dostalm "glupiego jasia" mialam kontakt z lekarzem ale troszke sobie drzemalam. Czas mi szybko zleciał i oglnie atmosfera była bardzo miła. Po zabiegu slodka kawa, posiedziałm jeszcze z godzinke i moglam wracac do domu. Wazne jest to, ze nie mozna wracac samemu samochodem bo jest sie pod wplywem leków. Pozniej nic mnie nie bolalo dopiero chyba 3 doba była bolesna. Generalnie do przezycia. Ubranko uciskowe nosiłam 4 tygodnie. Jak tylko masz takie mozliwosci to na serio warto ja jestem mega zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sęka
Żeby to zrobić nie trzeba mieć odwagi a być zdesperowaną. Zastanawiałam się kilka miesięcy robić nie robić. Lata ćwiczeń na siłowni nie dały nic na moje nogi. Góra rozmiar 36 dół rozmiar 44. Makabreska. Mając 21 lat , co dalej . Czy doję do rozmiaru 50 na dole? Jak tyłam tyły nogi, jak chudłam tyła tylko góra. Prześladował mnie mój dół i dołował. Nie raz słyszałam teksty o, niskopodwoziówa idzie. Bah, koniec. Wybór metoda. Przeczytałam wszystko co było na temat Vasera, Slim Lipo, Body Jeta. Na gorąco konsultacja w jednym, drugim, trzecim miejscu. Wybór lekarza. Zrobione. Obrzęki na nogach przez 3 tygodnie. Siniaki były małe i szybko zeszły. Po 3 miesiącach rozmiar góra bez zmian 36 a dół 38. Jestem normalną dziewczyną, koniec z niskopodwoziówą. Pożegnałam się z nią. Nie bałam się jak niektóre tu piszą. Zrobiłam i jestem już po, wybrałam Body Jet, ponieważ chciałam wykorzystać tłuszcz z moich udek i czytałam dużo dobrego na jego temat. Gdybym miała wybierać jeszcze raz, ZROBIŁABYM bez zastanowienia. Jak jest z Wami coś nie tak, nie zastanawiajcie się, bo ćwiczenia i dieta nie pomogą. Jestem tego przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlairWillows
Według mnie każdy z tych zabiegów jest pozyteczny. Vasera robiłam na kolana, Smart Lipo na brzuch a Body Jet na plecy. Osobiście jestem najbardziej zadowolona z brzucha, z 90 na 82 cm, po miesiącu od Smart Lipo mogłam ubrać obciślejszą bluzeczkę. Niestety jak zobaczyłam się na zdjęciu z tyłu musiałam zrobić plecy. Po miesiącu od Body Jet założyłam obciślejszą bluzeczkę i z przodu i z tyłu mi się podobało. Kolana to z powodu nałogu, wciagnęłam się w te zabiegi. Kolana najdłuzej dochodziły do siebie. Ze dwa miesiące miałam problemy z chodzeniem, bolały mnie, ciągnęły. Po wcześniejszych zabiegach tak nie było. Wszystkie zabiegi były dla mnie pożyteczne. Ale najbardziej brzuch, który mały nie był. Wydaje mi się, że laser Smart Lipo swietnie działa na skórę, staje się bardzo mięsista, jędrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do didi6
witam,twoje opowiadanie mnie zalamalo. tak jak ty robilam u pernak-a body i mam MASAKRE !!! gory i doliny,nic nie mozna z tym zrobic, jetsem po 60 endermologi,kwasie i lipolozie ,nic, chodze od lekarza do lekarza wszystcy rozkladaja reca, 3miasto bylam u wszystkich !! teraz chce konsulacje u bromy w warszawie ,moze on cos poradzi, u pernaka robilam brzuch,bryczesy,uda, zaplacilam 15,tys reszty nawet nie licze,juz myslalam zeby sprawe w sadzie zrobic, a na plaze juz nie chodze jak i z dziecmi na basen,jest mi wstyd ,chetnie bym sie z toba spodkala i wymienila doswiadczenie albo moze zjednoczymy sily? ja zaluje na maksa, gdybym mogla cofnac czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porenata
Moja koleżanka miała podobny problem, wiem, że wyrównali jej to laserem spalającym tłuszcz. Porozsyłaj zdjecia do lekarzy, którzy mają laser i ktoś Ci doradzi co można z tym zrobić. Jeszce teraz też robią takie nierówności zastrzykami. Moja koleżanka tak zrobiła i ma ładny brzuszek teraz a była załamana. Zrób jak Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porenata
Z zatorami to jest tak, że przepisują po zabiegu zastrzyki, które trzeba robić w brzuch po to aby nie było zatorów. To sie nazywa profilaktyka przeciw zatorom. Ja robię kolanka w przyszłym tygodniu i myśle o przeszczepie w policzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missi44
Do Sęki ja mam pdobny problem jak Ty, czy mogłabyś jakieś fotki, chciałabym zobaczyć jaka to jest rzeczywista różnica, czy zmiana jest taka duża, że warto to zrobić. Wiadomo, ze nic nie ma bez bólu, robiłam implanty piersi dwa lata temu, bolało przez pół roku, tak jest, wiedziałam na co sie decyduję, ale piersi mam duże C z małgo B. Zostały jeszcze uda, są okropne, jak przytyję to tylko one tyja, a jak chudnę to chudnie mi gęba i ramiona. Możesz sobie wyobrazić jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama100
Hey wszystkim. Jestem po zabiegu 2 dni,miałam robiony w sobotę.Co do zabiegu to miałam strasznego stracha,i nastawiłam się na straszny ból.Możecie mi wierzyć lub nie,ja nic nie czułam.Sam zabieg trwał godzinę,i po wszystkim śmialam lsię,że było to przyjemniejsze niz wizyta u dentysty. Lekarz odessał mi z brzucha 400 ml.Po zabiegu jak puszcza znieczulenie,też miało boleć,ale sie bólu nie doczekałam.Troszeczkę w nocy coś tam poczułam,ale tego nie można nazwać bólem. Jak na razie nie mam siniaków,ani opuchlizny,troszkę niewygodne jest tylko ubranko,ale i do tego można się przyzwyczaić.Po moim i waszych doswiadczeniach doszłam do wniosku,że może to zależy od precyzji lekarza.Nie bójcie się dziewczyny,i nie rezygnujcie z marzeń o szczupłej sylwetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaana
hej, w piątek mialam body jet na brzuch, nie mam ŻADNYCH siniaków, nie miałam żadnych "wycieków". W sobotę łyknęłam 1 ketonal tak na wszelki wypadek. Przez trzy dni brałam antybiotyk.We wtorek wróciłam już do pracy, jest ok !!!tylko trochę nie wygodnie siedzi się w tym sztywnym gumowym pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilobaloona
Bryczesików się pozbyłam właśnie za pomocą Body jet-a. Mnie też nie bolało a rezultat zabiegu widoczny jest od razu. To jest zabieg szybki i skuteczny. Zastanawiałam sie pół roku, zdecydowałam sie na Body jet bo jest najskuteczniejszy z półki Slim Lipo, Vaser i Body. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy city
Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś, kim tak naprawdę nie są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz! Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarijaKossak56
Do BilbOna Ja też przejrzałam wszystko co można nt. tych zabiegów i wybrałam Body Jet na moje bryczesy. Dobry wybór, praktycznie ich nie mam. Zabieg nie boli tak jak sie naczytałam. Pojechałam i weszłam z oczami jak "srający kot" tak przestraszona, wyszłam z uśmiechem na twarzy jak przeżyłam to na własnej skórze. Nie boli tak jak się naczytałam. Nie piszcie bzdur, bo to nieprawda. Tylko straszycie i niepotrzebnie. Po co to robić? Szybko i skutecznie, to jest prawda. Koszt tez nie jest taki jak piszą. Zapłaciłam 2 tys zł, do tego koszt ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda98
hej dziewczyny. Mam pytanie, czy ktoras z Was po zabiegu body jet, badz innej metody odsysania tluszczu, wstrzyknela go w posladki? Widze, ze zdecydowana wiekszosc powieksza w ten sposob piersi, ale czy ktos wie jak sprawa wyglada z posladkami? Czy odessanego tluszczu musi byc wiecej niz w przypadku piersi? prosze o odpowiedz. serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda98
a, i jak sprawa wyglada z ustami? czy praktykuje sie rowniez wstrzykiwanie wlasnego tluszczu w celu powiekszenia ust? co pol roku wstrzykuje kwas hialuronowy i za kazdym razem place 1400zl. fakt, ze zawsze jestem bardzo zadowolona, ale moze wlasny tluszc to lepsz alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdy
oczywiscie, ze musi byc wiecej tluszczu niz do piersi i musi byc baaardzo rownomiernie wstrzykniety. z gory zaznaczam, ze na jednym zabiegu nie koniec, by osiagnac przyzwoity efekt. potrzebne jakies 3 zabiegi w odstepach polrocznych albo i dluzej, by pozwolic tluszczykowi sie dobrze "zadomowic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marija kossak
a gdzie robilas tak tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbródekipopodbródek
Do MariiKosak a ile płaciłaś za ubranko? Robiłąm pół roku temu podbródek lipolizą laserową, teraz kolej na bryczesy. Interesuje mnie koszt ubranka. Koleżanka robiła kolana i chce mi odsprzedać swoje, ale chce 500zł. Nie wiem czy to nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wkrótce wybieram się na Body Jet do La Perli, zabieg będzie przeprowadzać Dr. Radzikowska, w planach mam korektę kształtu piersi własnym tłuszcem , oraz odsysanie z brzucha i ud, czy któraś z Was przeszła taki zabieg u Dr. Radzikowskiej? Jeśli tak to z jakim rezultamem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sneks32
do jagodowa wiśnia robiłam w Otwocku w kriocentrum. pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwiem
wypelnianie tluszczem to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr,Pernak Sopot. poszukuje wszyskich którzy robili body jet w sopocie i sa OSZPECENI do konca zycia, ja robilam body i mam dziury i mega nierownosci ,u dr zaplacilam 16tys a za poprawki a nie bedzie idealnie pare zabiegow 50 tys, Chce odszkodowanie,chetnie bym z kims jednoczyla, odszkodowanie za wadliwą operację plastyczną.po zabiegu nie otrzymalam karty ile i gdzie mi odessal ani pokwitowania wplaty. a wy? oczywiscie byłam prozna !dr mily i obiecywal wszystko a tu ? nawet kombinezom musialm sobie kupic sama i wykupic masarze.Ciezko pracowalam na te pieniadze a teraz nawet na plaze i basen nie chodze takie mam nogi ....jest nie doswiadczony w liposukcji, lekarze nie chca robic poprawek po nim taka jest masakra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
niestety po bj, jak i po innych liposukcjach z odsysaniem, tak może się zdarzyć. może się to trafić najlepszemu lekarzowi, na pewno czytała o tym w informacji przed zabiegiem. Ja miałam robiony brzuch, nogi i motylki (ramiona) mam nierówności na ramionach reszta wyszła bardzo ładnie, robił to jeden lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miękówka
Nierówności podobno zależą od rodzaju tłuszczu. Nie znam sie, tak słyszałam.Po swoim zabiegu zaczęłam masować po 3 dniach i masowałam przez miesiąc, może troche dłużej. Tak sie przyzwyczaiłam do wałka, że nie kojarzy mi się z wałkowaniem ciastek na Gwiazdkę a z wałkowaniem moich nóg. Ja nie mam nierówności, uda zewnętrzne, uda wewnętrzne z przeszczepem w piersi. W udach dużo dużo szczuplej, spodnie, które miałam wcześniej wiszą w udach, nieestetycznie wyglądają, trzeba było zmienić na nowe. Fakt, że problemu z zakupem spodni nie mam. Wcześniej w porównaniu z pasem był problem z zakupem spodni, to właściwie mnie zmotywowało do zabiegu. Piersi nie są jak u 18stki, ale jak sprzed ciąży, takiego rezultatu się spodziewałam. Teraz tylko czekać jak długo się utrzyma. Czytajac wcześniej forum, myślałam, zę to ubranko uciskowe to jakies zelazo a to typu getrów do kolan z dziurą pomiędzy nogami na sprawy fizjologiczne. Ładne, czarne z koronką przy kolanach. Nie zwracające uwagi pod czarnymi rajstopami. Tyle moich wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa ja
mam nierownosci po mimo masazy, wiec ta metoda to jeden diabel ze zwykla lipo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pernacytka
Zgłębiłam wiedzę na temat Body Jet przez dzisiejszą noc. Wysłałam maile ze zdjęciami do kilku kliniki i czekam na odp. Mam zewnetrzne biodra za duże do reszty ciała. Podobno Body Jet daje najlepsze efektu na udach. Czy ktoś ma sprzedać uzywane ubranko na uda, rozmiar 42?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pernacytka
Zgłębiłam wiedzę na temat Body Jet przez dzisiejszą noc. Wysłałam maile ze zdjęciami do kilku kliniki i czekam na odp. Mam zewnetrzne biodra za duże do reszty ciała. Podobno Body Jet daje najlepsze efektu na udach. Czy ktoś ma sprzedać uzywane ubranko na uda, rozmiar 42?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaana
dlaczego chcesz kupować "ubranko"???? ja dostałam swoje w cenie zabiegu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×