Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość NIKI35
tak powiedział lekarz że tyle udało się podać. Piersi na początku były spore miseczki C ale na pewno opuchlizna zrobiła swoje .Tak jak mówię piersi wróciły do poprzedniego rozmiaru. Niektórzy twierdzą że aby efekt był trwały należny zrobić to 2 razy no ale ja już nie mam co przeszczepiać .Jestem ogólnie dosc szczupła . POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooojooo
Dziewczyny czy w okolicach Bydgoszczy i Trójmiasta,któraś z was miała przeprowadzany ten zabieg??? Z góry bardzo dziękuję i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajlida
Piersi w dużym skrócie powiązane są nerwami z mózgiem i narządami płciowymi,tworząc wraz z nimi coś na kształt magicznego trójkąta,dlatego odgrywają ważną rolę w podnieceniu seksualnym. Wiele kobiet potrafi zadowoloić się minimum w tym względzie. Przeprowadzony zabieg na szczęście nie spowodował u mnie zaburzeń czucia i piersi są podatne na ucisk,ale również będę mogła karmić w przyszłości,więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem klientka dr pernaka z sopotu,minal ponad rok od zabiegu zdazylam dorobic sie synka w miedzy czasie,a wiec logiczne ze nie mialam czasu na jezdzenie ,konsultacje tudziez poprawki zreszta wg pernaka efekt koncowy jest po 6mies ..wtedy mialam jeszcze cien krwiaka na udzie,natomiast z powiekszenia piersi nie zostalo nic. Teraz oczywiscie piersi sa jakie byly przed zabiegiem,na szczescie nie mam juz zgrubien w udach zew,ani krwiaka niemniej niestety mam dziury,nierownosci widoczne przez spodnie,a legginsy to masakra... w nizszej partii nogi efekt jest fajny,noga szczuplejsza, ale tam gdzie juz prawie biodro i byly tkz buły....cóż widocznie nie latwo uzyskac efekt gladkiej nogi. Teraz myśle co z tym zrobić, pojadę do niego,spodziewam się namawiania na lipolizę bo tak kiedys wspominał...z tym,że ta cala lipoliza z tego co widze po postach rzadko działa,takze cos mi tu smierdzi naciaganiem,wobec tego mysle o pani doktor irena grobelny ,ktora opisuja dziewczyny jako uczciwa osobe,myslalam tez o bienkowskim w bydg,ale widzialam jak spartolil nos jednej dziewczynie a drugiej cycki zrobil asymetrycznie i dosc widoczne blizny i tak to jestem w kropce, moze jego syn w estetic sie bardziej przyklada,ale nie wiem...jesli jakas dziewczyna znalazla sposob na walke z nierownosciami prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam,ze chodzilam w specjalnych legginsach uciskowych,bralam zastrzyki, po zabiegu na endermologie... pan pernak skasowal kilkanascie tysi niki35 czy moge spytac gdzie robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za mini spam widzę ,że osoba o nicku szobera zaliczyla wiele przygód ..więc koleżanko,czy mogę prosić o odpo: reasumując jakaś metoda 'poprawkowa' jest warta uwagi..? jestem z północy nie wiem czy w moich okolicach można na jakiegoś specjalistę liczyć....szkoda że nie mieszkamy w Brazylii tam to byłoby w czym wybierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooojooo do didi6
pdidi6 jeśli lekarz zainkasował kilkanaście tysięcy to jego zakichanym obowiązkiem jest naprawić to co zdewawastował w tego słowa znaczeniu,nawet gdyby to kosztowało parę złotych. Więc powinnaś pójść do niego i stanowczo żądać korekty lub zwrotu pieniędzy bo zapłaciłaś za poprawę wyglądu a nie za deformację. Po co tacy partacy biorą się za coś czego nie potrafią, ale płacić sobie to oni potrafią, ojjj potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta racja,chociaż nienawidzę takich konfrontacji, niestety ciężko mi one przychodzą,ale nie ma co się patyczkować- zadzwonie w pon się umówić i się przejadę po 14.08 tylko czy on jest w stanie naprawić ..?!chyba udam się też ,do tej Grobelny ckiekawam co powie poza tym -" u kogo pani robiła"a może popatrzy i już będzie wiedziała;)?......swoją drogą myślałam by mu zakomunikować umieszczenie fot owych dziur na przestrogę, jako jego 'reklame' bo chyba głównie na tych zabiegach 'jedzie'w razie gdyby potraktował mnie po macoszemu.... jak i po to by inne kobietki mogły obiektywnie zobaczyć jaki może być efekt,co inne pokrzywdzone na to by stworzyć galerie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooojooo do didi6
Bardzo słuszna decyzja, dlaczego to Ty masz się bać to, on powinien się bać i ponosić odpowiedzialność swojej spartaczonej operacji,wziąć pieniądze to potrafił to, niech teraz staje na głowie by to naprawić. PS>Możesz jak najbardziej zamieścić foto przed i po zabiegu niech wszyscy zobaczą i napisyć kto i gdzie wyknywał ten zabieg,ponieważ to Ty jesteś poszkodowana a lekarz oszpecił Cię i jest osobą publiczną nie prywatną. Życzę Ci powodzenia i wszystkiego najlepszego.Pozdrawiam!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xe121212
czy ktoś ma do odsprzedania ubranko do BJ - brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprawki
Czy jak są robione jakieś poprawki po Body Jet lub Smart Lipo, to wtedy wszczykuje się płyn i odssysa tylko z tego poprawianego kawałka skóry, czy od nowa cały obszar się robi np brzuch czy uda itp. ? Czy ktoś wie może czy jak się miało Body Jet to poprawkę można robić metodą Smart Lipo czy to już raczej jedną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapro
Witam,czy ktoś miał robione body jet w La Perla.Ja mam zabieg na brzuch i boki .Badania zrobione,trochę się boje,ale Pani doktor wydaje się profesjonalistą-zrobiła ok.100 zabiegów.Czy rzeczywiście powinnam zostać na noc?Będzie z anestozjologiem,ale będę przytomna.proszę o odp.osoby które robiły w la perla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska73
słuchajcie, nie wiem "w czym jest dzieło" ale ja jestem po 3razach i nie wiem czy chciałabym mieć większe piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sneks32
hej:) jestem tu nowa sorry ale nie mam czasy na czytaniu wszytstkich postów. wrociłam z urlopu i postanowiłam sie wziąć za siebie. Zastanawiam sie nad body jetem lub vaser lipo-to jakas nowość. wie ktos czym te metody roznia sie od siebie, ktora lepsza itp.słyszałam duzo dobrych opini o kriocentrum chyba w otwocku co o tym myślicie macie jakies doswiadczenia jaki lekarz itd. potrzebuje duzo informacji w skrócie jestem bardzo zajeta i nie mam czasu na poszukiwania. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
do sneks śmiało polecam otwock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sneks32
dzięki:) w miedzy czasie zdązyłam umoówić sie na konsultacje. Lekarz dobrał dla mnie vesera u nich cena za kazdy rodzaj liposukcji jest taka sama wiec nie wydam na niego kupy kasy:) jestem bardza zajeta i działąm szybko dlatego zabieg mam juz za tydzien w czwartek. Szczerze to dopiero teraz mam cykora ale jednoczesnie jestem szczesliwa, ze cos dla siebie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sneks32
gabryska73 tak zapytam z ciekawosci robiłaś sobie pierś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
tak i jestem przeszczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapro
Jestem 2 tyg.po b.jet brzuch i boki,zabieg ze znieczuleniem(nie spałam ale niewiel pamiętam).Po odrazu widzialam efekty póżniej mocno spuchłam(2 dni brałam panadol).to nie jest lightowy zabieg.Teraz opuchlizna z każdym dniem coraz mniejsza ,siniaki żółto-brązowe.po mału zaczynam widzieć efekty.od poniedziałku masaże limfa.wcześniej p.dr.nie polecała bo nie mogłam sie dotykac,wiec masaż nie wchodził w grę.Polecam,dobrze wykonany naprawdę przynosi efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sneks32
ale jak tłuszczczem ? mnie tez to korci :) napisz mi co i jak. jak zabieg, jak po zabiegu i czy to prawda, ze jedna liposukcja nie wystarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat zielony
czytałam gdzies, ze jeden przeszczep nie wystarczy, zeby był zadowalajacy efekt, trzeba wykonac 2-3 zabiegi, zeby tłuszcz sie utrzymał. wiec jak ktos jest szczupły tzn. ma tam tylko troche tłuszczyku to zabieg ten odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullka*
Trzeba wykonac 2-3 zabiegi przeszczepu tłuszczu w piersi poniewaz tłuszcz sie wchłania i zeby byl stały efekt zabieg ten trzeba powtorzyc. Szkoda, tylko ze nie wszyscy lekarze o tym mowia lub pisza na stronach. Było by pienie jedna liposukcja i super biust :) ale nie stety nie ma lekko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
kullka masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po wszystkim
Witam, jestem 3 tyg.po body jet brzuch i boki.Możecie polecić profesjonalne muejsce na zrobienie drenażu limfat w Wawie.??wczoraj byłam w pseudo profesjonalnym studiu masażu- nie wiedziała co to jest body jet,a zajmują się profesjonalnymi masażami,ale spróbowałam i teraz mam większe zgrubienia niż przed.Ratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że niby za drugim razem jak wypełnisz biust to zostanie i jest większy?a za samym pierwszym nie?bzdety...skoro za pierwszym nikły efekt,to drugi niewiele pomoże,w każdym razie ja się katować nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. ja miałam biust d jedynie przez może max 3 tyg po zabiegu,prędko wróciło do małego b i nikt mnie nie przekona,że jeśli organizm wypłukał tłuszcz raz to za kolejnym niby co...niby już wtedy tego nie zrobi?Mój Mąż stwierdził,że niezła ściema z tym robieniem cycuszków tłuszczem,też tak twierdzę,a widok wielgaśniej kaniuli - igły wjeżdżającej w piersi i wypychającej je więcej nie zdzierżę:)by the way przed zabiegiem też czytywałam post po poście;)i oczywiście żyłam nadzieją hihi;)pozdrawiam piękne panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka*
BEAULI Powiększanie piersi poprzez przeszczep komórek tłuszczowych. Najlepsze efekty uzyskuje się po wszczepieniu 150-220 ml pobranego materiału. Przy takiej ilości trwale pozostaje ok. 70-80ml. Dlatego tez najlepsze efekty uzyskuje się przy 2-3 krotnym zabiegu, gdyż średnio powiększamy wtedy piersi o około 150-200ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ilu procent kobiet zostaje trwale 70ml? przeważnie to zostaje może z 10% z tego co się wszczepiło, u mnie napewno nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullka*
didi6 a Ty ile robiłas zabiegów?? jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden i praktycznie nic nie zostało,a pierwotna ilość była około 150ml-170ml, oczywiście w pierwszych dniach extra,ale efekt trwał BARDZO krótko-dlaczego miałoby się przyjąć kolejnym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×