Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kjkjk

Czy oliwka dla dzieci moze zaszkodzic pochwie?

Polecane posty

Gość kjkjk

Johnson and Johnson. Bo lubie piersci faceta z pomoca oliwki i nie jestem pewna czy takiego naoliwionego penisa mozna wlozyc do pochwy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zaszkodzić
kup el w aptece lub seksszopie i nie kombinuj z domowymi sposobami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ż mi zeżarło
żel miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka napewno nie zaszkodzi
100 % pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda i tylko prawda
O nawilżaniu Podniecenie wywołuje u kobiety naturalny proces nawilżania ścianek pochwy oraz jej okolic. Często jednak zdarzyć się może, że produkowanego śluzu jest za mało, wysycha on zbyt szybko lub jest za rzadki. Sprawia to, że stymulacja nie jest tak przyjemna jak mogłaby być. Dobrym rozwiązaniem jest wtedy stosowanie sztucznego nawilżania. Poniżej widnieje tabelka z przeznaczeniem dwóch głównych typów środków nawilżających. Żel intymny na bazie wody Pieszczoty sromu - wolno Penetracja pochwy - wolno Z prezerwatywami -wolno Olejek lub oliwka Pieszczoty sromu - wolno Penetracja pochwy - nie wolno Z prezerwatywami -nie wolno Kupując nawilżacz patrz na etykietę. Jeśli w składzie widnieje słowo "oil", to nie jest on najprawdopodobniej na bazie wody. Unikaj tych z szkodliwymi konserwantami (np. benzoesan sodu). Jeśli na nawilżaczu widnieje napis "for external use only" ("tylko do użytku zewnętrznego") zastanów się jeszcze raz nim go kupisz. Unikaj także żelów smakowych gdyż mogą zawierać cukry ("glucose", "fructose"), które stanowią świetną pożywkę dla nieprzyjaznych bakterii, gdy dotrą do pochwy. Jeśli jesteś alergiczką wybierz coś bezzapachowego i niebarwionego. Gdy lubrykant wyschnie rozcieńcz go wodą. Jeśli należysz do osób bardzo oszczędnych, to możesz zastąpić tradycyjny lubrykant żelem do USG. Jest on tańszy od barszczu, ale jego jakość pozostawia wiele do życzenia. Niemniej lepsze to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanton
Napewno nie zaszkodzi,ale lepszy jest lubrykant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wiem jak
ale seksuolog twierdzi, że może zaszkodzić. Ja mu wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychozytywnie
zaburzają florę bakteryjną pochwy, co czesto prowadzi do infekcji bakteryjnych lub grzybiczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My stosujemy maść nagietkowa Ziaja, jest na wazelinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wazelina to niby co? na bazie ropy naftowej, tak jak i oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie nawilżenie trzeba osiągnąć przez przywrócenie odpowiedniej flory bakteryjnej więc na pewno bakterie probiotyczne. Do tego miałam Vagisan w kremie i globulkach. U mnie szybko zadziałało i po problemie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w okresie mojej młodości stosowałem taką oliwkę (niczego lepszego wówczas nie bylo) jako środka do lubrykacji z pierwszą partnerką. A potem już intensywnie wydzielała śluz i przestała być potrzebna. Ale była ok i nie szkodzila pochwie. Jest zresztą przeznaczona do smarowania miejsc intymnych niemowląt i jest bardzo delikatna.- dobra w seksie także do handjobu. Doskonalym lubrykantem jest też ślina.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba dodać, że oliwka nie nadaje się do seksu w kondomie - uszkadza gumę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×