Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZMARTWIONAA MAMAA

co dla wymiotujęcego bąbelka??? 19 miesięcy

Polecane posty

Gość ZMARTWIONAA MAMAA

w nocy mój synek zwymiotował, teraz smacznie spi i po tym już spał spokojnie resztę nocy i tak bardzo się boję co bedzie jak wstanie :( nawet nie wiem co mu podać do jedzenia bo z mlekiem nie bede ryzykowac, moze kanapeczkę z margarynką i woda do popicia??????? a jaki lek w razie czego????????????? RATUNKUUUU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZMARTWIONAA MAMAA
hmm a moze faktycznie to było takie tylko jednorazowe bo w sumie jak zostanie cos na żołądku to nawet jak jest pusty to potrafi człowieka męczyc a on spi spokojnie.... dodam ze wczoraj byl poza domem i pił duzo kubusiow play chyba dwa a potem cos tam jeszcze w domu wiec moze za duzo tych słodkokwasnych soczków???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnij sie kobieto
i przestan zdbabniac... nic mu nie bedzie, to pewnie jednorazowe skoro spi spokojnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZMARTWIONAA MAMAA
ja jestem tym typem że zdrabniam ;P no ale dzieki za pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie dobrze ........
no własnie bedzie ok nic sie nie boj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dużo to niezdrowo
Dziecko nie powinno pić więcej niż 150 ml soków owocowych dziennie, a powyżej 3 lat nie więcej niż 250ml. Nadmiar soczków i serków jest bardzo niezdrowy. Dzieciom nie podaje się margaryny tylko masło. Daj mu normalnie na sniadanie kaszkę ryżową, czy kanapeczkę z dobrą wędliną bez konserwantów i fosforanów. Możesz podać Smectę, albo lepiej Enterol czy Floridral. I tyle. Na obiad lekki rosołek z ryżem i marchewką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZMARTWIONAA MAMAA
ale smacta jest chyba przy biegunkach a jak na razie on jej nie ma chyba ze jeszcze to nam dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZMARTWIONAA MAMAA
smecta miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrz ze nie zdrobmiła
kanapeczka z margarynką i wódka do popicia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a swoją drogą
wędlinę bez konserwantów i fosforanów to by chyba musiała sama zrobić, bo w normalnym sklepie takiej nie dostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Do picia podawaj mu ŁYŻECZKĄ wodę przegotowaną z glukozą i szczyptą soli, to zapobiegnie odwodnieniu ale w małych ilo.ściach i stopniowo, jak nic się nie będzie działo, nie będzie wymiotować to daj kanapeczkę z chudą wędliną a dobrze by było jakby dziś się troszkę przegłodziło, poza tm możesz ugotować kisielek, ale sama z mąki ziemniaczanej i kompociku. To są moje sprawdzone sposoby skuteczne, jestem mamą 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleik ryzowy, flipsy itp zatrzymuja wymioty, a rzyganko mial pewnie po kubusiu play to paskudstwo ! moj tez zwymiotowal jak wypil polowe i juz mu nie daje, podobnie jak jupik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×