Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

LOCZEK CO DO NAPięć brzucha są to napięcia macicy i ja mam je niestety od 17 tygodnia niestety dlatego ze czasem bywają uciążliwe i biore na magne b6-kup w aptece bez recepty-jest to magnez z wit b6 w poprzednich ciążach tez miałąm ale od 20 tyg i inny lekarz bo na szczescie zmieniłąm teraz zapoisywał mi relanium 5mg co do siary ja miałam szybko z kubą w ciąży a teraz nic i w 1 ciąży z wiki tez nic wiec niewiem od czego to zalezy :-) miłego nowego 2010 r szybkiego rozwiazania i spełnienia marzen na ten rok zapisanych w myślach -dla was dziewczynkiki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w nowym roku, My na sylwestra bylismy u znajomych , ale bez tańców tylko nasiadówa z dobrym jedzonkiem:) Wczoraj odwiedziłam przyjaciółkę, która urodizła córeczkę 9 dni temu. Ależ ona jest maleńka) a jaka śliczna i grzeczna!!! Jeszcze bardziej nie mogę doczekac sie naszego... A ja juz zupełnie kaleka, w nocy nie mogę sie przekręcic, wstawanie tez powoduje przerazliwy bol, dopiero jak przejdę parę kroków i się rozchodzę to jakoś funkjonuję. Wyczytałam w necie, że chyba rozejście spojenia łonowego i może być wskazaniem do cc. podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Jestem mamą 11-miesięcznej córeczki. Jestem z forum Luty 2009, choć ostatnio mało się udzielam. Mam do sprzedania wyposażenie łóżeczka (rozmiar 70x140) dla dziewczynki. W zestawie znajdują się: - kołdra 100x135 - poduszka 40x60 - prześcieradło z falbaną - prześcieradła frotte z gumką (2 szt) - ochraniacz do łóżeczka (wszystkie 4 boki) - organizer - becik - dwie zmiany pościeli (w kolorze różowym) Jedna zmiana pościeli była tylko założona na kołdrę i poduszkę, ale moja córcia nie spała w łożeczku, dlatego wszystko jest jak nowe. Używałam tylko becika i organizera przy łóżeczku. Jedna zmiana pościeli jest zapakowana fabrycznie (nie była używana). Zainteresowanych proszę o kontakt ma mojego e-maila: mj25@wp.pl Mogę przesłać zdjęcia pościeli i udzielić dokładnych informacji. Wszystkim przyszłym mamusiom życzę pomyślności w Nowym Roku, zdrowia, radości, no i łatwych porodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
ale cisza tu panuje..... sylwestra jeszcze obchodzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
2stycznia kolezanka urodzila chlopca 2dni po terminie miala wywolywany porod chlopiec waga 4380kg dl 58cm klopsik pierwsze dziecko tez takie duze miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka: a twoja kolezanka naturalnie takie duze dziecko urodzila?? Ja bym sie chyba bala takie duze dizecko naturalnie rodzic ze cos mu sie stanie przy porodzie... no a tutaj pusto jak w kazdy weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuszki. Wczoraj robiliśmy u nas powtórkę sylwestra.goście wyszli koło drugiej i dzisiaj ledwo żyje ...zmeczona strasznie ... no i nastawiam się już psychicznie na jutro- powrót do pracy po dwutygodniowym zwolnieniu jest straszny. ehhhhh Ale pochwalę się Wam - kupiłam wczoraj pierwszy ciuszek dla malutkiej, prześliczną sukienkę, co prawda na 3 miesiące, ale zawsze coś :):) Miłego wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
naturalnie rodziła,ja tez bym sie bala.... ale ma predyspozycje do rodzenia takich duzych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powrót do pracy po dwóch tygodniach wolnego jest straszny !!!!! Witam Was wszsystkie ciężarówki dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka też bez problemu urodziła naturalnie tak dużą córę :) ponad 4 kg szok!!! I to pierwszy poród. a znajoma tez rodziła naturalnie takie duże dziecko (trzecie z kolei) ....ale przy porodzie dziecku złamano obojczyk :O mam nadzieję, nie mieć takich przykrych zdarzeń :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, biało-czarna: ja własnie z takich powodów jak historia twojej kolezanki z tym obojczykiem boję sie rodzic naturalnie i chyba wolalabym juz cesarke... wiadomo wiecej ja wycierpie, ale przynajmniej dziecko bedzie cale i zdrowe bez komplikacji przy porodzie co do pracy to ja juz bym nie mogla wrocic do pracy: ledwo chodze tak boli mnie ta kość łonowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku>>>>>>>>>>>> My byliśmy wkoncu u znajomych na sylwka, było ok, mały został w domu z dziadkami, szalał do wpół do 2 w nocy!!!!Dał czadu, tak późno jeszcze nigdy spać nie poszedł..... A ja tyje i tyje, rosne i rosne....wielka się zrobiłam ale cóż jak apetyt dopisuje.... Czuje się różnie, chyba coś mi w plecach wyskoczyło, jakiś masaż by się przydał, chyba się musze wybrać do znajomej co się czyms takim zajmuje... W środe wizyte mam, ciekawe jak tam mój krążek, czy się trzyma jak powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku!!! Byłam dzisiaj u lekarza. Mala waży 740 gram. Skończony 24 tydzień. Nadal cech męskich nie widać (po raz trzeci), więc zakładam z 99,9% pewnością, że to Majka :) Wysiadły mi plecy. Bolą mnie straszliwie od łopatek do krzyża. Po nocy straszliwie mnie bolą i pod koniec dnia też. Jak kładę się spać, to z powodu pozycji leżącej mam zgagę. Pod koniec dnia mam wrażenie, że mój brzuch chce eksplodować. Jest wtedy strasznie napięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku, no i wygląda na to że ląduje jako pierwsza(mam nadzieje ostatnia na tym forum ) z cukrzycą ciężarnych.Dziś byłam na badaniach i mam wzskażnik 175 a po 2 h 155.W piątek ide na 3 godziny do szpitala ale kompletnie nie wiem co tam sie bedzie działo, usłyszałam tylko tyle że ma być to miedzy innymi przygotowanie pacjentek z cukrzycą ciążową.Jak bedzie juz po wszystkim to napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza - oprócz złych wyników masz jakies objawy? senność, wzmożone pragnienie, czy cokolwiek? Pytam z ciekawości. Problem raczej mnie nie dotyczy po badaniu glukozą po 1 godz. miałam wynik 84. Mój gin ucieszył się, że tak niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzusie:) Ja Dziś byłam na glukozie i jutro odbieram wyniki. Muszę wam powiedzieć że nie miałam większych problemów z wypiciem i samopoczucie do teraz jest ok. A wszyscy moi znajomi mnie straszyli że to takie okropne i że fatalnie się po tym można czuć,ale nie taki diabeł straszny jak go malują:) miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam dodatkowych objawów, stąd moje zdziwienie.Czuje się normalnie, jydynie co zauwazyłam to szybki przyrost wagi.Wiem że cukrzyca ciążowa zazwyczaj występuje u osób z nadwagą, ja przed ciążą wazyłam 50 kg przy wzroscie 170 a teraz doszło mi 13.Dodam jeszcze że odżywiam sie normalnie-czyli jak sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dawno dawno mnie tu nie bylo a to dlatego ze na dlugi wekeend swiatecno sylwestrowy zrobilismy sobie z mezem urlop i wybralismy sie do Zakopanego ,w koncu to ostatni sylwester sam na sam i chcialam go spedzic wyjatkow ;) żtcze Wam wszystkiego dobrwgo w Nowym roku a predewszystkim zdowia dla malusków :) zaczelam 24 tc czuje sie znakomicie ,no i tak jak pisalam bedzie chlopak bylam na usg 4d i widzialam z mezem baaardzo duzy instrumen ,widac bylo jak maluszek przeciera oczka ,iewa piekna pamiatka!!!!!,nastepne 4d mam za tydz ,jutro ide na morf ,mocz i glukoze a wizyte u gina mam za tydz ,zacelam już roglądac sie za łozeczkiem :) tak jak powiedzialam od nowego roku kupuje ju wszystko dla dzidziusia ,przytylam od poczatku ciązy 6 kg to przez te swiateczne obżarstwo :P pozdrawiam mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki a co tu takie pustki-do pracy wszystkie wróciły czy jak??? u nas ok brzusio rosnie dzidzia ma juz stałe pory snu najwiecej kopie rano koło 9 potem popołudniu ma 2 pory ale jeszcze nie zakodowałąm jakie i wieczorem od 21-23 :-) za tydzien do lekarza juz się nie mogę doczekac:-) a ja miałam w nocy koszmary zwiazane z porodem naczytałam się wczoraj o wywoływanoiu bo szwagierka idzie a ja miałam juz 2 razy ale teraz doszłam do wniosku ze juz mnie tak nie wymęczą tak jak z kuba i ja chce skierowanie na cc nie interesuje mnie jak on to zrobi kasy mu za to nie dam ale nie bede rodziła sn!!!! a u was co słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba koszmary w ciązy chyba wszyscy mają :):) mi się ostatnio snilo że mała wykopała mi dziurę w skórze i wystawiała przez nią rączkę :):) jak się obudziłam byłam przerażona , teraz całe szczęście sie śmieje. Moja córka kopała wczoraj w bok, dziecko jest odwrócone główką w dół, przynajmniej tak wynika z kazdego badania, a ja czuje ruchy takie dziene cały czas na dole brzucha - to czym ona się tam wierci - głową ?? :):) Pozdrawiam Wszystkie mamy i miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba 🖐️ ;) ja tu z pracy częściej zaglądam niż z domu. W pracy siedze non stop przed kompem, więc żaden problem na top zajrzeć....a w chacie więcej atrakcji :P ja jeszcze o porodzie nie myślę, i nic takiego mi się nie sni ;) Dzis po raz pierwszy idę do szkoły rodzenia ;) na gimnastykę ;) Znów zarejestrowałam więcej kg :O dziś nadczczo wykazało 66 kg....a przecież z rana waży się najmniej!! Wczoraj z wieczora pokazało mi 68 szok!!!! na 66 się zgadzam, ale 68 to trochę za wczesnie, za szybkie przybieranie by było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczeliśmy myślećo wyprawce dla dziecka ;) i tak mam już 10 pieluch tetrowych, jedno body, jedne śpiochy z kaftanikiem i jedną koszulke hehehhe No ale od czegoś trzeba zacząć ;) Zakupiliśmy też juz paczkę pampersów i szukamy wózka. Stwierdziliśmy, ze nie będziemy kupować gondolki. Nasze dziecko rodzi się na wiosnę....więc kupujemy spacerówke z opcją rozkładania do poziomu, tak, żeby nadawała się dla niemowlaka ;) W komisie mój W. wyczaił jedną taką niegłupią, podobno bardzo lekka, co ma znaczenia dla nas mieszkających na 4 pietrze. Jeszcze jej nie widziałam ale w czwartek nadrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało czarna my tez już wybraluismy wózek : implast bolder, jest ciężki, ale to akurat nie jest dla nas bardzo ważne - mamy własną klatkę schodową, dlatego wózek może zostawać na dole, ale ma pompowane duże kółka, co było dla mnie priorytetem... no i mam już wybrane łóżeczko i kołyskę. Wszystko w jednym sklepie, mam zamówic na poczatku lutego, i licze na jakiś upust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka55444
Witajcie Kwietniowki :) Jezeli pozwolicie dolacze do was ???dopiero teraz poniewaz z usg zmienil mi sie termin z poczatku maja na koniec kwietnia,w sylwestra rowniez dowiedzialam sie ze bede miala synka :) Mam takie pytanko ile juz utylyscie ??czy macie duze brzuszki??-moj wydaje mi sie ogromny !!przytylam 7kg .Co stosujecie zeby nie miec rozstepow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Mnie przybyło tak z 8 kg, a jestem w 28 tc termina mam na koniec marca....ale kwietniówki bardzo polubiłam ;) a brzusio i piersi smaruję oliwką. Na razie rozstępów nie widać, mam nadzieję, że tak zostanie :) łóżeczko dostaliśmy za gratis, mój W. je tylko troszke odnowi i będzie OK. Wygląda na solidne ;) i wanienke dostaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową mamuśke ja niewiem ile teraz mam na plusie ole ostatnio wychodziła na to ze 3-4 kg a byłam na wyzycie 16 i był to 21 tydzień bo miałam 68,8 a waga wyjsciowa to 64,5-65,5 a wiec ok.niestety po kubie nie zdążyłam zgubic kilosów wiec mam nadzieje że teraz nie przybiore za dużo ja w sumie mam całaą wyprawke bo mam wszystko po kubie tylko dokupie (jesli na 100 % bedzie dziewczynka)gryby kocyk-cieniutki juz mam jakis z ksiezniczkami pościele różowe-mam jedne różowe po wiki ale teraz dokupie jakieś modne (mam jeszcze 4 pary zmiany poscieli bo kuba ma tak wiec się nie martwie a jest to posciel uniwersalna-kolory) koilka rzeczy pieluch no i musze pożyczyc wkładke -nosidełko do wózka i fotelik dostane spowrotem od pani której dałąm po kubie za darmmo bo mi był niepotrzebny po wizycie w tym miesiacu mam zamiar zrobic renament w rzeczach po kubie i wiki w marcu prac i układac potem łóżeczko postawic w kwietniu i jechac rodzić hihi acha ja nie smaruje się niczym -z wiki nie miałam rozstępów wcale a po kubie się smarowałam i mam tak wiec mi to wisi czy bedzie 5 wiecej czy mniej(a na piersiach mam juz soprzed ciazy z wiki niewiem skad ale sa) ok spadam bo kuba woła apa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna ja bym jednak zastanowiła się nad gondolą...Zawsze to lepiej dla kręgosłupa dzieciątka. Co do wyprawki dla dziecka to mam po córci łóżeczko, wszytskie ubranka, 20 nowych pieluch tetrowych, przewijak, wózek (w grudniu dokupiłam gondolę do spracerówki chicco), kilka dni temu kupiłam fotelik do samochodu chicco z bazą (używany w idealnym stanie za 187 zł, czyli ok. połowa ceny w stosunku do nowego), następne foteliki mam po córci, wanienkę i stelaż do wanienki, posciel do wózka i lóżeczka, śpiworki do spania do łóżeczka zamiast przykrywania kocykiem, co by mi się dziecko nie zawinęło (to jak wyrośnie z rożka), rożek też mam, kocyki i masę ubranek od 0 do 4 roku życia (tu ilość idzie w setki..., ponad 100 mam do roku życia). To co na pewno muszę kupić to kołysko-huśtawkę (bo po córci sprzedałam), buelki, szczotki do butelek, sterylizator mikrofalowy, podgrzewacz, taki z opcją używania w samochodzie, podkłady poporodowe, podkłady do przewijania, wkładki laktacyjne, termometr do wody, nozyczki do pazurków, sczotkę do włosów (córa miała czuprynę), gąbkę do położenia w wanience, żeby dziecka nie trzeba było trzymać na ręku podczas kąpieli itp. Jestem taka mądra, bo zrobiłam sobie listę. W lutym przygotuję torbę do szpitala, bo igdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj milka :):) ja jestem w 26 tygodniu, 8 kg na plusie skończyłam ze słodyczami i waga od dwóch tygodni stoi :) ufff umówiłam sie za tydzień an USG 4 D i już się strasznie cieszę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×