Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

WITAM DZIEWCZYNKI :) ale dzis naskrobałyscie ;) Joanna Nadia to piękne imię ,bardzo mi sie podoba ,osobiscie nie podobaja mi sie ruskie imiona ale te jest jakies wyjatkowe w przeciwienstwie do Leny ale ja mam osobiscie zle skojarzenia :o Mi z ,,dziewczynskich ,, imion bardzo podoba się Amelka i tak miała dostac córeczka ,no ale ,ze bedzie Kacperek to juz inna sprawa :D Mąż złożył dziś łóżeczko najchetniej to bym juz posciel załozyła ;) W brzuszku mam 101 cm a przytyłam od poczatku ciaży 9 kg Zamówiłam sobie z allegro majtki Hartmanna poporodowe ,duzo dziewczyn na forum je poleca ,wcześniej kupiłam w aptece zwykłe jednorazowe i chyba wylądują w koszu :o sa beznadziejne .W przyszłym tyg chyba zabiore sie w koncu do pakowania torby ,czas najwyzszy tym bardziej ,ze lekarz mówi ,ze dzidzia jest duza i duzo waży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a co do prania to nie wiem czy dobrze dzis zrobilam ,ubranka co prawda prałam w proszku jelp i płynie do plukania jelp ,ale dodałam wode perfumowana do żelazka :o zupelnie zapomniałam ,martwie sie teraz czy dziecku to nie zaszkodzi :o a co do pieluch to nie wiem dopiero teraz sie przekonam które sa najlepsze ,wczesniej nie miałam okazji na kim testować :D ale sama zakupiłam Pampres premium care a u kolezanki widziałam te Dada i wydawały mi sie własnie takie okropnie sztywne i badziewne ale jakie są naprawde to nie mam pojecia ,tak jak napisała któraś z WAS wole dołozyc bo sama w najtanszych podpaskach nie chciałabym chodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz robilam kilka podejsc do pakowania torby do szpitala ,ale za kazdym razem cofa mnie mysl ze jescze troche zostalo, no i wstrzymam sie chyba do polowy marca. Po ostatniej wizycie u gina, gdzie wyszlo ze wszystko ksiązkowo i w najlepszym porzadku to przestalam liczyc na wczesniejsze rozwiazanie. Dzis byla u mnie kolezanka z 2 mc coreczka i moze to i mily zbieg okolicznosci, ale jak Malutka zaczela płakac to mój Mały kopal ze az brzuch mi falowal:) Czyżby reagowal na płacz przyszlej narzeczonej??:)) A ze pogoda dzis byla cudna to byłam z kolezanka na spacerku,tak prawie 2 h i teraz mnie wszystko boli, brzuch napięty, zaspól niespokojnych nog na dodatek wszystko swędzi!!! Chyba trzeba isc spac zeby zapominiec o tych dolegliwosciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty kochana?:) Weź te ciuszki wypierz jeszcze raz w tym proszku i płynie dla dzieci w 80 stopniach i dobrze wyprasuj!! Jaka woda perfumowana???? Po to są te proszki by unikać dodatkowej chemii i ,, zapachów". Urodziłam dziecko w styczniu 2010 więc tyle Ci radzę. A co do pampersów - to ja na początku miałam tej firmy. Teraz używam dada i nie widzę różnicy:) Więcej w kieszeni zostaje a znam pieluszki tańsze niż dada więc to nie najtansze ,,podpaski" ;) Ale to sprawa indywidualna wiadomo:) Co do terminu porodu to też nie takie proste:) JA miałam termin na 7 styczen a urodzilam 19:) wiec 12 dni - juz niebezpiecznie:) A tez mialam ksiazkowo:) Na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Własnie dziś zaczynam 35 tc. Torbe do szpitala dla dzidzi mam juz spakowaną, a dla mnie w połowie. Co do pieluch to pierwszą paczkę mam Pampersy 1. Wg mnie Pampersy wypadaja znacznie mniejsze niz inne marki pieluch. Potem przejdę na Happy, oczywiście jeśli nasz maluszek nie będzie miał uczulenia na nie. Przy pierwszym dziecku uzywaliśmy 3 rodzajów pieluch: Pampersy, Huggiesy i własnie Happy ( najdłużej ze wszystkich ). Byliśmy bardzo zadowoleni ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prać w 80 %??? a ja prałam w 30 i 40 %....toż to nowe rzeczy, szkoda od razu zgotować kolory :O co do pieluch to jeśli moje dziecko będzie troszkę większe i nie uczulone to też chętnie sięgne po te pieluchy Dada....no chyba, że mała ich nie będzie tolerować :O Znajomi mają 7-miesięczne dziecko i chwalą sobie te pieluchy. Jeśli chodzi o podpaski też najdroższych nie używam, preferuję Bellę Perfecta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę, że i imiona były tematem ;) u nas najprawdopodomniej będzie Marysia, no chyba że wyjdzie chłopak to będzie Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie, mnie teraz moze dlugo nie byc, przeprowadzam sie i nie wiem jak to bedzie z internetem, co do pieluszek to polecam z rossmana sa mieciutkie i bardzo chłonne jak te pampersa, na hagissa kilka razy sie zawiodlam( a to zbite w kulke a to rzepy krzywo zamocowane lub odpadajace), a co do tych sztywniejszych dada czy z lidla to nie sa zle, zlaszcza ze taki noworodek to co chwila ma mokro i czesciej zmienia sie pieluszki niz pozniej i dodatkowo dobrze ze sa troszke sztywniejsze dla maluszka bo i tak na poczatku powinno sie szeroko pieluchowac na bioderka, ja zakladalam dodatkowo na pampersa pieluszke flanelowa chociaz na noc, zeby nozki prawidlowo sie ulozyly w panewkach i byly proste, wlasnie lepiej jest potem uzywac mieciutkich pampersow bo dobrze sie trzymaja i chlona wilgoc a dziecko jest juz bardziej ruchliwe np.raczkuje takie jest moje zdanie z wychowania pierwszej coreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !! ja też prałam w 40 stopiach ! co do pieluch to dużo koleżanek polecało właśnie pieluchy z biedronki.... nie wiem co u zjeść na śniadanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pralam ubrania dziecka w 40 stotniach, a te od siostry, ktore tylko odświeżalam to nawet w 30 st. A na sniadanko mam tosty z nutella i kakao:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skusiłam się na serek ze szczypiorkiem, ogórkiem i pomidorkiem + mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to zdrowo widze sie odzywiasz:) Ja tez czasami sie staram, ale z z tą czekoladą to wiadomo ze przy karmieniu bedzie zakaz wiec trzeba korzystac poki mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie:) Dziś po południu jadę na zakupy po reszte brakujących rzeczy i nadal mam kłopot co kupić maleństwu do kompania,oglądałam wiele płynów i żeli ale większość jest po 1miesiącu. A może zwykłe mydełko w kostce bambino i oliwkę co o tym myślicie??? Bo ja już sama nie wiem:( A czy te pieluszki z biedronki DADA to są w takich małych rozmiarach dla noworodków,czy one nie będą przy duże na początek??? No i jaka jest ich cena i ile sztuk jest w paczce skoro są opłacalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na wypłate i wtedy dokupie wszystko i będe mieć spokojną głowe... ja oliwki używać nie bede bo dziecko tłuste takie mi się wydaje i brudzą się szybko ciuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna raz zdrowo raz nie ;) Zależy jak mam ochote... teraz pije kawe i jem ciasto orzechowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moluś - ja po zdrowych kanapeczkach z serem, papryka i pomidorem tez piję kawkę i jem tofifi:) Nasze malowanie zbliża się ku końcowi. Kolor - zielony groszek na prawdę bardzo ładnie sie prezentuje. Nawet męzowi się w końcu spodobał, chociaż na początku nie był do niego przekonany. Jeszcze pozostaje pomalować drugi raz jedną ścianę w kolorze cafe latte, ale będzie problem bo w kilku miejscach na ścianie ta farba się łuszczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki;) Justyna ale mi narobiłas ochote na nutelle :P ja codziennie staram sie zjadac płatki na mleku i jedna activie , wzie,łam sie za sprzatanie ,z checia bym wyprała dywan ale to chyba zbyt ryzykowne :/ co do tych ciuszków to piore jeszcze raz ,teraz dokladnie,,powacham,, zawartośc zelazka zanim wezme sie do prasowania :P Dzis cały dzień patrze z utęsknieniem w strone łóżeczka :D już nie moge sie doczekać :) Joanna ja tez nie będe uzywała oliwki ,wczoraj nawet czytałam ,zeby uzywac jej do 3 mc zycia potem gruczoły łojowe pracuja bardziej intensywnie i moga zatykac pory ,no ale kazda z nas musi wybrać to co naszej dzidzi najbardziej pasuje . Na poczatek kupiłam mydełko Oilatum i tylko w tym będe myła synka a po kąpieli mam emulsje Emolium ,potem chciałabym przerzucic sie na tańsze kosmetyki . Do mnie tez często przychodzi kolezanka z 5 mc córeczka ,gdy mała zaczynała płakac to moja dzidzia tez zaczynała kopać ,mysłalam ,ze moze mi sie wydaje ,ze reaguje na płacz albo to zwykły zbieg okolicznosci ...a teraz widze ,ze może coś w tym jest ,dzieci w brzuszkach reaguja na płacz innych dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze przed malowaniem.... dziś chyba przyjdzie pan i będzie pozbywać się starej futryny bo bęziemy montować przesuwane drzwi. Kurcze drogie te drzwi - 800 zł ale ppokój będzie inaczej się prezentować i miejsca będzie więcej... nie wiem co na obiad..może jajo sadzone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cierpię na lenistwo....nic mi się nie chce robić....i wyobraźcie sobie, że nic nie robię! Wczoraj z domu nie wyszłam na krok. Dobrze, że dziś mam gina, to będę zmuszona się przewietrzyć ;) trochę ruchu mi nie zaszkodzi, a wręcz pewnie dobrze wpłynie na moje leniwe samopoczucie. W sobotę jedziemy na wieś odwiedzić 2 miesięczną Dorotkę a w niedzielę do mojego bratanka - Mikołajka ;) będzie miał już 1.5 tygodnia ;) Posypało się trochę dzieci w naszej rodzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na śniadanie zjadłam dziś jogurt z bułeczką..... potem wsunęłam parę rogalików, i banana....obiadu dziś nie robię, bo mąż po pracy jedzie na jakieś szkolenie ....a tylko sobie gotować mi się nie chce. Zjem sobie po prostu konserwę rybną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tradycyjnie w piątek na obiad smażony morszczuk z ziemniaczkami i brokułami. Rybka już sie odmraża. Te drzwi przesuwane to super sprawa. Może uwzględnimy je kiedyś przy następnym remoncie:) Ja chciałabym jeszcze pomalować przedpokój na cafe latte bo teraz mamy tzw szelest traw, ni to zielony ni to niebieski - jednym słowem nietrafiony kolor, mi osobiście kojarzy się z kolorem szpitalnych płytek, brrr... Ale nie wiem czy mąż będzie miał czas jeszcze i na to malowanie. Ale kobiecie w ciąży sie nie odmawia więc muszę wykorzystać okazję:) Ja dla Piotrusia do kąpieli kupię na początek Oilatum, tak jak przy Kubusiu. Potem przejdę na Nivea Baby. Jeśli chodzi o pieluszki to przy Kubusiu też wypróbowałm większość dostępnych na rynku, oprócz tych całkiem tanich. Na pewno pierwsze pieluszki to będą Pampersy, a potem to pewnie w zależności od promocji:) Huggiesy sobie chwalę, Happy były jak dla mnie takie sobie - za wysokie w pasie, stawiam je na ostatnim miejscu w moim rankingu. Na koniec przy Kubusiu używałam Dada, ale to głównie dlatego że otworzyli koło mojego bloku Biedronkę i zawsze były pod ręką. A co do jakości Dady to byłam bardzo zadowolona. Co do prania to ubranka wypiorę w dzidziusiu bo taki mi został po Kubusiu. Dla Kuby najpierw prałam w Loveli, potem miał problemy ze skórą i dermatolog poradziła mi używać płatki mydlane lub właśnie Dzidziuś. Dopóki nie opanowaliśmy stanu skóry Kubusia prałam w płatkach, normalnie w pralce choć słyszałam że płatki pralkę niszczą - naszej na szczęście nic się nie stało. Potem jak już miał ładną skórkę to przeszłam na Dzidziusia, a jak miał ok 1,5 roku to zaczęłam prać z naszymi ubraniami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakiejś gazecie chyba M jak mama pisało , że nie powinno się jeść ryb z puszki...a ja na początku ciąży jadłam je jak szalona.... mi też się Biała nic nie chce ale musze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło na jasne :D jak by człowiek miał tak patrzeć co jeść a co nie to by na łeb dostał ;) nawet nie wiecie jak mnie wkurzają te moje drętwiejące palce !! masakra jakaś !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya a te pieluchy z rossmana to jak sie nazywają, bo tam widziałam kilka rodzajów pieluch a juz ktos kiedys własnie rossmanowskie chwalił. Może warto wypróbować:) PAMPERSY coraz drozsze a ja niedługo bede musiała dla dwójki kupować, bo z odwykiem Kuby za dobrze mi nie idzie. Ja na obiad mam wczorajsza zapiekanke, pycha wyszła:) Zgaga mnie okropnie męczy a tabletki sie skończyły i popijam gazowany napój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś może za mało magnezu bierzesz>>> MNie za to rano bolą nogi w biodrze i to nie wiem dlaczego, wogóle nawet w nocy mnie bolą a w dzień spokój. dziwne to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze mnie to szczęściara, nie mam żadnych zgag ni nic ;) tylko od kilku dni w gardle mnie drapie :O ...nic na to nie stosuję, ale drapanie jakby zwiększa swoją siłę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie piszą tak "Ból i drętwienie palców lub całej dłoni najczęściej są objawami tzw. zespołu cieśni nadgarstka, który w czasie ciąży występuje dość często. Zespół ten pojawia się u kobiet ciężarnych na skutek zmian hormonalnych powodujących zatrzymanie wody w organizmie(...) Objawy najczęściej mijają samoistnie i nie wymagają specjalnego leczenia." także chyba musze poczekać do porodu. ale w poniedz. mam gina więc mu powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×