Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Gość malutka872
podobno jak sie ma wklesle sutki to polozne je wyciagaja,troche to boli ale efekt jest (nie mowie ze zawsze tak jest ze mam wklesle)wydaje mi sie ze mam male i nie wiem czy bedzie umial je chwycic. a co do lini zycia to mam bardzoooooooooooo widoczna i krzywa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ta "linia życia" na mje o jest zależna od karnacji skóry tak przynajmniej wyczytałam w jakieś książce, ale jakby zależała od bliskości porodu to ja już bym była jedną nogą na porodówce bo u mnie to jest tak widoczna że mąż sie ze mnie naśmiewa że jestem podzielona na pół... *Justyna_80 mam pytanko bo widze ze mamy ten sam termin ile twoja dzidzia waży?? *malutka872 myslalam ze ja mam uciążliwa teściowa ale widze że twoja bije wszystkie na głowe.. podziwiam wytrwałości w milczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) tym razem i mnie przeziębienie dopadło :( siedzę cały dzień w domu i nie ma mowy ze sie ruszę z kanapy :P z tą linia zycia to ciekawą rzecz wyczytałam ,ze u murzynek są one jasne ,ciekawe jak to wygląda :D a co do tesciowych to ja nie narzekam ,mam naprawde wspaniała tesciówkę z która zawsze miałam lepszy kontakt niż z własną mamą :)tylko tak wspaniała kobieta mogła urodzic mojego męża :) nie mam co narzekac dziewczynki a dzis złoże jej życzenia bo tak sie składa że dziś jest Dzień Teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loczek, na ostatnim usg w 33tc+4 moj synekk ważył ok. 2200g ( srednia z róznych metod pomiarów) Wg siatki centylowej to wychodzi ciut ponad 50 centyl, czyli norma. No i termin z cyklu mam 18.04 a z usg 14.04 czyli róznica w granicach błędu. A twoje malenstwo ile wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Justyna_80 no ja tak pytam bo ja mialam robione usg w 31 tc i mały ważył 1800 i sie zastanawialam czy to norma.. i wtedy termin z usg wyszedl na 14.04 a z om mam na 18.04 tak jak ty.. teraz ide 11 mara na badanie i sie zastanawiam czy znowu w ciagu 4 tyg przybrał na wadze 800 gram bo tak było poprzednio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
jestem wiecznie śpiącaaaaaaaaaaa ... mogłabym nie wstawać z łóżka.... torby do szpitala nie chce mi sie pakowac do końca moj maz codziennie sie pyta czy juz sie spakowalam leniwiec ze mnie sprzatam bo musze gotuje bo musze zeby maz glodny nie chodzil cos ostatnio nie mam apetytu. i strasznie mnie wszystko irytuje ostatnio bez noza nie podchodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam nutę do spania:) rano prawie do 10 a potem w ciagu dnia jedna lub dwie drzemki:) wczoraj wieczorem drętwiał mi brzuch, nie mialam czucia od pępka wzwyz!! najpeirw sie przerazilam, ale Młody się kręcil wiec z nim wszystko ok. A dzis wyczytalam ze to macica naciska na nerwy i stad ten brak czucia i nie ma sie czym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello !! u mnie zima znowu :-o też bym spała i spała...wczoraj cały wieczór przespałam.... och te teściowe - u mnie narazie spokój - chyba cisza przed burzą !! Biała - moje dziecie też ułozone poprzecznie - główka po lewej stronie i widać było na usg jak otwiera i zamyka buzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaniuchaaa - też mam KTG 15.03 ...i całkiem zbliżony termin ;) Witaj! Moluś - u mnie też główką z lewej strony ;) a na swoją teściową narzekać nie mogę....a dziś to chyba trzeba mi od niej z życzeniami zadzwonić...w końcu to jej dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M wysłał mojej życzenia wiec ja sms swojej też napisałam. I jak można było się spodziewać zero odzewu... a niedlugo jej im. i będzie trzeba iść :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś wieczorem małą imprezkę u znajomych - kolację kubańską i będę się obżerać pysznościami:) Już doczekać się nie mogę hihihih To moja Mała to kruszynka w porównaniu z Waszymi dzidziami - jestem w 34tc (wg OM) a waży 1850g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Jestem nowa. Termin mam na 9 kwietnia. Moja córeczka waży ponad 3000, a jestem w 35 tyg. Ale klocek duży :) , a może lekarz się pomylił. Wymiary jak z 38 tygodnia, może wcześniej urodzę. Torba stoi w pokoju, ale pusta hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
ciekawe ile moj brojek wazy .... dopiero sie dowiem 22marca jak do tego czasu sie nie rozpakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
aha moja kolezanka dzisiaj urodzila..... wczoraj ze mna pisala smsy ze byla u gina i ze jej cos chyba naruszyl,bo jak wrocila do domu to sluz z krwia miala przerazona pojechala na pogotowie a tam sie okazalo ze czop jej odszedl...i ze do porodu jeszcze ho ho ho (a byla w 37)przyjechala do domu i poszla spac a jakies 3h temu napisala mi smsa ze synus jest juz na swiecie i wazy 3kg normalnie jej juz zazdroszcze ze ma to za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
cos tu dzisiaj cisza.. ja najwiecej sie udzielam hehe siedze sama w nowym mieszkanku dobrze ze chociaz neta mam .... bo tv zero ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam dziś na szybkich zakupach i tylko laczki sobie kupiłam, normalnie nigdzie koszul na mnie nie ma. A myślałam ze już bede mogła sie pakować a tu poczekać bede musiała bo chce dopiero jak juz wszystko bede miała:) Oczywiście wróciłam ledwo żywa, z brzuchem prawie przy kolanach. Malutka jak masz wklęsłe to możesz mieć mały problem, ale jak bedzie ci bardzo zależało to pewnie dasz rade. Położne czasem pomagają, mnie pomagały za pierwszym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie to już chyba lada dzień . godzine temu odszedł mi czop śluzowy ... dzwonilam do gina i kazała nie panikować i czekać na skurcze bo to moze potrwac od kilku godzin do nawet tygoodnia .... ale juz czuje ze to tuz tuż .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zabucha to już tuż tuż, możesz już nawet dzisiaj odjechać:) Życze lekkiego porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
powodzeniaaaaa 3mamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabucha :) Ja dzisiaj byłam z mężem złożyć PITa i w pracy odwiedzić koleżanki i zanieść zwolnienie, bo pracuję przy US ;) Powiesiłam nowe firanki w kolorze seledynowym - tak na wiosnę, mąż zrobił mi w zaslonach otwory na przelotki, które pozakładałam. Jeszcze trzeba wyprasować zasłony i powiesic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny tak tylko wpadłam,pogratulowac wam przyszłych pociech:) Mam sentyment do tego miesiąca bo w tamtym roku 17 kwietnia urodziła sie moja córeczka:) a teraz jestem w 4 miesiącu ciąży,i bede miała synka prawdopodobnie:). Ma urodzic sie we wrzesniu albo w sierpniu:)pod koniec. Kwiecień to piekny miesiąc cała wiosna lato przed wami ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czytam Was od paru tygodni i może pora dołączyć (bo jeszcze nie zdążę :) Termin mam ustalony na 17.04, a z pierwszego usg na 14.04. Dziś właśnie rozpoczęłam 35 tc. I chyba czekamy na dziewczynkę :) Obecnie mieszkam w Irlandii. Czy jest tu jeszcze ktoś kto przebywa na Zielonej Wyspie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia i my gratulujemy:) Irysek witaj, nawet nie wiem czy ktos jest zza granicy...Ja tutejsza:) Justyna a ja nie zazdroszcze, na nas tez wkrótce pora przyjdzie:) Ja troche sie boje jak mój mężczyzna mały zareaguje na rodzenstwo i nie śpieszy mi sie chociaż coraz bardziej cieżko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, no jak masz juz dzieci to chyba trochę inaczej ale dla mnie to pierwsze dziecko i to tak wytęsknione przez moje rozbudzone instynkty macierzynskie ze już prawie o niczym innym nie potrafie myslec i nic innego mnie nie cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×