Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

To już chyba tak po prostu jest.Ja tez od kilku dni cierpię na jakąś bez senność.Chodzę spać bardzo póżno bo nie mogę zasnąć i nie raz przed snem czytam książkę żeby zmęczyć oczy.Wczoraj poszłam spać po 22 a po 12 w nocy zbudziłam się na sikanie i już nie mogłam zasnąć i do 1.50 siedziałam na komputerze.Spałam 1.5 godz i znowu się zbudziłam na sikanie i jak się położyłam to nie mogłam zasnąć bo bolał mnie kręgosłup i kręciłam się z boku na bok i dopiero ok 5 zasnęłam a już po 6 się zbudziłam.I tak każdej nocy od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRoguś z tym spaniem ja mam tak samo, a nawet wieczorem zaczynam się denerwować, ze zaraz mam się kłaść do łóżka i znowu nie zasne i tu się koło zamyka. a jak nie mogę zasnąć to mi się od razu wydaje ze mnie wszystko boli itp.. no i jak się denerwuje to zasnąć nie mogę ... ehhh bez sensu!! A z tą malutką moją to jest tak, ze waga jest 2200, ale wymiary wychoddzą w 35 i pół tygodnia na 33 tydzień i tym się przejmowałam, lekarz powiedział, ze bedze malutka, ale sie po prostu zastanawiam jak bardzo malutka :( wiem, ze te wymiary i waga to na usg wszystko moze być uśrednione i koleżance w dzień porodu np powiedzieli ze mały ma 3700, a urodziła chłopca 4500, więc wszystko się moze zdarzyć, ale po prostu ogarnia mnie już panika przed porodem :( mąż aplikuje mi melise i smieje się ze mnie , ze z samej paniki szybko urodze :):):) lekarka wysłała mnnie na jeszcze jedno usg kontrolne w połowie 37 tyg zeby zobaczyć te wymiary więc czekam do 29 marca, i mam nadzieje, ze przynajmniej 500 gram większa będzie. miłego weekendu dziewczyny !!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek17
Hej! :-D Widzę że dużo z nas ma termin do lekarza na 29 marca. :-) Ja też mam. :-) Ale jeszcze 25 marca idę na KTG. :-) Miłego weekendu dziewczyny. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
z tym spaniem ja tak mialam meczylam sie duze oczy w nocy mialam itd... i czesto biegalam do lazienki siusiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
chociaz Wam powiem ze cos mi sie poprzestawialo... dzien przed porodem wpadlam wszal sprzatania jak nigdy od samego rana stwierdzilam ze mi sie nudzi i posprzatalam wszystko maz tylko sie patrzyl i sie smial ze mnie (ze porod chyba niedlugo)no i faktycznie bo sprzatalam w niedziele a poniedzialek rano 3.40 wody odezzly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wieczorem tez nie mogę usnąć, ale siedzieć czy coś robić też nie bo mnie cale nogi tak gilgoczą i swędzą i brzuch ciężki i wtedy się kładę i też męczę jak wy ..ale za to rano śpię długo i żadnego bólu nie czuję, ostatnio nawet do południa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba jestem dziwna :o bo noce przesypiam jak dziecko ,budze sie co prawda do sikania ale rzadko sie zdarza ,ze nie mogę później zasnąć -zawsze lubiłam spać :D Dziś sie wystraszyłam rano miałam takie dziwne skurcze ,takie napiecie w dole brzucha jak na okres :o juz sie bałam ,ze rodze ,ale na szczeście przeszło .Jakbym teraz miała zacząc rodzic to bym sie załamała w domu remont ,wszędzie pojemniki z farba ,gazety folia malarska :o szok na szczęscie dzis mąż ma zamiar skonczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis fryzjera zaliczyłam, od razu człowiek lepiej wygląda:) Za godzinke jedziemy ze znajomymi do pizzeri, pojem sobie "lepszych" rzeczy bo jeszcze troche i przez jakis czas lekka diete bedzie trzeba stosować:p Beciak ja fenoterolu tym razem nie biore, tylko krążek mam juz od 19 tc. No i mi gin mówił że trzeba wyjac przed porodem u mnie to bedzie 36 t i 2 dni bo im dłużej sie go ma tym grozi jakąś infekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dzisiaj wszystkie leniuchują.Ja wybrałam się z mężem na spacer ale nas po drodze deszcz złapał i w sumie daleko nie zaszliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica ja nie leniuchuje :) mąż kończy malować pokój ,ja powolutku ogarniam a popołudniu idziemy ze znajomymi na pizze .Wieczór mamy zarezerwowany dla teściów i tak niedziela mija ...a wstalismy o 12 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wróciłam ze spaceru :) brzegiem wisły, co prawda więcej było siedzenia na ławeczkach niż spacerowania, ale zawsze jest to przebywanie na świezym powietrzu. Teraz mąż robi obiad a ja właśnie leżakuje. weszłam na wagę i patrze 15 i pół kg na plusie, a spacerów dużych robić nie mogę, przez te skurcze, jem normalnie, ehhhhhh..... ale co tam tym bede się później zajmować, po porodzie. a teraz najważniejsze zdrowie malutkiej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzusie :) widzę, że weekend się przedłużył, o cisza tutaj zapanowała ... a od poniedziałku na ogół o tej godzinie to wielki ruch tutaj panował :P Ja mam już drugą noc całkiem całkiem nieźle przespaną, choć nie powiem że nie mogę narzekać na ścierpnięte boczki hihihi. Dziś mam przedostatnie zajęcia w szkole rodzenia, opieka nad noworodkiem, wprowadzenia do ćwiczeń oddychających- niestety nie dostałam zezwolenia od gin na indywidualne ćwiczenia przedporodowe ... A w domu mam bałagan i nie mogę mężusia zgonić do porządków .... a dzidzia może się pojawić przecież w każdej chwili ... heh .... pomijam, że święta też są bliziutko ... ech muszę go pomęczyć troszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie w tym roku ominą porządki na święta,zamierzam tylko upiec placuszki a reszta niech się pozostali domownicy zajmą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Ania no mnie też ominą :P Ja mam nakaz od gin "leżenia odłogiem" przez najbliższe 2 tyg hihih. Więc ja będę tylko koordynowała porządki wykonywane przez mojego Męża ... odpuściłam mu generalne porządki BożoNarodzeniowe, ale Wielkanocne muszę być wykonane i to porządnie, bo trzeba domek przygotować na przyjęcie Malutkiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mogła sprzątać bo mam termin za 8 dni he he ale po pierwsze boję się że na same święta wyląduję w szpitalu a po drugie po piątkowym sprzątaniu bardzo się źle czułam mały się wiercił bardziej niż zawsze i boję się żeby mu krzywdy nie zrobić a teraz jak mi się tak brzuszek obniżył to mi jest okropnie ciężko wiec postanowiłam ze sobie odpuszczę sprzątanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pewnie, że sobie odpuść ... podobno kobiety w ciąży najczęściej rodzą w święta, bo właśnie dużo nasprzątały się przed świętami :) Moja dzidzia osiągnie 37 tydzień dopiero ok 30.03 także mi się nie śpieszy do porodu hihi dlatego uważam na siebie a jednocześnie na Maleńką jak na jajko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja dizś miałam okropną noc, juz myślałam ze urodze... Juz pod wieczó miaąłm kilka takich silniejszych skurczy i sie przestraszyłąm i szybko dokończyłam pakowanie torby dla siebie i dzidzi. A jak się połozyłam to bolał mnie brzuch jak na okres i troche z ze skurczami, tylko czekaalam aż przy wstawaniu do toalety wody odejdą, ale całe szczęście nie odeszły a nad ranem ól bzucha przeszedł i usnęłam Dzis chyba będę się oszczędzać, zeby wytrzymać jescze ten tydzień, bo dziś zaczęlam 37tc. Ale jak tu się oszczędzać jak po weekendzie pustki w lodówce i posprzątać troche trzeba.. Ciekawe czy ta luteina co biorę cos daje, moze i tak i gdyby nie ona to już bym leżała na porodówce... pozdrawiam i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja wczoraj skończyłam 35 tydzień. Dzisiaj popołudniu idę do gina, zobaczymy co tam w brzuszku słychać. Brzuch mi się jeszcze nie zaczął obniżać, ale bardzo szybko się męczę. Zaczęłam wcześnie chodzić spać, w nocy po kilka razy się budzę i potem mam problem z zaśnięciem, a rano wstaję koło 6 max 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Justynka Luteina na pewno coś daje :D Luteina ma szeroki zakres działania, ja ja kiedyś dostałam jak zatrzymał mi się okres na 4 czy 5 miesięcy i podziałała ... myślałam że w związku z tym będę miała problem z zajściem w ciąże a nie miałam żadnego - zresztą gin jak mi zapisywał m mówił, że to jest lek który również wspomaga zajście ciąże oraz lek na utrzymanie ciąży (tak zupełnie na marginesie to ja tylko źle go znosiłam, ale to przy dłuższym stosowaniu, byłam rozkojarzona i ciągle śpiąca) .... nie przemęczaj się i nie stresuj, a skoro masz już 37 tydzień to też się nie martw. U mnie w szpitalu w którym chce rodzić nie ma oddziału wcześniaków, a przyjmują kobiety do porodu właśnie od 37 tygodnia, więc Twoja Dzidzia nawet jakby miała już przyjść na świat nie będzie wcześniakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza13 u Ciebie ze spaniem to tak jak u mnie kładę się maksymalnie do 21 a wstaję 6 max 7 i dzień mi się dłuży strasznie, nawet w niedzielę nie dam pospać mężowi i na 7 już w kościele jesteśmy jemu to nie na rękę ale co ma zrobić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Widzę ,ze temat sprzatania nie tylko u mnie na porządku dziennym . Dzis sprzątam po remoncie ale tak delikatnie jakies kurze ,pranie itp bo brzuch juz mnie zaczyna boleć a nie mam zamiaru spędzić świat w szpitalu .Za niedlugo przyjdzie teściowa okna umyc ,mężus wróci z pracy to dywany będzie trzepal :P a ja zrobilam sobie przerwe na kanapki z nutella :) Z tym spaniem to też tak mam ,spie dobrze ale budze się wcześnie bo mam sypialnie od wschodu :o zamowiłam brązowe firany ,moze jakoś zaciemnią mi okno .Wogołe pod moim blokiem zaczęla sie budowa i juz od 7 00 rano jeżdzą koparkami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wczoraj miałam dzień leniucha :) Mąż mi usługiwał. Nie żebym ja nie była w stanie. Ale co - w końcu coś nam się należy ;) * matrioszka - Ja też wczoraj się zważyłam. Nie wiem czy potrzebnie, bo humor zepsuty na cały dzień. Ja już mam 18 na plusie!! Masakra :/ A wcale nie uważam, żebym jadła więcej w ciąży (no może jedynie te czekolady :D). No ale nie pracuję już od dawna, więc też pewnie dużo mnie kalorii spalam. Najważniejsze, żeby dzidziuś był zdrowy i szczęśliwy! To widzę, że ja na odwrót ze spaniem mam niż wy. Wieczorem w ogóle nie jestem zmęczona i przeraża mnie myśl, że już muszę iść do łóżka. Natomiast rano najlepiej mi się śpi między 7 a 10 jak zostaję sama w łóżeczku, bo mąż w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... ja też mam mase sprzatania bo remont dobiegł ku końcowi. Tylko jeszcze drzwi maja założyć i koniec... ale też długo sprzatac ie oge bo brzuch mi ciazy... dzis koncze 35 tydz i mam nadzieje, wytrzymac jak najdłuzej bo po 1 bardzooooooooooooooooo boje sie porodu mimo tego ze chyba bedzie cc ale boje sie tez tego co bedzie po....czy dam rade, czy bede wiedziec co robic itd.... Laseczki a jakie kosmetyki kupowałyscie dla dzidzi ? bo ja nic nie mam jeszcze !!! dziś dostałam kase z zusu wiec musze dokupic wszystko co trzeba. mozecie mi napisac co trzeba ? DZIEKUJE !! Biała coś milczy - może urodziła ?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam praktycznie wszystko z NIVEA jakoś mam najwieksze zaufanie do tej marki,zaopatrzyłam się w mydełko,oliwkę której sama teraz używam do brzuszka,zasypkę i kremik przeciw odparzeniom i krem do buźki na każda pogodę:-) A tak poza tym sudocrem gdyby się pojawiły odparzenia zresztą sama go też stosuję od kilku dni i jeszcze krem z pantenolem bambino super się sprwdza na podrażnioną skórę:-) i ma fajna lekką konsystencję. A i oczywiście chusteczki nawilżone:-) Coś się mój mały nie rusza zaczynam się martwić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam emulsje do ciała Emolium(nie będe używała oliwki) Krem przeciw odparzeniom Sudocrem i Bepanthen (który przyda się na moje sutki) Mydełko Oilatum Krem na wiatr z faktorem Bambino Wode morską do noska Marimer plus wiadomo waciki ,gaziki ,patyczki do uszu ,spirytus ,pieluchy Pampers premium care i te same chusteczki .Proszek Jelp ,płyn do płukania jelp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
hej dziewczyny z tym emolium ja tez myslalam ze nie trzeba oliwki ale niestety u mojego szkraba i oliwka sie przydaje po kapieli ....nie widze zeby to natluszczalo ........SKORKA MU SIE ŁUSZCZY ZWŁASZCZA NA STÓPKACH I RĄCZKACH sprobuje czegos innegooo dl A NIEGO Z APTEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA kupiłam Oliatum do kąpieli - emulsję, krem LINOMAG i Sudokrem, ale na szkole rodzenia nam radzili, żeby nie przesadzać z sudokremem :), Bepanthen, krem na wiatr NIVEA, mam też oliwkę, bambino i johnsona ( ale to dlatego, ze sama używałam:) ) i oczywiscie waciki, płatki, sól fizjologiczną do oczu, spirytus sobie odpuściłam, bo też połozna radziła, żeby nie ruszać kikuta pępowiny - nowość podobno. ( ale z tym zobaczymy, bo kazda szkoła rodzenia mówi inaczej) dzisiaj wziełam i przejrzałam jeszcze raz torbe do szpitala, wydaje mi się strasznie duża, choć mam zapakowaną tylko to co na porodówkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
U mnie w szpitalu robili gencjana a w domu kazali robic spirytusem sol fizjologiczna jest super sprawdza sie u mojego szkraba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ,ze tylko ja mam dużą torbę do szptala ...a właściwie biore walizke na kółkach ktorą w zeszlym roku brałam na dwutyg. wakacje za granica :D a przysięgam ,ze wziełam tylko najpotrzebniejsze rzeczy ,duzo miejsca zajumuje szlafrok i pampersy :P u mnie w szpitalu dobrze miec swoje . Porzadki prawie zakończone ,okna umyte ,zostało poodkurzac i zawiesic firanki ,od razu lepiej mi sie w domu odpoczywa gdy wszystko posprzątane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×