Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Biało-czarna u ciebie na100% będzie widac płeć chyba że dzidzia ułoży sie tak że nie będzie widac. dziewczyna 14tc to który miesiąc ciąży??? nie wiem jak to liczyć,może któras z was mi podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym powiedziała, że trzeci ....choć praktycznie już można by rzecz, ze to czwarty zakładając że miesiąc ma 4 tygodnie hehehhe ja tam liczę na tyg. A jak ktos pyta o miesiąc to mówię, żeby sobie policzyli od ślubu heheh a slub 4.07 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer - twardą macicę stwierdził gin na badaniu. Ale ja sama czułam, że inaczej boli i brzuch twardy mi się zrobił. Gin kazał mi leżeć. Ale dalej jest bez zmian, jak trochę pochodzę i coś porobię to od razu twardnieje i boli. Joanna - 14 tydzień to piszą, że początek drugiego trymestru, czyli 4 miesiąc się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
witam jak tam samopoczucie dziewczynki?? u mnie ok przymierzalam wczoraj spodnie ciazowe w H&M za 180 zl masakra... zastananwiam sie nad wyprobowaniem spodni z allegro ciazowych sa duzo tansze...... pewnie gorsze gatunkowo?? ale jak nie kupie to sie nie dowiem.... odwiedzilam sklep Smyk z mezem kupilam kocyk nie moglam sie powstrzymac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też dzisiaj weszłam do sklepu dla dzieci. Pooglądałam malutkie rzeczy, ale się powstrzymałam. Kupiłam bluzkę dla mojej 8 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam u szwagierki i dostałam 3pary spodni ciążowych, stwierdziłam że nie ma najmniejszego sensu dawać za spodnie ponad 100zł i pochodzić w nich niespełna pól roku. Wolę w porządny biustonosz ciążowy zainwestować.Jeden też wczoraj dostałam z odpinaną miseczką,przymierzyłam i okazuje sie że są strasznie wygodne.To posłuży na dłuższy czas. Jeśli chodzi o bóle brzucha które mam codziennie to mój gin powiedział że to normalne i może boleć całą ciąże,jakoś nie chce mi się w to wierzyć, i nie wiem co o tym myśleć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna - no wiesz, wszystko się rozchodzi się powiększa, dziecko robi sobie miejsce.... chociaz nie wiem, mnie to czasem coś tam zakłuje czy poboli, ale trwa to krotko i nie powtarza się często. co do spodni ciązowych, żadnych nie oglądałam, też bym nie chciała kupy kasy wyrzucać na rzecz która przyda się na chwilę....Póki co dałam jedne spodnie do przerobienia siostrze. jest krawcowa i ma mi wstawićjakiś tam ściągacz z dzianiny, zobacze jak to będzie wyglądać, i czy będzie wygodne. Jak cos to poprzerabiam jeszcze parę spodni które już mi się znudziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Troche długo się nie odzywałam. U mnie 17 tydzień leci,w czwartek byłam u lekarza,na 99% będzie synek:)))))) Pozdrawiam Was bardzo ciepło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co zaobserwowałam i czytałam również u marcówek to sami mężczyźni w przyszłym roku nam się porodzą. ja jeszcze mam czas jesli chodzi o płeć ale czuję ze to będzie dziewczynka mąż cichutko liczy na synusia. dziewczyny chodzicie do lekarza prywatnie??? Ja prywatnie i jestem ciekawa czy jest jakaś różnica mimo tego że zostawiam u gin masę forsy. W pierwszej ciązy poszłam normalnie do gin i straciłam dzidzie,dlatego teraz mam straszny uraz i wolę prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
cześć dziewczyny. Mój dzidziuś na ostatnim USG lezał sobie do góry nogami i wymachiwał nóżkami we wszystkie strony - więc w niczym nie przypominał ksiązkowej pozycji:-) Co do ubrań ciążowych to ja ja kupiłam ostatnio spodnie ciążowe, które są wręcz super - tylko zapomniałam nazwy firmy;-(. Jak tylko sprawdze w domu to napiszę i płaciłam za nie raptem po 90 zł:-), a w H&M ostatnio kupiłam sobie płaszcz ciążowy,z którego tez jestem bardzo zadowolona:-) Co do lekarza, to ja też chodzę prywatnie. Kiedyś jako nastolatka chodziłam do ginekologa państwowo, ale jakoś wydawało mi się, że te badania i cała otoczka są takie na odczepnego. Więc teraz wolę zapłacic i cieszyć się z wizyt, bo mój gin jest naprawdę super;-) Pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu ja tez byłam przekonana i nastawiona na dziewczynke.Ciagnie mnie na słodkie a szczególnie na czekolade,mam mase pryszczy na twarzy,dekolcie i plecach:/ więc tym bardziej byłam przekonana że to córa:) natomiast na USG lekarz zobaczył "coś" miedzy nóżkami i postawił na chłopca a to naprawde dobry lekarz i sprzęt ma super. Co do lekarzy to ja też chodzę prywatnie a wizyty mam co 2 tygodnie bo tak jak Ty straciłam pierwsze dzieciątko w zeszłym roku w 13tygodniu ciąży.Kiedyś jeden lekarz( nie mój prowadzący) powiedział mi że jeśli ciąża ma sie nie utrzymać to poprostu choćby kobieta stawała na głowie to sie nie utrzyma i nawet najdroższe wizyty czy leki nic nie poradzą.Ale ja jestem spokojniejsza korzystając z prywatnych wizyt,o każdej porze moge do mojej gin zadzwonić jeśli mam jakiś problem,pozatym rozwiewa wszystkie moje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu coś sie rozkręciło:-) Super ,ze u Was wszystko w porządku,Ja szykuje się powoli do wizyty,umieram z nerwów.Odezwę się po powrocie,mam nadzieję,że nie po to by się pożegnać:-(. trzymajcie kciuki,bo ja sama już nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Jenifer - odezwij się koniecznie. Bedę trzymać kciuki i czekać na info:-). Zobaczysz napewno wszystko będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennifer tyle czekałam na dobre wieści od ciebie przedtem to i teraz poczekam i wierze w to z bedzie dobrze tak jak wtedy bo nasze są silne i maja dla kogo walczyc w końcu jestesmy ich mamusiami nie??? trzymam kciuki i mam nadzieje ze wiesci beda dobre jak ostatnio u mnie ok dzisiaj odebrałam wyniki badan a w czwartek ide do ginia wiec się dowiem czegos wiecej o mojej dzidzi a mojA 2 starszych dzieci się disiaj na mnie uwzieła i łobuzują wlece potam obaczyc co u jannifer trzymam kciuki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alena ja w odróżnieniu od ciebie to żadnych pryszczy nie mam,ze dwa tyg temu jeden na twarzy mi się pojawił i to wszystko, no i ostatnio miałam jakąś wysypkę na twarzy takie małe czerwone krosteczki ale podejrzewam że to od masowej ilości pochłaniania pomidorów przez ostatni miesiąc nie mogę sie nim oprzeć. Teraz przez cały weekend nie jadłam pomidorów i krostki na twarzy zniknęły. Minęły zaledwie 3 dni a ja już za nimi tęsknie, kochane pomidorki he...he... :) Ochotki to mam na wszystko kwaśne pomieszane ze słodkim, właśnie wsuwam czekoladkę :) smaczności:) Ja narazie zmykam na "Rozmowy w toku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) wróciłam właśnie z mężem z usg ,dzidziuś leżał sobie nispokojnie ,machał do nas rączką :D cudowny widok ;) humor na cały dzień poprawiony ;) tym bardziej ,ze nie przybrałam na wadze ani grama :) wiem wiem ,ze to niedługo sie zmieni ,skonczyłam 13 tc . Joanna mam pytanie odnośnie twojego biustonosza ,jakiej jest firmy ? moze sama bym sobie taki sprawiła ,gniotą mnie już moje staniki więc czas na nowy ,spodni ciążowych narazie nie kupuje bo dopinam się na ostatni guzik i jest ok ale widziałam fajne materiałowe za 110zl ,patrzyłam dziś na kozaki w CCC fajne na obcasie ale nie wiem czy na obcasie mogę kupic ?Gin mówił na temat zajęć fitness na które chodzę ,ze to jest pic na wode ;o sama nie wiem co o tym myśleć ? czy warto wywalac kasę na coś takiego ,może są już tu doświadczone mamuski które wcześniej chadzały na tego typu zajęcia ? pomogło coś ? mam ciśnienie 143/80 to chyba wysokie ? gin nic nie powiedział na ten temat no ale mi tak się wydaje ,przepisał mi antybiotyk taki lajtowy :o w razie jak by mnie coś brało to mam kupić :) znalazłam jeszcze coś fajnego na allegro http://www.allegro.pl/item772607517_album_5_lat_dziecka_a_geddes_od_wydawcy_bordowy.html pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozkręciłyście...fajnie bo myślałam ze kwietniówki wymrą śmiercią naturalną:p Wiosenka ja z Kubusiem też miałam tak że brzuch mi się twardy robił, było to troche później bo po 20 tygodniu ale tak ok 30 już to było nawet bolące i po kilkadziesiąt razy na dzień...w sumie non stop... Dostałam Fenoterol i Isoptin i bezzwzględny nakaz lerzenia...i tak doleżałam do 37 tygdonia... Teraz tez się tego boje twardniejący brzuch skraca szyjke drastycznie, a czym to grozi to zapewne wiesz... Jeniffer tez czekam na wiesci, trzymam kciuki, wierze że wszystko bedzie dobrze:) Do gina chodze prywatnie..sporo to kosztuje ale prywatnie jest co innego jak państwowo, ten sam lekarz ale za pieniądze to nawet z tobą pogada bo państwowo to nie bardzo mu sie chce... Zmykam bo mój pierworodny szaleje, nie wiem co w niego wstapiło, ale do szału doprowadza mnie powoli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane.. Niestety...nie mam dobrych wieści tym razem.Dzidziuś się poddał.Nie ma tętna,ruchów,ciąża obumarła.Ryczę.Trudno,tak miało być... Dziękuję za wszystkie dobra słowa i proszę o wypisanie mnie z tabelki,bo nie mam siły. Zyczę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego i zdrowych dzieciaczków. Zegnajcie,szkoda,że nie zostanę z Wami do kwietnia. Postaram sie pozbierać i czasami odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer wiem że fakt o tym że się poryczałam jak przeczytałam twoją wiadomość cię nie pocieszy ale wiem co przeżywasz ja też tego doświadczyłam. Ale niestety każdy sam musi uporać się ze stratą i bólem. Napewno najbliżsi cię wesprą i będzie ok, teraz tylko potrzebujesz czasu TYLKO CZAS LECZY RANY !!! na pewno nie będzie lekko ale my kobiety jesteśmy silniejsze od "samców" :) Ale załamke mam jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia- niestety firmy ci nie podam bo nie znam firmy i nie znam ceny ponieważ moja szwagierka również go "odziedziczyła" po kumpeli. choć sama jestem ciekawa z jakiej firmy on jest już obczjakę robiłam ale wszywka niestety jest już sprana i nic na niej nie widac. Chętnie kupiła bym identyczny bo jest mega wygodny ten który dostałam. Mnie również uwierają moje biustonosze tym bardziej że są z drutami i zrobiły się przymałe he......... przy pachwinach na końcu drutów zauważyłam ostatnio ze zrobiły mi się już siniaki tak mnie te wstrętne druty uwierały.Ale mam już problem z głowy bo biustonosze ciążowe drutów nie mają,na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer nawet nie wiesz jak mi przykro... Wiem że zadne słowa cię nie pocieszą, musisz sie z tą stratą uporać sama....jak każda kobieta w takiej sytuacji... Na pociszenie dodam że niecałe 3 lata temu przeżyłam to samo co ty a teraz pląta mi się pod nogami mały nicpoń a kolejny w drodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenifer - tak mi przykro..... :( a ja do lekarza chodzę państwowo....nie czuję, że jestem gorzej traktowana czy coś, mój lekarz ma dla mnie na wizycie tyle czasu ile potrzebuję. Może i prywatnie byłoby bardziej komfortowo, nie wiem....nigdy nie próbowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
państwowo do lekarza tak, ale rodzinnego. Do gina zawsze chodziłam prywatnie, w sumie to mój 3 gin, a mam 35 lat. Moja mama też chodziła prywatnie od kiedy to się stało możliwe, czyli od kiedy pamiętam. Nie wyobrażam sobie inaczej, to samo mam ze stomatologiem, od zawsze prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za te słowa,jestem dziś sama bo mój kochany pracuje 350 km stąd i dziś w nocy przyjedzie do Małej bym jutro mogła iść do szpitala na zabieg.Dobrze,że chociaż przy Was mogę sie wypłakać,bo przy nim udaję silną. Strasznie smutny był ten widok martwego dzieciątka i juz nigdy tego nie zapomne.Wiem,że nie ja pierwsza i niestety nie ostatnia to przeżywam.Ból jest ogromny,niby byłam przygotowana bo od początku ta ciąża była nie taka jak powinna,ale... Na dzis myslę,że juz nie zdecyduję sie na dziecko,córka zostanie jednaczką,nie mam już siły na kolejne przeżycia. No dobrze...nie będę smęcić,ten topik powinien być pozytywny i taki jest z założenia.Obiecuje,że będę sercem z Wami i będę tu zaglądać. Jeszcze raz BARDZO dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07.............13.04 .........Nowy Sącz alena2010.........27............26.06.............03.04 .........Prudnik Biało-czarna......32............23.06............ 29.03..........Białystok malutka872.......22.............29.06............05.04. .... .....Gdańsk Moluś...............32............. ?.................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........Lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee...........32.............05.07............12.04....... .....Kielce Mysza13...........30............10.07............25.04. ............Gdańsk Katrina0408.......31............30.06............06.04. ...........Irlandia Anabel26...........26............07.07............13.04 .............Opole under_pressure...26............22.07............29.04. .......Sosnowiec goba.................27...........20.07.............26.0 4.. .........Poznań agus1979...........30...........14.07 ?...........08.04...........Świecie e74wiosenka.......35...........05.07..............11.04. .........Katowice martuska21........22...........16.07..............23.04. ...Dąbrowa G/Koln szuwik.............23............07.07.............15.04 .........Rzeszów justyna_80........29...........12.07..............18.04. .........Leszno katarzynaa........26..........o8.07...............20.04. .........Chorzów scherza.............26...........26.06..............02.0 4...........Warszawa mama-i-ja..........29............20.07..............26.0 4...........Białystok asica234........24..........11.07.................18.04. ......Wrocław Jenifer 37.......37..........20.07.................25.04.......Biały stok mamuska298 ....29.........13.07.................20.04.......RACIBÓRZ bieluszek.......29...........23.07................ 29.04......Holandia Sabatini.........23............06.07...............13.04 .......Wrocław luiza602........30............12.07................18.04 .......Warszawa Joanna25........25...........19.07................25.04........Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sama musze uaktualnić tabelkę,bo Joanna25 była mila i mnie nie skasowała.... pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07.............13.04 .........Nowy Sącz alena2010.........27............26.06.............03.04 .........Prudnik Biało-czarna......32............23.06............ 29.03..........Białystok malutka872.......22.............29.06............05.04. .... .....Gdańsk Moluś...............32............. ?.................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........Lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee...........32.............05.07............12.04....... .....Kielce Mysza13...........30............10.07............25.04. ............Gdańsk Katrina0408.......31............30.06............06.04. ...........Irlandia Anabel26...........26............07.07............13.04 .............Opole under_pressure...26............22.07............29.04. .......Sosnowiec goba.................27...........20.07.............26.0 4.. .........Poznań agus1979...........30...........14.07 ?...........08.04...........Świecie e74wiosenka.......35...........05.07..............11.04. .........Katowice martuska21........22...........16.07..............23.04. ...Dąbrowa G/Koln szuwik.............23............07.07.............15.04 .........Rzeszów justyna_80........29...........12.07..............18.04. .........Leszno katarzynaa........26..........o8.07...............20.04. .........Chorzów scherza.............26...........26.06..............02.0 4...........Warszawa mama-i-ja..........29............20.07..............26.0 4...........Białystok asica234........24..........11.07.................18.04. ......Wrocław mamuska298 ....29.........13.07.................20.04.......RACIBÓRZ bieluszek.......29...........23.07................ 29.04......Holandia Sabatini.........23............06.07...............13.04 .......Wrocław luiza602........30............12.07................18.04 .......Warszawa Joanna25........25...........19.07................25.04. .......Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×