Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Gość malutka872
no to gratulaaaacjeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wszystko ok,jak zwykle niczego się nie dowiedziałam bo oni tutaj mają dziwne podeście do ciąży,płci nawet nie starał się zobaczyć:(Także muszę czekać na usg w Polsce za 3 tygodnie.Najważniejsze że widziałam dzidzię i serduszko biło jak szalone hehe-super widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asica - jak zalogujesz się w opcji moje konto, to jest tam pole Sygnatura/stopka i to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna - nie mów! Ty jesteś szczęściara, że mase rzeczy otrzymasz....niektóre rzeczy są tylko na chwilę i bez sensu wywalać na nie kasę. Także ciesz się, ze masz od kogo podostawać różne rzeczy. A znasz powiedzenie?? DAROWANEMU KONIOWI NIE ZAGLĄDA SIĘ W ZĘBY ;) ....także jak coś się nie będzie podobać przymkniesz oko, a w to miejsce kupisz dziecku coś ekstra czego nie dostanie! ;) Katrina - to fajowo, że akurat przyjeżdżasz do Polski, i będziesz mogła skorzystać z wizyty u naszego gin. mam nadzieję, że dziecko nie zrobi Ci numeru i nie odwróci się pośladkami hehehe a pokaże co tam ma między nóżkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wizyta coraz bliżej :) szkoda, ze mój gin nie ma super sprzętu 3D, tylko takie zwykłe USG :O No ale mimo to wizyty doczekac się nie mogę!! i ujrzenia mojej dzidzi. I chcę już wiedzieć czy to będzie chłopiec czy dziewczynka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a ja mam dziś wizytę u ginekologa... nie sądziłam, że tak będę czekać na kolejne wizyty u gin ;) *Joanna - Biało - Czarna ma rację, to fajnie, że masz odziedziczysz wiele rzeczy, można zaoszczędzić a w zamian z to kupić coś innego ekstra. Ja też dziedziczę troszkę, troszkę kupuję :) *Katarina cieszę się, że wszystko w porządku :) Właśnie słyszałam, że w Irlandii, Wielkiej Brtyanii nie cackają się tak z kobietami w ciąży jak i u nas ... moja koleżanka(nie Polka) była zdziwiona, że miałam tyle badań, że tak lekrza na mnie "dmucha i chucha" *Biało-Czarna ja też już chcę wiedzieć, a mój ginekolog nie robi USG przez powłoki brzuszne , na takie USG zapisuję się zawsze osobno do innego lekarza więc dziś na pewno nie zobaczę dzidzi :( Też chcę wiedzieć czy to chłopak czy dziewczynka! Dowiem się dziś ile będzie mnie kosztować USG 3D i 4D bo tego na pewno nie mam w pakiecie, ale może chociaż jakaś zniżka mi się należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jutro usg i mam nadzieje że już będzie widać płeć dziecka i chciałabym żeby to był chłopak bo dziewczynkę już mam ale nie nastawiam się bo nie chcę się rozczarować.Czy będzie chłopczyk czy dziewczynka to i tak będę tak samo mocno kochała,zresztą jak mówią do 3 razy sztuka he he:)A czujecie już ruchy?Ja myślałam że poczuje je nieco póżniej bo nie należę do szczupłych dziewczyn a tu niespodzianka 2 dni temu poczułam je pierwszy raz.Narazi są słabe i rzadkie ale to i tak czadowe uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję ruchy dziecka bardzo delikatnie i bardzo rzadko. Jeżeli już to wieczorem jak leżę, ale mam warstewkę tłuszczu po poprzedniej ciąży, więc może dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
hejka dziewczyny,apropo gin jak ostatnio bylam u innego zobaczyc co i jak z maluchem to mnie uprzedzil ze bede musiala zaplacic troszke 200zl.mniejsza z tym teraz jak juz bde do niego chodzic to bedzie taniej on bierze normalnie 120zl za usg 4d.a od swoich pacjentek 50 zl....roznica jednak jest dlatego zdecydowalam sie ze zostane u niego..zreszta ma dobre usg naprawde jego gabinet robi wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Hej dziewczyny:-) *U mnie już 19 tydzień leci, a ruchów maluszka nadal nie czuje. Znaczy się jakieś tam bulgotanie i łaskotanie czuję, ale sama nie wiem czy to już to, więc dopóki nie poczuję jakiegoś konkretnego kopniaczka to będę niepewnie oczekiwać czy to już:-) * Co do sprzętów dla Maluszka i ubranek to niestety nie mam po kim odziedziczyć żadnej z potrzebnych rzeczy, ale za to u mnie w rodzinnych stronach jest tak, że moi rodzice fundują dla Maluszka łóżeczko, a teściowie wózek (oczywiście uprzednio przez nas wybrane:-)). Więc te podstawowe i najdroższe rzeczy mamy z głowy:-). *A mam pytanie do Was dziewczyny – czy wszystkie wyniki badań macie w normie??. Bo ja dziś odebrałam kolejną morfologie i mocz i mocz jest OK., a krew poza małymi rozbieżnościami też jest OK., ale za wyjątkiem Leukocytów, które mam na poziomie 13 000. :-( Nie powiem bo troszkę się martwiłam, bo jakby nie było norma jest od 4000 do 10000, ale dzwoniłam do Swojego Gina i powiedział, że w ciąży 13000 Leukocytów to jeszcze jest norma i nie ma się na razie czym martwic:-). Pozdrawiam Wszystkie Was i życzę Miłego dzionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Katrina- GRATULUJĘ ruchów:) Nie przejmuj się nie jesteś sama, ja z piątkowej wizyty u gin też nie jestem wcale zadowolona, w sumie to niepotrzebna była ta wizyta, tylko mnie zważył, zbadał szyjkę macicy jest mocna i długa no i ciśnienie zmierzył i 100zł popłynęło, nie zrobił mi nawet usg, a na poprzedniej wizycie sam mówił ze podejrzymy co ma między nogami, bo się strasznie spieszył "frajer" i tyle strasznie się wpieniłam. Następna wizyta na 1grudnia o 19.40, i zrobi mi już połówkowe. Już nie mogę się doczekać. Biało-czarni i Frogus- macie rację co do tych darowanych rzeczy dla dzieciątka, dużo zaoszczędzę i dokupię tylko to czego będzie brakowało. Dzięki wam inaczej teraz na to patrzę-dzięki:) Frogus- czekamy na info po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kilka dni nie mialam neta i miałam dzis co poczytać:) zazdroszcze wam ze niektore już czujecie ruchy maleństwa. Ja koncze 18 tc i na razie nic. Niby w 13tc mi sie wydawalo ze coś mnie tam gilgocze, ale to chyba jeszcze nie było to, zresztą oczekuje kopnięć nie budzacych wątpliwosci skąd pochodza. A tutaj zamiast kopniaków czuję moją kość ogonową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . Mój mały synek zaczał właśnie dawać znać że istnieje. Upodobał sobie kopanie mnie w jajnik. Oprócz tego ze bardzo fajnie jest to poczuć to niestety okropnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja mam inny problem. Mam zwyrodnienie kręgosłupa i właśnie zaczęły się moje problemy z bólem i poruszaniem się. Dokucza mi to zwłaszcza w nocy. W dzień jest lepiej. Ciekawe co będzie pod koniec ciązy, czy będę w stanie się poruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal nie czuję ruchów dzidziusia ... ale wczoraj byłam u gin i słyszałam jego/jej serduszko. Ogólnie wyniki mam bardzo dobre, wszystko w porządku ... ale mam zgłosić się do kardiologa i mierzyć sobie dwa razy dziennie ciśnienie. Miałam podwyższone ciśnienie, nie jakoś bardzo ale jednak. I jak pan doktor dowiedział się jeszcze, że przed ciążą miałam zawsze wyższe ciśnienie, a teraz jak mierzę sobie w domu mam z kolei bardzo niskie - kazał mi się zgłosić do kariologa na wszelki wypadek. Powiedział, że lepiej dmuchać na zimne :) A 4tego mam USG połówkowe. Także na Mikołaja może będę znała już płeć, ależ jestem ciekawa :) Myślałam, że w moim Centrum Medycznym jest USG 3D/4D, a tu lipa, w Krakowie nie mają. Także zapewne pójdę gdzieś indziej. Muszę się tylko w cenach zorientować :) W ogóle to gardło mnie boli ... mam nadzieję, że nie rozchoruję się znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ a ja kicham jak oszalała....mam nadzieję, że tylko na tych kichnięciach się skończy....nie mam ochoty na chorowanie :O i parę razy dziennie w pochwie mnie kłuje :O Hm...czyżby to od tych grzybków??? Leczenia jeszcze nie skończyłam. Brzuszek mi się powiększa, mam wrażenie, że z każdym dniem :P:P Dobrze, że dziś piątek ;) praca idzie mi jak przysłowiowa krew z nosa. Zwyczajnie ochoty i serca do niej nie mam :O O żesz!!!! własnie sobie przypomniałam, że ryby na obiad nie wyjęłam :O:O:O:O kurczę :O no! przecież nie zdązy mi się odmrozić :O Skleroza nie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało - czarna - jak przyjdziesz do domku nalej do garnka gorącej wody z kranu i wsadź do niej rybkę, ja jeszcze zanim wsadzę ten pierwszy lód pod gorącą bieżącą wodę płucze, wtedy szybko schodzi lód. Zawsze tak robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze apropos tycia.... Od początku ciązy (czyli od pierwszego ważenia u gina) przybyło mi już 4 kg! Chyba w porządku jak na piąty miesiąc?? Gdzieś czytałam, że w II trymestrze powinno sie przybierać 0,5 kg na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki moje ! nie było mnie 2 dni - wybaczcie... ja też przytyłam gdzies około 4 kg... mi się kończy 17 tydzień... też myślałam o usg 4d ale lekarz który je robi jest tak gburowaty , że nie wiem czy mam ochote je u niego robic... Wczoraj w pracy nie był♥am bo przyjechał na kilka dni mój Brat. Mama porobiła dużo pysznego jedzonka wiec pojadłam............ dziś też pojem i jutro pewnie tez hihi co do dobrych rad to na bank bede je słyszec od tesciowej która pozjadła wszystkie rozumy !!! do tego jest pielęgniarką z wykształcenia wiec az sie boje !!! 😭 ale jak to się nasili to je ukróce ;) i mam nadzieje, żenie kupiła łóżeczka o ktorym ostatnio tak namiętnie opowiadała ! :o a jeśli kupiła to co ja zrobie ? te kolory o których mówiła do nieczego mi nie bęa pasowac...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam dzisiaj na usg kontrolnym bo miałam krwiaka łożyska i jestem strasznie zadowolona bo już całkowicie się wchłonął:) niestety u mnie płci nie było jeszcze widać,lekarz powiedział że to jeszcze za wcześnie bo to dopiero 18 tydzień i dzieciaczek jest w położeniu pośladkowym i w tej pozycji będzie ciężko podejrzeć.A jak są ułożone wasze dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.U mnie po raz drugi się potwierdziło ze będzie synuś,lekarz twierdzi ze na 98%.Co do ruchów to czuje wyraznie od kilku dni, fantastyczne uczucie.Napewno większość z was też wkrótce poczuje, więc trzeba być cierpliwym, ja jestem bardzo szczupła i lekarz sam powiedział że u mnie to nastąpi wcześniej.Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o położenie, to obecnie jest główkowe, ale lekarz twierdzi ze to sie jeszcze zmieni 100 razy, bo dzidziuś ma jeszcze mnóstwo miejsca i póki je ma to fika koziołki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane brzuchatki:) Na początek powiem wam że dzień jak co dzień strasznie boli mnie podbrzusze,ciągle mowię o tym gin ale on tylko wzrusza ramionami i ostatmni przepisał mi magnez 2x1. Was też często bolą brzuszki, czy to możliwe że od tego powiększania się macicy tak ciągle boli??? Dziewczyny no muszę pogratulować wam ruchów,bo to cudne uczucie. Mysza ja też mam problemy ale z krzyżem i rwą kulszową,leczyłam to jeszcze przed ciążą,no nie ukrywam że nie dokuczała ale w niewielkim stopniu, a teraz gdy przybyło mi kilka kg niesamowicie sie nasiliło, tak bardzo że mam problem ze schylaniem się,wstawaniem z fotela,myciem głowy itd również jak ty obawiam się co bedzie później:( To są choroby zawodowe-niestety:( frogus-jak fajnie że słyszałaś serduszko swojego skarba;) Ja niestety jeszcze tego nie doświadczyłam, ale może 1grudnia na połówkowym mi się uda. A na gardło pomogło mi płukanie na 3/4szkl letniej wody dodać 2łyżki wody utlenionej i powtarzać 3razy dziennie, to świetnie dezynfekuje. asica- to świetna wiadomosc że wkońcu to krwiaczysko dało ci spokój:) i oby tak na zawsze!!! Moluś- te teściowe to chyba wszystkie tak mają;) mam nadzieję że ja nie będę zrzędliwą teściową dla swojej synowej ;) jeśli oczywiście będę miała zaszczyt takową mieć:) miłego popołudnia życzę wszystkim kwietnióweczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Hej dziewczyny:-) * Mnie też dzisiaj nie chce się za bardzo pracować, ale mam tyle roboty, że nawet nie ma chwili na ploteczki z dziewczynami:-). Ale przynajmniej u mnie jest czyściutkie niebo i słonko świeci:-). *Jesli chodzi o bóle to ja znowóż oprócz bólu kręgosłupa to cierpię na bóle pod żebrami. Też się martwiłam, ze to coś złego, ale mój gin powiedział, że to macica tak uciska do góry i dlatego to boli - całą noc mnie dziś bolało, ale teraz na szczęście trochę przeszło:-) * ruchów nadal nie czuję, a to juz połowa 19 tyg:-(. Wczoraj próbowałam cos tam poleżec i wyczaić, ale ani rusz i powoli zaczynam sie stresować. Więm, że mam jeszcze czas, ale jak tak czytam jak to jest u Was to Wam troszkę zazdroszczę:-) * a co do ułożenia dzidziusia to mój Maluszek na większosci USG leżał sobie do góry nogami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×