Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość opadam z sił

podajcie mi argumenty PRZECIWKO aborcji

Polecane posty

Gość opadam z sił

bo potrzebuje w dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka80
Gdybyś kiedykolwiek była w ciąży której pragniesz znałabyś milion takich argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadfadsa
taki krok często pozostawia trwaly ślad w psychice, wyrzuty sumienia do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma rozsądnych argumentów
przeciw aborcji jesli kobieta nie chce urodzić tego płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala222
to morderstwo. tyle, że ładnie nazwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdf
własnie płodu czy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala222
dziecka of kors;/ a wcześniak to też płód? no kurde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia ...
wolnego wyboru każdej kobiety i jej sumienia. jak dla mnie nie ma obiektywnych argumentów przeciw, no chyba że chodzi o to całe uduchowione pieprzenie o morderstwie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehjyj
taki krok często pozostawia trwaly ślad w psychice, wyrzuty sumienia do końca życia - a skąd to wiesz? z własnej autopsji może? skąd wiesz kto i co będzie czuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala222
'uduchowione pieprzenie o morderstwie', dobre! może moralne, co? myśląc po twojemu droga 'kwestio', mogłabym cię teraz zabić, bo to mój wolny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterolistna niekoniczynka
asadfadsa- no wlasnie skad takie uogolnienia? to taki stereotyp wiesz? taki jak ten ze kobieta z seksu nie ma prawa czerpac przyjemności, jak ten ze depresja poporodowa nie istnieje, jak ten ze kazda kobieta chce miec dzieci, jak ten ze kalendarzyk to 100% antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum szaka laka
mam pytanie dostałam na nie wiele odpowiedzi i licze ze teraz dostane takie ktore juz mnie w tym upenią otóż 3 tyg temu uprawialam z moim chlopakiem petting ja dotykałam go w intymnych miejsach on mnie równiez . trwalo to pewną chwile potem od zaczal dotykac mnie penisem w miejscu intymnym ale zaraz sie odesunelam po czym znow wlozyl mi palce do pochwy nie doszlo do wytrysku ani nie wlozyl mi czlonka do pochwy moje pytanie CZY MOGE BYC W CIĄŻY???!!! oboje bylismy mokrzy czytalam o tym plynie jedni mowią ze przez niego mozna zajsc w ciaze inni nie . zawiera on plemniki ale niby nie zdolne do zapoldnienia wiec jak to jest ? dodam ze jakies 2 tygodnie po pettingu dostalam plamienia nocą kilka dni pozniej okres ale nie jets obfity jak zawsze i nie mam az takich bóli i to mnie niepokoi objawow ciazowych nie mam nie bola mnie piersi ani plecy tylko od czasu do czasu mi sie odbija prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyla
kwestia.. wolny wybór każdej kobiety.. wolny wybór jest tylko wtedy jeśli dotyczy to tylko jednego człowieka.. a tu jest także dziecko.. ehjyj.. jeśli nie ma wyrzutów sumienia tzn. że nie ma serca.. i co to w ogóle za pytanie.. czy zabijamy dziecko czy płód? przecież dziecko musi z czegoś powstać.. nie wyskakuje na drugi dzień po zapłodnieniu.. chociaż może tak byłoby lepiej.. nie miałyby czasu na aborcję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś beznadziejna.......................... seks nie jest dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia ...
sorry, ale jedno z drugim nie ma totalnie nic wspólnego. dokonując aborcji zasadniczo decydujesz o swoim życiu a zabijając kogoś o czyimś. każda osoba powinna mieć prawo wolnego wyboru dotyczącego własnej osoby i własnego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyla
Decydując się na aborcję.. to kogo zabijasz Twoim zdaniem?.. kwestia.. a może nie zabijasz tylko oczyszczasz swój organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie wazne
Wiele osob twierdzi, ze zarodek to juz dziecko! Zywy czlowiek. I aborcja to morderstwo. Dlaczego wiec kiedy kobieta poroni w 9 albo w 10 tygodniu ciazy nie mozna zrobic pogrzebu i postawic grobu temu czlowiekowi? :O Bo ja nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia ...
zarodek to nie dziecko, indywidualna istota. nikogo nie zabijasz, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyla
zarodek to nie dziecko.. ale gdyby nie te zarodki.. to nie byłoby w ogole dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1234
ciekawa jestem jak sie czuje kobieta ktora usunela ciaże??czy tak jak ja kiedy poronilam minelo juz 3 lata a nadal mi sie chce plakac i boli strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyla
kwestia.. jak nikogo nie zabijasz? gdyby kobieta nie zdecydowała się na aborcję.. po paru miesiącach urodziłoby się dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia ...
wiesz, z opinia jest tak jak z dupą, każdy ma swoją. ja nie uważam aborcji za morderstwo, uważam że każda kobieta powinna mieć prawo decydowania o własnym ciele i tym co z nim robi. czasami lepiej usunąć ciążę niż wydać na świat niechciane dziecko, które nie zazna miłości i czułości, bo np. kobieta nigdy mamą być nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyla
Jak nigdy nie chce mieć dziecka.. to musi się dobrze zabezpieczać.. a nie usuwać.. trzeba zapobiegać.. trzeba myśleć przed pójściem do łóżka.. po to mamy rozum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie wazne
No dobra ale jak to jest? Usuniecie zarodka to morderstwo a po poronieniu zarodek moze w kiblu zginac i nikt z obroncow zycia placzow nie urzadza, ze oto odszedl czlowiek, zginal smiercia tragiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia- o wlasnym ciele moze i tak, ale ten "plod" jak sie nazywa nowe życie ma swój własny kod DNA !!! To nie jest ciało kobiety !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idąc waszym tokiem myślenia
rozdeptując żołędzia powienienem zapłacić karę, za nielegalne wycięcie drzewa. Leczcie się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyla
Poronienie nie z Twojej winy to chyba co innego niż celowe usunięcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nikt nie robi pogrzebu i nie stawia pomnika? Otóż dlatego, że kościół katolicki jest zakłamany! Wg księży człowiek jest już od chwili poczęcia, czyli sam zarodek jest już człowiekiem. Nie rozumiem więc, dlaczego wieku człowieka nie liczy się w takim razie już od chwili poczęcia i dlaczego własnie ten CZŁOWIEK nie może mieć normanego pogrzebu? Teraz wokół aborcji jest masa szumu. Ja uważam, że fakt, jest to wybór kobiety, ale nie można też dać tak zupełnie wolnej ręki, żeby aborcja nie stała się środkiem "antykoncepcyjnym". Mama opowiadała mi kiedyś, że w latach 80-tych kobiety, które były w niechcianej ciąży ustawiały się w kolejce do izby przyjęć przy szpitalu i szły na tzw. skrobankę i takie kolejki były codziennie :o i uważam, że teraz jakby aborcja była w pełni legalna, byłoby to samo. Kretyńskie małolaty pewnie stanowiłyby większość, ale jestem pewna, że i dojrzałych kobiet by nie zabrakło, bo po co się zabezpieczać i wydawać kasę, jak można się wyskrobać? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia ...
jasne, że można się zabezpieczać, trzeba, ale czasami metody antykoncepcji zawodzą, zrządzenie losu i okazuje się, że kobieta jest w ciąży. i do pewnego czasu zarodek jest tylko kupą komórek i z mojej perspektywy jeżeli jakaś kobieta nie chce mieć dziecka, nie ma na to materialnych warunków na to ma inne priorytety itd. lepiej usunąć ciążę niż rodzić dziecko, które będzie kulą u nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×