Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość opadam z sił

podajcie mi argumenty PRZECIWKO aborcji

Polecane posty

Gość gość
11:32 Mam dziecko, więc nie zgadłaś. Jak go nie chciałam to się zabezpieczałam, raz się nie zabezpieczyłam celowo i bam jest. A i tak mam takie zdanie jak napisałam- seks to przyjemność, potrzeba fizjologiczna a rodzicielstwo powinno być świadomie zaplanowane. Kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilka913

To nie jest temat 0-1, dlatego, ze życie takie nie jest. Stoję po środku i rozumiem argumenty jednej i drugiej strony. Ja osobiście ciąży bym nie usunęła i mój mąż również by mi na to nie pozwolił. Ale to ja. Ktoś może być w innym miejscu i innym czasie. Urodziłam młodo. Po slubie. Ciaza planowana i wystarana dosyć długo. Dlatego akurat ja wiem, ze wpadka mi nie grozi, bo wybitnie płodna nie jestem.Od 12 lat używam wyłącznie gumek, a gdy już przestaliśmy, to zajście w ciąże było mordęga. 
 

Tak czy owak. Ja jestem i wtedy byłam w innym miejscu. Mimo młodego wieku miałam końcówkę dobrych studiów i świetnego faceta, który ze mną jest. Mam tez inny charakter. Twardy i silny. Zawsze poradzę sobie w każdej sytuacji. Ale to ja, ktoś sobie nie poradzi. Czytam historie kobiet, który zdecydowały się na aborcje i o ile są one prawdziwe, to odnoszę wrażenie, ze większość z tych dziewczyn ( kobiet) już ma problemy psychiczne czy depresje nim w ciąże zajdą. Mysle, ze tutaj tkwi problem.

Edytowano przez Szpilka913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za aborcją, chcą jej dokonywać? Aleź proszę bardzo i niech nie zwracają uwagi na ...ów i ...ki mówiacych im ze to niby morderstwo i niech lepiej nie dają się im manipulować, bo potem będzie znowu sporo bachorów wywalanych dośmietnika lub więcej mam kasi czy jak tam było temu dzieciakowi z sosnowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×