Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość ewcia 1974
Męski co to za mina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewnie męski
teskni za Olka-zdrada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
anyone_anyone ----dzieki za pamięc :-)...zyje, zyje.. witam wszystkich ---ja tez jestem ciekawa co u Oli...???? a u mnie jakby ktos pytał to bez zmian...oznajmil mi ze bedzie sie starał wszystko naprawic i ze juz niewplata sie w taką sytuacje -- bo niewiedział ze moze wyjsc z tego taka afera (oczywiscie dalej twierdzi ze bardzo nas kocha -mnie i córcie , i ze nigdy mnie niezdradził)... czyli dalej w zawieszeniu i niepewnosci zyje... dac szanse, czy odpuscic ???? oto jest pytanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olu
szkoda,że nie dałaś znaku jak Ci wczoraj poszło, czy w ogóle poszłaś do adwokata czy odpuściłaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrada za zdrade i do do zd
do: zdrada za zdradę i do do zdrada za zdradę do tych dwóch pań - tu mozecie napisać swoje opinie na temat netu... moze pomożecie komuś zanim ten ktoś wpadnie tak jak wy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie*****
adwokatka ją odwiodła od decyzji o rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo znowu
coś Wam naściemniała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Kfaśka
Kochana To Boli, wierzę że Twoja sytuacja jest trudna...Pytasz co zrobić prosisz o radę. Ale wiesz-chyba tutaj jej nie znajdziesz. Ty musisz czuc to swoim własnym serduszkiem...Mam wrazenie,że jestes bardzo młodą dziewczyną. Nie pytaj co one by zrobiły, bo to że zdradził nie znaczy że MUSISZ go wyrzucic ze swojego życia!!!! To nie jest tak jak w Kodeksie drogowym-zielone jedż, czerwone stój!! życie ma wyjatki, jak wszystko :o widzisz sytuacje dziewczyn które tutaj pisały były/są w miarę jednoznaczne. Albo cos chyliło się ku upadkowi albo samo upadło albo one wykorzystały okazję i odeszły. Jeśli kochasz swojego meża to moze warto dać mu szansę. Musisz mu jednak powiedzieć, że jeśli ja złamie,jeśli zawiedzei Twoje zaufanie to żadnej wiecej rozmowy,że nie będzie musiał prosić i nie dasz mu się wiecej tłumaczyc. Ja wiem,że nigdy ale to nigdy dawałabym szansy gdybym wiedziała na pewno,że maż mnie zdradził, nie potrafiłabym koło niego żyć. wolałabym byc sama. Trzymaj się Mała :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
czesc Przecudnej Urody, nie mogłeś wymysloić sobie krótszego nika? ;) Ola co sie stało? jesteś gdzies i czytasz czy on CI może coś zrobił????????????? Napisz chociaż kilka słów :o Jak nastroje przedweekendowe? Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
witam, witam.... Baśka Kfaśka --:)..dzieki za słowa otuchy... jeszcze nie wiem co dalej bedzie:(... a czy jestem młodziutka ?? to zależy jak kto patrzy... za niecałe pół roczku 30 na karku bedzie.. no właśnie?? co tam z Olą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basko kfasko
"Ja wiem,że nigdy ale to nigdy dawałabym szansy gdybym wiedziała na pewno,że maż mnie zdradził, nie potrafiłabym koło niego żyć. wolałabym byc sama." Pogadamy jak cie zdradzi...teraz nie wiesz NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
a ja nie wiem na 100% ze to zrobił :(.i to jest najgorsze..ta nieświadomosci.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina12345
nigdy nie bedziesz miec pewnosci czy cie zdradzil czy nie jesli tego sama nie sprawdzisz.... facet zawsze bedzie mowil ze nigdy cie nie zdradzil...uwierz, wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Kfaśka
"Pogadamy jak cie zdradzi...teraz nie wiesz NIC" -------skad wiesz,że nie wiem :) po prostu nie chce o tym pisać! ale ja tez jestem po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basko kfasko
"nigdy dawałabym szansy gdybym wiedziała na pewno,że maż mnie zdradził, nie potrafiłabym " przyznaje tryb przypuszczający mnie zmylil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Kfaśka
gdybym była na twoim miejscu i gdybym była w 100% pewna ze mąz mnie zdradził to wywaliłabym go na zbity pysk jak mojego" czy tak jest lepiej ;) ;) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Kfaśka
to teraz ja dopytam-rozumiem,że Ty potrafiłabyś życ z facetem, który zdradziłby Ciebie z inną kobietą? potrafiłabyś mu wybaczyć? nie odeszłabyś od kogoś kto CIe skrzywdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basko kfasko
tak taak taaak basko kfasko masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Kfaśka
dwójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basko kfasko
ja tez, parke :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Kfaśka
ja też parke 10 i 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska Kfaska
co oznaczaja Twoje "taaak"? że potrafiłabyś, czy jestes w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrady zaz drade
"Pewnego dnia dostałam pięknego maila" aż mi sie łezka zakręciła w oku,bo przypomnialas mi pewna piekną historie... :) jak dlugo pisaliscie ze soba? Pozdrawiam Cię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basko kfasko
jestem i mam sie calkiem dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Kfaska
maz Cie zdradza a Ty masz sie calkiem dobrze? nie rozumiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×