Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość meski punkt widzenia
Mąż poza zabezpieczeniem finansowym jest od wspierania, rozpieszczania, tulenia, zaskakiwania, wysłuchiwania, spędzania razem czasu wolnego, trzymania za rękę i wycierania łez w trudnych momentach, od pomocy w wychodzaniu dzieci, od zapewniania swojej kobiety o jej wyjątkowosci, od dawania siebie w postaci czułego amanta i dzikiego zwierza po troszke :P etc. Każdy mężczyzna okazuje to w różnym stopniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meski punkt widzenia
ten stopień musisz sama określić - czy jest wysoki czy równy zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Męski mam wrażenie, że Ciebie znam, piszesz strasznie podobnie do kogoś mi bardzo bliskiego, strasznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meski punkt widzenia
z racji wieku nie sądzę, ale może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meski pukt widzenia
skojarzyłas sobie to z dzikim zwierzem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka !!!! oddajesz anyone swojego sztywniaka i od razu za meskiego, normalnie co tu sie dzieje ja sie pytam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meski fajnie to okresliles
ja od mojege faceta dostaje wieksszosc - moze oprocz zabezpiecznia finansowego kazde sie finansuje osobno autork-- jesli czytasz-- strasznie cie szkoda na zwiazek z ktorego nic nie czerpiesz pamietaj - zyj zyciem tak zebys nie myslala ze je marnujesz ilez jest nam dane ? ok 90 lat przy dobrych wiatrahc z zego mlodych ? polowa nie wahaj sie byc szczesliwa bez dupkla znajdzesz takiego o jakim mowi meski punkt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Nareszcie piątek, chociaż jakoś specjalnie się nie cieszę. po pierwsze on dzisiaj wraca, a po drugie jutro do pracy. Anyone Ty pewnie będziesz miała kolejny weekend dla siebie, mąż zabiera dzieci co weekend? Ty Męski pewnie spędzisz weekend z rodzinką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meski punkt widzenia
WItam witam tak jest!!! my mamy każdy weekend zaplanowany rodzinnie,wypelniamy kazda chwile ;) Wyruszamy dzisiaj wieczorem, moje chopaki juz od wczoraj mają gotowe plecaki,a mama jeszcze nic nie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Super !!! Musisz być fajnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Tak sobie teraz myślę, on mnie po ślubie nigdy niczym nie zaskoczył ;( Nawet na urodziny, imieniny sam nie kupił prezentu tylko dawal mi kasę i mówił kup sobie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Czesc :) męski, rzeczywiscie musisz być fajnym mężem :P :P Moje dzieci spędzają co drugi weekend z tatą, więc w ten są ze mną. Na razie nie mamy żadnych planów, bo pogoda podobno ma się popsuć, wymyślę coś spontanicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
nie wierzę, że niczym Cię nie zaskoczył ;) a nie przyszedł później niż obiecał albo bardziej wstawiony niż powinien??? że aż byłaś zaskoczona :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
ha ha no masz racje - fakt, kilka razy się zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
więc jednak potrtafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Jak minął Ci wieczór Ola? ja dzisiaj na szczęście mam lepszy humor ale wczoraj wieczorem zaliczłam dolinę.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
a Ty Wiola? mieszkasz sama czy z jakimś Nim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
U mnie - wczorajszy wieczór też nie był najlepszy. Byłam z koleżanką na drinku, buło ok, ale później jakoś też mi się smutno zrobiło. Nie chodzi o męża ale tk sobie pomyślałam, że może nigdy nie znajde tego ukochanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
A Ty? Skąd ta dolina??? Dzisiaj rano natomiast dostałam wirtualny bukiet kwiatów i zaproszenie na kawę od kolegi. Tylko co z tego - on jest żonaty i nie jest tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meski punkt widzenia
Olcia,zobaczysz, że z czasem sobie kogoś znajdziesz, że wszystko się poukłada. Większość facetów nie interesuje się otwarcie mężatkami, bo to ich trochę odstrasza,bo nie chcą stwarzac żadnej ze stron problemów, ale może wystartuja w odpowiednim momencie jak Twoja obrączka zniknie z palca? Nie popełnij tylko kolejnego błędu i nie zwiąż sie z kimś "na szybko" bez zastanowienia,bo widzisz jak to potem jest,zamknięcie rozdziału kosztuje bardzo dużo. Będąc dojrzałą kobietą "z doświadczeniem" masz możliwość kolejnego wyboru więc wybieraj, przebieraj i dawaj się adorować aż stwierdzisz, że to Ten! Rozwodnicy i żonaci w drugiej kolejności!!! Ktoś Ci wczoraj napisał, że w życiu zawsze coś dzieje sie po coś... Może ten od kwiatów i kawy ... może jednak daj się zaprosic, sama kawa to przecież nic złego? moze żyje w takim samym czymś jak Ty i nie ma odwagi, żeby odejsć... ? A fajny jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Fajny ;), tylko po co mam dawać mężowi powody do podejrzeń. I tak dość często słyszę, że kogoś mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meski punkt widzenia
a ja myślę, że powinnaś dać się zaprosić! Nawet po to, żeby spojrzeć teraz inaczej na innego faceta, teraz kiedy zamykasz drzwi od rozdziału małżeństwo.... powinnaś!!!! Bez obietnic następnej kawy, bez opowiadań co w domu, bez buziaka na pozegnanie. Mężowi powiedz, że wychodzisz na nudny babski wieczór - Olka, no coś Ty!!! nie bądź "gupia" nie rezygnuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meski punkt widzenia
a niech sobie myśli, że kogos masz!!! to tym bardziej - wyczuwając rywala facet nic nie robi????? tego to ja już zupełnie nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
aaahhh czasami miewam doliny... od paru dni dzwoni do mnie jakis nieznajomy numer, nigdy nie odbieram jeśli nie wiem kto to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Może to on. A może mąż tej od smsów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
To odzwoń z innego nr to ie przekonasz, albo podaj mi to ja se pogadam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
ja też uważam, że powinnaś się zgodzić na kawę!!! to jakis typek z pracy??? jeśli tak to umów się z nim od razu po pracy /nadgodziny/ - musicie przecież obgadać ten najnowszy projekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
tego się właśnie obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×