Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość olka_zdrada
Kilka razy powiedział, że widzi, że decyzję podjęłam i zachowanim daję mu odczuć, że czekam aż się wyprowadzi. Taka jest prawda, że ngdy nie miałam do końca odwagi powiedzieć CHCĘ ROZWODU. Sorry raz to powiedziałam, ale w kłótni, więc uznał, że w złości to się nie liczy. Dwa razy się zgodziłam na próby, ale miałam jakieś takie poczucie, że źle robie, gryzło mnie od środka ..., dyskomfort psychiczny był tak ogromny, że na drugi dzień i tak zachowywałam się jak wcześniej. Nie umiem być już miła, nie umiem pocałować go, nie umiem się przytulić, nic nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Najgorsze jest to, że swoim gadaniem zaczyna mnie doprowadzać do szewskiej pasji, czuje momentami, że go zaczynam nienawidzieć, a tego bardzo bym chciała uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znam to.... a teraz po tych kilku dniach bez niego już bardziej wiesz co chcesz? bedziesz potrafila mu to powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez gadal i to filozofowal tak, ze mi sie robilo slabo, nei wiem skad bral swoje madre zdania....z googla pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz co bylo najgorsze, ze pare dni po rozwodzie pocieszyla go juz moja przyjaciolka, ktora znala cala historie i moje smutki, bo jej o wszystkim opowiadalam, sama mi o tym zakomunikowala, ze jest dobry.... jakie zycie jest dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Pogadaj za mnie ;) Dzisiaj muszę z nimpogadać, zapytam jaki on widzi plusy tego związku ..., powiem mu to co ja czuję ... jest inteligętnym facetem, więc mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie gadaj, jak taki filozof to ja juz jednego takiego sobie zaliczylam ;) ciekawa jestem czy naprawde wexmie sobie to wszystko do serca co mu powiesz i sie wyprowadzi, czy bedzie w ogole potrafil honorowo, bo w sumie wasze wspolne mieszkanie. ale moze nie ma juz serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_uczniak
do wszystkich Polek! bierzcie przyklady z brytyjek! te szaleja i o slubie nie mysla predko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciekawe czy znowu poleci do niej sie wyplakac jaka to ma wredna zone... bo ona pewnie juz sie nasluchala o tobie wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_uczniak
jezeli maz zdradz to . . . zdradz go i Ty! wet za wet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobcie kartke podzielona na pol i wpisujcie plusy i minusy no dobra-przegrodka na plusy moze byc waska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje uczniaku ze swoim nikiem - uczysz sie ;) czasami to nie jest rozwiazanie ale .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Powiedział, że wie że zawinił, że jego winy jest też dużo i wie jak to zmienić. Na moje pytanie jak??? nie dostałam odpowiedzi. Drażni mnie swoim gadaniem, że jestem manipulowana, że chcę zniszczyć rodzinę, że wszystkich dookoła krzywdzę, że będę tego gorzko żałować, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie jak to zmienić. Na moje pytanie jak??? nie dostałam odpowiedzi ale dostalas perfum :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żółta_ciżemka
Przyszły_Uczniak pozdrów Zawsze szczerego, nadajecie na tych samych falach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
aha a ja głupia się nie domyśliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żółtej ciżemki
zawsze szczery to kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Ktoś, może ktoś z którym się spotykam, może ktoś z którym pracuję i się spotykam ... nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ci pisalam - to na pewno jacys z gwiezdnych wojen, nie ogladalam, ale moze on sie czegos naogladal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
temu od kawy ... jako tak zeszłam z tematu ... :)) na koniec rozmowy powiedział, że zaproszenie jest aktualne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żółta_ciżemka
11:33 [zgłoś do usunięcia] do żółtej ciżemki zawsze szczery to kobieta to powinna mieć nick: Zawsze szczera :-) ale kto-by-to-nie-byl to i tak fale ma takie same jak Uczniak ..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żółtej ciżemki
gdzieś pisał ten zawsze szczery w żeńskiej formie, nie znajdę jużw jakim topiku ;) i tak mi jakoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze, przynajmniej masz dowod na to, ze tego chwasta pol miasta jak to pisal meski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka1981
bede trzymac kciuki ale ty Ola za mnie trzymaj tez w pon ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żółta_ciżemka
Haha, Uczniak już nie napisze dzisiaj, bo widziałam, że wrócił Zawsze Szczery :-) /albo też wróciła:-)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×