Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość każdy ma prawo
zmarnować swoje życie na swój sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzymy
ale jest fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no czekamy
A to świetnie :) Ja też czytam, nie wierzę... Ale w sumie jest fajnie, masz rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzymy
i ciekawe ile w ogóle z tego wszystkiego jest prawdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy ma prawo
chodzić z rogami,więc skoro Olce tak wygodnie? tylko po co to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speed80
no cóż... prawda nieprawda nie mi osądzac.... Kobieta która świadomie pozwala facetowi na zdrade i później na takie traktowanie nie jest godna bycia kobietą. W zwiazku przecież chodzi o wzajemne zaufanie,o radosć czerpaną ze współżycia...a Olka zostaniesz juz na zawsze wrakiem kobiety brzydzacym się własnego męża. Nie potrafiłąbym juz nigdy zaufać komuś takiemu, nie potrafiłabym się przytulić ani usmiechnać do takiego oszusta. Nie potrafiłabym się z nim kochać. Wyrzuciłabym za drzwi, tylko na tyle zasługuje w moich oczach. A Twój mąż? on będzie nadal Twoim mężem, nawet najlepszym,ale tylko przez chwilę - może tylko teraz, dzisiaj, jutro. Zobaczysz, zaraz przekona Cię do trzeciego dziecka,zeby mieć pewnosć,że z nim zostaniesz. że zajmiesz się pieluszkami i nie zauważysz jak znowu do jakiejs ucieknie a na kolanach będzie przyrzekał,że jest tylko Twój. Dziwię się takim kobietom niekobietom jak Ty. Brak w Tobie godności i poszanowania siebie samej. Powodzenia Olka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafanka
hehe dzisiejszy odcinek mojego ulubionego serialu byl tez ok. Grazynka the best! najpierw nasłodziła mężowi a potem zwiała do kochasia hahaha - to samo robi pewnie Twoj maż :D a jutrzejszy odcinek bedzie jeszcze lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba troche nie fair Ola jesli naprawde nas tu oklamywalas :( Nie wiem jaki mialas cel ale mi jest przykro,bo staralam sie ci pomoc,myslalam o twojej sytuacji, ze siedzisz w takim bagnie w jakim ja siedzialam i ze boisz sie odejsc. Mi sie udalo uciec i jestem szczesliwa i obiecalam sobie dawno,ze jak bede musiala to pomoge innym dziewczynom. Szkoda,ze zniknelas. mimo wszystko życze ci żeby ci sie poukladalo. jesli hccesz to z mezem,chociaz ja bym z nim nie potrafila juz nic ulozyc,ale moze to wszystko co o nim pisalas jest klamstwem,nic juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka tak sobie mysle,ze najpierw napisalas ze pewnie jeszcze nie raz bedziesz korzystala z naszych rad a potem nagle wszysycy byli dla ciebie intruzami to pewnie tak samo potraktowalas swojego kolege ze najpierw bylo ok i chciałas a potem nagle nie,bo wybierasz meza Dlatego facet ma racje,ze sobie podarowal znajomosc z toba,bo ja tez chyba jestem zniesmaczona ze tak gralas tu swoja historie i na naszych uczuciach :o szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa historia :D czyli miałem rację od początku, naściemniała wszystkim i sie zmyła hahaha normalnie szok!!! niektórym ludziom to chyba się nudzi!! po co Ci była ta wiedza i czytanie cudzych historii? szkoda Olka,bo wydawałaś mi sie byc fajną dziewczyną i jak słusznie zauważyła koleżanka kwitnaca zacząłem się uśmeichać do CIebie to po pierwsze :D a po drugie to jeśli to co opisałaś w ogóle jest prawdą to szczerze Ci współczuję,że dajesz się tak szmacić swojemu meżowi. Ale moze i racja? lepiej mieć znany towar,używany, brudny, i nijaki, ale wiedziec co można po nim oczekiwać.Kasy na koncie!!!! i kochaneczki na boku za pare miesiecy jak sie wszystko uspokoi. Nie stać CIę na poszukanie nowego szczęścia to papraj sie w błocie które sama sobie umieszałaś. Na zdrowie :o Chyba tylko szkoda mi CIebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiek z kremem
miejmy nadzieję,że jednak pójdzie dziewczyna po rozum do głowy i rzuci faceta w cholerę..... jeśli nie to ...w końcu to ona sobie zmarnuje życie a nie Wy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafanka
piękny odcinek :D Olka, a te perfumy co od niego dostałaś to sądzisz,że dał Ci za darmo? pewnie na tą delegację z ktorej Ci je przywiózł to zabrał swoją kochaneczke i nie chciał mieć wyrzutów sumienia :P a biżuterię Ci kupuje? pewnie na "odwal się" i do tego nosisz to samo co jego niunia :D hahaha i jak widzisz,nawet najlepszy kumpel nic Hance nie powiedzial.... i o Tobie też pewnie plotkują wszyscy jego kumple, znają pozycje i daja mu alibi.... :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostań z nim Olka :D daj tylko tu kiedys linka do topiku ktory założysz z tytułem "znowu mnie zdradził,pomocy" potem napiszesz,ze nigdy nie kochałas, nie kochaliście sie od lat,ze brak fizycznych kontaktow,bliskosci i czulosci.... że wyparl sie zdrady...ze juz raz temat byl na ostrzu noza ;) pozdr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Dzisiaj rano, o mało co zawału nie dostałam ... Ludzie co Wy wypisujecie ???? Muszę się przyznać, że tak wybujałej wyobraźni nie mam, a zresztą możeci mi odpowiedzieć na jedno pytanie - po co bym miała tracić tyle czasu i opowiadać o jakiś zmyslonych rzeczach ... Wczoraj mnie nie było, a w zasadzie przyjechałam do pracy dosłownie na pare minut. Jestem strasznie "zawalona" - chora, kaszel jak gruźlik ... ;) Dzisiaj niestety muszę być, bo mam full poumawianych spotkań. Co do spraw bieżących to mąż znalazł mieszkanie, ale nie wiem czy pisać coś dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Przykro mi, że jeden dzień nieobecności, a wszyscy oskarżaja mnie o kłamstwo. Zdążyłam Was polubić również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Aaaa i jeszcze jedno Przecudny napewno się nie mylisz - jestem fajna :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Jestem fajna, a teraz nawet pociągająca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
a mianowicie??? No co chciałbyś wiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Mam na imię Ola, mam 28 lat i jestem bardzo fajna. Mam póki co niefajnego męża i 2 szkraby. Teraz Twoja kolei. Może jakieś pytania pomocnicze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Jesteś z kimś na poważnie? Masz dzieci? W jakim zawodzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Przecudnej Urody trzydziestoparolatkiem z 3M od ponad roku nie mam niefajnej żony, z nią razem nie mam mojej małej różowej królewny :( jestem wysokim brunetem z czupryną nie jestem z nikim na poważnie i nie zamierzam się wiazać,leczę się po nieudanym małżeństwie... pracuję niefizycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
No to teraz wiemy o sobie wszystko. Naprawdę myslisz, że mogłabym wszystko sobie wymyslić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka,przecież to Ty sie z nim męczysz jeśli jest jak opisałaś i to Ty marnujesz swoje życie! Przeszedłem przez rozwód i wiem czym to pachnie, wiem jakie są procedury itp. stąd myślę że trochę nagiełas prawde ,ale nie wiem po co? i mnie to nie obchodzi. Moze robisz badania statystyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×