Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

otyła

Studentki! wracamy szczuplejsze w pazdzierniku.

Polecane posty

Gość never_more
witajcie u mnie weekend trochę mniej dietetyczny ale nie jest źle efekty mojego "odchudzania" widać tylko bo brzuchu bo jest płaski, ale to też efekt mojego metablizmu - męczą mnie już jakiś czas biegunki co jakieś 2-3 dni :O i nie wiem dlaczego łydka z 37,5 cm jest 37 nie jest to za duży sukces, a najbardziej mi zależy na wyszczupleniu łydek, właśnie po to żeby nosić wysokie buty - zawsze to był problem, rozmiar dopasowany ale nie mogę zazwyczaj zamka zapiąć i nogi puchną po jakimś czasie, takie ściśniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
biegałam dzisiaj ale coraz gorzej z pogodą zaczyna mnie po takim biegu boleć głowa, bo tak zimny wiatr wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
na jakimś topicu ktoś dał linka do takiego kalkulatora zapotrzebowania na kalorie http://exrx.net/Calculators/CalRequire.html tłumaczenie: Opis pojęć na stronie www: Male/Female Sex - płeć, male - mężczyzna, female - kobieta Age - wiek Pounds/Kilograms Weight - waga, wybierz w kg i wpisz swoją Inches/Centimeters/% Body Fat - Ht or BF, wybierz centymetry i wpisz swój wzrost, w cm Resting - ilość godzin, które przeznaczasz na spanie, odpczynek (w ciągu 1 dnia/nocy) Very Light - zajęcia na siedząco, jazda samochodem, autobusem, pisanie na klawiaturze, gra w karty, tego rodzaju aktywność - a wpisujesz ile godzin w ciągu jednego dnia/nocy mniej więcej przeznaczasz na tego typu aktywność Light - wolny spacer, sprzątanie domu, itp. aktywność, czyli już większa niż "very light", i tak samo - ile godzin w ciągu dnia przenzaczasz na tego typu aktywność Moderate - szybszy marsz, jazda na rowerze, taniec itp. aktywność fizyczna, ile godzin w ciągu dnia? Heavy - ćwiczenia wymagające dużej aktywności fizycznej, trening siłowy, gra w siatkówkę, koszykówkę, itp. ile godzin w ciągu dnia Total (24 hrs) - tu wpisz 24, bo tyle godzin ma cykl dzień noc BMR (Calories) - jest to ilość kalorii niezbędna do utrzymania organizmu przy życiu, ogrzania go, dostarczenia energii, żeby organy prawidłowo funkcjonowały. Activity (Calories) - to ilość kcal, które potrzebujesz na swoją dzienną aktywność fizyczną. Im bardziej jesteś aktywna, tym bardziej wartość ta rośnie a oznacza to, że możesz więcej zjeść bezkarnie kalorii - jeśli dużo ćwiczysz. Total Calories - to Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne potrzebne do tego, żeby organizm prawidłowo funkcjonował. dość ciekawe strona topicu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3224040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie dietetycznie ok chociaż wczoraj zjadłam 2 pieguski i wypiłam trochę winka a dziś musiałam zjeść u teściów obiad i zjadłam 2 ziemniaki i 2 skrzydełka które polali mi tłuszczem :/ teraz wcinam ubite białka z odrobiną cukru,a wieczorem przychodzą znajomi więc pewnie znów winko wpadnie :P ale jutro odpokutuję, bo od rana jestem w szkole i nie będę jeść waga cały czas 59kg coś czuję,że się zatrzymała od poniedziałku więcej ruchu i nic po 17 to na pewno poskutkuje :) co do kozaków ja też zawsze miałam problem z łydką obecnie 38,5 a zawsze miałam 41 :/ mój rekord to 33,5 i do tego też chcę dojść. w biodrach -4ch :) w udzie -3,5cm :) zostało mi jeszcze 4-5kg :) i będę zadowolona zastanawiam się nad dietą oczyszczającą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
chili_ jak Ty to zrobiłaś ? te 33,5 cm ? ? ? szukam sposobu na swoje łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z kawki, fajnie spędzony czas na babskich pogaduchach, niestety pogoda sprawia, że nawet nie chce mi się ruszyć do na jakąs imprezkę z tańcami - starzeje się ;p Kawka na szczęscie tylko z dodatkiem syropu, żadnej bitej smietany itd. Można uznać, że to była moja kolacja i blians będzie w normie. Ja chciałabym schudnąc w biodrach, oczywiście łydki wtedy proporcjonalnie również. Aktualnie nie mam najszczuplejszych, ale problemów z kozakami nie mam. A w ogóle to musze sobie kupić płaskie kozaczki, bo mam tylko takie na obcasie, a nie lubię być zmuszona do chodzenia wyłacznie w wysokich butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
never_more sama pojęcia nie mam, wtedy ważyłam 53kg i obwijałam folią spożywczą z kremami wyszczuplającymi nogi na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
chili_ jakiś sport do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale dałam ciała :( Nie wiem co mnie napadło...wczoraj miałam pobiegać, bo nie padało, ale tak miałam lenia okropnego, że po prostu nie mogłam się zmusić...obiecałam sobie, że dzisiaj rano to na bank. No i nic, wstałam i myślałam, myślałam...a potem włączyłam Tv...i usiadłam...zjadłam w miarę dietetyczne śniadanie czyli połowa banana + połowa jabłka + odtł. jogurt + trochę otrębów....i tak mnie ciągnęło, żeby jeszcze coś zjeść, że poszły w ruch tosty, takie świeże, gorące...a potem snickers i ciastka, bo w domu mam ich pełno po wczorajszych zakupach :( Nie wiem co mnie tak na żarcie wzięło...:( Jestem na siebie mega wkurzona...:( Nic nie zrobiłam i jeszcze się napchałam słodkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być "ale miłam tak okropnego lenia.." trochę namieszałam wtym zdaniu i wyszło niezbyt gramatycznie ;) Patrzę teraz za okno i znowu coraz bardziej wieje, robi się zimno i paskudnie...nie chce mi się nic robić... Dlaczego ja nie mogę normalnie przejć niedzieli bez żadnych wpadek, jak normalny człowiek, zawsze coś :( Bardzo nie chcę zaprzepaścić tego, co mi się udało osiągnąć. Never, już kiedyś widziałam ten kalkulator, wyszło że mam niewielkie zapotrzebowanie bo jestem leniem kanapowym ;) Co do Twoich rewolucji żołądkowych - trzeba się dopatrywać pozytywów, a płaski brzuch to duży pozytyw ;) A tak poważnie to możesz mieć wirus, bo teraz panuje, daje objawy lekkiego przeziębienia, głównie rzuca się na gardło i właśnie daje dolegliwości żołądkowe. Idź do lekarza, chociaż po kilku dniach może samo przejdzie. Vejda, też lubię sobie wyjść ze znajomymi na kawkę, to taka moja mała przyjemność, szczgólnie lubię latte...mmmm...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
cześć dziewczyny u mnie weekend też nie obył się bez wpadki zjadłam kawałek ciasta czekoladowego a dzisiaj już czekolade ale biegałam wczoraj także jestem rozgrzeszona dzisiaj też idę i wcale mi się nie chcę bo pogoda jest okropna ale zmuszam się już żeby odrobić straty zaczynam się denerwować przed wyjazdem i zajadam to czymś słodkim boję się powrotu do uczelnianych obowiązków po tych miesiącach lenistwa te moje żołądkwo-jelitowe problemy trwają już dłuższy czas chcę iść do lekarza ale dopiero po powrocie z UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
Elena2525 miałam napisać czy wyjdą mi kotleciki z tunczyka jeszcze ich nie zrobiłam bo znalazlam fajny przepis na omleta z tunczykiem z puszki, to link: http://www.sfd.pl/Omlet_z_tuńczykiem-t451250.html to forum dla kulturystów całkiem fajne przepisy i porady można znalezc http://www.sfd.pl/Przepisy_w_pigulce.-t507944.html tu stronka z innymi przepisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
kurde ta spacja sama się robi :O ten przepis na omleta z tunczykiem jest w drugim linku (przepisy w pigułce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie obyło się bez skuchy - widać taki już dzień. Jak dla mnie - przygnębiający. Pochmurno, szaro, buro; okres skutecznie rozłożył mnie na łopatki - czyt. na kanapie. Jeszcze wczoraj byłam mobilna - pobiegałam, pojechałam na zakupy ( w nadziei, że kupię pólbuty, już uprzednio upatrzone - niestety nie było mojego 37). A dziś? Nic. Może chociaż wieczorem uda mi się przymusić do gimnastyki. Ale jutro - nie ma zmiłuj. Popołudniu siłownia. Never, to może być zespół jelita drażliwego ( nie tyle groźny, co uciążliwy) - jeśli biegunki przytrafiają Ci się w stresie lub przy bardziej eksperymentalnym jedzeniu. Palisz? To nie musi być powodem dolegliwości, ale może je wzmagać. Z lekarzem oczywiście dobry pomysł - lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
Ati Ati nie, nie palę a co do zespołu jelita drażliwego to czytałam, że do tego są jeszcze dolegliwości bólowe a mnie nic nie boli, prawdopodobnie to na tle nerwowym ostatnio mam sporo stresów i ogólnie jestem nerwusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendy są zawsze trudne, bo człowiek ma za dużo czasu, a do tgo dochodzą jakieś wypady i wiemy dobrze co się z nami dzieje;] Ja dzisiaj wciągnełam troche orzeszków arachidowych ponad program, ale za to "odchudziłam" obiad. Niestety, albo stety wieczorem czeka mnie wypad ze znajomymi z roku na piwo, pewnie skończy się na dwóch piwkach, a o tyle kalorii. Przede mną trudny tydzień, wracam na uczelnię, pierwsz raz tyle mam zajęćw planie. Ale trudny i pod względem diety, bo nadchodzi okres, a wtedy to mogę chipsy czekoladą zagryzać. Zobaczymy co to dziać się będzie;] Ciągle powtarzam sobie, że gdybym zmusiła się do ćwiczeń to wiadomo efekty pojawiłyby się migiem, ale coś nie mogę się przemóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Never, mojej mamie po rzuceniu palenia te dolegliwości minęły - stąd moje pytanie. Ale jeśli nie palisz, to tak jak piszesz - główną przyczyną stres. Czasem i mnie tak dopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
no i udało mi się biegać znowu dzisiaj od 2 tyg biegałam codziennie z jednodniową przerwą na każdy tydzień zmian nie widać, tak jak pisałam wcześniej - tylko płaski brzuch, no i może w biodrach troszkę ubyło ale w sumie to moja wina bo nie pilnowałam zbytnio diety niskoww chociaż nie obżerałam się aż tak bardzo trudno, od jutra zaczynam kolejny tydzień walki od zeszłego tyg brałam też L-karnitynę (Olimp Therm Line)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pebi! Wreszie jesteś :)! Tak podejrzewałyśmy, że pewnie rzuciłaś się w wir miłości ;). I słusznie. Wróciłam z zajęć i zakupów (dostałam te czarne buciki wreszcie), zjadłam obiad i trzeba do nauki siadać :(. Bo wieczorem przyjdzie czas na siłownię. Ja konto na NK mam, różne są opinie o portalu, ale mnie sama koncepcja się podoba, a że czasem ludzie jakieś śmieszne rzeczy tam wyprawiają-widocznie mają taką potrzebę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh nie dodało mi posta, bo coś się tam porobiłe ze stronką. To lecimy na nowo. Siedzę nad herbatą, zmęczona po zajęciach, nawet nie chce mi się ruszyc i zrobić sobie obiadu. Za mną pierwszy dzień, nauki na jutro już trochę jest, ale do ogarnięcia;] Pebi 87 - mam konto na naszej klasie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzisiaj w nieco lepszym nastroju :) Odpokutowałam za wczorajsze grzechy, ale niestety nie biegami tylko dietą. Dzisiaj zjadłam na śniadanie pół jabłka + pół banana + jog. natur. + otręby, kolejny posiłek był dopiero o 15 bo byłam na zakupach - 2 jabłka, potem kalafior i surówka i tyle na cały dzień. Co do zakupów, kupiłam sobie długie kozaki, jeansy rurki, żeby je nosić pod butami, spódnicę, taką z przedłużanym stanem i jestem usatysfakcjonowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Never, to jelito drażliwe to nie tylko dolegliwości bólowe, to się może objawiać na bardzo różne sposoby. Możliwe, że właśnie to masz. Koniecznie idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
witajcie 🌼 u mnie niezbyt dietetycznie ale sporotowo wstałam wcześniej rano żeby pójść biegać zjadłam trochę frytek wczoraj wieczorem i trzeba było to spalić Elena2525 "Co do zakupów, kupiłam sobie długie kozaki, jeansy rurki, żeby je nosić pod butami, spódnicę, taką z przedłużanym stanem i jestem usatysfakcjonowana" zazdroszczę tych rurek szczególnie ja nadal wyglądam nieproporcjonalnie a tak chciałabym kiedyś założyć takie jeansy (czekają na mnie za małe w szafie :O) oczywiście pójdę do lekarza już w sobote wracam czas zająć się swoim zdrowiem mam konto na nk na początku baaaardzo mi sie podobało zobaczyć prawie wszystkich po latach ale jak moderatorzy zaczęli wprowadzać "udziwnienia" to już ten portal trochę stracił na znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z siłowni, zmęczona, ale zadowolona. Dziś zakupowy szał po prostu :). Elena, kozaki na obcasie czy na płaskiej podeszwie? Fajne są muszkieterki, ale moje krótkie nóżki kompletnie się do nich nie nadają :D. No właśnie Never, udziwnienia NK były zbyteczne. Sam pomysł super,odnowiłam wiele znajomości, jakieś stare miłości z młodzieńczych lat można było sobie przypomnieć. Dziewczyny, próbowałyście tych koktajlów z Slim Figury. Dziś spróbowałam waniliowego, doznanie smakowe ekstremalne in minus, do tego ta konsystencja. Wiadomo, to przez siemie lniane, ale... brrrr. Za to sycące, ale lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! Nie dawno wróciłam z uczelni padam...to siedzenie na tych wykladach mnie wykończy ;( Ogólnie 1 dzień minął ok jestem w super grupie dostałam w przydziale super promotora jednym słowem do przodu:) Co do diety rano miałam na 10 więc zjadłam śniadanie jak Bóg przykazał ale potem już było gorzej bo tylko 3 marchewki schrupałam a jak wróciłam do domu ( 20. 00 ) zjadałam obiado-kolacje w postaci kawałka świniny:P gotowanej z warzywami i chrupkie pieczywo z szynką. Poszło w zapomnienie jedzenie ostatniego posiłku do 18 ;( najgorsze że tak będzie od poniedziałku do piątku. Mój metabolizm tego nie przetrwa a było tak pięknie .... Pebi to super że wam sie układa oby tak dalej. Elen gratuluje zdobyczy zakupowych ;) Ja wyruszam na łowy w piątek chce jakieś spodnie sobie kupić i kozaczki a tak nienawidzę kupować butów zimowych 40cm w łydce;( Ati oby tak dalej z siłownią. Ja też chętnie bym pohasała na siłke ale brak czasu ;/ Nigdy nie próbowałam tych koktajli a co to w ogóle?? Też jak parę innych milionów popełniłam konto na NK ale coraz częściej zastanawiam sie nad usunięciem.Te ocenianie zdjęć, te niektóre komentarze i miliony zdjęć przy każdej okazji typu " ja w łazience" "Ja na rowerku" "ja i piesek " MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie trochę gorzej, złamały mnie imieniny babci i się objadłam,a dziś już lepiej ale zjadłam ponad program paluszki :/ ja tem mam konto na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dzisiaj wszyscy zawzięcie liczą kalorie i nie mają czasu na kafe:> Ja wróciłam z zajęć, jestem strasznie zmęcozna, a dzisiaj było króciutko. Ogółem ciezko mi się teraz przyzwyczaić do obowiązku wstawania zawsze na 8. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę porannym skowronkiem;p Jeszcze w nocy ciągle mnie coś budziło, a o do współlokatorki zadzowniła koleżanka, o 3 zaczął wyć alarm pożarowy uhh. Na plus dzisiejszego dnia oceniam fakt, iż mamy piękną, słoneczną jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Vejda, gdzie Ty widzisz słoneczną jesień...? U mnie leje co chwila, zimno jak cholera, siedzę w swetrze i popijam gorącą herbatkę, żeby się rozgrzać...brrrrr Ati, kozaczki są oczywiście obowiązkowo na obcasie :) Nie wiem o które Ci chodzi mówiąc "muszkieterki", ale do moich by to określenie pasowało, są brązowe, z czegoś w rodzaju zamszu, asle nie tego gładkiego, chyba o to Ci chodziło. Zaszalałam z nimi, bo zawsze grzecznie, tylko czarne i noszone pod spodnie, a teraz proszę...;) Never, ja też nie mam figury do rurek, normalnie nie rozumiem jak można nosić takie spodnie, bo one bardzo powiększają tyłek i uda, ale do długich kozaków noszonych na wierzch i do jakiejś tuniki, albo czegokolwiek co zakrywa biodra wyglądają cudnie. Naprawdę byłam w szoku jak to przymierzyłam w domu...rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×