Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martusiaaa18

dieta Mż

Polecane posty

Gość dalaj
Ogólnie dobrze mi z dzieckiem ale już chyba czas do pracy. :) Na kolację zjadłam jak zaplanowałam twarożek z odrobiną jogurtu nat. plus pomidor a do tego kromka chleba. Chętnie napiszę co jeszcze warto zmienić w diecie jesli coś mi się nasunie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Leen i Abebe za gratulacje. :) Bardzo mi miło. :) Jeszcze nie wiem co będę miała, bo jest jeszcze za wcześnie. Ale jakoś tak intuicja podpowiada mi, że będzie córka. :) Kurde, jeszcze brzucha nie mam, a już mam pół szafy rzeczy dla dziecka. A wszystko za sprawką mojej Mamy, która całkiem oszalała na punkcie przyszłego wnuka. :) Aż się boję co będzie potem. :D Abebe, ale masz kochanego, małego dzidziusia. :) Ja się już tak bardzo doczekać nie mogę. Na razie jeszcze trochę się obawiam czy aby wszystko jest w porządku. Wiadomo, to dopiero początki, więc człowiek przeżywa jak stonka wykopki. :) Dalaj, Ty też masz kochanego synusia. :) Masz rację, czas bardzo szybko leci, a najbardziej widać to właśnie po dzieciach. :) To one uświadamiają nam jak bardzo jesteśmy stare hahah. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Dziś zaliczyłam 1dzień diety proteinowej Dukana ale jeśli pozwolicie od jutra przejdę na Mż. Mam 30 lat i 2 letniego synka. 3 lata temu schudłam na Mż12kg w 6 miesięcy ale potem byłam w ciąży szybko przytyłam i do tej pory nie umiem osiągnąć wagi 65kg. Życzę sobie i Wam silnej woli. Fajnie by było jakbyśmy pisały codziennie swoje menu - mnie by to bardziej motywowało na pewno. Pozdrawiam i zajrzę jutro. Dalaj a Tobie w jakim czasie udało się tyle kg stracić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Hejka, moje dziecię jeszcze śpi -ostatnio przestał sypiać w południe więc odrabia rano. :) Klempa -pewnie wkrótce sie dowiesz co tam się chowa w brzuchu. O ile dziecko nie bedzie wstydliwe. ;) Co będzie potem mówisz? Będzie jeszcze większe szaleństwo na punkcie wnuka lub wnuczki -hehe od tego są dziadkowie. :D v_Doti_v -bardzo nam miło że do nas zawitałaś. :D Czuj sie jak u siebie. :) Z kg walczę już od poczatku marca. Koleżanka mnie zmobilizowała do wspólnej diety i tak jakoś potem poszło. :) Wczoraj znów ubrałam moje nowe spodnie i normalnie je kocham -hehe. Dwa razy je założyłam i dwa razy od różnych osób usłyszałam komplementy. To mi się podoba. :D Co do menu to ja dziś zjadłam: dwie kromki chleba z masłem, wędliną, serem pleśniowym i pomidorem koktailowym. Na śniadanie musza być konkrety na rozruch metabolizmu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry;* Jak tam u Was dziewczyny? Ja weszłam dziś na wagę i z ulgą zanotowałam kilka dkg mniej;) Na śniadanie zjadłam sobie twarożek ze szczypiorkiem i ogórka ;) dzisiaj pozwole sobie na dwa danio, uwielbiam te serki. Będzie to jakieś 342 kcal, ale to i tak nie grzech ;) Kiedyś słyszałam, że od jogurtów robi się celulit. Wiecie może czy to jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Lenn -ja namiętnie jadam jogurty i jakos nie zauważyłam żeby miały wpływ na cellulit. Głupota jakaś i tyle. :P Tutaj jest fajny artykuł o cellulicie: http://micelife.republika.pl/cellulit.htm Pozbyłam się cellulitu całkowicie a jem jogurty więc to chyba mówi samo przez się. :D co do wagi to od kilku dni zatrzymała się ale licze że wkrótce ruszy w dół. W sumie to były ładne spadki ostatnio więc nie może zbyt szybko spadać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalaj dziękuje ;) Osobiście uwielbiam jogurty, kiedyś nawet schudłam dzięki nim. Za stronkę też dziękuje, musze ją odwiedzić, bo uda mam okropne. Jak Twoje samopoczucie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Nastrój spoko -trochę niewyspana jestem, ale tak to jest gdy maż wstaje o 6.00 a dziecko do niedawna wstawało razem z nim. :P Na cellulit polecam dużo wody i ćwiczenia -tłuszcz z ud i pośladków zniknął a w zamian za to wyrobiłam sobie miesnie. Na dzień dzisiejszy mam następujące efekty spadkowe w cm: na wys. pępka -20cm, biodra -11cm, udo-11cm. Walczę teraz z rozstepami po ciazy i przytyciu wcześniejszym. :) Do tego chcę jeszcze spłaszczyć brzuch i wyszczuplić górna część uda. W sumie to płaskiego brzucha nie miałam nigdy chyba ale teraz mi się uda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalaj twoje sukcesy są dla mnie moblizacją. Podziwiam. Ja od września wracam na treningi, ale troche ćwiczeń by się przydało. Dzisiaj muszę ogarnąć swój pokój i życie. Bo zarówno w pokoju jak i w życiu mam bałagan. Ehh... muszę zapić głód. Organizm domaga się więcej niż dostał... Ale to chyba taki psychiczny głód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Lenn, dzięki. :D Daj z siebie wszystko i będziemy ciebie podziwiać. :D A co trenujesz? Ja tymczasem na II śniad. zjadłam mały jogurt owocowy, trochę otrębów granulowanych i jeden herbatnik. Teraz robię na obiad rybę po grecku. :) A jak reszta dziewczyn? Jak wam idzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam w szafie takie spodnie rozm 38 i marzę że je kiedyś założę...i żeby tak powiedzieli...Super Dalaj- mnie by to bardzoo cieszyło i motywowało do dalszej walki z kg ... Bo ja to teraz noszę gównie XL (czasem L) - chyba największy rozmiar z Was... Dziś moje menu : 1.Śniadanie 9.30 - serek wiejski lekki i małe pomidorki 2.Przekąska 13.00 - trochę gotowanego kurczaka od wczoraj 3.Obiad z mężem o 16.00 - zjem trochę kurczaka i gotowane brukselki będą. 4. Kolacja 19.00 - jogurt 0% i trochę tuńczyka planuję Postaram się jeść codziennie w tych godzinach i nic nie podjadać w międzyczasie no i dużo pić szczególnie wody.Pijam też te smakowe wody z Żywca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Doti, ja wiem jak to jest bo moja waga startowa to było 73,5kg przy 170cm więc sama widzisz że bardzo podobnie do ciebie. :) Ja też tak sie przymierzam jeszcze do kilku ciuszków z szafy -muszę wszyć nowy zamek do jednych spodni bo gdy je mierzyłam kilka miesiecy temu to nie wytrzymał. :P A powiedz mi o której wstajesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jestem dziewczynki nie poddaje się tylko byłam troszkę po za domem i nie miałam z czego pisać u mnie też dobrze waga nadal taka sama ale po sobie widze różnice:) cieszę się że i wy się nie poddajecie tak 3 mać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
taka19 -no to skoro juz wróciłas to pisz. :D Na podwieczorek gruszka (były dwie ale dziecko pomogło ;) )pół małego wafelka i kilka paluszków z sezamem. :) A na kolację chyba tuńczyk z warzywami. :) Fajnie byłoby gdyby jutro waga choć kilka deko spadła. :) Postaram się dziś zrobić 15-to minutowy trening z Shape'a na nogi, brzuch i ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka9
oj dalej jak ty mało jesz nie to co ja:( oj ja też zjadłam dziś 2 gryszki 2 lody i nie powiem haha sporo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dalej jak ty mało jesz nie to co ja oj ja też zjadłam dziś 2 gryszki 2 lody i nie powiem haha sporo to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chba ja muszę od was uciekać bo was przestane motywować moim obżarstwem:) a więc przyznam sie co dziś zjadłam:) 2 kromki chleba razowego z pasztetem cieniutko poszmarowanym 5 kostek gorzkiej czekolady ( o matko przesadziłam) 2 lody po 160 kcal flaczarke zupki z buraczków czerwonych 2 cienkie naleśniki suche same ciasto 2 gruszki pare malin pare śliwek i kolacja otręby przenne 1łyżka i pół szkl mleka dotego dużo wody i kawa i zielona herbata wszystko bez cukru a na koniec soacer 40 min czy naprawde przesadziłam? ale wydaje mi sie że gdyby nie dieta MŻ To bym więcej zjadła więc jeszcze nie tak tragicznie:) a jak wam idzie i co o tym sądzicie?Myśle że to jakieś 1500 kcal lub troszke więcej co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga1076
a coz to jest Mz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalaj - ja wstaję koło 8.30 ...ale muszę zacząć wcześniej ..bo mój mały to by sobie spał najlepiej do 10.00.(Dziś to w ogóle bez popołudniowego spania i wytrzymał do 21.00.) No to dziś zamiast kolacji ( jogurtu i tuńczyka) zjadłam jedne ciastko bo miałam gości.No ale cóż..Pozostałe wg planu.Teraz za to piję dużo wodyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Doczytuje was i jestem pełna podziwu..gratulacje dla utraconych kg. Mam małe pytanko...czy mozna sie do was dołączyc...też chciałabym zrzucic pare kg cos ok5kg na początek...mysle o diecie SB juz kiedys na niej byłam z dobrym rezultatem ale kazdy raz nastepny jest gorszy wiec na początek mysle ze MŻ bedzie lepsza... przyjmiecie mnie do siebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Witam, Olensja pewnie że cię przyjmujemy. Im nas więcej tym lepiej. :) Ja jestem zdania że zmiana swoich nawyków na zdrowsze to podstawa skutecznego chudnięcia. Nie chodzi przecież o jedzenie wg sztywnych jadłospisów -w końcu ile można? :) Taka19, nie jest tak źle z twoim jedzeniem. nie uciekaj od nas -musisz sie motywować do walki -wiadomo że nie jest czasem idealnie ale trzeba się starać. Co do twojego jadłospisu to dołóż jakieś warzywka -np. do śniadania, czekolada nie jest zła -szczególnie gdy jest gorzka ale 5 kostek to ciut zbyt dużo. Kolacja raczej pasowałaby na śniadanie ze względu na laktozę. W ogóle nie zjadłaś białka a przydałoby się. :) Więc nie jest tak źle ale pewne zmiany warto wprowadzić aby było bardziej zdrowo i skutecznie. Zagladałaś w linka który podałam na pierwszej stronie? :) Doti -zdarza się i tak. Jedno ciastko to nie tragedia. :) Moje dziecko dziś wstało 6.30 -więc jeśli nie drzemnie sie w południe to bedzie zonk popołudniu. Ok, idę zrobić sobie jakieś śniadanie. :) Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, że wczoraj się nie odezwałam, ale albo mnie nie było, albo to u mnie ktoś był :) taki dzień po prostu. Z jedzeniem nie najgorzej wypadłam. Rano trzy małe kanapki z masłem, pasztetem i pomidorem, obiad - 5 pierogów z mięsem, potem dwie kromeczki pieczywa chrupkiego z almette, jedno ciastko i na kolację znów pierogi [byłam u mamy i nie mogłam odmówić. Ale to i tak MŻ bo w normalnych warunkach zjadłabym dwa razy tyle :P :D ] Gdzieś po drodze było jabłko i kilka śliwek. A na wadze dziś 100g mniej :) Witam wszytskie Nowe EMżetki!! :) Będę później bo teraz Synuś wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Abebe, i o to chodzi -jeśc mniej. Małymi kroczkami do przodu. :) Ja tymczasem zjadłam sniadanie -dwie kromki chleba z masłem, serkiem pleśniowym (została resztka wiec skonczyłam :P ) wędliną i pomidorem. Waga spadła do najniższego poziomu -zniknęło te 0,2kg które przybyło 2 dni temu. choć wczoraj miałam lenia i nie poćwiczyłam 15-to minutówki, ale dziś czeka mnie trening obwodowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie - małymi kroczkami do przodu, czy jak w naszym przypadku do tyłu ;) Ja na śnidanie trzy małe kromeczki - dwie z wędliną i jedna z zółtym serem plus pomidor :) Doti 🖐️ jesteśmy w tym samym wieku :) tylko ja mam młodszego synka. Rozumiem Cię z tymi kilogramami po ciąży. Ja postanowiłam, że w kolejnej ciąży bedę mądrzejsza i postaram się nie przytyć aż tyle, bo tym razem to było z obżarstwa niestety :( A Jak Wy Dalaj i Doti - planujecie rodzeństwo dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Abebe, jesteśmy jak widać w podobnym wieku bo ja w tym roku skończyłam 31. :) Co do rodzeństwa to owszem -chcielibyśmy mieć jeszcze jedno dziecko, ale jakoś narazie nie mogę się zdecydować że to już. :P Im dziecko starsze tym bardziej mi trudno. chyba nie ma co zbyt długo czekać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym zacząć starania o drugie jak Emciu skonczy dwa latka. Moim zdaniem różnica wieku do ok 3 lat jest najlepsza. Poza tym nie bede jeszcze taka stara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
młoda jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
dziś w planie mam tak: II sniadanie jogurt nat. z otrębami sliwkowymi, obiad -ryba po grecku podwieczorek -nie wiem co mi sie zachce. :D kolacja -hm, chyba jajko na miękko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jajko na miękko z chlebem? Ja samego nie zjadłabym raczej... no chyba że chciałabym zwrócić to co zjadłam przed jajkiem ;) Też zjemy jakieś drugie sniadanie i idę z synciem na spacer. Lenn, Doti, Olensja, Taka - meldować sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×