Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martusiaaa18

dieta Mż

Polecane posty

melduje się :) właśnie zjadłam sobie 1/2 twarożka ze szczypiorkiem mniam ;) i jak na razie powolutku ale do przodu :)) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Abebe, no może zrobię sałatkę sobie -jajko z warzywkami plus trochę chleba albo dorzucę do tego tuńczyka w sosie własnym. :) Lenn, no i tak trzymac. :D Ja zjadłam już II śniadanie -pół jogurtu nat bo resztę zjadł mąż; otręby śliwkowe (pycha) i dwa małe biszkopciki. A teraz pakuje syna i lecimy sie przewietrzyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny i gratuluję samozaparcia i wielkich sukcesów :) Chciałabym do was dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 32 lata i 64 kg przy wzroście 162cm. wybrałam wasz topic bo chcę schudnąć jednak powoli i bez żadnych komplikacji gdyż staram się o dziecko już rok i nic :( któraś pisała że po zgubieniu kg. udało się to może i zbieg okoliczności pozwoli i nam zajść przy odchudzaniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczeta dzieki za miłe przyjecie:) ja na razie nie mam weny totalnej do odchudzania, jem po prostu mniej... sniadanko - 3 kromki chleba pszennego podpikane z masłem teraz zjadłam banana i pije kawke na obiadek zjem albo jakis makaron albo sałątke - umówiłam sie z kolezanka i idziemy cos zjesc wiec zobacze... miłego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz dziś u dentysty byłam i nie miałam czasu tu zerknąc ale jeszcze jestem:) i będe zawsze z wami dziewczęta bo z wami jest fajnie chudnąć:)witam nowe kobietki dalej: dzięki za pocieszenie:) diś zjadłam: 2 naleśniki ciasto same z jabłkami 1 lód 3 kostki gorzkiej czekolady bo ponoć dobra na trawienie obiad 1 parówka i flaczarka zupki narazie to tyle teraz dużo wody i zacznę się ruszać posprzątam troszkę:)3majcie SIĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Witaj Lorneta. :D Powodzenia ci życze w staraniu się o dziecko i w walce z kg. Uda się i jedno i drugie. :D Olensja, i na tym to polega. :D Mniej i są efekty. :) Taka19, pamietaj jedz warzywa. Też muszę sie wybrać do dentysty na kontrolę, ale wybrać sie nie mogę. :P Ja tymczasem po spacerze i obiadku. Synuś nie myśli o spaniu i wariuje. A ok. 16.00 będzie się podpierał nosem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
no, synuś jednak zasnął. Trochę późno ale cóż może to i lepiej. No to teraz mogę sie zrelaksować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się pamiętać;)dzięki a w jaki sposób się relaksujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta. Mam 30 lat, 168cm wzrostu i ciągu miesiąca po tabletkach na nerwy przytyłam 5 kg., więc obecnie waże 60 kg. Bardzo chciałabym schdnąć do 54 kg. - chociaż. Nie wierze w żadne diety cud. Nie wiem od czego zacząć, strasznie jestem podłamana i skołowana. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeYjka Moje menu dziś; 10.00 - jajko na twardo i ser biały chudy' 13.00 - makrela wędzona i sałatka grecka ze słoja 16.00 - będzie jogurt z otrębami. 19.00 - tuńczyk w sosie własnym... No mój mały dziś wstał o 9.00 i teraz udało mu się zasnąć o 14.30...ą Dalaj jak myślisz okey? Ja przeczytałam te info o diecie.Staram się bazować na tym. Często moją zmorą na odchudzaniu mż było to że wieczorami strasznie mnie ssało z głodu, nie umiałam przez to zasnąć..Ale teraz wiem że dobrze jest coś białkowego zjeść... Ja bym chciała rodzeństwo dla Mateuszka (bo jestem jedynaczką) ale chyba jeszcze nie teraz..tak za 2 lata...może.... Mąż to chciałby już drugiego bobasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli macie to podajcie jakieś przepisy na lekkie dania. Dalaj a jesz ziemniaki czy makarony ? Bo jak małemu gotuję to strasznie mnie ciągnie do tego... Bierzecie jakieś wspomagacze typu Linea czy coś? Ja jeszcze muszę mieć więcej ruchu - dobrze że od września idę na aerobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Taka19 -oglądam tv albo czytam. ostatnio mały rzadko śpi w południe więc nie bardzo mam okazję na to. Jestem molem ksiażkowym, który z księgarni nie wychodzi z pustą ręką. :P Kat_Katerinka -po pierwsze nie dołuj się bo z tego to nic dobrego nie wychodzi. A po drugie poczytaj sobie informacje na tej stronie: http://www.sfd.pl/Odchudzanie-dla_kobiet-t64042.html Trochę wiedzy na poczatek. Najważniejsze że chcesz coś zrobić i wiesz że nie ma cudów. :) Doti -całkiem ładne menu. do kolacji mozesz dorzucić jakieś warzywka. :) Co do wieczornego jedzenia to jeśli nie chcesz już jeść to moja rada to picie wody. Zapełnia żołądek. A na pociechę powiem ci że z czasem nie będziesz już aż tak odczuwała głodu. Zmiejszy ci się zapotrzebowanie na jedzenie i nie będzie cie już kusić. :D Nawet słodkie i słone przekąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Doti, ja musze sie w końcu zebrać i przepisać te dania z niełączenia. Ale nie wiem kiedy to zrobię wiec narazie nie obiecuję nic. ;) Jem ziemniaki i makarony -bo to nie one tuczą a to z czym je podamy. W ogóle ziemniak jest super zobacz informacje o nim http://dieta.pl/nowosci/diety/ziemniak_powraca_do_lask-764.html Właściwie to jem wszystko, ale w mniejszych ilosciach. W sumie to najgorzej gdy sie człowiekowi zachce czegoś. Dlatego czasem warto zgrzeszyć odrobinkę. :D Linea brałam -ok. 1,5 opakowania i jakos nie zauważyłam żadnych efektów. Raczej trzeba stawiać na dietę i ruch. Polecam ćwiczenia na DVD -mnie to bardzo motywuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
dziś na podwieczorek zaszalałam -zjadłam wafelka z nadzieniem orzechowym -115kcal. ;) Dziecko wstało ok. 16-tej i właśnie przed chwilą zrobił mi mix na kanapie -śliwke podlał napojem. Kurcze ma pomysły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nie ma się co przejmować 1 wafelkiem to super że był tylko jeden bo jeśli nie ta dieta MŻ to napewno by było ich więcej nie?:)wiem to po sobie więc powinnaś się cieszyć a ja skusiłam sie na drugiego loda ale co tam:) od lodów się ponoć chudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doti :widzę że ci świetnie idzie same zdrowe jedzonko:)oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
ja zajrzałam ale nie mam czasu pisać bo dziecko jeszcze nie śpi. Odciąga mnie od kompa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobrze ja też już znikam właśnie policzyłam kcal i wyszło mi ok1500 dziś mogło być lepiej ale i tak jest świetnie w domu tyle słodkości a mnie wcale nie ciągnie to chyba przez te lody i gorzką czekolade hehe do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka19 -dzięki ...No ja też słyszałam że lody nie tuczą..tylko głównie chyba te wodne owocowe...Kiedyś przeczytałam że jedna z aktorek schudła dużo bo jadła tylko lody i owoce...Też mi dieta... No ja muszę przyznać, że pierwsze trzy dni za mną i jest ok.Jak będę mieć pierwszy tydzień za sobą to już będzie git... Dalaj - mój synek też wstał dziś o 16.00 i dopiero zasnął o 22.15.... Kurde czyli od jutra jem ziemniaki..Bo te wszystkie diety wykluczają ziemniaki a tu proszę...Czyli mają miej kalorii niż ryż i makaron...no nieźle No staram się pić tej wody dużo i wieczorkiem też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku! Mój Syn wstaje, między 6 a 7 i nie ma szans żebym pospała dłużej. Ale w sumie odpowiada mi to, bo dzień mam wtedy dłuższy. A do której godziny śpią Wasze maluszki? Widzę, że jeśli chodzi o dietę to wszystkie jakoś dajemy radę :) Ja wczoraj na kolację zjadłam pół kostki białego sera i pomidora do tego. A dziś rano przeczytałam w linku od Dalaj, żeby laktozy nie :O I mój mały sukces z wczoraj mąż zjadł na obiad pierogi a ja nie tknęłam! Zrobiłam sobie tosty z serem pleśniowym i pomidorem. A jeśli chodzi o ruch to oprócz biegania w okół synka, byłam na dwugodzinnym spacerze :) Muszę jakieś brzuszki do tego dołączyć i będzie dobrze :) Lenn - ściągnęłam z ciebie stopkę :) Bedzie mnie motywować Lorneta! witaj! Mam parwie identyczne wymiary, więc bedzie nam raźniej :) Olensja, i jak obiad? co zjadłaś? Taka, ja też zjadłam wczoraj gałeczkę loda na spacerze. I delektowałam się nią i wystarczyła. Do tej pory zawsze brałam minimum dwie ;) katerinka, jak bedziesz z nami to z pewnością uda Ci się schudnąć? Jesteś pewna, że przytyłaś od tabletek? Doti, ja nie biorę żadnych wspomagaczy. Kiedyś kupiłam sobie Aplefit chyba, wziełam dwie tabletki i reszta zalega w szufladzie. Lepiej jest chyba samemu, zdrowiej :) Co do makaronów to ja uwielbiam! Szczególnie z sosem pomidorowym! Mogłabym jeść kilka razy w tygodniu :) Dalaj, też już siedzisz tu z kawką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,postanowłam do was dołączyć:) MAm 158cm i ok 51kg. Moj cel 49kg a dalej stabilizacja. od okoł tygdnia jestem na diecie MŻ. odkąd czytam to co notujecie to bardzo pomaga taka motywacja.Dzis zjadłam 2 kromki ciemnego chleba z serkiem białym i pomidor plus zielona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
hej, wkurza mnie ta moja waga -krąży sobie 20 dag w górę, 20 w dół i nic wiecej. Grr... Pewnie za dużo chciałabym. :P Wczoraj na kolację zjadłam 2 jajka, wędliny kawałek, sera troszkę i kromkę chleba. Na śniadanie dziś: 2 małe kromki z serem żółtym, wędliną i pomidorem plus jogurt leśny. :) Nie mam jakoś motywacji -czuję się taka oklapnięta. Kurcze pewnie przez okres -za niecały tydzień ma być. :O Abebe -kawki jeszcze nie piłam, ale chyba tak zrobię. bo dętka jestem. :P Twarożek na kolację jest ok. Ma dużo białka. Akurat w nim laktoza jest w formie bardziej przyswajalnej niż w mleku. Więc spokonie możesz jeść. :) Doti, moje dziecię padło wczoraj ok. 22.00. Dziś jeszcze śpi. Było pół nocy w swoim pokoju a potem płacz i wylądował u nas. Ale to pierwszy raz więc nie ma co liczyć na cuda. :) Taka19 -1500 jest spoko.Może zbyt dużo tych słodkości, ale zobaczysz odstawisz się od nich po pewnym czasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Avera -witaj. :D Im nas więcej tym milej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o motywacje, to teraz ją mam ale miałam chwile załamania...ale trzeba pomyśleć o wyniku i o tym że tak mał o trzeba zeby czuć sie wspaniale:) . Chciaż wszytko ma wpływ na nasze samopoczucie, pogoda jest beznadzieja a tu trzeba zebrac sie i isc do pracy.3 mam kciuki...z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalaj! Oto kop motywujący ---D , działa? :D Nasz organizm to taki spryciarz, że co jakiś czas zatrzymuje wagę na dłużej. A tedy właśnie wiele osób się poddaje, bo stwierdzają, że nie chudną. Najważniejsze, że zmieniłas nawyki! Ja też tego chcę. Zależy mi nawet bardziej niż na straconych kilogramach. Witaj Avera! Jestes drobniutka i masz mało do zrzucenia :) Z pewnością Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Avera, Abebe dzięki za pokrzepienie. :D Czasem zdarza się taki dołek i cóż poradzić. ale spokojnie nie zamierzam się poddawać o nie. :) synuś wstał więc idę do niego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×