Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość absurdalna

25lat i nigdy nie bylam strona czynna w sexie oralnym

Polecane posty

Gość absurdalna

hej. Czuje sie dziwnie. Mam 25 lat i nigdy nie zrobilam chlopakowi dobrze ustami. Teraz chce sprobowac, nauczyc sie. Najpierw poczytam troche wiadomosci eksperetow na necie potem do dziela. Ale sie boje. Ze mi sie nie uda go podniecic. Ehhhhh ;/ jak to sie stalo ze sie uchowalam bez tego? Nie mam pojecia. Jakos nigdy nie mialam na to wiekszej ochoty. moze macie jakies rady dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Myślę, że podnieci go sam fakt, że masz na to ochotę:-) Mój partner lubi, gdy czubkiem języka "smyram" wędzidełko. Możesz tego też spróbować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansurdalna
dzieki :) czyli pamietac o zebach, ssac delikatnie wedzidelko, potem gleboko i mocniej ... :) strzele sobie drinka wczesniej to sie przelamie i bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
:-) Najważniejsze, to nie spinać się za bardzo, nie zakładać sobie jakiegoś planu do wykonania. Przecież za pierwszym razem możesz tylko trochę go popieścić, polizać, wziąć do ust żołądź, a skończyć normalnym stosunkiem i spróbować do końca następnym razem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Aha, i nie ma co przesadzać z tą delikatnością. Mój facet często, jak liże go delikatnie, chce żebym robiła to mocniej, mocno naciskała językiem. On da Ci znać, co mu pasuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×