Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

To jeszcze raz ja :P Kamila Black - pieeeekna ta Twoja Pszczolka Maja!!! Jaka z niej modelka - tu spodnica, tu kapelusz, az zal ze nie mam corki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Troszke mnie nie bylo...wczoraj wrocilismy z 10 dniowych wakacji w Hiszpani :) Wakacje sie udaly ,pogoda dopisala :) Powrot do rzeczywistosci jest okropny:(ale coz nic nie trwa wiecznie:( Milego dnia zajrze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przygarnieta, gdzie byliscie i czemu beze mnie? ;) 🖐️ Aga UK, gdzie polazlas? :P Reszta - wylazic mi z ebaya! Agnieszka75 - niestety, szukalam wszedzie gdzie mi do glowy przyszlo i nie znalazlam tej kaszki kukurydzianej :( Za to kupilam mleko Channel Island. Kremowe, fajne, ale Maks i tak nie chcial. Za to ja wlalam do kawy - jakie ono tluste! Gabka mi sie w kubku slizgala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx a gdzie kupiłaś to mleko ja szukałam w asdie i nie było , może nie widziałam dobrze gdzie to tam jest? dzięki już tyle razy przegrałam na ebay dzisiaj o kilka pensów , nerwica mnie bierze, i czemu te wysyłki takie drogie?? ja ostatnio jednej zadałąm pytanie dlaczego p& zapłaciłam 2.5 a nakopercie jjest znaczek za 1.40 to odpisała że znaczek plus koperta plus i tu słuchajcie :handling fee? to ja pytam co to jest handling fee i dlaczego o tym nie wspomniała to w odpowiedzi dała mi refundacje 0.50 p pozdrawiam, i nie siedzcie tam tak na ebay bo wszystko przegrywam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magdae! Hehe, omylkowo mi sie kliknelo w forum, a juz zamykalam kompa i chcialam isc spac. Mleko kupilam w Tesco, bylo w butelce, ale w Asdzie podobno tez jest, jak pojde to zobacze. Pewnie dlugo nie pojde, bo jestesmy bardzo pod kreska z finansami, ale dzis sie znowu odezwala moje stara firma i mnie namawiaja do powrotu na dwa dni w tygodniu. Pozyjemy, zobaczymy. Jak nie chcesz przegrywac o pensy to ustaw snajpera :D Nie zawsze dziala, ale w moim przypadku mial 2/3 sukcesow. Maks wstaje co godzine i ryczy za cycusiem. Czuje sie wyrodna matka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! dzieki dziewczyny! juz wczoraj nie mialam czasu pisac sprzatalam,zabezpieczalam dom ehhh ona ma dopiero 6.5mies.za szybko jak dla mnie!ja wole takie male nieporadne!jedyny,ktory sie cieszy to Adas;) a co do chodzenia to ona juz wstaje za rece trzymana juz od dawna!w wanience tez zlapie sie przodu i wstaje,zaczelam ja kapac w duzej wannie,tam wredota lapie sie tych chwytow po boka,a wlasciwie jednego i sie probuje podciagac!musze kupic to do siedzenia w wannie pozapinam ja i moze bedzie ok! onyx pamietasz co oleniga pisala,ze jej Mikolaj okazalo sie ,ze nie chce jesc w nocy bo go poprzytula i zasypia,moze Max tez chce tylko sie przytulic???ja Adasiowi dawalam smoczka na zastepstwo cyca w nocy! no i uciekam bo juz za sofa jest aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim Dzięki onyx za pochwały... widzisz, ja chętnie bym poszła do sekcji chłopięcej na ciuszki, hie hie :) może za 3-4 lata Moja pszczóła broi strasznie, pcha się we wszystkie kąty !! Zaraz ją położe spać i idę się wykąpać, bo już nie mam siły. Wstałam po 5, bo musiałam koleżanke na lotnisko odwieźć i jestem już padnięta, chociaż to dopiero 10 rano !! Odezwe się później x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, ty to jestes najporzadniejsza w tym towarzystwie - co rano sie meldujesz ;) maksio nie chce smoczka od czasu tej choroby prawie 3 miesiace temu i dlatego pewnie odstawianie jest dosyc trudne. Juz nam naprawde dobrze szlo, on w nocy jadl tylko o 4.00, a teraz nagle mu sie przypomnialo. Dzis bylo w miare ok, raz go musialam chyba przez sen przystawic bo rano mialam miseczke odpieta, musze zaczac sypiac w normalnym biustonoszu. Jak sie uda to bede odstawiac te 2 dzienne karmienia, ale powoli. Maks sie przytula, tlumaczy mi co chce, mowi "le" co znaczy ze chce cycusia. Glupi by sie zorientowal o co chodzi, a ja nie i nie. Ale za pare miesiecy byloby gorzej wiec sie postaram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nie... Ty Lolli to porzadna nie jestes, bo nam nie napisalas, jaka to straszna ksiazke pochlaniasz, a nas az skreca z ciekwosci... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollo ty i porządna to dwa różne znaczenia !! hehehe No onyx to ja ci życze powodzenia z tym odstawianiem. Maje odstawiłam 1 czerwca (miała 7 miesięcy) i bardzo płynnie mi to poszło. I tak dostawała już pół na pół z butlą i dobrze było. Żadnych spuchniętych piersi itp. Ładowały sie powoli i powoli zmniejszałam dawke. Plus taki, że ona przesypia mi już noc od dwóch miesięcy. I w dzień tez śpi bardzo dobrze. Zasypia w łózeczku w tempie światła. Musze cofnąc się o pare stron, bo pewnie Selena gdzieś coś o porodzie mówiła Mamo Eli jesteś ?? AA ona teściów ma, więc pewnie nie będzie za dużo pisać madziae dziękuje za życzenia... trochę się boje znów wrócić do nauki, rozleniwiłam się przez ten rok, ale tam jest fajnie, więc powinno być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez :) ja też chcę być porządna :) dziewczyny ja nie piszę bo czasu mam mało bo Hania znowu chora :( a poza tym to najchętniej bym siedziała przy oknie i patrzyła czy postman idzie do mnie z listem o chatce :) dziś jak wróciłam z zakupów i zobaczyłam,że nie ma listu to już byłam pewna na 100% że nie dostaliśmy tym razem,zrobiłam sobie kawkę,siadłam na kanapie i se myślę - popłaczę sobie będzie mi lepiej :O a tu telefon dzwoni,odbieram - cansyl :D odbieram a kobietka mi gada,że mam natychmiast dostarczyć akty urodzenia dzieci.Pytałam ją czy jest już decyzja,ale nic więcej nie chciała mi powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja i porzadna:p Adas rano jak tylko wejdzie do salonu to wlacza kompa.my wstalismy juz o 6 wykompalam sie i przy kawce was poczytalam,odpisalam. onyx powodzenia z tym odtawianiem!ja tez najpierw w dzien odstawilam cyca jednemu i drugiemu. frugo moja Amelia tez zasmarkana znowu one sie chyba umawiaja;)ale nie mocno jak ostatnio spi w nocy bez kropelek tylko jej daje 1kropelke na ubranko tego czegos dla dzieci nie pamietam jak to sie zwie:) frugo trzymam mocno mocno kciuki za mieszkanko!az mialam gesia skorke jak przeczytalam,ze moze cos cos:):):) my tez mielismy skladac,ale mamy mieszkanie w pl,stoi puste i slemy na kredyt:( a oni chyba sprawdzaja czy posiadasz nieruchomosc,moglby ktos kupic ta rudere nasza!!! ta moja piczka mala nie chce zasnac juz przysypiala i nagle BANAN!!!Teraz rozrabia z Adasiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjj ale macie o mnie zdanie :P onyx czytam teraz miedzy innymi oraz glownie The Mephisto Club sssssscary, cos w kierunku Czerwonego Smoka Harrisa :) chora jestem, ide do lozka.temp od wczoraj 35.4 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollo kochanie... ale my cie kochamy, wiesz przeciez :P Ja żartowałam....ale nie będę ci przypominać ile czasu zajęło ci załatwienie paszportów, albo ileeeee razy zeżarło ci posta. Nenenenene.... ale wiesz, że jesteś niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju i kochana i żałuje, że mieszkamy bliżej siebie!! Czy połechtałam twoje ego ? (zawsze jak używam tego sformułowania coś mi się na myśl nasuwa, hahaha) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmrrrauuuuu polechtalas hihihi :P ale co do wcinania postow to onyx ostatnio robi mi ostra konkurencje :P yyyhhh ide bo dziecko mi lamentuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie porzadna :D duzo by opowiadac,ale moze jutro. Dzis mialam dlugi dzien. Onyx-co do mleka to na poczatek moze daj mu go z platkami/kaszka-jako baze. Wtedy bedzie czul znajomy smak a mleko w tle i moze stopniowo sie przyzwyczai. Pa...doczytam jutro po poludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziolchy u nas jakos leci podczytywalam o tych porzadnych :P a ja sie nie zalapalam juz, dwojke maluchow na glowie mialam. onyx wlasnie myslalam ze juz pisalam a chyba nie, suuuper, trzymam kciuki lolii zapomnialam, jaka Ty hustawke szukalas? taka ogrodowa jakby? czy taki bouncer czy jak to sie pisze? pozdrawiam dziolchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! My juz od 6 na nogach:) Pogoda sie troche zepsula,ale w koncu jesien. Czytalyscie na onet o tej dziewczynce z Coventry co zmarla po szczepionce na wirus brodawczaka po ktorej maleje ryzyko zachorowania na raka szyjki? I pisza tam,ze rozpoczely sie szczepienia na swinska!!!Bedziecie szczepic swoje dzieci?Ja sie boje:( Lekarze w pięciu miastach Anglii, porównują działania szczepionek pocących od dwóch różnych producentów, aby sprawdzić która jest bardziej efektowna. W okresie przyszłych dwóch tygodni tysiąc dzieci w wieku od 6 miesięcy do 12 lat będzie poddanym szczepieniu w Oxfordzie, Bristolu, Southampton, Exeter i Londynie. Zastrzyki uodparniające będą wkrótce zatwierdzone i wprowadzone do powszechnego użytku. Kto kawusie pije???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anecia! My tez wstalismy wczesnie, 5.50, a ze pol nocy Maks usilowal prosba i grozba dostac cycusia, wiec znow wygladam jak krolowa pand... :) Smieciara byla. Kawa wypita, ale chyba musze se strzelic druga. Wpadne pozniej, jak maly zasnie. Obawiam sie, ze chyba nie dam rady go odstawic, ale jak se pomysle, ze do osiemnastki bede go karmic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha onyx to mnie rozbawialas z ta osiemnastka!!!Nie bedzie zle zobaczysz,ale probuj,bo pozniej to ciezej bedzie,daj mu smoka moze bedzie chcial ssac!Adas nie ssal smoczka dopoki mu nie dalam jako zastepstwo cyca,wiem,ze Maks po chorobie smoka niet,ale teraz kiedy chcesz go odstawic to cos do ciumkania sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ide po kawe. Dzieki niebiosom, ze Franek wreszcie spal do 6.30 a nie zaczal dnia o 4.00 :o Wiedzialam, ze to dlatego, ze dzis nie ide do szkoly. Tak to sie stara ponad wszystko zebym nie daj Boze nie zaspala :D A ja ziewam na zajeciach jak smok... Dzis mamy rano fryzjera. Jak sie uda strzyzenie to wysle wam nowy image Franka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziolchy opad szczeny masakra normalnie i ja biedna sie nie kwalifikuje ;) mam 164cm haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześćmamy, kawa też anecia martwie się szczepionkami ale tutaj nawet te 'obowiązkowe'nie są obowiązkowe więc chyba nas nikt nie zmusi siła, szkoda tylko że na grużlice jeszcze my nie dostali szczepionki, zal a na świńską bede wciskać, ja to już świńską miałam na początku roku a mąz twierzdi że on teraz kończy świńska-he he, pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat niech zyje zyje nam...!!! A kto? Cyrylek oczywiscie! Samego slonca i usmiechu, wspanialych ludzi wokol i pociechy z rodzicow zyczy ciocia onyx1 👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 Fajna ta praca, zadne kwalifikacje nie sa potrzebne, tylko sylwetka... A propos, oglaszam konkurs. Jak wiecie, zadzwonili z mojej starej firmy i chcieli, zebym poprowadzila zajecia 2 razy w tygodniu po poltorej godziny. Konkurs polega na tym, zeby zgadnac, jaka kwote zaproponowali mi "na czysto". Skonczylam studia, dodatkowy dwuletni kurs zeby uczyc obcokrajowcow i mam duuuuuze doswiadczenie. To dla zmylki wam podaje :P Rozwiazanie konkursu wieczorkiem, jak mnie szlag nie trafi albo Maksio nie wykonczy :D Dzieki za kibicowanie przy odstawianiu. Pomysle nad tym smoczkiem, faktycznie Maks zrezygnowal jak zaczal razkowac, moze mu przeszkadzalo. Herbatki w nocy nie chcial, propozycje odrzucil ze wstretem i oburzeniem, az sie usmialam. Bidulek! Troche mi ciezko, bo kamilam na zadanie a teraz on zada a ja nie karmie. Ale sie bardzo postaram. Trzymajcie te kciuki porzadnie! Aga75, a tobie jak idzie odstawianie? Rzuc jakas rada... Ciekawe co u Seleny... Frugo, no moze wreszcie cos sie ruszylo z mieszkaniem (skrzyzowalam palce zeby nie zapeszyc). Lolli, 35, ojej, toz to katastrofa :P A co do wcinania postow to chetnie ci oddam zwyciestwo walkowerem, naprawde mi nie zalezy ;) Przygarnieta - Alikanteeee.... Jade! Moze zaczne sie odchudzac, bo przy obecnych cenach za bagaz pewnie taniej bedzie wykupic osobno pobyt i przelot, niz wiezc mnie w walizce... Alantoina - no widzisz, jak sie was podpusci to piszecie :D A przed chwila przeczytalam, ze ta dziewczynka nie umarla od tej szczepionki prawdopodobnie. To kamien z serca! Ide czytac poki moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×