Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

do wrzasku wstawal zazwyczaj moj malz i glaskal Ele az zasnela. teraz niestety jest gorzej, bo przylatuje do nas w nocy i laduje sie do lozka tak cicho, ze czasem dopiero rano widzimy, ze mamy dzikego lokatora :D. jak przychodzi z pretensjami i sie wierci zostaje wynoszona do swego lozka i maz sie z nia na chwile przylklada. dzieci w nocy zazwyczaj zasypiaja bardzo szybko (choc moj maz czasem jeszcze szybciej hahaha). onyx w sumie to nie uwiera, ale moze by tak jakis delikatny makeover :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże czytam,czytam i doczytać nie mogę :) a tylko pojechałam z Olą do szkoły i do fryzjera, w końcu :D od 3 tygodni wybieram sie do fryzjera i zawsze coś,a to małej nie mam z kim zostawić,a to pełno ludzi,a dziś stwierdzilam,że już dłużej nie wytrzymam i poszłam z Hanią i wiecie co moje dziecko było tak oczarowane wszystkim w środku,że nie pisnęło nawet raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zowu mam dzis dzien leniwca... to chyba dlatego ze za malo spie i za duzo ostatnio pracuje. nic mi sie nie chce i chyba zaraz wsune sie pod kocyk na kanape, poki Kuba spi ... lece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli pytanko do Ciebie :) zakwitła mi orchidea,ma dwa pedy i na każdym powypuszczala po kilka odnóży,ale dziś zauważyłam,że pączki zaczęły jej przysychać i jeden już nawet spadł :(wiesz może co może być przyczyna i jak jej pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo przyczyn moze byc kilka niestety. najczestsze przyczyny to: przestawianie, zimny przeciag, przelewanie lub brak wody. z mego doswiadczenia dwie pierwsze to najczestsze grzechy. jesli juz przestawia sie orchidee to najlepiej poczekac az paki sie calkowicie rozwina (wiekszosc z nich). rosliny przed kwitnieciem nie powinno sie nawet przekrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli-niezly kawalek do sprzatania, szczegolnie odkurzania i mycia okien. Wykorzystam na pewno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... tak bardzo bym chciała was doczytać,ale nie daje rady Zuzi drugi ząbek idzie i jest taka maruda ze szkoda gadać, i jeszcze od 5 dni ma tylko jedna drzemkę (masakra) powiedzcie mi czy to już tak będzie z ta jedna drzemka? czy to chwilowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pozmieniajcie stopki, ok? Trzeba dopisac imiona dzieci i ich daty urodzenia, moze tez miejscowosc jak chcecie. Mam e-booki, glownie Chmielewska, chce ktos na maila? Krakersik, Maks przestawil sie na jedna drzemke juz przed pierszymi urodzinkami. Dzis spal tylko 45 minut. Pewnie wieczorem padnie jak mucha, ale za to rano wstanie rzeski przed wschodem slonca :D A propos, kiedy przesuwamy czas? Jakos tak w pazdzierniku, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały przestawił sie na jedną drzemką jak miał 10.5 miesiąca niestety najpierw nie wiedziałam o co chodzi kładłam go po 2 godzinach spać jak normalnie a tu wielki płacz i zrezygnowałam a on poszedł spać w dzień nie po 2 godz a po 4 i maks na 2 godz a potem miedzy 20-21 na noc i śpi do 7.30-8, też nie chciało mi się wierzyć że tak szybko druga drzemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia sobota pazdziernika Onyx :-) Wlasnie wrocilam od kolezanki bo byli w PL autem i w swojej uprzejmosci przywiezli mi pare rzeczy i Franek mial bliskie i pierwsze spotkanie z kotem a kot bliskie i pierwsze spotkanie z maluchem :D Jak to komicznie wygladalo- kot wskoczyl najpierw na fotel i obwachiwal Franka(przede wszystkim wlosy). I te kocie oczy jak spodki-bezcenne :D Potem polozylam Franka na kanapie a kot usiadl na oparciu i raz wyciagali do siebie lapki, dotykali sie i cofali. Kot byl bardziej zdygany bo szybciej chowal lapke :D Kazdy dotyk futerka na kociej lapce wywolywal u Franka laskotki i salwe smiechu wiec ubaw mialysmy niezly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASNĘŁA :) :) :) padam na pysk...takiego dnia to dawno nie miałam,Zuzia dała mi dzisiaj naprawdę popalić .Niech ten ząbek już sie przebije bo dziewczyna doprowadzi mnie do szału:) jak będzie tak przy każdym ząbku to chyba ja na eBay sprzedam :) . Normalnie se piwo mojego m otworzyłam,a nie pamiętam kiedy piłam od czasu do czasu piwko bezalkoholowe,a to to ma alk.chyba będę miała babę jak je wypije:) psycha mi czasami siada wiem wiem jutro będzie lepiej:) a pisałyście o czapeczkach widziałam piękne w boots są naprawdę prześliczne ,na jesień i zimę a i zapomniałam napisać witaj mamo eli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx dawaj na ewa_agela@hotmail.com chmielewska na chandre jak znalazl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlo duzo, wszystko sie nie zmiescilo a teraz nie wiem ktore ci wyslalam :D Jak chcesz cos konkretnego a nie masz to napisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczora :) troche mi sie dzis w pracy humor poprawil. zatwierdzili nam standard i mozliwe ze dostaniemy troche wiecej kaski. "overy" klepane przez caly zeszly tydzien nie poszly na marne :). zaszaleje i kupie sobie to po wyplacie : http://www.next.co.uk/shopping/women/casualwear/24/5. i moze jeszcze jakies fajne kozaczki ... pewnie i tak wszystko wydam na dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to polecialas z grubej rury Onyx :D A pol zartem pol serio...pracujac w City to przeciez nie trzeba robic overow, sama basic salary i juz jest Twoj na wyciagniecie reki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... onyx jakie Ty masz skromne wymagania dziewczyno :D:D:D. co do overow to zostaly na mnie prawie wymuszone, wlasciwie wyszantazowane emocjonalnie (jesli wiecie o co chodzi). a juz wczoraj po poludniu ... to juz oddzielna historia. w poludnie bylam w euforii (prawie jak przodownica pracy sprzed ponad pol wieku) a wieczorem mialalm ochote piep... wszystkim i wyjsc bo placz mi stal w gardle (to ta odmiana "ze zlosci"). dzis wyjasnilam sobie pare rzeczy z glownodowodzacym i HR i jest juz mi troszke lepiej choc nadal mam "zazłę". poczulam sie ukarana za to ze smialam zajsc w ciaze kiedy firma miala wobec mnie inne plany. nie wdaje sie w szczegoly, bo juz pozno ale moze jutro Wam dokladnie napisze o co chodzilo. sorki za publiczne wylewanie zali ale komu mam sie zalic jak nie Wam? ide spac bo padam na pape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki mamoeli fajne to:) ja jak co roku tez mam cos upatrzonego podobnego jak twoje,kozaczki tez,ale zobaczymy...i czekamy na opowiastke mamoEli. i tez chcem do praaaacy kto chetny do karmienia cycem moja Amelcie???niby podpija troche mleczka z kubka ale ciezko jej to idzie wczoraj 50ml wypila,zaraz jej zrobie znowu,kupiliam wczoraj Aptamil3 w kartoniku i chetniej je pije niz cow&gate. i nie wiem co mialam napisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe onyx ale masz wymagania,a ja se mysle o co chodzi?myslalam,ze jakas szalowa bluzka/spodnie/buty hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×