Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Jak zwykle skleroza i dwa posty jeden po drugim. Alantoina, dopiero teraz zauwazylam, ze corcia ma fajna date urodzenia - 09/02, a Maksio odwrotnie, 02/09 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo cie dziękuję ciociu onyx🌼 a swoją drogą to masz dobry zawód chyba, a kursy skończyłaś tutaj?to i tak dobrze że do ciebie sami zadzwonili, ja stawiam na 7.20 na godzine na czysto, frugo daj znać czy się udało. ja odstawiłam od piersi na na 9 miesiąc nie było żle ale im starsze dziecko tym trudniej pozdrawiam i jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta :) Cyrylku 100 lat i dużżżżżżo zdrówka 🌻 dziewczyny nie będę ukrywać,że też mam taką nadzieję.Strasznie bym chciała dostać to mieszkanko bo nasze obecne warunki mnie dołują,a o naszym landlordzie to juz lepiej nie bedę wspominać. Pojechałam tam wczoraj,oddałam te akty i pytam kobitkę kiedy wreszcie będzie ostateczna decyzja,a kobitka mi na to,że w przyszłym tygodniu :O chyba muszę sobie kupić coś na wstrzymanie bo o niczym innym nie myślę.I słuchajcie najlepsze :) Pani mi mówi,że dzwonili do naszego landlorda iiiiiiiiiiiii wystawiła nam BARDZO DOBRE referencje :) a ja jej na to TAAAAAAAAK :D kobitka trochę sią zmieszała i mnie pyta czy jestem zdziwiona,no to ja jej gadam,że jedynie tym,że tak szybko sie do niego dodzwonili bo jak ja do niego dzwonie to zwykle potrzebuje ze 3 -4 dni żeby sam telefon odebrać :D no i wtedy ona do mnie czy my mamy z nim jakieś problemy,no to ja se myślę jak juz pytasz to Ci powiem no i pojechałam jej .......... opowiedzialam o wszystkich uchybieniach naszego landlorda na co ona mi,że niestety czasem się tak zdarza i żebym była dobrej myśli bo są 3 rodziny na ten dom i my jesteśmy na pierwszym miejscu na tej liście :) tak więc drogie koleżanki trzymajcie te kciuki mocno to może się spotkamy na parapetówie :D ja tez powoli odstawiam od piersi Hanię :O jest mi przykro,ale ona jest uzależniona,uspokaja się tylko przy cycu,zasypia tylko przy cycu i je w nocy 5 razy :O no i zaczęła mi szarpać już bluzkę jak chce cyca,więc mój zdrowy rozsądek podpowiada mi,żeby to skończyć teraz bo potem będzie ciężko. Onyx ja stawiam,że 10f na czysto,a tak przy okazji to jaka jest nagroda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Moge sie dolaczyc? Ja mama co prawda jeszcze nie jestem ale wszystko wsazuje na to ze za kilka miesiecy... dwa dni temu zrobilam test i wyszly dwie kreski chociaz ta druga dosyc blada. w przyszlym tygodniu ide do lekarza to sie dowiem. Mam troche mieszane uczucia z jednej strony sie ciesze i chyba bylabym rozczarowan gdyby sie okazalo ze to falszywy alarm z drugiejm boje sie ze nie bedzie latwo... przeraza mnie tutejszy NHS, finasowo nie wiem jak damy rade bo moja firma nie jest raczej family friendly no i fakt ze jestesmy tutaj sami. Jak Wy sobie z tym poradzilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Monia-no ja sobie nawet radze a tez nikogo nie mam i jestem z dzieckiem ostatnio sama przez wiekszosc miesiaca, poniewaz jego tata musial emigrowac za praca :-) Ale wszystko przed Toba. Nie stresuj sie na zapas. Dziewczyny, mam pytanie: czy ktoras z Was brala kiedys Parental Leave-czyli urlop wychowawczy bezposrednio po macierzynskim i czy w ogoel jest taka mozliwosc? Wiem, ze zlozyc o taki urlop moge z 6-tygodniowym wyprzedzeniem i pewnie to tez zalezy od pracodawcy. Mam opcje wziecia zaleglego urlopu po macierzynskim i zlozenia wypowiedzenia albo wlasnie zastanawiam sie czy tak by mozna wziac dodatkowe 12 tygodni, wtedy wciaz zachowuje status zatrudnionej osoby, potem moze jeszcze troche urlopu bo juz bedzie nowy rok podatkowy i...akurat skonczylabym szkole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo onyx juz dawno chcialam o tym napisac hihi Monia kazda pewnie ma obawy zawsze my w wiekszosci jestesmy tu same, jakos dajemy rade :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka-
witam serdecznie wszystkie kobietki :)Ja mieszkam w Southampton czyli na południu Angli;)i przyłączam się do was miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mamuska i monia UK! Witam serdecznie! Prosze sie nie przejmowac zapadajaca znienacka cisza, pozniej zawsze jest duzy ruch... :D Minutotchku, wlacze ogonki... Są! Maks padł i ja niniejszym to uczynię, ale jeszcze roztrzygnięcie konkursu. Miło mi, że sama śmietanka towarzyska brała udział w głosowaniu. Komisja ogłasza, że: po pierwsze, nagrody brak poza własą satysfakcją zgadującego; po drugie - i tu się żarty kończą - w związku z recesją i innymi takimi, zaproponowano mi... 7 funtów za półtorej godziny. A ja już się widziałam WŚRÓD LUDZI... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia, Frugo, 4,6 za godzinę tak pi razy oko... To sprzątaczka za taką stawkę widra nie przestawi. Po co ja cholera studiowałam??? Koparka ma tylko 2 joysticki, wielkie mi mecyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaa onyx przykro mi co za ludzie.... a mi przykro bo dzis dzien chlopaka i przygotowalam stol, prezent, gofry itd... a on zasnal z dziecmi, co jest wlasciwie norma ale wczoraj mowilam nie spij tylko a w dupie mam jego strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zostaw mu to na stole, niech zobaczy, co przespal... Ja bym dolozyla jeszcze jakas fikusna haleczke zawieszona na krzesle za ramiaczko... Jak zobaczy to wieksze szanse, ze zapamieta. Bo mowienie to jednym uchem wlatuje... Swoja droga, dobrze, ze moj maz nie zna tych tradycji - dnia chlopaka itd. Upieklo mi sie :D Za to czci Dzien Kobiet. Hm... To nasz samochod dzis swietowal, dostal nowy reflektor :) Zmykam spac, bo pewnie w nocy znowu maraton odstawianiowy. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx jesli cie to pocieszy to ja mam to samo,Hania mści się na mnie strasznie w nocy za to że w dzień tak mało ma cycusia. oj czarno to widzę,czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx heh no moglam tak zrobic on pewnie nawet nie wiedzial ze to dzis ja zreszta tez dzis wyczytalam, ale czasem milo zrobic niespodzianke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pyt czy jak to jest jak odstawiacie dzieci od piersi to idziecie do lekarza zeby spalic reszte pokarmu czy juz go nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego Cyrylku,spoznione,ale szczere!!!Podwojne swieto Cyryl mial!🌼😘 FRugo Frugo jak suuuper!!!Ale sie normalnie spijemy!!!!!!!!! Widze,ze sporo z nas odstawia od cyca,ja wczoraj zakupilam smoczki do butelki 6+i tez bede pomalutku probowac,bo Amelia co prawda nie tak jak Hania,ale budzi sie odkad zaczela raczkowac po 2 razy w nocy,wogole wiecej je w dzien 1sloik jej za malo,a wiekszy tu jest dopiero 7+wiec gotuje jej sama.a polskie sloiczki od 6mies sa juz wieksze!na noc zjada kleik z 200ml mleka. Onyx 7f wow!!!Ta praca na wozna w szkole co 1h i 15 min dziennie to roczny zarobek Ł13026 Anulka mi z 1wszym sam zanikl,z Adasiem mialam troche nawalu wiec odrobinke tak zeby byla ulga odciagalam. ok kto pije kawe?onyx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję :) szybciutko,a potem do szkoły z Olą,a po szkole jadę z Hanią na 8 months check :) ciekawe co nam tam powiedzą. A tak w ogóle to Hani wyszedł wczoraj trzeci ząbek,a kolejne dwa to kwestia godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki Maja raczkuje po całym pokoju i coraz więcej rozrabiaaa.. Wstaje tez dużo przy meblach i coraz szybciej chodzi, niedlugo zacznie chodzić sama, może na roczek na przyjazd babci :) Onyx, Frugo i inne odstawiające.. współczucia. Ja przyznam, że łatwo mi to poszło, ale jak juz wspominałam, Maja brała tez butle i chętnie się na nią przerzuciła, a w 7 miesiącu szybko o cycolku zapomniała. Potrzebowała jednak smoka w zamian, więc ONYX i FRUGO próbujcie z tym smoczkiem wiele razy. Idę na śniadanko i zabawiać pszczółke !! Buzka ps. Najlepsze roczkowe życzenia dla Cyrylka 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc lalunie:):)oo rany ile ja mam stron do nadrobienia!!!za kazdym razem jak juz usiade do kompa malutka zaczyna skrzeczyc i cyc:)ale dobrze ze placze tylko wtedy jak jest glodna:) no nie chce zapeszac ale jest przegrzeczna w nocy na cyca budzi sie co 4 godziny pozniej beknie jak chlop po browarku i spi:) a tak ogolnie wszystko jest dobrze ja tylko zrobilam sie beksa:(:(mam nadzieje ze szybko mi przejdzie kurcze rycze nawet podczas karmienia i sluchania kolysanek:(swirnieta czy co???? lece nastawic jakas zupke na obiad przylece szybciutko jak bedzie jeszcze chwilka i poczytam co u Was:) buzka kochane i milego dzioneczka!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki jeszscze raz za życzenia🌼 coś jest w tym magicznym dniu ,roczek, bo wczoraj przeszedł już cały pokój w zdłuż chociaz musze mu przypominać że po nózkach też może chhodzić bo on ma pierwszy odruch na kolana ja odstawiala powoli, ale tez pokarmu mialam aby tyle co trzeba ani grama wiecej dlatego zadne zastoje sie nie porobił, powodzenia w odstawianiu, my nie mieliśmy żadnego check na 8 miesiec i na 12 miesięcy nawet zapomnieli o szczepieniu ale już to zgłosiłam, pozdrawiam was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale kiedy odstawialyscie maluszki i co robilyscie z reszta pokarmu jak nadal byl przeciez czym wiecej odciagacie tym wiecej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, pozdrawiam wszystkie, niestety nie nadazam z czytaniem. Anulka, pokarm sam na ogol zanika jak sie stopniowo ogranicza karmienie, Frugo masz racje, im pozniej z odstawianiem tycm gorzej dla obu stron. Ja juz tak chce ale czasem sie jeszcze lamie :(, bo on tak jak Hania uspokaja sie przy cycu, a juz jest na tyle kumaty, ze dokladnie wie jak o niego "grzecznie" poprosic. Wklada lapska, grzeie i prawie se wyciaga :(, swiete oburzenie jak mu zabraniam. Nie karmie w nocy bo na szczescie juz przesypia, ale rano to ja nie wiem jak to bedzie, bo on wlazi do lozka i sie mili i w sumie jest milutko jak sobie tak jeszcze lezymy z pol godzinki, a bez cyca to wrzask i musialabym od razu wstawac. ale musze i to zakonczyc. dodam, ze mleka formule nie chce pic w ogole. nadal. u mnie tesciowa , i troche zamieszania wprowadzila, maly cos jej niespecjalnie lubi i jak ja widzi to daje to odczuc. Mysle, ze ona ma zle podejscie, niestety, bo przede wszytskim we wszystkim go ogrnicza, trzyma za reke, zeby sie nie przewrocil, wyciaga mu wszystko z buzi,etc, a my jestesmy dosc wyluzowani i maly jest juz bardzo samodzielny. jak jej dzis powiedzialam o ty,m to sie mocno obrazila. dobra kobieta tylko przewrazliwiona okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja nie odciagalam pokarmu jesli czulam juz,ze piersi sa nabrzmiale,bolace to wtedy odrobinke odciagalam tak oby ulzylo i sam zanikl,jesli chcesz mozesz pic szalwie zmiejsza ilosc pokarmu,zacisnac piersi bandazem,odstawialam juz od ok9miesiaca najpierw zaczelam podawac butle dopoki sie nie przyzwyczail wypijac tyle ile potrzebuje,jak juz pil wystarczajaco to przestalam w dzien karmic i zaczelam to samo robic w nocy-dawalam butle pokarm pomalu sam zanikl!tak wiec jak mial rok to przestalam calkiem karmic piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my byłysmy dziś na tym bilansie i było okropnie :O Hania tak się bała tej kobietki co ją badała,że byłyśmy 45 minut w gabinecie:O a jak w końcu wyszłyśmy to była bordowa od płaczu :( Ale pod względem medycznym było bardzo dobrze,została zważona,zmierzona,obwód główki i klatki piersiowej,sprawdziła jej wzrok,słuch,koordynację ruchową,oglądała ząbki :) wypytywała o jedzenie co je i jak często,jak śpi,pytała o moje samopoczucie i znowu przeprowadzała ankietę depresyjną :) Hania dostała kartę do biblioteki,bon na książki i torbę z książkami,a także szczoteczkę do zębów i pastę :) Ogólnie wszystko jest dobrze,tylko za mało na wadze przybiera :O w ciągu 6 tygodni 20 deko :( kazały ją obserwować i jak by co to dzwonić to zaraz HV przyjdzie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×