Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

🖐️ frugo to dobrze,ze zrobili ci te badania przynajmniej nie myslisz co to moze byc!bierz leki,a bedzie lepiej🌼 onyx wolalam twoja wersje rozsmieszaczki,a nie,ze ty tu dolujesz siebie i nas!!!nunu prosze o smieszne posty:) z lolli fajnie sie Was czyta! ja dzisiaj ,,panda,,amelia dostala kataru wieczorem i zatkany nosek miala,nie spalismy prawie cala noc. ide witaminki wziasc i porzadnej kawy zrobic.mialam w planach ciasto robic,ale chyba mi sie nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam i czekałam tu od 7 i już myślałam, że będę musiała pierwsza napisać :) Cześć Anecia Kupiłam wczoraj polski chlebek i moje dziecko zajada się nim aż się uszy trzęsa :) Kiełbaska jej baaaardzo smakuje, więc najpierw dałam kromke chleba a potem kielbaske wiejską. do tego ślicznie bawi się klockami.. tzn mama buduje a ona psuje, ale tak też można prawda ?? Miłego poranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) nie bylo tak ze, maly wstal o 7!czyli potwierdzila sie moja teoria ze pozniejsze kladzenie go spac nie sprawia ze pozniej wstaje.hmmmm. kamila my tez sie bawimy w rozwalanie klockow.gorzej jak mama zaczyna sie wczuwac i buduje fajny garaz a maly buldozer niszczy w polowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki u nas szaro,buro i ponuro,a ja mam znowu za pralką jechać :O trochę mi sie nie chce czas się pokawkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Jestem mamą 6cio tygodniowej Natalki :) mieszkamy w Harlow pod Londynem.Moze znajdzie sie jakas mamusia mieszkająca blisko nas? :) Wcześniej mieszkalismy na Woog Greenie w Londynie.Na szczescie od kilku miesięcy juz jestesmy tutaj-cisza,spokój i mnóstwo zieleni :) pozdrawiam was wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć angioletto Ja mieszkam w Hatfield.. to niecałe 20 mil od Harlow :) Lolli, wiem coś o tym Ed prawie płakał jak zbudował wieże z klocków i nasz psujek też co rusz do niej podchodził. Musiałam ją zamknąc w kuchni na moment za kratkami, bo Ed się wczuuuuuł normalnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja wiedziałam, że tak będzie :( jak już wejde, to nie zejde !! Maja chyba usnęła, więc spróbuje coś popisać na ten mój rejsowy esej... później zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku,czytam ze wasze dzieci bawią sie juz klockami,a raczej ich mamy :D a ja jestem jeszcze na etapie snu 2-3 godzinnego za jednym razem :o juz nie moge sie doczekac kiedy przespie chociaz 5-6h w nocy ;) ahh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo współczuje choroby ale chyba ważniejsze jest to że wiesz już co to-zdrowia życze!! ja sie wybieram na tą depresję do gp ale cigle męza nie ma i z dzieckiem nie za bardzo a do tego cytologie miałam zrobić, a mąż od 10-do 23 w pracy i jak tu iść, mam nadzieje że u mnie to tylko depresja, bo wszystko aby w czarnych kolorach widze i boję sie cieszyć z czegokolwiek bo wydaje mi się że jak się bede cieszyć to mnie kara za to spotka, ach wiem poplątana jestem,ja do wagi nie narzekam w ciąży 8 przytyłam i dawno to schudłam . i nie wchodze w spodnie z przed ciąży bo mi są za duże a nowych nie mam kiedy kupić i paskami się ratuje, współczujemy wam tych kilogramow-ja natomiast apetytu nie mam i taki wstret do jedzenia, na dodatek piersi mi zmalały i zwiotczały-i jak tu nie mieć depresji, na szczescie przeszła mi sennośc-więc pewnie przesilenie jesienne było winne, onyx mam nadzieje że ze zdrowiem bedzie dobrze u ciebie z i to jakieś chwilowe ,powaliłaś mnie wczoraj z tymi kotletami 42! kamila-black-zapiszesz nas,ale dobrze jest co czytac pozdrawiam was ciepło i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, witam po powaznej awarii sprzetu. moj slubny postanowil przeinstalowac system... mam pisac dalej? :D nie doczytalam Was jeszcze, zrobie to pewnie wieczorem. musze leciec, bo Janio-maruda cyca sie domaga ;). juz niedlugo z tym cycem bede latac... mam nadzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo ja mam indesit, jestem z niej zadowolona. jest znacznie mniej awaryjna niz pralki moich kolezanek. nie posiada elektroniki i to jest chyba jej glowna zaleta. ma 2 pokretla i kilka przyciskow, zadnych wyswietlaczy. poza tym ma 1600 obrotow, wiec ubrania wyjmuje porzadnie odwirowane (oprocz welny, bo tej nie wiruje wcale). dobra teraz to juz serio lece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze nikt nie pisze bo mama Eli przyszla??? :P bylismy dzis w parku i jak przystalo na doroslych oraz odpowiedzialnych rodzicow (i wujka!) zjezdzalismy na Lesia wozku z gorki :D aaa m. zjezdzal tez na nadii rowerze, wyrznal i wpadl prosto w psia kupe heheheh musze sie pochwalic ze od niedawna lennox potrafi powiedziec 'nadia' barrrdzo wyraznie, nic nie przekreca, co jest o tyle fajne ze sama zainteresowana mowila o sobie 'nana' do 3 roku zycia :) no, przyjdzie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przyszłam :) cycam młodą na dobranoc,a potem jadę na lotnisko to ja się pochwalę,że moje dziecko nauczyło się świetnie naśladować :) ktoś ziewa,a zaraz po nim Hania,kaszel :) i ta sama historia,Ola mówi mama albo tata i zaraz Hania woła :) aparatka się robi z niej loli dzięki za przepis,zaraz go olukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello frugo :) ja juz sie nie moge doczekac az lesiu zacznie gadac!narazie tak jak Hania powtarza jak nadia wola mnie lub m., ma kilka okreslen na rozne rzeczy lampa-pampa, herbata-bata, kupa-popa i takie tam rozne, jak slyszy slowo 'spacer' albo 'idziemy' to od razu wola papa i macha.oprocz tego uwielbia tanczyc i spiewac.aha, i siedziec w aucie przed domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... moglam sie tego spodziewac. nie ma to jak popisac sobie monologi, hmmm... no dobra, napisze Wam to o czym wspominalam pare dni temu. pamietacie jak pisalam o tym chlopczyku, ktorego matka oddaje mojej opiekunce ubranego w szorty? dziecko przestalo jej oddychac w wozku. na szczescie kolezanka S. zauwazyla ze dziecko jest sine. zerwala rain cover i zaczely go obie cucic. udalo sie, ale co sie najadly strachu to ich. okazalo sie ze maly nie dosc ze byl niedoleczony po infekcji drog oddechwych, to jeszcze prawie nie spal w nocy. ponoc nie dal mu spac starszy brat (?). nie moja sprawa jest sadzic, bo latwo jest komus tym wyrzadzic krzywde, ale tak mi sie tego chlopczyka zrobilo szkoda :(. brakmi slow ... dobra lece bo za 6 godzin pobudka do tyry :O . zajze po poledniu jak odespie.napisze Wam co mnie przedwczoraj spotkalo w "pracuni ukochanej" :). do tej pory czuje niesmak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli wy to macie pomysly,a maz niech totka wysle:) moj po takiej przygodzie z,, popa,, wygral 330zl,i za 2 mies.znowu 330zl.ale chamsko bylo bo jedna wdepnal,chcial przeskoczyc szybko i w druga(druga noga/butem)i tez odkoczyl i w kolejna jakby na niego czekaly i sie tak ustawily,a moj daniel jak mial taka przygode to 50zl znalazl:) mamoEli ale ciarki mialam,biedne dzieciatko!!!to nie brat tylko pewnie rodzice balange robili!!!oby juz wiecej go to nie spotkalo! i jak pospalyscie ta godzine dluzej heh,Onyx zeby Maxio czasem na smieciarke nie zaspal! no to zapraszam na kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Anecia Taaa..pospać godzine dłużej mmmmmmmmmm Maja budzi mnie gadaniem patrze na zegarek a tu 7.. no to nie najgorzej, ale za chwile na telefon a tam niestety już 6 !!!! Czyli plus, że moja córcia wstaje jak w zegarku, ale jej zmiana czasu nie zainteresowała niestety ! Jestem już po kawie i muszę dzień jakoś zorganizować godzinowo dla Majki Mamo Eli to już jestem ciekawa co się w pracy stało !! O kurcze A to biedne dziecko to brak słów, jak tak można. Ja bym tam podesłała jakąś opiekunke socjalną w sumie Ok, to kto jeszcze tak wcześnie zaczął dzień ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety Kamilo nie dane nam pospac,ja o 6tej wstalam,ale starego czasu czyli o 5tej juz prysznic byl,wzielam adasia na chwile do siebie do lozka i tak do 5.45 polezelismy jeszcze,amelia mi liscie sprzedawala jak Adamek Golocie wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) anecia a bedzie sie liczyc jak wysle dzis?bo 'popa' byla wczoraj :) my tez na nogach od 7 czyli 8.ale lepiej to niz 6 czyli 7 :) mamo eli ja tez bym chyba rozwazyla social services :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie lolli to sie nie stalo tak,ze oooo wdeplem w suprise ide totka wyslac!POWODZENIA!Nawet jezeli nie wygracie to niech to bedzie na szczescie jakiekolwiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o szczescie to meza siostra na mszy(rocznica smierci ich ojca)znalazla srebrny rozaniec i kazdy do niej na szczescie!!!i po kilku dniach poszla do baru i wrzucila do maszyny 20zl.a wygrala 300zl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to bardzo dobrze, przyda nam sie troche szczescia bo poki co to chyba nieswiadomie zbilam kiedys jakies lustro.albo i 4 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×