Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

ja tez sie melduje Zuzia dopiero zasnęła :( , a to dlatego ,ze urządza sobie druga drzemkę o 17 i wstaje ok 19 .Próbowałam ja przetrzymać , ale sie nie da tak marudzi , ze dla świętego spokoju idę ja położyć i oczywiście mamusia z nią :) , a wtedy po nocach nie śpię . przerażacie mnie co piszecie o tych żłobkach i przedszkolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Krakersik! Maks wczoraj wieczorem wstal o 23.00 z gromkim "am!". Ledwo na oczy patrzyl, hehe :D Ja bym wolala, zeby on dluzej sie bawil wieczorem niz wstawal o 5.00. A tu jutro smieciara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx1....Zuzia tez już zaczyna patrzeć na śmieciarę ,ale dzięki bogu przyjeżdżają tak ok 9 rano to my już od 8 na nogach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Wy to macie z tymi śmieciarami :O dobrze,że u mnie jest po 8 jak się małej spodoba to przynajmniej nie będe nad ranem musiała wstawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, to ty masz fajniej, Krakersik! Chociaz ja mam zawsze ubaw - budze sie i patrze, jak Maksio spi, spi i... nagle na jego buzi pojawia sie wyraz skupienia, kiedy do niego docieraja halasy sprzed domu. Otwiera oczy i jeszcze nieprzytomny zasuwa w kierunku brzegu lozka, po drodze usilujac sie odwrocic, zeby zejsc nogami do przodu, a nie glowa :D A warczy przy tym... :) Byloby smieszniej dla mnie, gdyby rzeczywiscie wstrzymywali sie do jakiejs ludzkiej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nareszcie wysledzilam "dynamo torch", nakrecana latarke, bo moj maz ma kreche jak pas startowy - spalil dwie latarki a do ostatniej nie nadazamy baterii dokupowac, bo zawsze zostawia zapalona. To w aucie, musi tam cos byc w razie awarii. No i sie wkurzylam, mielismy kiedys taka dynamowa latarke i podarowalismy ja komus, tej juz nie dam. A niech maz sprobuje nie nakrecic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz grzecznie ide myc sie i spac. Smieciara nie zna litosci i jak zwykle rano bede zalowala, ze nie poszlam spac o 20.00 :) Dobranoc! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc onyx to ty masz bardzo wesoło z Maksem i tą śmieciaro ,tylko by mogli o ludzkiej porze przyjeżdżać pacany . ja jeszcze posiedzę usiłuje sie uczyć testów na prawo jazdy , ale słabo mi to idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo-gratuluje sprzedaży onyx straszne rzeczy z tymi żłobkami, a ja za półroku przymierzam się na takowy, do tego macie przeboje z tymi śmieciarami, u nas jest raz na 2 tygodnie i to popołudniu, tylko że ostatni często coś remontują pod oknem od sypialni, a ja narzekam że mały aby śpi do 7.30-8.00, bo pierwszy syn spał do 9.30 czaem do 10 i dlatego teraz 7 rano to dla mnie normalnie świt a u was środek dnia, i do dziś ten starszy śpi dłużej krakersik-też robisz prawko, ja też i też mam testy przed sobą,-ale nie potrafię się wziąść do kupy a żeby załapać siie na work tax(pomijając warunek godzin) to dochody nie mogą przekraczać więcej niż 16.000 na rok a child tax credit do 50.000 na rok, anecia-twoja mała naprawdę bystra, pomęczysz się do tego roku chyba że szybko zacznie chodzić, moj mały nie potrzebóje bramki przy schodach bo jak przy nich stoi to zaczyna płakać i wtedy jest czas na moją reakcje , jedynie umie na nie wejśc, pozdrawiam resze mam mamaeli, grugo, agauk, p.s onyx :ty to naprawdę masz wesołe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak zwykle onyx humor na caly dzien mam! jesli chodzi o smieciare to u nas roznie,ale nigdy 5.50!!!najwczesniej to 10,a tak to nawet po 17.ale ten Maks to czujny,smieciara mu nie zwieje!Adas juz biega do swojego pokoju i tam ma krzeselko i staje na nie to widzi smieciare,a w kuchni na meble go maz stawia no i u daniela ma tez krzeselko,ale tam rzadko,my telewizor podgklasniamy jak nam sie nie chce pedzic z nim,a w lato to wychodzil przed dom i sie z nimi wital taki duuumny! ide dzisiaj na warzenie z Amelcia i powiem HV o tym,ze ona juz wstaje,a wczoraj to jak pajak gnala,bo jej tak szybciej za chlopakami i sie denerwuje widze,ze chce juz na nogi i ganiac jak oni!podejrzewam,ze wczesnie zacznie chodzic,znajomej coreczka tez miala 6mies.jak zaczela raczkowac,a 8jak chodzic :o drugiej miala10mies jak zaczela chodzic i ma problem z jednym bioderkiem ma je zbite/ubite- tak mi tlumaczyla, ma miec usg bioderka. a wlasnie Alantoina sie dawno nie odzywala.na stronce sklepu jest jej gg,sprawdze pozniej czy dostepna bedzie:) oki ja pije herbatke zielona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis swieto, smieciara byla o... 6.03, cale 13 minut dluzej spalismy!!! Anecia, Maksio biegnie do okna i wstrzymujac oddech nadzoruje cala operacje. Jak tylko smieciara znika za domem czas na komentarze ;) Mamy takie okno "balkonowe" bez balkonu, parapet ok.30 cm nad podloga i Maks potrafi wejsc tam i zejsc. Czasem smieciarze mu machaja :D To co, kaffffka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he , mnie dzis wlasnie smieciara obudzila- o 7.15 :) dziewczyny, musze pracodawcy dac wypowiedzenie ze za miesiac ide na macierzynski na pol roku- jakies podpowiedzi co ja w takim liscie musze napisac? nigdy w zycie nie pisalam listow typu wypowiedzenie please, help :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag jajuz nie pamietam co pisalam ale chyba we wniosku zaznaczylam kiedy chce przejsc na macierzynski a czemu idziesz tylko na pol roku na macierzynski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag ja niestety nie mam pojecia:) dziewczyny wpisujecie w ta czerwona ksiazeczke pierwsze poczynania waszych pociech np.kiedy siedzialo samo,kiedy zaczelo raczkowac,chodzic itp.?ja mniej wiecej mam,ale nie pamietam kiedy zaczela patrzec na rece kiedy z podparciem siedziala.nie trzeba chyba tego wypelniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, nie Anecia, nie trzeba tego az tak dokladnie wypelniac. jesli nie pamietasz to nie wpisuj. ja wpisuje w ktorym tygodniu (a teraz miesiacu) nastapily "wielkie zmiany" :D. tez mialam problem z patrzeniem na raczki ;) mam dzis "lazy day" jak mawia Blakbernowa. nie poslalam Eli do przedszkola... bo mi sie nie chcialo wychodzic z domu/ szkoda mi bylo budzic Kube / Ela ma zatkany nochal i ciezko oddycha :) ide po druga "kawkie" bo pierwsza pilam o 7.30 zeby otworzyc oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie-ja po kawce ale niestety potem z glowa w kibelku - nie, to nie ciaza, raczej wrzody podejrzewam. GP tez cos przebakiwal na ten temat :o Chyba sie pozegnam z poranna kawa... Jak tak dalej pojdzie to sobie podarujemy nauke. Maly chory dalej, dzis w nocy kaszlal okropnie, plakal, jest o wiele bardziej zakatarzony i zahcrypniety i w rezultacie znow siedzimy w domu. W przyszlym tygodniu wolne wiec nie bedzie mial kontaktu z dzieciakami to wydobrzeje i potem zobaczymy jak zniesie kolejna dawke wirusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaUK a nie myslalas o znalezieniu opiekunki na tyle godzin ile Ci trzeba? szkoda by bylo szkoly a opiekunka to moim zdaniem mniejsze zlo. przede wszyskim mniej dzieci a tym samym mniejsze mozliwosci zlapania chorobska. moze ktos ze znajomych moze Ci kogos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli, ja juz szukalam wczesniej opiekunki, pytalam znajomych-oni bardziej dzialali na zasadzie dobrosasiedzkiej pomocy: ja tobie a ty mnie no i maja....rodzicow :o Jedyna jak znalazlam to 17 letnia dziewczyna, studiuje cos chyba zwiazanego z dziecmi, ma kurs pierwszej pomocy i wieczorami ma czas a ja potrzebuje w dzien niestety. Obczailam, ze jest jeszcze childminderka kawalek stad,ale da sie dojechac. Posiadanie dziecka dalo mi do wiwatu jesli chodzi o brak prawka. Normalnie sie upre,ale we wakacje bede probowac go zrobic. Tutaj nie Londyn, niestety do dyspozycji mam przewaznie 1 linie autobusowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morning :) u nas tez kiedys smieciara byla jakos przed 6 zawsze ale potem sie na szczescie zmienilo.teraz sa tak jakos zawsze ze jak wychodze z dziecmi rano do szkoly to zaraz za rogiem widze ze jada, przypomina mi sie ze jest sroda a smieci nie wystawione, zostawiam dzieci, biegne wystawic kosz :D ale tylko czasem :P dzis Lennox wlazl sam na pietrowe lozko Nadii po drabinie a potem na parapet w sypialni (na lozko, jedna noga na kaloryfer, druga na parapet i podciaga sie za klamke!) przydaloby sie kojec z ogrodu przyniesc ale tu tak malo miejsca :O a ja dzis na takim cudzie jechalam z Nadia do szkoly :D http://images.google.co.uk/imgres?imgurl=http://www.selftrading.co.uk/files/images/huffy_chopper_0.jpg&imgrefurl=http://www.selftrading.co.uk/huffy_west_coast_chopper&usg=__lyN-pdKaKaq_nP1_t3XIxiF_8Tk=&h=300&w=384&sz=21&hl=en&start=73&sig2=v51srwzEJUs1S8qVEiD8fA&um=1&tbnid=FBFMboYGSvCViM:&tbnh=96&tbnw=123&prev=/images%3Fq%3Dwest%2Bcoast%2Bchopper%26ndsp%3D18%26hl%3Den%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-GB:official%26sa%3DN%26start%3D72%26um%3D1%26newwindow%3D1&ei=StneSombKc7D-QbM4rA3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, koniec tego smedzenia z mojej strony, ladny dzien sie przynajmniej zapowiada. Przynajmniej pranie wyschnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha! a u mnie leje! :D Aga ja tez mieszkam w malej miejscowosci. swoja opiekunke znalazlam na playgroup. to znaczy chcialam inna, ale tamta nie miala miejsc i polecila mi ta, z ktora jestesmy od 2 lat :). sprawdz moze na stronie councilu lub offsted czy nie masz kogos w rejonie. zawsze mozesz poprosic o referencje zanim sie zdecydujesz powierzyc takiej osobie dziecko. a tak w ogole to w zeszlym tygodniu moja opiekunka opowiadala mi w jakim stanie, jedna z matek, zostawila jej chlopca :O. dziecko ledwo oddychalo, w mokrym sweterku (niedosuszonym), zagilowane, bez kurtki. matka w drzwi i ze sie spieszy i nie moze sie spoznic. za pol godziny byla po odbior biedaka. wczoraj widzialam moja opiekunke z tym chlopcem w wozeczku z golymi nozkami i w szortach :O. malo mi sie nie poplakala dziewczyna ze zlosci. nakryla go chociaz kocykiem, ale wiadomo ze dziecko i tak sie rozkopie :(. co tacy rodzice maja w glowach ja sie zastanawiam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo eli też się czasem nad tym zastanawiam,jak widze to mamuśki z takimi maleństwami w bodzikach to,aż mnie czepie :O ostatnio jestem w asdzie na zakupach a matka wyciąga maleństwo ze śpiworka( na oko około 6 -8 tygodni) ja patrzę a to dziecko w samym body z długim rękawem,aż mnie ciary przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli-jestes po prostu niezastapiona z tym Ofsted :) Nie wpadlam na to zeby do nich zadzwonic. A opis tego chorego dzieciaczka od Twojej opiekunki to wypisz-wymaluj ten chory z mojego przedszkola. Frugo- ja to pamietam bylam w ciezkim szoku widzac tutaj w zimie niemowlaki z golymi stopkami wiszacymi spod kocyka w spacerowce. Dodam, ze byl grudzien i ziab niesamowity, wietrzysko z nad morza, brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, ze moglam jakkolwiek pomoc :) cos Wam wieczorem napisze, teraz musze to jeszcze przetrawic i juz czas zbierac manatki do tyry. paka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×