Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

gratulejszyn dla Hani!lennox zatrzymal sie kilka miesiecy temu na 8 ale widac ze reszta sie mozolnie wykluwa bidulkowi. anecia wpisz west coat choppers bicycle w google grafika :D zaczelam pisac z poczuciem misji ze musze Wam cos powiedziec ale mi wylecialo z glowy, dla odmiany... no nic. zobaczcie to na poprawe humoru :D http://www.youtube.com/watch?v=FiNUkDnDMFA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oniemialam, nie myslalam ze dzieci w tym wieku tak potrafia. kaskader mały. On jeszcze pokaże co potrafi. dziewczyny widzialyscie gdzies cieple fajne rajstopki dla dziewczynek? takie na polska zime. Mamo Eli co u ciebie sie wykluło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasiedzi puszczaja muze w stylu jednego monotonnego lup-lup-lup. Mam ich juz dosc. W dzien ta muza, w nocy jej orgastyczne krzyki za sciana, ktorych Franek slucha :o Borowka-ja kupowalam takie thermal tights (takie getry) w Matalanie i bylam bardzo zadowolona. Akurat na polska zime ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo05....no co ty Zuzia ma dopiero dwa ząbki :) ale u góry już idą następne borówka...Malatan to nie asda ,to taki sklep z ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka-mnie chodzilo o takie getry dla doroslych oczywiscie. A z M&S kupowalam takie koszulki thermal i zadowolona bylam. To chyba z jednego rodzaju tkaniny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Nie mam czasu was czytac ani specjalnie pisać. Dziś oblukałam pare postów, widziałam co o przedszkolu pisałyście, koszmar !! Mam nadzieje, że wszystko u was ok :) Ja tylko chciałam się pochwalić, że Majeczka zaczęła chodzić pare dni temu. Ma 11.5 miesiąca. Ale słodko to wygląda. Tak chwieje się idąc po pokoju, ale widać, że to lubi Pare dni temu też wyszedł jej 7 ząbek (3 na dole) więc idą te zębole idą :) No właśnie rozmazuje picie na podłodzie i śmierdzi niemiłosiernie..:classic_cool: nie fajnie :) Jak będę miała jakies wolne od pisania esejów itp pierdół to odezwe się i spróbuje was poczytać 3majcie się cieplutko i pozdrawiam wszystkich gorrrąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Majeczki🌻 Anecia możliwe że Amelia szybko zacznie chodzić,Ola miała 9 miesięcy jak zaczęła :) Hani też spieszno do chodzenia,ale wydaje mi się,że tak szybka jak siostra nie będzie (całe szczęście :) ) Krakersik no 6 wyszedł,a to nie koniec :O widać,że dwa kolejne już idą :O a płacz przy tym niesamowity i biegunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdzie jestescie??? Niniejszym oglaszam, ze ktoras z was odwiedze. Przejazdem. Nie wiem jeszcze ktora, bo nie wiem, ktory fotelik (tylko odbior osobisty) wygram na aukcji. Jak dobrze pojdzie (to znaczy dla was dobrze, dla mnie zle) to zadnego i wtedy szarpne sie na nowy z koniecznosci. Wiec zapowiedz odwiedzin uznam za niebyla. Kniec komunikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx..ja jestem tylko szkoda ,ze mnie nie odwiedzisz to trochę w inna stronę ,mam nadzieje ze udało ci sie wygrać jakiś fotelik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeee staralam sie spamietac co pisalyscie onyx o mozliwych odwiedzinach napisala i wszystko zapomnialam oprocz jej posta o tym:D ale by bylo jakbym w akcji Maksia zobaczyla:D a i pamietam o zabkach u frugo hani GRATULUJE,zaraz zerkne jeszcze,a no tak frugo jej sie bardzo spieszy do chodzenia,mi nieeeeee,ale chyba nie powstrzymam:)znajoma ostatnio mi wpierala,ze dzieci,ktore szybciej zaczynaja raczkowac,chodzic to sa madrzejsze :o cos tam bylo o mozgu...nie pamietam,bo juz sie z tego w duchu smialam Amelia warzy 8900 ma 7 mies,to chyba oki ;) zabkow nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, nie mialam czasu zarknac na rower, ale ZROBIE TO!!! Kamila B-fajnie ze sie odezwalas, gratuluje i czekam na nowe zdjecia na fotosiku jak masz jakies. Krakersik, aluzju ponjal :D Manchester ma duze szanse, sa 2 foteliki "immaculate" i w ogole... Maz sie zalamal jak mu pokazalam mape Anglii z foteikami, hehe :) To co, kawusia? To znaczy substytutka u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helouuuu :D anecia jechalo sie spoko ale taki rower wazy chyba tyle co motor.no i pod gorke mialam lekki hardcor.ale za to jestem teraz bohaterka wszystkich chlopcow w okolicy ;) cosik niedobrego mi sie stalo z plecami.nie wiem czy to ma zwiazek z moim reumatyzmem czy z dzwiganiem 14 kg kloca ale jestem lekko polamana :( kurcze przeraza mnie wizja jesieni i zimy.w lato mozna bylo z malym caly dzien na ogrodzie albo w parku a teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik ja mieszkam jakieś 25 mil od manchesteru :) w ciągu ostatnich 2 tygodni byłam 3 razy w menchesterze,ostatni raz wczoraj :) jeśli masz ochotę to możemy się umówić na kawkę :) Onyx a Ty kupuj fotelik w naszej okolicy to spotkamy się w trójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wam Onyx dodałam właśnie pare nowych fotek i mojego chodzika też z dzisiejszego spaceru :) Maja zasypia a ja wracam do pisania eseju o rejsach statkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo...fajnie by było sie zobaczyć , daj znać jak będziesz sie wybierała do miasta to sie zobaczymy :) Kamila...Majeczka jest śliczna i super ze już drepta . Zuzia już tez stawia kroki na pewno do roczku zacznie już biega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx1 czy to Ty pisałaś, że blenderem rozdrabniasz (rozdrabniałaś) małemu jabłka? jaka jest wtedy konsystencja, taka jak tartego na tarce jabłka? (ja znowu o tej tarce gadam..:) tarka, tarce, tartego ble bleee. Jak kupię coś do tego TARCIA to już się zamknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Lolli - widzialam, jestes moim idolem tez! :P Kamila - Majka jest taka duuuuza, wyciagnela sie strasznie, malo juz w niej bobasa! Ma swietne skosne oczy, kiedys bedzie nimi chlopakow na pokuszenie wodzic, hehe :) Frugo, bidoku, ty to masz z tym zabkowaniem... Trzymam kciuki, zeby troche zelzaly objawy. Co do odwiedzin to (chwilowo) odwoluje alert. Sprawdzalam na stronie producenta i okazuje sie, ze malo ktory model pasuje do naszego auta :( Albo zle sprawdzam czy co...? Autko nie jest takie stare. Tak wiec nie wiem co bidowac, musze podejsc do sklepu i sie dopytac porzadnie. Filippa, jablko skrobalam lyzka albo lyzeczka, nie naciskajac zbyt mocno, coby papka byla bez wiekszych kawalkow. To bylo pierwsze owocowe solid food Maksia, wiec nie tarlam tego duzo. Pozniej pojechalam do Polski, a tam siostra miala tarke po prababci. Ktos pytal, czy sie tepi. Uwazam ze nie, szklo raz odlane utrzymuje ksztalt (chyba ze sie rozbije, hehe) i pewnie tak samo wyglada jak te 100 lat temu. Oj, przypomnialo mi sie, ze w koncu nie zrobilam Maksowi zdjecia w lozeczku jego imiennika, ktory konczylby w tym roku 100 lat i oczywiscie lozeczko tez tyle sobie liczy :( O rany... To se ne vrati... :( Tez macie takie zakrecone rodziny, ktore zbieraja pierdolki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx jak bedziesz grzeczna to dostaniesz autograf :P ja lubie zbierac pierdolki!ale mam ograniczone pole do popisu bo malzonek moj ma swira na punkcie sprzatania i wyrzucania 'niepotrzebnych' rzeczy. chlopaki sie znowu tatuuja, ja moze sie jutro oddam w ich rece wreszcie :) ide po jaka herbse na rozgrzanie i zaraz do Was wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, ja JESTEM BAAARDZO grzeczna! Nie pije, nie pale, nie przeklinam (limit wyczerpalam niedawno i to w 15 minut) i nawet zafundowalam sobie dzis peeling kawowy, tak ze nie bedziesz sie wstydzic swojego fan-clubu :P A moge tez prosic herbatke...? Dzis bylam odwiedzic znajoma w szpitalu. Miala przeszczep nerki, a dawca byl... maz. To sie nazywa milosc, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu cisza?to ide ogladac dokument o bigamistce :) aaa onyx pytalas o chlopco-dziewczynke.terapie hormonalna najlepiej przeprowadzic zanim dziecko przejdzie nieodwracalne zmiany zwiazane z dojrzewaniem choc niektorzy twierdza ze tak mloda osoba nie moze podjac takiej powaznej decyzji.no ciezki temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz, idz, opowiesz nam jutro :D Ja nie mam telewizora bo bym juz w ogole nie miala czasu dla meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×