Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Myslisz, ze z pieknymi... Hm... nie wiem, wypadlam z obiegu, moj w pracy. Maks padl zaraz potem jak sie wam poskarzylam :) 8 zabkow - wow! Maks ma na razie 6, dzis juz mu dziasla zaczynaja nadpekac i kwiczal przez 15 minut, wiec mu dalam syropku. Teraz mial malinowe wypieki i uszy, troche napuchl wiec jest nadzieja, ze w koncu zebole sie przebija. Maksowi staram sie gotowac swieze, poza tym ostatnio pluje jedzeniem sloiczkowym :( Za to chetnie je wszystkie owoce. Dalam mu ostatnio zupki na wywarze miesnym i jadl az mu sie uszy trzesly. Daje mu tez srodek smazonego, np. ryby, tez wsuwa. Nie chce mi si epo prostu gotowac mu na parze wiec smaze, a potem grubo obieram i ma sam srodeczek, nieskalany kontaktem z patelnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zołza też nie chce spać :( popołudnie spędziłam na poszukiwaniu pralki,ale nic nie kupiłam bo się nie mogła zdecydować :O mam za to kilka typów i teraz posprawdzam ceny w necie,mam też nie mały problem bo babka w sklepie chwaliła pralki hootpoint a wy odradzacie i teraz nie wiem,ja mam zmywarkę z tej firmy i w sumie to jestem bardzo z niej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam zaraz kolo Ealingu, w strone Wimbledonu. A te zapasy to nie sa zapasy. Maz zje, zobaczysz. Juz zjadl 4 kotlety na obiad, 2 na kolacje i wzial 3 do pracy. Na Ukrainie nie uznaja kanapek, tylko cieple posilki. Dlatego nie widzialam tam pijakow lezacych w parkach, a od wszystkich procentami czuc, ale oni maja porzadna zagryche. Po wieczorze picia tylko sie im oczy blyszcza i wymowa zaczyna pozostawiac wiele do zyczenia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, jak lulam Maksia to zawsze o tobie mysle i o tym zabkowaniu... 🌼 Ja mam pralko-suszarke, moze tu lezy problem, bo generalnie takie sprzety to jednak sa slabsze jakosciowo, tzn. z mojego doswiadczenia albo pralka kiepska, albo suszarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx1 ja próbowałam skrobać jabłko łyżeczką ale zawsze wychodziły mi większe kawałki i szlag mnie trafiał, a poza tym sok spływał mi po dłoniach a to już w ogóle do szału mnie doprowadzało No i bardzo mało wydajny sposób dlatego tak gadam o tych tarkach i blenderach. Aga uk właśnie sobie potem pomyślałam, że to Ty pisałaś o blenderze. Dzisiaj sobie właśnie kupiłam i już wypróbowałam, super. Jak się nie chce takiej totalnej papki to można troszkę krócej rozdrabniać i są tam malutkie cząstki jabłka w papce. Zadowolona jestem. Wiecie co, pierwszy raz dostałam maila od złodzieja! Wyobraźcie sobie, że wczoraj wieczorem otwieram maila adresowanego HM Revenue z informacją, że obliczyli mi, iż należy mi się 178,25 funtów zwrotu. Miałam tylko wypełnić krótki formularz dołączony w zakładkach i w ciągu 3-6 dni otrzymam na konto kasę. Oczywiście musiałam podać wszystkie dane konta. Od razu wiedziałam, że to jakiś cholerny złodziej i dzisiaj zadzwoniliśmy do Revenue a tam oczywiście powiedzieli, że to fałszywka i podali adres pod który należy zgłosić takiego fałszywego maila. Jestem ciekawa ilu ludzi na to się nabrało i podało prawdziwe dane konta... Tym bardziej, że przekierowywało na oryginalna stronę Revenue i naprawdę można się nabrać! Co za gnojki..... Idę zajrzeć do rosołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja do ciebie 24 mile mam.. to nie tak daleko tylko kurcze ja teraz i moj czas to kiepsko to wyglada :(( Na wimbledon do ikea czasem jeździmy Powinnam ciebie z mama Eli odwiedzić pewnie kiedyś co ty na to ? Dodam, że jeżdze.. ale jaaaa sammmaaa do Londku, oj to nie wiem, hieh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filippa, bo ja tak tylko na samym poczatku gmeralam w tym jablku, wprowadzalam dopiero solid food, a zaraz potem mialam tarke. Niedawno mialam tez robota ale go sfajfczylam i nie mam. Heh, doskonale pamietam, jak Maksio sie krzywil po odrobinie jablka - jak po occie siedmu zlodziei normalnie! Tez bym pewnie nie miala sily lyzeczka skrobac calego jablka. Ja w ogole leniwa jestem. Zawsze myslalam, ze z wiekiem mi sie charakter wyrobi, niestety, wyrobil sie ale w druga strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo ja też napalałam się strasznie na inną niz biała pralka, szczególnie srebrną, bo taka kupiłam lodówke, ale po pewnym czasie stwierdziłam, że nie ma sensu.... nie ma tak dobrego wyboru jak białe. NIe bierz hotpointu, oni mają akurat duży wybór szarych, ale sa dośc niskiej jakości i nie wysokie ceny mają. Zobacz curry i comet, a wiele z pralek można upatrzeć i zamówić przez internet. Za dodatkowa opłatą 25 F zamontowali mi wszystko szybciutko i byłam zadowolona. Także zastanów się dobrze czy warto jednak wziać inny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no nie moge, ale mnie teraz rozśmieszyłaś i akuart miałabyś okazje nagotować, hahaha.... po brzegi. Jakby Aneta była to tak, bo ona bidna chudzinka ale dla mnie to najwyżej sucharki !! Jeszcze mi tyyyyyle zostało do zrzucenia, że aż boli. Ja chętnie bym przyjechała, zobaczymy za jakiś czas. Teraz mam esej... za tydzien urodzinki Majki i moja mama przyjeżdza, potem znów esej.... oraz esej, ALEEEEE będę miała tydzień wolnego od zajęć pod koniec listopada.. tzn od 16 do 20... może wtedy ? Ty chyba nadal nie pracujesz co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( nie pracuje :( pewnie ze sie mozemy umowic wstepnie na koniec listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Wy znowu o tych kilogramach :O ja się zbieram do napisania wam o tym co mi lekarz powiedział na ostatniej mojej wizycie,ale coś słabo mi to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY nie, to ona zaczela, psze pani... :P A co ci powiedzial? Mi tylko to, ze jak chce widziec efekty cwiczen i zrzucic 5 kg ktore mi zostaly (ksiazkowo - do karmienia piersia) to powinnam przestac karmic. Hormony sie wtedy uspokoja. Im mniej karmie tym wiecej widze w tym sensu... Dzis karmilam tylko przed zasnieciem! Raz!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuję napisać choć łatwo nie będzie,ale zanim napisze o diagnozie powinnam napisać o objawach więc zaraz po urodzeniu Hani było wszystko Ok,byłam zadowolona ze swojego wyglądu i chudłam karmiąc piersią,ale w czwartym miesiącu życia małej waga stanęła,a zaraz po tym zaczęła błyskawicznie piąć się w górę :O nic mi nie pomagało,nawet przez dwa tygodnie zastosowałam bardzo rygorystyczną dietę,jadłam mikroskopijne porcje gotowanego na parze kurczaka i warzyw i wynik + 7 kg :( do tego moje samopoczucie uległo znacznemu pogorszeniu,nic mi się nie chciało,robiłam tylko to co musiałam,nic więcej,najchętniej to bym siedziała cały dzień na kanapie i żeby mi nikt nie przeszkadzał.Przytyłam naprawdę dużo,nie napiszę Wam ile bo okropnie się z tym czuję 😭 oczywiście szukałam przyczyn tycia i mojego złego samopoczucia,podejrzewałam depresję itp Byłam nawet u Gp ale ten stwierdził,żebym nie panikowała,że niedawno urodziłam i organizm może wariować bo nadal mam w nim burzę hormonów. Odpuściłam na jakiś czas,ale moje samopoczucie było coraz gorsze,a chęci do życia i codziennych obowiązków znikome :O umówiłam się do mojej pani doktor,opowiedziałam jej o wszystkim,postawiła kilka wstępnych diagnoz i skierowała na kompleksowe badanie krwi,a na kolejnej wizycie się okazało,że oprócz anemii ma poważne kłopoty z tarczycą i to ona jest winna mojemu złemu samopoczuciu i przyrostowi wagi,dostałam leki które niestety będę musiała przyjmować do końca życia i wytyczne dotyczące jedzenia - okazuje się,że nie można jeść wszystkiego bo niektóre rzeczy szkodzą.Ponoc mam się po tych lekach poczuc lepiej i moja waga ma wrócic do normy,zobaczymy.Teraz co miesiąc mam do niej chodzić na badania i po leki.Chcialam Wam o tym napisać bo niektórym z Was dokucza złe samopoczucie i może to niekoniecznie jest depresja. i tyle miałam w planach napisać i zapomniałam już ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie zganiasz na mnieeee... jak szczeniaki normalnie, hehe ale to fakt, to ja zaczęłam, ale nie mam zamiaru tu marudzić ani nic z tych rzeczy. Ja się ostatnio wcisnęłam w spodnie sprzed ciąży, ale wyglądały bardzo... nieatrakcyjne i ciasno, ale weszłam, a to już coś znaczy !! Gdybym jeszcze miała więcej czasu na ćwiczenia to pewnie ta 10 by poszła..ale poczekam jeszcze A ogólnie to czytam o ciążach. Moja siostra jest w 6 miesiącu Mama Jasmine w 2 miesiącu i tak wszyscy wokół A ja musze poczekać.. chociaż jakoś dziwnie się czuje, hehe Ale nieeee.. przecież ze spirala nie można prawda, a to sobie sama odpowiem, że można. To sa jednak rzadkie przypadki i mam nadzieje, że do nich nie dołącze, hihi Ja idę niedługo spac.. wypiłam horlicks więc może szybciej padne. jejku jak ja się rozpisałam, nadrobiłam jakieś 2 miesiące pisania !! ale to tylko dlatego, że Eda nie ma od 19 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, juz pozartowac nie mozna... :P JA wazyc sie moge ale oczom nie wierze, bo wygladam co najmniej na 10 kg wiecej. Falda na brzuchu malo wazy, bo to naciagnieta skora, ale dodaje... No i talia nie ta, reszta w normie. E, zobaczymy, co bedzie to bedzie! Ale fajnie Frugo ze napisalas o tej tarczycy. Ja wlasnie czekam na wyniki badania krwi. Ciagle jestem zmeczona, ile bym nie spala. No i wlosy mi wypadaja garsciami. Moze cos tam stwierdza po tym badaniu. Najgorsze, ze mam glupie mysli - jestem w wieku, w ktorym zmarla moja mama. Objawy miala identyczne jak ja na poczatku - zmeczenie. A, ona miala jeszcze chrypke, ale wszyscy to olewali, bo byla nauczycielka. Staram sie nie myslec, kto by wychowywal Maksia gdybym umarla... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za to JA na poczatku akapitu. Chyba za pozno puscilam shifta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo współczuje bardzo.. ja w ciąży przytyłam 30 kg i rozumiem, że na pewno źle się z tym czujesz. Dobrze, że babka skierowała ciebie na te badania. Lekami się nie przejmuj, wielu ludzi ma tarczyce i musi je przyjmować. U mnie sądze, żeby to był problem. Ja po prostu nie mam samozaparcia i za mało się ruszam i wcinam czasem ciacha czy lody Staram się zdrowo odzywiać, próbowałam parę razy diety, ale waga w sumie stoi w miejscu. Fakt, że z lekarzem o tym nie rozmawiałam, więc myśle, że warto się wybrać. Piersią karmiłam i to wcale nie pomogło mi zrzucić wagi (dodam, że minęło 5 miesięcy a mi nadal mleko cieknie !!!!!!!!!! jak nacisne). Nie wyglądam bardzo źle, ale mam duuuże sadełko i w ogóle i tęsknie za moimi starymi ubraniami, a i tak przed ciążą wcale nie byłam szczupła :( Frugo bądź pozytywnej myśli.. może to i lepiej, że cos znaleźli. Gorzej gdyby nie było powodu to cięzko by ci było schudnąc. Ja dostałam happy pills i też na nich jest napisane, że można schudnąć, ale minęły już 2 miesiące a ja nie schudłam nic !! Oj Maja popłakuje, już drugi raz, chyba syropek trzeba dać Przechwaliłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu.. onyx ty tu czarnych myśli nie wprowadzaj prosze, bo zaraz smutno się zrobi :( A my mamy miec wesoły, samotny, babski piątkowy wieczór. Mam białe winko w lodówce, ktoś chce, bo ja "prawie" ciężarna to nie moge (chociaż wiemy, że prawie robi wielką różnice). Ciekawe jak często zdarza się mięc urojoną ciąże przed okresem ?? Objawy podobne, a różnica kolosalna, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, ja ostatnio tez sprawdzalam, ale wyszlo negatywnie. To wszystko przez te wasze zdjecia, a raczej waszych slodkich dzieciaczkow. Zaraz chce miec nastepne, chociaz od tego pewnie faldzie na brzuchu sie nie zniknie :) A moze tak urodzic i ciach! Tylko skad ta forse na opeacje plastyczna. I cycuchy trzeba by podciagnac i zmniejszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po prysznicu i to mój ostatni post Masz racje onyx, samo się nie zrobi... Ale mi tez się czasem chce już.... Tyle, że ja MUSZE SKOŃCZYĆ TE DWA LATA uniwerku, potem troche popracować, albo juz w między czasie i mogę dopiero się starać o drugie. Nie ma innej opcji ! Moje cycuchy spadły w dól, troszke tylko urosły i żadne plus po ciąży... też bym zbierała na plastyke ! W klubie gogo na tańcu dużego brzuchu !!! Oj mam czym falowac, hahahah no nic miłej nocki wszystkim zyczę Jutro pewnie taka aktywna nie będę, ale zajrze Buziolki i onyx... zanotuje koniec listopada w kalendarzu :) jak masz gg lub po prostu podaj mi maila to będziemy w kontakcie w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, masz maila: zlotykolor@wp.pl Ja juz skonczylam ksiazke i tez ide spac. Dobranoc! 😴 Przygarnieta, odezwij sie prosze! W ogole meldowac sie wszyscy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja oglądam film z małżem :) onyx tak nie można myśleć,choć przyznam się że sama mam czasem takie myśli :) a objawów tarczycy jest dużo tylko ludzie sobie z tego sprawy nie zdają między innymi właśnie wypadające włosy,znikome chęci do życia,gwaltowny przyrost lub spadek wagi,suche łokcie oj dużo tego by wymieniać a teraz lecę do małża mego dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie, wiecej nie moglyscie napisac?onyx tylko wczoraj zartowala z tym nadrabianiem!!! a wogole to pisze do Was z pokoju po ktorym dosc chaotycznie lata kilka biedronek.czekam az mi ktoras dobije do twarzy jak tylko zaczne myslec ze wlecialy do kuchni. frugo ja tak jak Kamila przytylam 30 kg w cciazy.hmmm w sumie to przy obu ciazach tyle.ale nie ukrywam ze to dlatego ze traktowalam swoj stan jako wymowke do nieprzyzwoitego objadania sie ;P 20 nie moglam zrzucic dluuugo.daj sobie czas.do roku czasu niestety bedziesz miec ten problem ale zobaczysz ze potem waga zacznie spadac z niewielkim Twoim wkladem (zachowujac granice rozsadku ;) ) teraz waze juz ok od jakiegos czasu, ale i tak mam czasem odchyly na + :O niby prawidlowo do wzrostu (170cm) ale jednak ja zawsze bylam bardzo szcupla przed ciaza.pamietam ze w 7 i 8 klasie podstawowki praktycznie codziennie jadlam kilka paczkow z pobiskiej mleczarni.a musze wam powiedziec ze byly to ABSOLUTNIE NAJLEPSZE paczki ever! to dodam ze (aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!w tym miejscu biedronka siada na mojej dloni i w panice ja strzasam.choc jak bylam mala to biedronka byla jeedynym owadem ktory ewentualnie moglam miec na rece, dopoki nie probowala odleciec bo brzydzily mnie te skrzydelka (!!!!). ze tez ja musze robic te wszystkie dygresje???? aaa bylo o paczkach!no wiec jestem zjadaczem paczkow o wyrafinowanym smaku :) (heh, tez mi podsumowanie wieczoru, a pisze to juz hoooo!!!hoho :) aaaaa wogole to L. poszedl dzis spac o 18! p porostu w jednej chwili lezal u mnie na lozku i jeczal a za chwile juz kimono!bardzo osobliwe :) ale to jeszcze nie wszystko bo.hmmm...jakby to powiedziec...ja tez zasnelam UWAGA!!!-na sile.:D :D :D a bylo to tak ze obaj moi chlopcy zasneli a w tv nic nie lecialo, poza tym myslalm ze Lennox tylko drzemie i zaraz wstanie i trzeba bedzie za nim do pozna biegac :O no wiec tak lezena poduszce-sowie i zmuszam sie do drzemki.i udalo mi sie :D wstalam niedawno.hmmmm friday night???Ci tu dalej uprawiaja tattoo manie, moze ksiazka, herbsa i do lozka?sounds good to me :D chociaz czasem przydalo by sie zrobic cos innego...zwariowac mozna... Aha, Maly dalej spi po przebudzeniu sie i zadaniu mleka i snu :) tylko ze to ozancza wczesny start jutro, za czym nie przepadam :O :O :O juz tyle napisalam a nie pamietam nawet polowy tego o czym pisalyscie!musze jeszcze raz rzucic okiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee wczesniej sie wydawalo wiecej :P pisac pisac!!!! onyx, moj tez w pewnym momencie odmowil nawet owowcow, lubil gotowe owoce w kubeczkach-teraz nie tknie.dania ze sloiczka juz od daaaawna nie ruszy.w zazadzie jego naj naj ulubionym jedzeniem sa ziemniaki :) no i zupka kazda nawet pikantna.no i zjada juz iekszoc tego co my oczywiscie.szczegolnie ziemniaki ;) aaa no i lubi tez tosta (pelnoziarnistego mniam) z maselkiem i np serkiem topionym, probuje jakiegos ogorka przemycic.lubi cukinie smazona z czosnkiem!mummy's boy, wie co dobre :D a ja ciagle o zarciu-masakra.to chyba znaczy ze jestem glodna?to ide sie rozejrzec w kuchni. (ciasta jednak nie bylo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znowu sie napisałyście,a ja wszystko przespałam :)znowu zasnęłam jak Zuzie miałam tylko uśpić frugo...dziewczyno ty sie powinnaś cieszyć ,ze mogłaś zajść w ciąże,a pisze dlatego tak bo ja mam tez chora tarczyce niedoczynność i tez tabletki do końca życia a było tak prawie przez cały czas jak zaczęłam współżyć z moim m brałam tabletki anty,ale kiedyś stwierdziłam ze już dosyć trucia i przestałam,bzykaliśmy sie regularnie ,nie uważaliśmy ,a tu lipa dzidzi niet.ale sie tym nie martwiłam w końcu po roku poszłam do pana ginekologa,a on na dzień dobry złapał mnie za gardło i kazał zrobić wyniki na tarczyce,a potem wrócić .I sie okazało ze mam mega zaj....tarczyce wiec zaczęłam brać leki,a po trzech miesiącach zaszłam w ciąże. ostrzegano mnie ze mam uważać bo mogę stracić dziecko,ale co oni tam mogą wiedzie przez rok nie zaszłam,a teraz zajdę...no i zaszłam ,ale niestety poroniłam dodam ze dzień przed naszym ślubem.... było to straszne ale jest teraz Zuzik i jest ok,a co do wypadania włosów ,suchej skory i samopoczucia to nie będę sie wypowiadała bo już chyba sie przyzwyczaiłam ,ze tak musi być ... sorki ze tak nabazgrałam nie składnie,ale chyba mnie skumacie ,a i po tych lekach jest lepiej tylko z ta waga jest gorzej . dobra spadam bo i tak tu już Was nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli zapodaj przepis na to ciasto :) tak piszesz o tych ziemniakach i mi sie przypomniało jak kolegi syn zawsze opowiadał,że najbardziej to lubi ciemniaki na obiad,a jak będzie duży to zostanie bankomatem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×