Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

my też nie śpimy od 6;30 :O więc co mi pozostało,trzeba wypić kawkę i jechać na carboot (onyx dla Ciebie 🌻 ) ja chyba też bym powiadomiła pracownika socjalnego bo szkoda dziecka,no i mam nadzieję,że po całym zajściu widział tego chłopczyka lekarz w szpitalu bo w sumie to ludzie nie przestają oddychać z niewyspania.Boże jak można robić takie rzeczy własnemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam wam napisać,że kupiłam wczoraj pralkę :) dwa prania wczoraj zrobiłam i jestem baaaaaaaaaaardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli zycze wam szczescia!moze jak nie w totka to niech ten salon tatoo wam fortune przyniesie:) frugo gratuluje idanego zakupu:) my tez planujemy na car boot dzisiaj.onyx🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was tez mezowie maja wolne i kompy okupuja? Lolli, Maks i wozek odgapili wdepniecie :( Jutro nadam lotka jak mi kto wytlumaczy jak to sie robi... xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx :D idziesz do praktycznie kazdego off license i mowisz ze chcesz lucky dip w national lottery (jesli chcesz na chybil-trafil, jesli nie to poprostu skreslasz numerki i oddajesz przy kasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, u mojego meza w pracy jeden poszedl i powiedzial, ze chce "lucky dick" i cala kolejka kwiczala ze smiechu. Co wiecej, w pracy sie dowiedzieli i teraz tak na niego wolaja... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh onyx, moj m tez mial kiedys przygode tego typu.dzwonil gdzies i mial podac jakis tam nr referencyjny.no i literuje: N for November, D for ... yyy...yyy...o! D for Dick! a babka 'you mean D for delta,sir?' heheheh malo sie nie posikalam jak opowiadal :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj! Maz dopuscil mnie na chwilke do kompa. :) Lolli, moja kolezanka nie potrafila sobie przypomniec wlasciwego "terminu" i pyta mnie: jak wlasciwie ladnie nazwac klejnoty rodzinne synka? Bylam u lekarza i dziwnie na mnie patrzyl... A jak mowilas? No, normalnie, dick albo willy... A jak mozna inaczej???!!! Ja z pewna niesmialoscia: penis?... A propos to przez to siedzenie w domu zapominam angielskiego. Polskiego tez. Powinno byc zapominam angielskiego czy angielski...??? No comments... :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, przegralam bidowanie - jak nowy fotelik mozna kupic za 150-180 funtow, a nowy taki sobie za 85, to po jaka cholere ludzie kupuja uzywane za 100??? Plus ok. 20 funtow dojazd zeby odebrac... A jak sie okaze, ze kiedy zmienimy auto to ten fotelik nie bedzie pasowal...? Z linii frontu: zostalo 10 kotletow. Maks wsunal dzis 2 :) Za to zrobilam tort waflowy i maz co chwile otwiera lodowke i sprawdza, czy go oczy nie myla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz zaraz zrobi wam przysluge - wreszcie odbierze mi tego kompa :D Chyba ze juz go Maksio usppil... :) Mam pytanie: dokarmiacie dziecko nad ranem? Jesli tak to w jaki sposob? Chce juz odstawic cycowanie o 5.00 i zastanawiam sie jak to zrobic. Czy wasze dzieci przesypiaja 19.00-7.00 bez jedzenia? Maks nie pije z butelki - moze go nauczyc? Podawac mleko z niekapka czy co? No i jak to robic - termos? Podgrzewac w mikrofalowce? Na kuchence to potrwa wieki, mamy elektryczna przedpotopowa. Oki, slysze czlapanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na carboocie jak zawsze fajnie :) trochę kupiłam m.in pchaczo-jeździk hipcia za 1f,kilka ciuszków,Oli książkę ............... Onyx rozwaliłaś mnie z tym nocnym karmieniem :) Hania je kolację o 19,potem kąpiel i idzie spać,śpi do około 22 wtedy daję cyca,o około 3 butelkę i około 6 cyca bywa,że budzi się jeszcze około 24 :O butelkę przygotowuję zanim pójdę spać,wkładam do termosa na butelki i tam sobie czeka na hrabiankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbawiłyście mnie tematem o penisie, fajne wpadki :) jak macie więcej to się podzielcie! Onyx zapodaj przepis na tort waflowy please... (a zapomniałam to angielskiego jak sądzę, od: zapomniałam języka angielskiego). Mój mały ma ponad 5 miesięcy i po wprowadzeniu słoiczków chciałam go dopajać (wg zaleceń) ale niestety nie chce pić z butelki :( Przez pierwsze 3-4 miechy pił bez problemu a teraz bunt. Kupiłam mu zatem niekapka bo pomyślałam, że może polubi ale gdzie tam... Gryzie go sobie tylko ale nie ssie. Pozostaje mi pierś w celu dopajania, ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx urokiem odstawienia od piersi w 7 miesiącu jest to, że Maja przesypia noc od 3 miesięcy (idzie spać ok 20 i przeważnie do 7 śpi). Przez dwa miesiące po odstawieniu jadła jeszcze o 5 rano, ale potem sama przestała wołać i spała dłużej. A ogólnie dobrze byłoby już Maxa odstawić od piersi i dawać mleko bądź proszkowe bądz powoli krowie jeśli dobrze toleruje. Jest też mleczko dla dzieci powyżej 12 miesiąca. Zobacz tylko jak mu smakuje i popróbuj. Ja wbrew pewnym opiniom podgrzewam wodę w mikrofali.......... Pewnie uslyszę głosy sprzeciwu ?? Magdae twój synek je nad ranem ?? To współczuje budzenia :( :( Ty już dawno go odstawiłaś od piersi prawda ? Ale z tego co pamiętam on ci sporo jadł wieczorem.. może po prostu ma baaardzo dobrą przemianę materii, haha i szybciej jest głodny ? :) Maja nawet od śniadania nie specjalnie woła o butelke, chyba, że wstanie między 6 and 6:30, to dam jej butle a o 8 kaszkę lub kanapeczki. Ale ogólnie butelek staram się już unikać jesli mogę. Na pewno dostaje jedną przed snem o 10 czy nieco później i na wieczór. Znów się rozgadałam :( Sorki Frugo chciałam zapytac jakieś firmy w końcu pralke kupiłaś ? Dobrze, że jesteś zadowolona. (Nie mów, że twoja Hania tak często je ?????? Przecież ona już dość duża.. kurcze jak ty śpisz ?? Na tym etapie Maja już prawie przesypiała noc, ale jak miała 7 miesięcy i była przy piersi to jadła jeden raz o 5. Może Hanusi za mało z cyca ??) Idę skończyć kuchnie bo znajoma z córką wpadły wcześniej. Majeczka dostała puzzle z cyferkami. Wszyscy śmialiśmy się, że pewnie jeszcze ze dwa lata na nie poczeka, hieh :classic_cool: A jeszcze onyx... wiesz jak to mówią.. i nie wódź nas na pokuszenie!!!!!!!!!!!! a ty tu o deserkach mówisz, sadystka ! Dobranoc wszystkim życzę 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kamilablack, świetnie pamiętasz że mały lubił dużo pić zwłaszcza w nocy, przez sen wypił by tony, kolo 20 dostaje łyżeczką 150 kaszki i 120 mleka za jednym razem , wcześniej butle dostawał o 22 we śnie ale tak zdrowiej jak za jednym razem bo po wszystkim myjemy ząbki, i nad ranem obowiązkowo butla, co zrobić, czasem prześpi ale to rzadko, pewnie przyjdzie na to czas,ostanie krople z piersi dostał na koniec 9 miesiąca,czasem za tym tęsknie, ale ile można , zawsze pił co 2 godz nawet w 9 miesiącu, a teraz znowu zmiana i zaczął spać tylko godz w dzień, a spał 2.5 onyx , musisz poeksperymentować z małym i zobaczyć czy naprawdę bedzie potrzebował mleka nad ranem kamila ja tez odchodze od butelki , tylalko 2 razy na dzien, z niekapka nie chce narazie pić mleka, ale to i tak mało 2 razy do tego nie ma smoczka więc nie tak żle, grugo gratuluje pralki, a nie pochwaliłas się jak firma, aby ci dobrze służyła. pozdrawiam was mamy i do beznadziejnego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze, dziewczyny co wy tutaj piszecie, az mnie skreca. fajny masz problem onyx...ja za taki problem duuuzo bym dala. moja budzi sie srednio 5 razy w nocy i nie zasnie dopuki nie dam cyca, czasem i to nie pomaga.I naprawde juz nie wiem co moze byc tego przyczyna. dobrze ze jade do pl, obejrzy ja lekarz, moze cos powazniejszego za tym stoi. oby nie. a mam takie ambitne plany, ale jak tak dalej bedzie po prostu fizycznie nie dam rady. krakersik, bardzo ci wspolczuje tego co przeszlas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to moja w dzien odsypia nocki -3-4 godz, no ale co z tego kiedy ja nie moge. magdae, wspolczuje - pewnie masz wtedy czas jedynie na wypicie kawy w spokoju filippa sprobuj podawac wode lyzeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czemu czemu tak jest ze jak ja jestem to nikogo wiecej? mamo Eli chociaz Ty byś się pojawiła... doczytalam Was, cale 40stron, Onyx:D Aga jak robisz to jablucho z ryzem? A Ty , Lolli jak dajesz ogorek Lennoxowi?scierasz na tarce?ja mam znowu zacmienie mózgu-brak pomyslow na posilki. Nalesniki, jajecznica,sunday chicken dinner(ale tylko ten dla 6ciomiesięczniaków)mleko, jablucho,makaron, naleśniki, jajecznica,....Ziemniakami pluje zanim do buzi weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem zla.Sprzedalismy wozek i czuje sie paskudnie, czuje sie jakbym stracila częśc siebie. Jestem za bardzo sentymentalna, wiem. Juz nie bede dodawac ze za marne pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem borowka, jestem. wlasnie kuba skasowal mi dlugieeeego posta :O. trudno, jutro Wam napisze co mi sie w pracy w piatek przydarzylo. dzis za to ocalilam firme przed zlodziejami i to 2 razy (z czego raz nieswiadomie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi sie p&t podobal. sama myslalam o jego kupnie. w dodatku w gre wchodzil zielony lub czerwony :). borowecka nie zlosc sie bo i tak musialabys sie z nim w koncu rozstac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim 🖐️ Borówka ty no nie żartuj !!! Przecież ona już duża dziołcha !! Ja tak myśle sobie, że może.... byś poszła na ten masaż dziecięcy, o którym kiedyś wspominałam. Znajomej synek budził się co 1.5 godziny w nocy a po masażu u osteoterapeuty przespał od razu 5 godzin ! I bardzo szybko potem zaczął im noce przesypiać jak był starszy. Jest to tylko opcja, ale myśle, że może być malutkiej nie wygodnie w jakiś sposób, bo głodna na pewno nie jest.... Magdae skoro on tak je dużo na noc to może po prostu sam musi zrezygnować z jedzenia o poranku.... przyjdzie na to czas. Oby tylko w środku nocy nie jadł. Maja już rozrabia przy klockach, idę kawe robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak to wyglada, jak tatus mial mlodego zabawiac... Bede wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze smiesznych to ja mialam kiedys zly dzien (@ jak nie powiem co, niskie cisnienie, 2 noce bol zeba i w ogole jazda), a musialam kupic siorze prezent na urodziny. Na szczescie wiedzialam co ona chce. Poszlam do drogerii i gapie sie pol godziny na szafeczki. W koncu ekspedientka pyta czego sobie zycze. A ja na to: no.... e... roz do powiek... Ona: e... cienie? Ja: cienie. A jakie? Zielone i nie takie te... fosforyzujace... Chyba ma pani na mysli zeby nie byly perlowe... A najlepsze jest to, ze nie ucieklam ze wstydu, bylo mi wszystko jedno, prezent nabylam i sie spodobal... :D To co, kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawka :) lolli, frugo i pozostale mamy diablakow zaczal sie half term :O. moze by tak jakas grupa wzajemniego wsparcia z powodu tej niedogodnosci zyciowej? :D:D:D jak juz uznacie, ze macie pod korek "mamania" i bezustannego paplania o byle czym byle tylko paplac, zapraszam do wylania zali chocby mailem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×