Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Sama nie wiem z tymi lekami. Franek dostal od GP krople na katar i jak otwarlam ulotke to tam stoi:dla dzieci powyzej 6 r.z o ile lekarz nie zaleci inaczej. Jest to Efedryna wiec tez swinstwo moim zdaniem(skladnik Gripexu) ale podzialalo, moze substancje w tych kroplach wymienionych na waszej liscie sie nieco roznia,ale dzialanie chyba to samo:odtykanie zaflegmionego noska :). Ten Afrazine to chyba Oxymetazolin a Fenox to Fenylefryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzien poza domem- najpierw serwis samochodu- okazalo sie ze liscie tak zablokowaly odplyw ze woda byla nawet w silniku, przy pedalach wewnatrz samochodu- chyba z 3 litry jej wylal :/ a potem spedzilam 5 godzin w korku- bo w drodze powrotnej z szybkich zakupow w tunelu wybuchha cysterna z paliwem- no i zamkneli przejazd :/ ogolnie jestem padnieta- i chyba zaraz pojde spac- bo jutro sie zapowiada rownie interesujacy dzien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ onyx u nas jest bell centre i tam jest kilka sklepow i tam ma Hindus taki dzieciecy zabawki,ciuszki,akcesoria dla dzieci.Kupilismy ta smieciarke ma 2smietniki takie jak tu w anglii i 1 taki jak w polsce w smietnikach i pana czy panow smieciarzy,nie jest duza bardzo,ale fajna.jak uda mi sie wejsc na gore samej bez adasia to zrobie zdjecie i wkleje na fotosik.i niedroga 13f.byla tylko jedna,bo bylam gotowa wziasc dla Maksia,najwyzej jakbys nie chciala to bym bratu podeslala:)ale niestety nie bylo wiecej. windows mi siada,a mam na kompie chyba z 600 zdjec moich szajbuskow.nagrywarka nie dziala zeby zgrac na plyte.mam nadzieje,ze uda nam sie dysk przenosny jak najszybciej kupic,bo dzisiaj od 7mej reperowal sie komp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok onyx udalo mi sie tej zielonej nie bylo,pomaranczowa tylko,mam nadzieje,ze w miare dobrze bedzie ja widac na fotosiku sa 2 zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea dawaj nadal piers,moze sie nie najada,a zanim pokarm dostosuje sie do jej potrzeb to troche minie i mozliwe,ze dlatego sie denerwuje,dzieci od ok.4mies zaaczynaja sie wiecej ruszac.ja od 17tyg.zaczelam kleik podawac bo moja znowu ciagle cyca chciala,ssala po kilka godzin.moze to tylko przejsciowe u niej.moja nadal ssie cyca troche wypije z kubka modyfikowanego,ale tak 100ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh od czasu do czasu pisze na topiku innym polskie dzieci w ang.szkolach i tam dziecko jednej nie chce piersi ssac i odp.jej,ale nie tyam gdzie trzeba,musze ja tu zaprosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia dzieki za fotografie. Nie kupuj nic, bo za przesylke zaplacimy wiecej niz za smieciarke :) Mam dzis duzo biegania. Piszcie! Bede miala co czytac wieczorem :D Buziole! Acha, mamoeli, masz maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy pamietacie moj fajowy rower? ktos go ukradl z ogrodu w nocy :O :O i Nadii rower tez :O :O :O :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galpha
Czesc dziewczyny 🖐️ Dzięki Onyx , juz rozumiem ( nie doczytałam - tak się skupiłam na nazwach) Co do leków to tak patrze na listę i mam wrazenie ,ze to chyba cała apteka :-0 Nie ma to jak polskie syropki ;-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. padam z nog Anecia bo wrocilam pol godziny temu dopiero a na dodatek musze gonic Franka po calym mieszkaniu. Nawet po calym dniu w przedszkolu ma wciaz niespozyte zapasy energii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Lolli, strasznie mi przykro :o Co za glupy jakies normalnie! U mnie maz przeforsowal swoja kolacje (pizza w promocji, hehe) i obzarlam sie jak bak, Maksio tez (dostal samo ciasto bez dodatkow). Chyba bede spala na plecach, bo na brzuchu sie bede hustac. Wlasnie dlatego nie chce kupowac pizzy bo pozniej ja JEM! Szczegolnie ze sa dwie pol na pol. A do Sylwestra chcialam schudnac... Buuu.. No to teraz mam z czego...! Ide sie poolozyc coby energii nie tracic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobryyyy I dobrze Agauk znaczy,ze zdrowy chlopak:) Amelia wczoraj z kucaka prawie wstala niczego sie nie trzymajac kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou po dluzszych ogldzinach okazalo sie ze ukradli tez sztange do cwiczen z ciezarami (jakies 40 kg chyba heheh).no nie mam pytan... a ja sie wczoraj czyms zatrulam i spedzilam wieksza czesc wieczoru z miska na kolanach.czulam sie tak okropnie i slabo ze myslalam pare razy ze zemdleje.ufff.na szczescie dzis juz troche lepiej. a lesiu odkryl ze pod ogonem koty maja cos dziwnego.baaaardzo dziwnego.biedne koty hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli a zglaszaliscie te kradzieze na policje?Moze powinniscie,bo to nie pierwszy raz. Biedne koteczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, daj cynk okolicznym skupom zlomu ze jak cos takiego przyjdzie to zglosilas na policje i pojda siedziec za paserstwo. Swoja droga musialo kogos niezle suszyc... 40 kg sztanga, no, no... Powiedz Lesiowi ze nie wolno molestowac kotow! :D ALe z niego agent, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis pospalismy-od 12 do 15 :D oczywiscie nadia onczyla szkole o 15.15 ale na szczescie sasiad mnie zawiozl bo by biedne dziecko tam chyba do nocy siedzialo. onyx nie pomyslalam o skupach zlomu, w sumie to dzis dopiero zauwazylismy ze ne ma tej sztangi.jutro zadzwonie i dam im znac. a co do roeru to nie sadze zeby sie znalazl-byl naprawde bardzo unikatowy i nie wierze ze ktos sie na nim odwazy jezdzic po miescie. znow mi niedobrze :O koty poczuly ze urazono ich godnosc i prywatnosc i nie wychodza z nadii pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj dalam dupy. Zatrzasnelam sie kiedy wychodzilam po Franka do przedszkola. I na domiar zlego byl dzisiaj tylko pol dnia wiec od 13.00-17.30 (dopoki landlord nie przyjechal) musielismy sobie jakos dac rade :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh aga to taka przygoda z rodzaju tych co mi sie zawsze przydazaja :D za chwile bede jadla pierwszy posilek od wczorajszego lunchu.trzymajcie kciuki! (lesiu spi, koty wylazly i szajbuja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zebys wiedziala Lolli ze od razu o Tobie sobie pomyslalam :D Najgorsze to, ze przygotowalam juz dla Franka obiad i zaraz po powrocie mial go zjesc i lulu. Wiec nieoczekiwana zmiana planow. Obiad byl z Hippa z tesco a drzemke byl zmuszony uciac sobie w wozku u mojej kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladna ta hustawka Frugo :) My wlasnie kupilismy krowe na biegunach i pchacza z ebay. Niedlugo sie przydadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga :D fajoska ta hustawka, tez musze o takiej pomyslec. obiad zjedzony, narazie trzymam sila woli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, Lolli, a ty bys sie nie wybrala do szamana? Jakos mi sie to wszystko nie podoba... Hustawka fajna, ale juz widze, jak Maks hustajac sie chce zobaczyc koguta z bliska :D Lolli, podbieramy ci pomysly, mi dzis zezera posty i maile. :) ROsnie ci konkurencja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie-prosze o odpowiedz
bede 39 tyg na macierzynskim, wroce i do konca roku kalendarzowego bede miala 3 miesiace do przepracowania, i teraz pytanie czy bedzie mi sie nalezal urlop wypoczynowy za te 3miesiace, czy za caly rok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×