Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

A ja jeszcze o spiderze :D Nie napisalyscie jak wam sie podobala druga piosenka (to dwie w jednym kawalku). Ktos zgadl co to jest? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego,duzo prezentow na Mikolaja! I wszystkiego Najlepszego dla wszysztkich Mikolajow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) onyx wlasnie nie wiem co to za druga piosenka snilyscie mi sie dziewczyny!anecia, mama eli, kamila-b, onyx, frugo i ktos jeszcze ale nie pamietam.sen byl bardzo przyjemny na poczatku, spotkalysmy sie z dzieciaczkami i u mamy eli a potem cos sie stalo (onyx, czy Ty masz siostre???) i musialysmy jehc do onyx, i na miejscu zorientowalam sie ze spiacy lesio zostal u mamy eli na kanapie :( az sie obudzilam heheh anulka ja bylam w ciazy u hindusa i po ciazy u innego.moja cora leczy sie u jeszcze innego i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D JAk Mikolaj...? :P JA bylam niegrzeczna. A dla Maksa mielismy cos kupic na carboocie ale leje od rana. Wczoraj dostal wywrotke i pacynke z charity, total za 40p :D I bluze bo juz mu sie koncza. To co, wstawiac wode na kawe...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEhehe, Lolli, nie uwierzysz, dobrz ze mi przypomnialas! Wygralam w totka, pojechalysmy cala kafeteria na obiecana kawe z mufinka w Tunezji, z dzieciakami, i byly do nich opiekunki! A nagle musialysmy wracac, a czesc sie szlajala po sklepach i my z tymi dzieciakami biegalysmy was szukac... :) Nie ma to jak sie umowic na spotkanie, do ktorego nie dochodzi, to sie pozniej snia takie rzeczy... A druga piosenka to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twinkle, twinkle, little star..." Kto nie wierzy niech slucha jeszcze raz... I jeszcze raz... I jeszcze raz... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoeli, lodowke mozesz ustawic bokiem, wtedy chyba wejdzie w te 60 cm :D A podobno rozmiar nie jest wazny... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo teraz jak powiedzialas to oczywiscie od razu uslyszalam :D no to co?nic tylko trza sie jakos spotkac bo widac ze serca nam sie rwa hehehe ja tylko czekam na szczegoly :) moje koty po operacji czuja sie nadzwyczaj dobrze.biegaja, skacza i wywalaja wczorajsze indian takeaway z parapetu na moje lozko o 5 rano-standard :D stwierdzilam ze udam ze nic sie nie stalo ale zapach nspod lozka sprawial ze tak zglodnialam ze musialam wstac! mielismy na sterylizacje vouchery z RSPCA i nie musielismy placic.kiedy m przywiozl koty do veta to pani powiedziala ze bedzie to kosztowac 120 funtow.m na to ze jak to, ze przeciez vouchery mamy, a ona ze tak, ale oprocz tego na co sa vouchery robi sie jeszcze jakis tam zabieg.zale nie jest obowiazkowy.nie mielismy tyle kasy na to przeznaczone wiec powiedzielismy ze chcemy tylko podstawowa procedure.no i teraz sie smiejemy ze dlatego zoski sie tak dobrze czuja bo wcale nie ialy operacji.nie chcielismy zaplacic wiec im tylko ogolili boki i narysowali markerem czerwona kreske :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuls1
onyx a gdzie jezdzisz na carboot?bo widze że też z Londynu jestes:)tyle o tym słyszałam wiec chciałąbym też sprawdzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo i co?jsak mam chwile to wszyscy sie ukrywaja? a potem porzadki w domu zarzadzono...generalne...uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylam ja powyzej zjadlo mi literke :p wlasnie wstala moja krolewna ide zrobic jedzonko bo pewnie brzusio glodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobryyy! Ja juz przy kafffce a wy? Mikolaj byl the best!z wrazenia zapomnialam kamere wlaczyc! Adas spi ze smieciarka!A jak u Was? Lolli fajnie,ze koteczki maja sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoEli lodowka fajowa,moja mama ma taka chyba firmy whirpol(tak to sie pisze?)zamrazarka duza,oni swiniaka kupuja i im tam sie miesci spora jego czesc.a wlasnie tu mozna swinie zakupic?mam smaczka na szyneczke pieczona,boczek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek :) mam w sumie maly problem z ta lodowka. jak mi sie podoba zewnetrznie to nie ma tych funkcji na ktorych mi zalezy :O ide sie myc, bo jestem juz dawno po kawce. stawiam dzis choinke babeczki ;) niech sie dziecka naciesza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :)Onyx, wiesz co mnie jeszcze wkorza w pl? bardziej kto...tesciowa. tak tak, mialam mieszkac z tesciem, sprawy potoczyly ise inaczej i oto w moim domu jest teśiowa, ktora kazdego dnia gotuje swoj ukochany rosolek z kg kucharka i probuje moje dziewczyny karmic kurczakiem z niego, a ze ola nie odmowi, to ona jeszcze bardziej chetna. Szykuje sie powazna rozmowa, bo jest jeszcze pare innych spraw, ale z tym to poczekam do powrotu męża bo inaczej to rozpetam burzę, albo nie wytrzymam i nie poczekam... koniecznie wstawcie zdjecia z naszego spotkania;) a ja mam inny probl z lodowka.Otoż, musze zmienic str otwieranai drzwi bo jeszcze troche to wyleca z zawiasow, moze sama sprobuje :p zaczelam Olę przestawiać na samodzielne zasypianie.Na razie tylko w nocy. dzis byla druga noc. wczoraj ryczala, szczypala mnie, kladla sie na mnie az wreszcie padla jak długa i do rana spala. a dzisiaj widze ze tamta noc duzo ja nauczyla, tzn mam nadzieje,z eto nie byl przypadek, bo nawet sie nie dopominala o branie jej na rece. Prosze trzymajcie kciuki bo ja naprawde chce wrescie pojsc na sylwka! U mnie leje niemilosiernie, rzeka plynie ulicą i z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej borowka :) dziewczyny wazna sprawa!!! czy ktoras z Was ma moze nr tel do polskiego biura obslugi klienta easyjet??? jak zaraz moja mama nie kupi biletu dla Nadii to nie pojedzie :( :( :( moj kolega, z ktorym nadia ma leciec kupil juz bilet kilka dni temu i teraz trzeba dokupic Nadii, ale ona musi byc dopisana do jego rezerwacji.dla dziecka samego nie mozna dokupic biletu.na stronie nie ma pol ,nr.pada, budka tel jest zepsuta (od 6 miesiecy!!!) ehhh...taki tam moj zwykly dzien ;) no, to ma ktoras numer? ide po jeczydlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przed sniadaniem i ...znowu plany poszly w leb...zjadlam mamo Eli ja decyzje wyboru lodowki oddalam w rece mezowi, co by moc kogo sie czepiać gdyby cos mi nie pasowalo ;) puki co jedynie drzwi mi nie pasuja Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli a może ten numer :) to z ich strony Pozostałe połączenia międzynarodowe Jeśli dzwonią Państwo z kraju, który nie znajduje się na powyższej liście, prosimy dzwonić pod numer telefonu 0044 870 6 000 000. Uwaga, koszt połączenia z tym numerem telefonu będzie naliczony zgodnie z obowiązującym cennikiem dla połączeń międzynarodowych. Polecamy korzystanie z tej strony internetowej, jako tańszej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) u nas remontu ciąg dalszy,a raczej początek :) bo w domu nie mamy jeszcze prądu ani gazu i można tam coś robić zaledwie do 4 po południu :O dzisiaj podpisujemy umowę :) mój M ponoć ma dostać urlop od jutra,tylko niestety dzieciaki nam się rozchorowały :O A mikołaj był też i u nas,wszyscy szczęśliwi i zadowoleni,ale najbardziej to chyba Ola bo dostała swoją wymarzona gitarę ok uciekam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki frugo juz mam :) ten numer znalazlam ale chodzi o to ze ja nie moglam zadzwonic a moja mama po angielsku slabo mowi i nic nie rozumiala.ale znalazlam numer pl i juz bilet zalatwiony :D iiiiiiiiiiiiihhhhhaaaaaaaaaaa :D :D :D jeszcze tylko lesia sie pozbyc i moze tez na sylwestra gdzies pojde ;) trzeci raz w zyciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wszyscy chorzy. U Franka podejrzewam nawet zapalenie oskrzeli, okaze sie po poludniu u lekarza :o Borowka- walcz, walcz :) Jakos jej wytlumacz zasady zdrowego zywienia. Walnij faktami na temat szkodliwosci glutaminianu sodu i innych polepszaczy smaku, zapachu, etc. Ja od dluzszego czasu uzywam tylko soli, pieprzu i ziol i musze przyznac ze kiedy kolezanka poczestowala mnie obiadem to mi nie smakowal ze wzgledu na dodatek wlasnie polepszaczy. Od razu czuc roznice. Matko, ide sie leczyc, kicham jak armata :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
????????????????????????co tu się dzieje ?????????????????? albo,dlaczego tu się nic nie dzieje ??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×