Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Ja juz jestem po wizycie tesciowej. Tfu, agencji z nowymi jeleniami. Teraz moze nawet i tesciowa przyjechac na wizytacje. Tfu, na wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten pajaczek:) lolli ucaluj kotecki😘 wiecie nie dziwie sie,ze tyle,,poczytujacych jest,fajowo sie Was/Nas czyta:) lomea niech ta bozia mi juz wdzieciach nie wynagradza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wyniki euro milion, jak wygram to impreza, jak nie wygram.... to moze w przyszlym tygodniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) Onyc dzieki :) u mnie nadal katar leje sie znosa mam nos tak obolaly ze mam dreszcze na widok husteczek ale co zrobic :O juz chce byc zdrowa 😭 ale zaczyna mnie swedziec gardlo tzn ze przechodzi jak myslicie? u mnie zupka jarzynowa juz sie gotuje jak nie teraz to bym nie ugotowala jej juz bo samopoczucie do bani wiec poki mam energie z nocy :D wrrrr ja spiderkow nie cierpie na widok pajaka mam paraliz i dre sie jak opetana :( i moja starsza corka odziedziczyla to mnie :O ale muzyczka ladna klimaty mojego m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa prosze!!! Mamoeli, nie myslalam, ze moze byc cos bardziej zakreconego od Queenu :D Spadlam z krzesla. Sytuacje znacznie pogarszal fakt, ze nie moglam ryczec ze smiechu bo maz odsypia nocke, jak i to, ze Maksio smial sie razem ze mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i musze sie pochwalic zakupem :) w argosie do 8 jest promocja moja jest zachwycona tylko ma jeszcze problem z wejsciem i zejsciem http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3498028/c_1/1%7Ccategory_root%7CNursery%7C14417537/c_2/3%7Ccat_15701330%7CBaby+toys%7C14417556.htm do 3 latek to jest dla chlopcow tez maja w zielonym kolorze a zebra jest bialo czarna :) a dla laury kule wyswietlana wieczorem wlaczy sobie i na caly pokoj bedzie miala wyswietlane planety gwiazdy itd super to jest jej sie marzy teleskop ale taki lepszy to juz tak 170-250 f :O wiec na razie poczekamy z tym choc laura chce nawet oddac wszystkie swoje pieniadze z komuni,uwielbia rozmawiac o wulkanach burzach meteorytach gwiazdy ja interesuja planety oraz historia typu rzymianie egipt kurcze po kim ona to odziedzioczyla nikt z naszej rodziny nie mial takich zainetersowan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj anecia i onyx Inka moze byc z mleczkiem :) ja taka wlasnie sobie popijam o zajadam LU go hahaha zaraz bede miala taka energie ze przysne na sofie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tym razem przy Ince U nas Adas dostal juz rower,jutro bedzie smieciara,a dla Daniela gry na wii i pleja,Mikolaj juz wczoraj wszystko pakowal:) jutro nasze Mikolajki beda swietaowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, to oprezentowane beda wasze dzieciaki ze hej! :D My tradycyjnie na Mikolaja tylko slodycze (w wersji Maksiowej beda jakies lepsiejsze chrupki) :D Cos chcialam napisac i zapomnialam... JAk zwykle beda dwa posty jeden za drugim :( AAAAaaaa... Patinka, mozesz sie doksztalcic :P http://kosmicznie.blogspot.com/ Moja kolezanka tam pisze o gwiazdozbiorach, mglawicach itd. Ona akurat odziedziczyla to po ojcu, ktory cale dziecinstwo katowal ich teleskopami itd. Ma zreszta na drugie imie Vega. Miala miec na pierwsze ale w USC sie nie zgodzili :D Wszystkie zreszta dzieci jej ojca maja kosmiczne (drugie) imiona :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki onyx laura jak wstanie to pewnie bedzie wniebowzieta :) u mnie zupka gotowa pranie schnie ladnie pachnie olivka je :) zaraz musze isc do tesco i potem prasowanie sprzatanie i dzien zleci brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama w zamian za lepsiejsze prezenty oplaca nam kredyt mieszkaniowy wiec wyszlo 50f na kazde dziecko bez nas,dla daniela jeszcze musimy dozbierac,bo tez chcemy mu rower porzadny kupic,ale to juz na urodziny,dla amelki chce z argosa tez rowerek ten taki co sie zapina dzeicko mozna prowadzic jest od 10mies do 3lat.dla niej narazie kupilismy edukacyjna zabawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, Ancia! 👄 Zawsze twierdzilam, ze babcie to skarb dla wnukow! Przewaznie oczu=ywiscie... :D A co ciekawsze zauwazylam, ze maja lepszy kontakt z dziecmi corek niz z dziecmi synow. Tez tak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx to wiadomo po kim a u nas nie ma nikogo ona potrafi wejsc na you tube itp wpisuje nazwy zwiazane z planetami huragany itd i oglada godzinami. 3 lata temu twierdzila zagorzale ze chce zostac tancerka przy rurce :D ale nie bedzie sie rozbierac twierdzila,kiedys zobaczyla w tv i ona tez tak bedzie, uwielbia taniec od ponad 2 lat cwiczy baleti stepowanie ale co do tej rurki to jakos nie bylam za szcesliwie nastawiona pozniej powiedziala ze zostanie sprztaczka :D dobila mnie :p no a teraz powiedziala ze astronomia to bedzie jej praca zamilowanie hmm czas pokaze. zmykam bo moje 12 miesieczne dziecko wlasnie rozdrobnilo husteczke na milion kawalkow mama zajeta komputerem i o to mamy skutki :p milego dnia dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah babcie to nie skarby tylko za bardzo rozpieszczaja jak dla mnie noszenie na rekach kupowanie wszystkiego co wnuki zapragna,akurat te pieniazki to przypadkiem mojego meza mama dowiedziala sie,ze moja cos dala wiec i ona nie moze byc gorsza,zawsze tak jest jak cos moi daja to ona;) a tak wogole to w pazdzierniku minal rok wdowienstwa mojej tesciowej,a ona juz sie przeprowadza do innego,i jeszcze do mojego meza,,masz nowego tatusia,,zreszta ona zawsze miala ,,kolegow,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) mam dzis ambitny plan wyprawy do miasta (siedze rozczochrana w pizamie przed kompem). patinka tez chcialam kupic Kubie ta zebre, bo ponoc jest hiciorem. z drugiej strony, jak sobie pomysle, ile to moje dziecko poswieca uwagi jednej zabawce :O... 40 funtow... hmmm jeszcze sie zastanowie. musze dobrze rozplanowac wydatki, bo mam jeden niespodziewany :(. padla mi moja leciwa lodowka i obawiam sie ze do swiat bede kopac dolki w ogrodku (komunalnym). w zwiazku z tym rozpisuje konkurs na pomoc w wyborze lodowki :D. moze ktoras z Was ma jakas sprawdzona marke? ja na razie sklaniam sie ku miele(najtansza wersja) lub bosch. ogolnie myslalam o wydaniu ok 500 funtow. czekam na rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mamoEli moja pelcia cos nie chce spac a mamy jechac na Mikolaja zakladowego o 13,ja tez jeszcze rozczochrana,obiad nie zrobiony,balagan mi sie nic nie chce ja mam lodowke boscha i juz nam sie popsula po prawie roku,zamrazarka nie rozmrazala sie(a powinna sama)i cos nam na gwarancje wymienili i teraz jest ok,poza tym jestem zadowolona.jak bede wymieniac to tez na boscha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) my (czytaj mąż) dziś zaczynamy remont :O wczoraj pół dnia spędziłam w sklepie kupując farby,zapragnęłam mieć kolory z duluksa,ale te mieszane na miejscu (są ładniejsze) myślałam,że to szybko będzie,a okazało się,że Pan każdą farbę miesza z kilku kolorów i zrobienie jednej puszki zajmowało mu około 20 minut,kupiłam 7 puszek i stwierdziłam,że po resztę przyjadę innym razem.Pracy troszkę mamy,a najgorsze jest to,że mojemu M nie chcą dać urlopu :O Mam nadzieję,że zdążymy. Mamo Eli też jestem na etapie kupna lodówki :) tylko,że ja chcę kupić american style i najprawdopodobniej kupię LG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomea chyba sie nie zalapiesz bo z tego co wiem to 19 kg :) bynajmniej do 3 lat :) chociaz moja 9 letnia corka wskoczyla juz na to i konik zyje ale dostala za swoje 😠 z lodowki to ja mam cos takiego http://www.currys.co.uk/martprd/store/cur_page.jsp?BV_SessionID=@@@@0774076048.1260020549@@@@&BV_EngineID=ccciadeimmlfdelcflgceggdhhmdfoi.0&page=Product&sku=339552 tylko ze od 3 mscy nie mam kabla podlaczonego do rur z woda bo to musi isc kablem pod zlew leci lod w kostkach i woda :) tylko ze ja jej nie mam 😠 moj m jest z tego zielony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka no ja wlasnie taka chce tylko w Polsce, a tam jest o polowe drozsza :( Chce srebrna! Moj maz twierdzi ze zwariowalam. Tylko ten model co ogladalam ma dosc malo miejsca na polkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx ja właśnie takiej szukam i powiem Ci że są różne :) niektóre fajniejsze inne gorsze,mnie najbardziej do gustu przypadły z LG i samsungi właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×