Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

agauk u mnie to samo z choinka diodowa swiatelka nie swieca:( 5f mowisz no coz. u mnie juz uszka pierozki pomrozone,bigos w sloikach:) ma padac snieg:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia-u mnie ten caly mechanizm sie krecil w podstawie, wentylatorek tez a zarowka nie swiecila. Kurcze, uszka....pierogi, bigos. Mozna juz skladac u Ciebie zamowienia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia niezla jestes spryciula :D Lollibo swieta ida wszystkie sprzataja, gotuja picuja chalupki. to tylko my z ta herbsa i kawa jak ostatnie weteranki... na posterunku... czuwamy (to nicze z lenistwa :P ) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to dzien dobry i sorki za brak spacji, siada mi od jakiegos czasu. maz "udoskonalal" kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... w sumie to moge sie rozgrzeszyc z morozenia pierogow, bo przeciez czekam na lodowke, prawda? :P alez ze mnie len! jesoooooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia no wiesz co!tak nas w kompleksy wpedzac! :P mamo eli chyba masz racje-ide po herbse, nie ma co :D ale musze Wam sie pochwalic ze moja chalupka juz generalnie wysprzatana, w sobote umylam cala kuchnie (w tym sciany, nawet za lodowka!!!) oprocz szafek w srodk\u, za to biore sie dzisiaj).teraz wystarczy juz tylko kilka godzin dziennie na bierzace sprzatanie i po swietach znow mozemy robic chlewik :D a moje Lesio dzisiaj wstalo o 7.30-shocking!!! strasznie sie calusny zrobil, ciagle sie przytula i buziakuje-sweet :) ooo wlazl na nocnik (w ubraniu) i steka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli mozesz czuc sie rozgrzeszona.wiemy przeciez dobrze ze to nie lenistwo tylko zdrowy rozsadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sprzatanie i ubieranie choinki planuje na weekend- bo pewnie nadal sie bede turlac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) my od soboty na nowym domku :) Roboty mam jeszcze bardzo dużo,przynajmniej na kolejny miesiąc :O świąt sobie w ogóle w tym roku nie wyobrażam,no ale pewnie jakoś to będzie,a na domiar złego mój M nie może wracać normalnie do domu,tylko musi roić overy bo firma w potrzebie a ja z grypą (tak,tak położyła mnie ) i z Hanią to niestety nie wiele mogę zrobić w dzień :O ok ponarzekałam to ide do roboty,pocieszę trochę oczy naszymi śliczniutkimi :P sypialniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny:D robie wszystko szybciej bo nie chce sie zawalac jak co roku z robota na dzien wczesniej!juz mam dosyc.zostawie sobie rybke na koniec.my tez w trakcie sprzatania,choinka ubrana agauk nam tez to wszystko dzialalo oprocz lampki,a maz mi nie wierzyl i kupil nowa choinke po czym rozkrecil ta stara i sie przekonal,ze ja zawsze mam racje,pyta z kad wiedzialam,ze to lampka...pow.ze wiem i juz;) daniel z tatuskiem pojechal na christmas concert do szkoly my chorowitki w domu zostalismy:( adas przertazliwie kaszle. lolli i co lenox wystekal? co ja mam zrobic Amelia mi tylko mleko pije?!nie chce obiadkow,kaszki,deserkow jesc tylko mleczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no serio anecia, taki tlok ze musialam caly ranek czekac zeby gdzies posta wcisnac w koncu :P ale zimnica dzis co?brrrr dziewczyny mam piersi z kurczoka i warzywa i nie wiem co na obiad-help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, moze piersi z kurczaka w warzywach z dodatkiem pomidorow...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz w domu kurczaka, warzywa i cos pomidorowego (nie chodzi o zaslony w sittingu...)? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
Dobry wieczorek? bo u mnie taki sobie ....jak chcecie moge Wam jeszcze posmęcić? ale jesli nie chcecie to......i tak Wam posmęce(posmęce co za dziwny wyraz prawda?a moze pisownia nie ta, a kij z tym.Ale jakby zle byłloo napisane to nie zwracajcie uwagi oki? Wy takie fajne kobitki -jak sie Was czyta,to chyba nie bedziecie zwracac uwagi na błedy mam nadzieje. hihihi no i zapomniałam o czym to ja Wam miałam POSMĘCIĆ :) nie no,nie moge hihihi i jeszcze hahah własnie przeczytałm to co napisałam i chyba Wam tego nie wyśle. Wysyłac czy nie wysyłac? hihiih a wciskam enterek i nie ma odwrotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa g - gratuluje jescze i na tym topiku :P Mam w domu dwoch chlopa i zwariuje - po co wymyslili urlopy...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×