Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Onyyyyx stronke zaczelas znowu;) Na poczatek najlepsze mleczko to z piersi:) ja tez karmilam piesia wiec nie odpowiem.teraz przestalam i maz kupil Hipp organic i jest oki,ale to po 6mies.dziewczyny tu chwala cow&gate ja tez jak przestalam karmic to podawalam mojemu Adasiowi. U mnie Daniel chory i Amelia,ale ona leciutko przeszla goraczke jeden dzien miala,i teraz katarek lekki ma. ok napije sie kawci w koncu moge cos pic i normalnie jesc,zaraz skocze na wage bo czuje,ze przymusowa dietka byla pomocna w rzuceniu kilku kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to wyzej to ja :D no wiec-helou! nie dopchalam sie juz wczoraj do kompa :( ewag tak jak dziewczyny pisza, najlepiej przystawiac maluszka jak najczesciej.mi pomagala tez herbatka hipp na laktacje (w wiekszosci polskich sklepow) i piwko karmi (ma tylko 0.4% alk-dziala bardzo dobrze) no i ten nieszczesny koper wloski-fuj. dobra lece bo trzeba do szkoly wychodzic a wstalam 20 minut temu.mama panda i lesiu panda (teoretycznie, wyglada oczywiscie swiezo i kwitnaco :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag zapomnialam napisac na laktacje herbatka hipp dla kobiet karmiacych,i dieta bo juz po 2tyg mozna pokarm stracic przez zla diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuoi sie tu hippa herbatke? bo jak szukalam to babki oczy robily i wciskaly jedzionko dla dzieci ale o jaka diete chodzi??????? PS. nadal w 2 paku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, a na mnie najlepiej mlekopednie dzialala pizza. Przysiegam! Pol godziny po zjedzeniu mialam dwa baloniki zamiast biustu... Ciekawe czemu... O diete to chodzi zeby sie nie glodzic. Ewa, a jak sie czujesz? Masz jakies wiesci od Lilowej? Maks potrafi zrobic przysiady bez trzymania sie i bez podpierania!!! Lepiej niz ja... :D Przed chwila zrobil okolo 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tej nowej nie pilam pilam granulowana w pojemniku takim jak herbatki dla dzieci.w moim linku(niestey polskim)sa obydwie na zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce do doooomu!!!! Siedze w szkole od 9.00, w domu bylam tylko niecale 2 godziny ugotowac i zjesc obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! JA juz po 2 kawach (ktos napije sie ze mna trzeciej???), kapieli Maksa (kupa), sniadanku dla malego i dla mnie, pralka zaladowana tylk czeka na 9.00 zeby odpalic... Czy bardzo widac ze sie stresuje...??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyciagalam stare zabawki Maksia zeby porobic zdjecia i mam go z glowy :) Jest zafascynowany. Nie da sie od nich odciagnac. Trzymajcie kciuki zeby mi sie udalo posprzedawac co wieksze, to sie zapakujemy do naszego autka. Jak nie... Wole nie myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co "???" Odbior kominiarski??? To takie ze przychodzi kominiarz i wymysla przepisy, zeby wyciagnac od ciebie kase, bo podobno twoja instalacja nie spelnia norm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Bofe, Bofe... Zas nowa strona... A a propos "zas" - dziouchy ze Slonska - jest tu jakas szansa zeby dostac skladniki na moczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×