Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

To ty musisz byc z gorolowic... :P Moczka to taka potrawa na slodko, piernikowo-suszonosliwkowa z bakaliami. Trzeba specjalny piernik, taki prawdziwy, twardy jak kamien. No i tu go nie widzialam... Dlatego pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ anecia! :) To co ze z gorolowic, nie ma przepisu, zeby sie rodzic na Slasku... Ja moze przystopuje juz z kawa. Moze Lady Grey z kropelka mleka...? Ma ktos ochote? Ide odpalic pralke :D I czjnik :D I "Big Red Car'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka onyx moja tez czeka na odpalenie,ale zapominam ciagle siedze jak cwok daniel w domu i ja juz wariuje w dodatku przerwa swiateczna oststni dzien do szkoly ida 18,a wracaja 5stycznia:( jak milo jest nie karmic piersia(wyrodna wiem)Amelia cala noc pieknie spi ja tez dzisiaj lepiej spalam oby tak dalej,a u ciebie onyx jak z karmieniem?myslisz,ze Maks zakonczy na nowy rok ssanie cycucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee, Anecia, kominiarz to wlasnie w Polandii mi robi wkolo piora - od kwietnia do teraz... :( Bo jestem corka mojego taty, a moj tata "dwa razy nie chcial mu wodki postawic". :( Od progu mowil: oj, tu bedzie problem ze wszystkim.". Ostatnio kazal mi wydluzyc drabine na domu. Przedostatnio zalozyc nawiewki w nowych oknach chociaz mamy nawiewnik w scianie i wentylacje przez dach. Eh, duzo by pisac... :) Co do cyca to juz prawie odstawiony, zostaje karmienie wczesnoporanne, bo za cholere nie wiem czym go zastapic - Maks do butli podchodzi ciagle jak pies do jeza (zarowno jesli chodzi o zawartosc jak i technike ssania) a ze idzie spac o 20.00 to do rana jest glodny :( To mysle, ze moje wrodzone oraz nabyte jak rowniez starannie pielegnowane przez lata lenistwo spowoduje, ze odstawie go jakos tak na poczatku studiow, bo sie koledzy z akademika beda smiac... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA... a wyjazd to raczej Europa niz Polandia, nie chce tam wracac przed emerytura... Te wakacje mi wystarczyly - jezyczkiem u wagi byl kominiarz :P Problem polega na tym, ze kominiarstwo w Polsce to zawod dziedziczony, jak adwokatura, chirurgia itd. Kasta jednym slowem. Dodatkowo maja "rejonizacje" i nie mozesz poprosic innego kominiarza o opinie, bo ci nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja wiem,ze to z polandii dlatego pytam czy jak wystawi to czy pwracacie?czy jeszcze masz jakies problemy? haha dobre to z tymi kolegami z akademika!!!ja amelie przetrzymalam nie chciala pic mleka trche z kubka popijala,ale teraz pieknie z butli wypija!najgorszy byla pierwsza noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, i co ja mam robic?? Obiad zrobiony, pranie sie husta, na zakupy jedziemy autkiem bo wode musze kupic, zdjec robic nie moge ba Maks sie pozuje na tle zabawek jak tylko widzi aparat... Przeciez nie wystawie zdjec z dzieckiem... Nawet sprzatac nie ma co - to znaczy w kuchni. W pokoju nie ma po co. Ksiazki mi maly nie da poczytac... Uuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEhehhehehe, czy mam jakies problemy jeszcze, Anecia? Nie pytaj. Ja cala jestem jednym wielkim problemem. A Polandii mowimy na razie: poczekaj, poczekaj... Jak wygram w totka to sobie kupie dom na poludniu Francji... :) JAk mi cos zostanie po naszej wycieczce na kawe z mufinka (przypominam: sztuk 1 na lebka!) do Tunezji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, moze mnie przez jakis czas nie byc bo zdecydowalam sie na porzadki w kompie :D Jakby co to Wesolych Swiat! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia przed chwila stala sama bez trzymania skubaniec!pileczke w raczke wziela(raczej w dwie)i stoi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) podczytuje codziennie w nocy co u Was,ale sił na pisanie juz wtedy nie mam :O U nas dalej remontowo-problemowo :) pokój Oli już skończony,dziś skończymy Hani,jutro nasz i wprowadzamy się.Roboty mam tyle,że nie wiem w co ręce włożyć,ale i tak jestem szczęśliwa :D no i w przerwach robię to co lubię najbardziej :) wydaję pieniążki,choć powiem,że jak widzę jak się kończą na koncie to mi przykro :P No i jak sie wprowadzimy to jeszcze zostanie nam przerobic salon,ale na razie go nie ruszamy bo jest świerzo odmalowany przez cansyl więc może być,a nam zależy na szybkiej przeprowadzce bo tu mamy zapłacone do poniedziałku,a nie chciała bym dogadywać sie z tym ciołkiem,że musimy zostać jeszcz trochę dłużej,poza tym podejrzewamy,że nasze konto źle by to zniosło :O ok lecę do ikei po pierdołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Frugo!!!Powodzenia i milej przeprowadzki! Onyx z tym polandem tak jest mi tez sie tam leciec nie chce,ale polece moze na wakacje Patryczka porozpieszczac!Tylko do niego mnie tam ciegnie i do babci mojej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D poczwore uderzenie:D tylko zebym nie urodzila przed czasem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no wlacha, bo Ty beben jeszcze masz :) to bedzie 1/4 uderzenia. jutro sie na kims innym powyzywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za litosc:P ale moge cie po pleckach podrapac;P co by cie bardziej zaspokoic:D hhahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo trafilas w dziesione kochana.smyranie po pleckach to ja luuubie mocno mocno, bardzo bardzo.smyraj az sobie pazurki postrzepisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe jaka ja jestem latwa w obsludze... wystarczy ze mna chwile pogadac, poobiecywac smyranko i juz mam banana na ryjku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli ja juz bez bebna wiec moge przytulic nawet z przytupem :D:D:D. dziewczyny ratunku!!! jestem tak leniwa, ze az przykro :) mam total bajzel w domu a swieta za pasem, choinka stoi na srodku pokoju ... do polowy ubrana, lodowki nadal nie kupilam bo mi sie nie chce siadac do kompa.... len jak nie wiem co! tez tak macie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×