Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

tak tak, herbsa i paczki, co nie bes? ;) co Wy na to dziewczyny ze moj slubny tak sie od poczatku spoufala i od razu Wam 'kolezankuje'? :P my z Lesiem za chwilke na playgroup wiec potem wpadne popatrzec co on tu wyrabia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!!!! zaraz tam spoufalanie-przeciez Lolli chcesz dzielic sie wszystkim ze mna?????heheh za niedlugo akcja paczki i co tam malzowina jeszcze wymysli!!!nie mam zadnego sprawdzonego szczegolnie przepisu moze Wy DrogieSiostry podzielicie sie z bratem mniejszym?/hihihihi/ Nie wspolczujcie Lolli!!!!!!!!!przeciez Ona mam sie jak w niebie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Kochanie :) jak to 'jak w niebie'?napierw dieta 4000 kalorii, a potem musze to jeszcze spalac zebym, biedna, mogla sobie buty kupic... :P ide juz lepiej na ten playgroup, jak wroce to pyszne paczuszki beda juz na mnie czekaly.Life is great :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyzej to oczywiscie ja :) do tej pory nie musialm sie z nikim dzielic okienkiem na pseudonim heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie doczytalam a juz mi cisnienie podnioslyscie!!! Jak to, Pani w obuwniczym wam sie nie podoba??? Pogodno to jest!!! Uwielbiam to i prosze sie od tego odkolegowac!!! Polecam jeszcze Janerke: Piesn mijajacych sie wielorybow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a już myślałam, że mąż tygodnia ma rozdwojenie osobowości ;) lolli, Ty mnie nie podpuszczaj z tymi pączkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ witaj najlepsza z zon!!! dieta wysokokaloryczna jest Ci bardzo teraz potrzebna!!takak zima za oknem,tyle zajec....nie obawiaj sie zestaw cwiczen rowniez przygotowany!!!!przeciez kto tak dba jak nie ja???????hiihiiihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżaneczki i kolegę :) u mnie pączusie już upieczone :) mniam Anecia wszystko wyszło super. Mężu tygodnia mój przepis na pączki jest na poprzedniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super frugo:) ja robilam z 1kg maki i calych jajek jeszcze inny przepis i tyez sa pyszne wyszlo mi 40paczkow wiec w sam raz dla naszej piatki;) faworki tez bym zjadla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha maz dostal maila od strony z ktorej sie ang.uczy tytul maila,,przemku co cie zmotywuje do nauki?,,..raczej nic bo wczoraj zakupil pleja3 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam a paczkow ni ma.i jak tu byc grzeczna???no powiedzcie same. na szczescie juz sie robia.mniam :) onyx wybacz nam ignorancje.wybaczasz? :P czytaj dalej to padniesz tak jak my :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie ja zdazylam zakupic paczki w pl sklepie :) bylismy dzis na ostanim szczepieniu nastepne w w wieku 3.5 lat poplakala biedna jak wrocilam dalam jej od razy calpol. co do IS z job centre dostalam dzis list iz nie jestem Habital residence a ja mam taka ksiazeczke niebieska z Home office po roku pracy wypelnilam aplikacje i dostalam rezydenta ale to im nie wystarcza :( bylam w Cab dzis ale oni wogole pojecia nie maja jak powiedzialam jej ze weszly nowe przepisy dla cudzoziemcow to byla zdziwiona i stwierdzila ze musi poczytac no i ze mam czekac za listem wtedy mozna dzialac list przyszedl zaraz jak wrocilam zadzwonilam ale spotkanie dopiero w pn na 10-ta.Juz sie zastanawiam nad praca nawet 3 godziny tygodniowo wtedy bede dla nich rezydentem bo innego wyjscia nie ma.A rezydenta ktorego mam certyfikat sie dla nich nie liczy dopiero po 5 latach pracy trzeba starac sie o rezydenta stalego zaplacic i zaliczyc oczywiscie test na poziomie Level 3 Esol.-na temat histori anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki i rodzynku ;) zapomnialam na amen o tych paczkach, ale nic staconego... polece do coopa. nie ma czasu stac przy smazeniu... i nie za bardzo lubie. wole smazyc zeberka :). jutro ide wybierac kuchnie, nadal jednak nie dostalam listu potwierdzajacego ze dostalismy ten dom. wczoraj jednal zadzwonila pani od budowlancow i zaprosila mnie do ogladania probek. ciekawa jestem co bedzie do wyboru... moje pytanie w zwiazku z tym: czy ktoras z Was ma biale meble kuchnne? jesli tak, to czy jestescie z nich zadowolone czy moze jestecie niewolnicami sprzatania kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamo eli :) ja mialam kiedys biala kuchnie i faktycznie troche sie syfi ale bez przesady.teraz mam w jasnym drewnie i na jedno wychodzi-gdzieniegdzie (czyt.tam gdzie uda sie dosiegnac) sa slady czornych paluchow.ale tego nie unikniesz chocbys nie wiem jaki miala kolor.no chyba ze podepniesz elektrycznego pastucha :D u nas paczki gotowe.wyszly...jakby to powiedziec... PRZECUDOWNIE PUSZYSTE oraz PONADPRZECIETNIE PRZEPYSZNE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, poprawiam pod naciskiem (slusznym, aczkolwiek oburzonym :D ) paczki nie 'wyszly', tylko zostaly wykonane mistrzowska reka meza mojego. happy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje dziecie wlasnie usypiam (czyt. siedze przy lozeczku a laptop na kolanach) ;) btw musze go pochwalic- rano bylam z tesciowa u lekarza- mlody ze mna bo tatus jeszcze z pracy nie wrocil- cala wizyte nie kwekal i nie przeszkadzal i tylko sie usmiechal :) no i kurde chyba dostalam okres- tez nie moglo poczekac te 2 dni- Remi ma wolne i w domu bedzie- a tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee- laski z implantm- ile u was trwal ten pierwszy @ po zalozeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, moj ponad 2 tygodnie ale nie byl zbyt obfity.pozniej nie bylo tak zle przez kilka miesiecy, chociaz byl nieregularny.a teraz to...wydaje mi sie ze mam 4 razy w miesiacu, po 3 tygodnie kazdy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) padnę chyba :D Wy tak długo możecie najlepsza żono i mężu tygodnia ?? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam doborowe towarzystwo :) Robimy paczkowy rachunek sumienia ?czy jeszcze za wczesnie? Lolli zjadla z pewnoscia najwiecej paczkow bo byly wyrabiane meska reka jej meza tygodnia :) :) Lucky lolli :) Ja zjadlam 2 polskich rozmiarow paczki ale jeszcze sa 2 w rezerwie :) Mamo Eli -mam niestety biala kuchenke i juz sobie odpuscilam na dobre walczenie z kazdym tlustym zaciekiem, dlatego wyglada jak wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×