Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Franek ma chest infection i oskrzela nie do konca czyste oskrzela, jak rowniez bakteryjne zapalenie spojowek spowodowane zatkaniem kanalikow lzowych ta ropna wydzielina, ktora leci z nosa, gardla i teraz tez z oczu :o Dostalismy 2 antybiotyki. Mialam duzo szczescia, ze w przyszpitalnej dyzurnej przychodni mial dyzur moj GP bo juz sie balam ze skonczy sie na calpolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, no niezła zawodniczka jesteś, takie ciężary wtachać sama do auta! A tak swoją drogą to co za dupki, nie dowieziemy szafy bo nie mamy ale jak na stronie jest informacja, że jedna została to przyjedź i sobie sama weź Aga biedny ten Twój Franek :( , dobrze, że antybiotyki dostał, oby szybko mu się polepszyło. I Twojej Haneczce frugo też dużo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle Frugo,bicepsy urosly? po takim czasie mieszkania na pudlach pewnie to samo bym zrobila agauk alez sie Franio pochorowal bidulek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To dzis 13-tego mamy? Powinien byc szczesliwy... :P Maks dopadl mi kabelka od laptopa. Nim zdolalam mu odebrac, nadzial koncowke na wtyczke i odlamal cholerna igielke co se tam w srodku siedziala. Nowy kabelek kosztuje 90 euro :( Aga UK, napisz jak Franek, czy mu przeszlo po tych antybiotykach. A co go tak zalatwilo...? Mamoeli, glowa do gory, cyce do przodu :D Chociaz widze, ze z meblami to my mamy podobnie - ciemne za ciemne a jasne za jasne :P A tak powaznie to mi zawsze mowia w sklepie, ze takiego czegos jak ja chce to nikt nigdy nie widzial i nawet nie slyszal, ze jest. Gupki jedne! Ale sie zescie dziewczyny poebayowaly! (I tradycyjnie nazakupowaly tez :) ) Zazdroszcze, u nas krucho i nie szaleje (oprocz kabelka pewnie, he-he :( ) Musze se jeszcze kupic rower, bo do centrum to autkiem jedziemy 3 minuty, a pozniej przez 10 kolejnych minut szukamy miejsca do zaparkowania. Pieszo to troche daleko, bo Maks chce wysiadac z wozka przy kazdym piesku i parku. Jeszcze tylko napisze, czym mnie Maks dzis rozwalil. Bylismy na zakupach zywnosciowych i wyrwalam sie do sklepu sama, zostawiajac panow w aucie na parkingu. Wracam, a Maks oczywiscie wysepil posadzenie na kolanach u taty i "kieruje" autem. Ale jak...! Obie rece na kierownicy, a potem jedna hop! Do skrzyni biegow! Poruszal sekundke i znowu eke z powrotem na kierownice. I tak co chwila :D To sie nazywa obserwator, normalnie nie wiem, jak on to podlapal...! Oki, to ide czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy zapłakane walentynki 😭 😭 😭 dziś rano zmarła moja babcia 😭 😭 "Śmierć miłości potrzebna,jak sól ją utrwala. Ukochani umarli są z nami już blisko, dopiero po rozstaniu pamięta się wszystko..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, znacie jakies dobre kremy na rozstepy? bo mi sie zrobily pod koniec ciazy i nie chca sobie pojsc- buuuu a moja d... wyglada jak krajobraz nedzy i rozpaczy- wstyd przed mezem sie rozebrac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sie dopisze
Przepraszam, ze sie wpraszam ale to wazne... Tu macie opis sprawy, zreszta sporo tez jest w prasie. To wiecej niz skandal! Prosze, przeczytajcie. Kazda z nas moze spotkac cos takiego! http://niepoprawni.pl/blog/3/mama-z-dzieckie m-policja-i-sad http://pomozolkowi.pl/signature/activate/304 7/d739ba2ac157f406dc5c5764ea1a74131f77f44f poprzesylajcie dalej. Tu jest to samo - jezeli chcecie skopentowac http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4376945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo przykro mi strasznie lolli fajowskie zdjecia jak zawsze zreszta ewag rozstepy raczej nie znikna za jakis czas zbieleja moje 33letnie ,,dziecko,,gra na pleju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam sie dzieciaczki pochorowaly, zycze zdrowia. Fruga dzielna z Ciebie kobieta.A ja szukam pracy, nic nie moge znalezc, siedze sama (w sensie z dzieckiem) i mam ochote stad uciec. Ciaglejest mi smutno i rycze. Nie mam z kim pogadac. Biore te ziolowe leki od 10 dni, na razie nic. Poza tym... nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, bardzo mi przykro. Moja ukochana babcia zmarlo juz z 9 lat temu a ja ciagle za nia tesknie. Trzymaj sie dzielnie i pisz jak sie ma Haneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie siostry!!!happy walentines day! Lolli nie mogla poczekac az wsytygnie !po raz 2. podziele sei z Wami na walentynki,czemu nie ? 6 kromek chleba tostowego bialego 4 jaja i 1.5 szklanki mleka , cukier(my dajemy nan oko -ma byc slodkie) i cukier wanilinowy oraz rodzynki. kromki posmarowac maslem po 2 stronach ulozyc w naczyniu zaroodp.warstwami : chleb rodzynki, chleb rodzynki etc.(mozna dodac jablka smazone albo owoce-jak wolicie!!) mixerem ubic jajka z cieplym mlekiem i cukrami.wszystko zalac zostawic na 1o min obrocic wszystko posypac cukrem i do piekarnika 35 min 180 c. smacznego .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze dodaj, darling, ze zeby miec co spozywac dnia nastepnego, trzeba zrobic 2 blachy :P pycha. agnieszka, fotka w slynnych butach bedzie jak najbardziej!jak tylko je dostane :) myslicie ze dam rade 4 kawalek? pojde sprawdzic... p.s. naprawde jest lepsze na drugi dzien.wiem, bo dzis rano zjadlam cudem ocalony kawalek z wczoraj :P (u nas zazwyczaj jak cos jest bardzo dobre, to jemy to przez kilka dni codziennie heheh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a to nie jest czasem bread&butter pudding? Mniamniuchy :D Frugo, strasznie mi przykro z powodu babci. Mi juz poumierali prawie wszyscy - babcie, dziadkowie, rodzice... :( Napisz jak Hania. Od czego miala takie "jazdy"? Myslisz ze jakis wirus sie przyplatal? Aga UK, a jak u ciebie? Heh, w ogole wczoraj chcialam napisac zeby dziewczyny sie pochwalily "na wizji" swoimi zakupami - Frugo szafa, Anecia ksiazkami a Lolli butami :) Aga75 probuj dalej! Kurde, mnie juz tez szlag trafia w domu, lubie byc z Maksiem, ale norrrmalnie czasem juz ten rytm dnia mnie dobija, poszlabym miedzy ludzi :) A, Lolli, jaki Lesio duuuuuuuuuzyyyy, a jaki DOROSLY!!!!!!! Fajne ma miny, hehe. Tylko fryzura czasem nie pasuje do napisu na podkoszulku ;) Nie zebym cie podpuszczala... :P Mezu aka, swietna mina :) Hihi, moj maz tez tak sie meczy jak literki usiluje poskladac. Dobrze, ze (jak wnioskuje z zdjecia) w gazecie, ktora przegladasz, jest wiecej obrazkow niz tekstu :P Ewag - mi sie z rozstepami jakos upieklo, ale cos mi sie kojarzy, ze dziewczyny uzywaly masci z cebuli na wszelkie blizny, po cesarce no i na rozstepy. Pewnie nie zlikwiduja ich calkiem, a jedynie pomoga w ich rozjasnieniu. Podobno w aptece w Polsce masc kosztuje grosze. Moze ktos uzywal to by ci doradzil. Wiem ze kolezanka smarowala sama cebula przekrojona na pol zeby sok lecial, ale nie znam rezultatow. Hm, nie znam tez reakcji meza na taki zapach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo- wyrazy wspolczucia. U mnie babcie i dziadkowie nie zyja od 20kilku lat... Lolli-Lesiu bardzo powaznie wyglada :-) Ile on ma wzrostu? Tak sie cos zaczynam obawiac o Franka bo jest najwiekszy w grupie a dzieciaki maja tam nawet 2 latka. Dzis przymierzylam mu jedna z bluz z wyprzedazy GAPa i rozmiar stoi na 4 lata (107 cm). Kupilam na jesien. No coz...wcale az taka bardzo duza nie jest :D Co do zdrowka to ja sie rozkladam-prawie juz nie mam czym oddychac tak mi nos zatkalo, kicham na potege. Franek wciaz niezbyt dobrze, goraczke zbijam,ale siega 38.5. Dodatkowo troche mu sie "rozluznila" kupka po tych medykamentach tak ze dzis musialam 2 razy wstawiac pranie bo mial az na plecach :o Za oknem pada a wszystkie body wyprane... Jest strasznie marudny, placze i straszna przylepa z niego sie zrobila- czyli wiadomo ze cos nie tak bo zwykle demonstruje swoja niezaleznosc :) Dzisiaj je duzo lepiej i oczy sa czystsze. Onyx - mysle ze do infekcji przyczynilo sie przedszkole, myslalam tez ze to wirusowe zapalenie spojowek, lekarz jednak mowil ze bakteryjne - ze wzgledu na ropny katar i zatkane kanaliki. Tak czy siak mysle ze zlapal cos w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to ze przeziebienie zlapal w przedszkolu a potem przyplatalo sie zakazenie spojowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) lesio wlasnie zostal zmierzony (postawilam go pod sciana i zaznaczylam gdzie siega, a on potem stal przy tej scianie i nie chcial sobie pojsc!) no i sie okazalo ze ma 90 cm.sporo co?heheh aga uk wydaje mi sie ze gap ma zanizone rozmiarowki, szczegolnie bluz.pamietam ze lennox nosil kilka polarow gapa na zmiane jak mial ok 6 miechow.rozmiar-18-24 m :) onyx, wcale nie musisz nas podpuszczac, lesio mialby bardzo adekwatna fryzure, gdyby nie to ze to pierwsze strzyzenie i chcielismy zeby bylo szybko i bezbolesnie.ale kolejne strzyzonko sie zbliza wiec trza bedzie pomyslec ;) a nawiasem mowiac to moja Nadia nosila pieknego irokeza w wieku lat 3.jak znajde foty gdzies na plytach to Wam wrzuce. dzis druga nocka przespana w calosci!i akurat tak sie dogodnie sklada ze umowilismy sie z szanownym malzonkiem ze ja wstaje w nocy po mleko, a on wstaje rano i zabawia skrzata.oby tak dalej!bo wiadomo ze skrzat zabawiania bedzie sie domagal jeszcze dluuuugo.a na nieprzespane nocki zawsze mozna jakis eter zastosowac ;) aha, onyx, tak to b&b pudding.mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli swietna z was rodzinka!!!Lesio ma fajowy kubek!Najlepsze zdjecia sa jak jest ubrudzony jedzonkiem:) Wogole dzieci masz super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ! niestety nie jestem w nastroju ost na pisanie, wybaczcie dziewczyny nie chce Was obarczac swoimi problemami, ale moze Wy cos doradzicie ...Obawiam,sie ze Amelka wepchnela sobie rodzynka do nosa, ale nie jestem pewna bo jestem na tyle glupia ,ze ja spuscilam na chwile z oczu jak jadla rodzynki i przyszla do mnie grzebiac sobie w dziurce nosa tak jakby czegos szukala Incydent mial miejsce 6 dni temu, dodam, ze odrazu zlapalm za fride i probowalam to odessac, i poniewaz nic nie wyszlo stwierdzilam ,ze sie nakrecilam niepotrzebnie Od paru dni A w nocy chrapie, dodam ,ze to jest taki swiszcacy dzwiek, i budzi sie z kaszlem mimo ,ze caly dzien nic jej nie jest Wczoraj wzielismy ja na ostry dyzur ale lekarka zachowywala sie jak jasnowidzka i z gory zalozyla,ze to niemozliwe, poswiecila jej latarka do nosa i dodala,ze nic tam nie widzi , ale przeciez ten rodzynek do tej pory mogl sie przemiescic..........do tchawicy, oskrzeli........pluc nie wiem, moze faktycznie sie nakrecilam, ale co jesli nie czekac czy nie odpuszczac i jechac jeszcze raz do lekarza? Frugo, przykro mi z powodu Twojej straty, zbieraj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×