Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

a bytu butami, ale ja sie nie mieszcze w ulubione ciuchy :O czyli w prawie zadne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc paniom :) Anecia a domek sprzatasz przed jutrzejsza bibka? ;) wpadlam sie " pochwalic", ze tym razem moje dziecko (mlodsze) zlapalo zapalenie spojowek, bakteryjne bo sie ropi. a! i jeszcze to: http://en.wikipedia.org/wiki/Molluscum_contagiosum . jak to moja mawia moja mama: jak nie urok to sraczka, albo przemarsz wojsk. i jak tu wrocic do pracy na cywilizowana pore dnia :(. sotonianka - nakrecasz sie :). jesli rodzynek wpadlby tam tak dawno jak mowisz czulabys juz niezly smrodek, bo by sie rozkladal. poza tym saczylaby sie z tej dziurki ropa. nie martw sie, ja tez sie czesto nakrecam :D. a poza tym swego czasu bylismy z bratem mistrzami we wpychaniu sobie do nosa papieru toaletowego, guziczkow od odpusowej pileczki, grochu itp :) agnieszka75 co u Ciebie slonce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou mamo eli :) u nas tez dalej bakteryjnie :O lennox ma na brodzie juz 2 skupiska obok siebie.niewielkie i smarujemy mascia, ale on to wyciera co chwila.i nie daje sobie smarowac.bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem glodna. zjadlam cheerios z mlekiem. rozwazam owsianke z rodzynkami.co myslicie?brzmi zdrowo ;) ale gotooowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego pewnie GP dal Kubie antyb. doustny. moj maly mial liszajca na dloniach, brzuchu i nozce. troche nietypowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no wlasnie, na nozce tez ma zaczatek.pierwszy raz mial na karku. no, nietypowo, bo zazwyczaj jest przy buzi i nosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sotonianka***
Mamo Eli ,zalezy dla kogo ten rower?? jak dla meza to proponuje uroczyscie wjechac w seksi bieliznie :) aaaa i dziekuje za pocieszenie odnosnie rodzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze!tego mi trzeba!powiedz zebym zjadla salatke grecka plz :D moze lepiej pojde spac. albo chociaz zrobic to co mialam zaplanowane na wieczor czyli dokonczyc wlosy.ale to takie pracochlonne a juz pozno. i tak codziennie :O ze wszystkim zreszta ;) masakra... rower... no nie wiem, myse ze najlepiej go rozkrecic, zlozyc na bardzo plasko, owinac folia babelkowa, wziac ze sklepu karton(y) i sklecic tasma opakowanie kartonowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz naprawde pojde spac. po co napisalam jak wyslac rower poczta? dzizyss popieram pomysl z bielizna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sotonianka***
Lolli, popieram pomysl z pojsciem spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sotonianka***
Bo jak sie wyspisz to bedziesz miala jutro sily ,zeby pisac nam te wszystkie niestworzone rzeczy :) to ja tez ide !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sotonianka***
..................sleep tight :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoeliiiiiii! Buziole wielkie 👄 Juz 3 razy zaczynalam do ciebie smsa, ale nie konczylam, bo mnie prosili do okienka w urzedzie, a tak w ogole to normalnie masakra. Nie moge cos odpalic bezprzewodowego internetu, musze podpieta latac, a wiadomo, Maksio kocha kabelki... niszczyc :D Totez mam czas tylko jak on spi (czyli teraz). Kurde, nie wiem, co robic. Nie dosc ze Vancouver leci, to jeszcze Liga Mistrzow sie zaczela i ogladalam dzis 3 kanaly naraz, poki maz despota mi pilota nie odebral. I tym sposobem nic nie obejrzalam do konca i w calosci, bo MAksio zaczal ziewac... :( O serialach to mozecie pogadac z moim mezem :D On ogladal jakies w Poslce, jeden jakis kryminalny, drugi o jakiejs pani w ciazy ze wsi, a trzeci nie wiem o czym bo mi sie mylily, ale podobno bardzo slawny. Teraz on zna wszystkich polskich aktorow a ja prawie zadnych, hehe :) Szkoda bo ogladalam w Anglii jeden odcinek "Desperate housewifes" (?), chcialam obejrzec wiecej ale sie jakos nie skladalo :( I jeszcze o Meksykance pracujacej w biurze/wydawnictwie. Sikalam ze smiechu, ale to tez mi jakos umknelo. Kiepska jestem w serialach :( Nawet "Prison breake" (?) nie obejrzalam - nie wiem teraz o czym ludzie gadaja :( :( :( A... Macie moze namiary na De Press "Popielec"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) rowerek dla szanownej jubilatki czterolatki bede zaraz pakowac. zerknijcie w stopke ;).mielismy go skrecic na jutro ale chyba zostanie w kartonie bo latwiej zapakowac i czasu na skrecanie dzis brak. bylam dzis ze slubnym w kinie na "wolfmanie". duzo flakow, ale ogolnie podobalo mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lolli jakos mnie ominely. Tytul mi sie podoba :D Ale wszedzie juz idzie jakas kolejna seria i kolejna... :( Dzieki za przepis na kem. Budyniu tu tez nie widzialam, ale zapoluje :D Moze sie w koncu wybiore do tego polskiego sklepu...? Nie to, zebym nie byla, tylko tu sie karnawal konczy, wszystko pozamykane od piatku. Podobno jutro ma byc normalnie :D A dzis jeszcze chodza kolorowe korowody ulicami, ludzie sie poprzebierali i sie dobrze bawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx! jak tam zycie w plaskiej krainie? pytalas mnie kiedys co bym stamtąd chciala. ano jakby nie bylo problemu to mam pewna prosbe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoeli, skrecic, pewnie ze skrecic i nawalic wstazek kolorowych :D Zeby od razu mogla jezdzic!!! Wielkie buziaki dla solenizantki od naszej rodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoeli, dla ciebie (prawie) wszystko... (Bo np. szpagatu to juz nie zrobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja ze znacznie prostsza rzecza niz szpagat. potrzebuje preparatu magnezu, ktorego tu nie moge dostac. lek nazywa sie "magnetop" i jest produkcji belgijskiej. moze uda Ci sie go namierzyc. najlepszy i najszybciej dzialajacy magnez z jakim sie w zyciu spotkalam. przydal by sie bo podupadam na samopoczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoeli, poszukam :D Sorki, wczoraj lacznasc z netem zostala nagle przerwana - chlopaki domagaly sie spokoju i wylaczenia kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie znowu zapowiada sie dzien bez makijazu, czyli nigdzie sie nie ruszamy , jestesmy zasmarkane po pachy ;) Wszystkiego najlepszego dla Eli z okazji uroczystej czworeczki !!!! Ja bym jeszcze duuuuuzo balonow przypiela do rowerka mamoEli napilabym sie kawy ,ale Amelka zrzedzi i nigdzie nie moge sie ruszyc poczekam na jej ulubiony program "show me show me " :) Anecia dalej sprzatasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejkaaaaa!!! WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA ELIIIIII!!!🌼😘 amelia i adas ganiaja po domu szajbusy wolalam ich jak byli tacy mali ,niewinni:( nie sprzatam juz uzeram sie od rana do wieczora z meza siorka bo ona nie umi zrobic odprawy online!!!ciemnota ruska!!!dzisiaj zapytala co to jest karta pokladowa:) bo ona tego nie ma i bedzie musiala dodatkowo 40f zaplacic!a leciala juz samolotem bo to ona nas tu sciagla;) dzisiaj wyrwanie osemki:o ide po kawcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×