Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

spokojna glowa anecia, nas sie nie pozbedziesz :classic_cool: kiedy na ta osemke idziesz?wspolczuje, ja tez mialam 2 usuwane.w sumie nie bylo tak AZ najgorzej ;) sto lat dla malej Eli!wszystkiego najlepszego sloneczko! 🌼 dziewczyny, zapomnialam Wam powiedziec.w czasie przerwy w szkole, w kinach Vue, codziennie o 10 1 dorosly +min 1 dziecko wchodza za 99p 0d biletu.sprawdzcie gdzie jest kolo Was.Nadia wczoraj byla z tata na planecie 51.podobno super :) szkoda tylko ze nie ma codziennie innego filmu.sa 2, a u nas przez caly tydzien jeden heheh. ale oprocz tego w weekendy rano tez jest taka promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle lolli:) a osemke jade wyrwac do szpitala na 2.30 :o stresa mam jak nie wiem co!!jeszcze zdeczko dola bo mojego dobrego kolegi z polski dziewczyna ma raka szyjki i ma chemie,a maja dwojke malutkich dzieci!!! ja robilam cytologie i czekam na wynik i mam stresa jeszcze wiekszego przez to!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość souhamptonianka***
jednak sie przewietrzylysmy, bez makijazu, nikt nie uciekal :) Anecia to zycze zeby poszlo bezbolesnie ! Osobiscie mialam tutaj kiedys usuwana siodemke i bylo spoko, ale osemka to co innego..... czekam, az moja bida pojdzie wreszcie spac to tez sobie poleniuchuje w swiezo przebranej poscieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia teraz na fotelu biedna 🌼 my zrobilismy szybki wypad samochodem na miasto i po drodze zaliczylismy oczywiscie charity bo chcieismy lesiowi jakas nowa zabawke kupic.no i ma.i ja tez mam.bluze :P adekwatna z napisem shoppaholic, chocaholic, sleepaholic-plain lazy :D jest przepuszysta i wygodna miauuuu :) diety dzien drugi :( ale trzymam sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
so'nianka, ja tez wczoraj bez mejkapu na miescie.totalnie o tym zapomnialam az sie zobaczylam w szybie :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, Anecia, spoko spoko :D Mamoeli, napisz gdzie kupowalas twoj specyfik, szukalam w 3 miejscach i niet. Jutro ciag dalszy poszukiwan. Nasmazylam dzis plackow ziemniaczanych i normalnie sie objadlam jak prosiaczek. Maksio preferowal kotlety mielone, a tak w ogole to wspinanie sie na stol i ganianie po nim. Musielismy jesc z mezem na zmiane... Teraz padl i spi (maly), a duzy oglada telewizje i tez przysypia :D Pobiegaly se chlopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dizs weszlam na forum rano i napisalam i myslalam ze wszystko ok atu jakis error no ale coz zawalona nadal, zostalam w domu, jutor tez zostane, kuruje sie syropem z cebuli czonku i cytryny i cukru, zobaczymy moze jakies efekty niedlugo. tak to nei mam wiecej pomyslow dziewczyny, doradzicie psikalam sobie czasem do nosa alexa sprayem, nasivin, czy jakos tak, a tam dzis w necie przeczytalam ulotke i napisane cos takiego ze w ciazy mozna jak sa wyrazne korzysci dla matki, i nie mozna przekroczyc dawki zaleacanej bo moze jakies niedokriwenie do plodu i teraz nie wiem czy dorbze robilam, ale na prawde doslownie raz wcozrja psiknelam, nie wiem teraz czy psknac soebi na noc znowu czy nie :( bo mi siesuper oddycha po tym,eeehhh, moz elpiej pocierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mozecie mi podac jakis sprawdzony przepis na sernik. Jutro nasza rocznica slubu (5 lat) wiec chociaz na to mnie stac, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis :kostak masla 8 jajek ,kilo sera lyzka maki ziemniaczanej lyzka maki przennejcukier waniliowy ,poltorej szklanki cukru i lyzeczka proszku do pieczenia wszystko zmiksowac tylko oddzielic zoltka od bialka i z bialek piane ubic i na koncu dodac do masy razem z proszkiem do pieczenia mozna skorke z pomaranczy lub rodzynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)bylismy dzisiaj w sądzie i jaja straszne,spóznilismy sie 15 minut i kazali nam czekac wiec ja pobiegłam zaplacic za parking a jak wrocilam to mąż kłocił sie z sędzią i miał wyjś bo sie przyczepił że sie spóznilismy i niepotrafił zrozumieć dlaczego i był nie miły,ale jak ja weszłam t przejzał te dokumenty i stwierdził ze to moj mąż załozył ta sprawe i ze landlord musi zapłacic okolo 900 funtow i kazał nam iśc do domu wiec generalnie niepotrzebnie tam poszlismy:P oj frugo przykro mi z powodu babci:( najlepsze życzenia dla małej ElI:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cholera jak to boliiiii!!!Nie moge jesc i gadac!a tak to lubie:( agnieszka75 wszystkiego najlepszego z okazjii rocznicy!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly artykul na wirtualnej polsce Świat zachwyca się 6-miesięcznym chłopcem, który na filmie opublikowanym przez Daily Telegraph „chodzi”. Nie pełza, czy raczkuje, ale chodzi. Obok uśmiechnięci rodzice podtrzymują dzielnego malucha i zachwycają się jego niezwykłymi umiejętnościami. Nie wszyscy jednak obserwują poczynania szkraba z uśmiechem. Film budzi wątpliwości, zwłaszcza pediatrów i ortopedów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gooood morninnnng :D dzis wielki dzien :) a raczej wielka noc hehe no to herbsa :) anecia jak zab, a raczej jego brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije zielona herbse dzieki lolli ze pytasz:brak zeba boli!nie moge jesc,gadac i ogolnie ruszac szczena pije z rurki:p ty tez tak mialas?ogolnie to drgawek tam dostalam po tym wyrwaniu ze stresu,albo za duzo mi dali znieczulenia,bo praktykantka mi wstrzyknela,a tu nic dalej czuje i ,,lekarz,,mi wstrzyknol,mam szwy:( Ela pewnie miala super urodzinki🌼ja niestety do bani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość souhamptonianka***
Wcielo mi posta a The night garden sie juz konczyc ;) Anecia, bylas super dzielna, ja bym uciekla z fotela ! No i pomeczysz sie jeszcze troche i bedziesz miala osemki z glowy raz na zawsze ! A my dzisiaj jeszcze bardziej smarkate, moje dziecko rozpalone, w nocy co troche sie budzila bo nie radzila sobie z katarkiem a nie chcialam jej w nocy frida atakowac takze dzisiaj bedziemy sie koltunic w domku Aga75 mam nadzieje,ze sernik juz sie piecze, milego rocznicowego dnia zycze (nam tez stuknie piateczka w tym roku) Lolli, to baw sie super i jak juz dojdziesz do siebie po przyjezdzie to zdaj nam relacje,koniecznie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie :) spóźnione kwiaty urodzinowe dla Eli 🌻 🌻 🌻 🌻 ale fajnie dostać rower na urodziny :) ja nigdy nie dostałam, ale wyobrażam sobie jaką to radość Eli musiało sprawić o chłopcu też czytałam no pewnie jakby to było moje dziecko to bym dumna była i szczęślwa, no i pewnie nie dałabym se wmówić, że nie ma się za bardzo z czego cieszyć ;) Lolli udanej wyprawy! Anecia szybkiego wyzdrowienia po niemaniu zęba :) onyx! placki ziemniaczane to jest to czego mi teraz na diecie potrzeba :D chyba zrobię se przerwę jednodniową :) nosz kurde, co to za jakiś kod weryfikacyjny!? już chyba 4 razy wpisuję i ciągle źle oślepłam czy co?? arvena z tym sprayem to Ci nie poradzę, na pewno wodą morską można psikać, ale nie wiem czy masz gdzie dostać Agnieszka75 udanej rocznicy! :) Sotonianka, leczyć mi się tam, bo teraz to ja już Amelce randek z Bartkiem nie odpuszczę ;) aaa no i kiedy zaczęłaś chodzić? a ile Cię babcia upasła? pochwal się, bo patrząc na Ciebie to jakoś nie dowierzam.. :) kurcze o co chodzi z tym kodem weryf., :( jak mi się teraz nie wyśle to się poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, nie wiem czy zdaze upiec bo najpierw musze na zakupy, ale sprobuje przepisu sku. wydaje sie byc prosty, a ile musi siedziec w piecu? mam faze na duplo lego, na razie ogladam na ebayu bo mnie nei stac. to chyba najlepsza zabawka na swiecie. Anecia trzymaj sie, ja tez mialam rwane osemki ale nic mi nie bylo, nawet na rowerze wrocilam do domu. a masz szwy ? Ja mialam i mi wyciagal po tyg. Lolli, czy Ty musisz byc na diecie? Mam wrazenie zes szczupla kobitka. Chyba ze to dredy Cie wyszczuplaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka najlepszego:) onyx pomocy:P kiedys poleciłaś mi kubek z tommee tippee i pisałaś tez cos o nakładkach na niego zeby mozna zabrac na dwór,mozesz jeszcze raz przypomniec mi jak to sie nazywa?:)patrzyłam na e bayu ale nie widze tez mam jakis kod weryfikacyjny i chyba sobie zarty ktos robi bo ciagle wpisuje dobrze a mnie odrzuca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura tak 180 i okolo godziny ja wsadzam patyk od szaszlykow i jak jest ciasto na patyku to jeszcze chwilke,ten sernik ci urosnie a potem opadnie,a i kupowałam wpolskim sklepie gotowa polewe czekoladowa i polewałam,powodzenia w robieniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) u nas już trochę lepiej,Hania zdrowieje,a i my godzimy się z rzeczywistością. Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa,naprawdę dużo dla mnie znaczą Agnieszka pisałam Ci dziś 2 razy przepis na mój sernik ale przez ten kod 2 razy wcieło mi posta :O ale jak piszesz,ze rocznica jutro to napisze jeszcze raz dziewczyny napiszcie mi jakieś fajne propozycje na dobry obiad,we wtorek mój mąż ma 40 urodziny i chciałabym zrobic coś dobrego,ale z weną u mnie ostatnio kiepsko Eli i Aneci spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz troche lepiej...nie moge gryzc wiec jestem na plynnej diecie przymusowej!mam szwy maja za 2-3tyg odpasc same.ta osemka byla straszna to znaczy dziaslo kolo niej byla narosl jakas i mi to cieli:o jakos to bedzie:) a te kody itd to moze dlatego,ze na tym topiku co tez czasem pisze mamy niezla jazde!!!pomaranczki sie czepily zaraz tam zajze!wiem,ze jednej takiej to nicka zablokowali kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie wiem co z tym kodem, juz raz sie dzis poddalam.zobaczymy teraz... agnieszka, ja jestem generalnie szczupla a le raz na jakis czas przesadzam i waze o pare kilo za duzo.rece i nogi jak u pajaka, za to jakie mi mufiny po bokach wystaja... czarna rozpacz.moja dieta potrwala jakies 24 godziny, juz dzis zarlam wafelki :O na szczescie jak mi sie przytyje to w miare szybko samo znika, pod warunkiem ze sie AZ tak nie obzeram ;) dodam tylko ze to byla moja 2 dieta w zyciu :D co do cwiczen fizycznych to... ostatnio chyba na wf-ie w liceum :P udanej rocznicy!daj znac czy sernik sie udal :) no to sprobuje wyslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeah!to post sprzed godziny :D tak sie ucieszylam ze zapomialam co napisalyscie. frugo, maz tygodnia zapewne zasypie Cie milionem pomyslow na wypasiony obiadek, jak tylko sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERNIK mój najlepszy :) w pl musiałam go piec na każdą imprezkę rodzinną skladniki na ciasto;30 dag mąki,15 dag masła,10 dag cukru pudru,1 jajko +1 zółtko,1 cukier waniliowy. składniki na masę serową; 1 kg twarogu,10 jajek,30 dag cukru pudru,10 dag masła,10 dag rodzynek,puszka brzoskwiń(ja daję 2),1 cukier waniliowy. przygotowanie;zagnieść wszystkie składniki kruchego ciasta i odstawić je do lodówki na godzinę.Zemleć ser,ucierać mikserem dodając na zmianę żółtka i po łyżce cukru( nigdy sie z tym tak nie bawię )wymieszać ze stopionym masłem,cukrem waniliowym,rodzynkami,pokrojonymi brzoskwiniami i pianą z białek.Na blaszce wylepić 2/3 ciasta wylać na nie mase serową,a na niej ułożyć kratkę z pozostałego ciasta.piec ok godziny w tem 160 *C ,sernik ostudzić posypać pudrem lub pokryć lukrem z pudru i cytryny.czasami polewam tez czekoladą wychodzi pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli fajnie by było :) tylko że mąż tygodnia wsiąkł :) Anecia Hania lepiej,nie wymiotuje juz,biegunka się zmniejszyła ale nadal jest,ma stan podgorączkowy i na domiar zlego wychodzą dolne 4 :O a z chodzeniem to u nas jest tak - Ona jest chyba bardzo ostrożna,chodzi przy meblach,chodzi i pcha swój wózeczek dla lalek,potrafi sama stać bez podtrzymywania np na środku pokoju i to całkiem długo,ale boi sie dać kroku (czasami sie zastanawiam czy z nia jest wszystko ok ) Ogólnie to nie wiem,że dzieci są różne (ola chodziła jak miała 9 miesięcy) i że do 18 miesiąca nie ma się co martwić,ale oczywiście się martwię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×