Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Hej, Kobitki! Bajki to rzeczywiscie dobry pomysl, DVD i w ogole... Lalke dziewczynka ma ulubiona i zadnej innej nie chce. Super, dzieki ze pomoglyscie! Ja wymyslilam jeszcze puzzle dla trzylatka, ale zobaczymy, czy tu albo w Polsce uda sie je kupic. Bo wymyslic to se moge... :P Sotonianka, ja tez nie myslalam nic o wyciskaniu po odstawieniu malego, ale robia mi sie "gulki" i okazuje sie, ze w srodku jest mleko i lekarz kazal masowac poki nie przejdzie. To sie zastanawialam, ile tego masowania. Chociaz mam juz ochotnika na te masaze ;) Musze ograniczyc Maksowi spanie w dzien :D Bo drzemke ma coraz pozniej, coraz pozniej chodzi spac, a wstaje... Nie, nie zgadlyscie, wstaje CORAZ WCZESNIEJ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Frugo, jakiego konika? Myslalam, ze chcesz doga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx - my po tym jak Franek skonczyl rok wyeliminowalismy drzemke popoludniowa bo przestal potrzebowac dwoch - spal raz dziennie tylko raz chcial po poludniu a raz przed wiec"wysrodkowalam" ta przedpoludniowa do 11.00, spi do 12.00/13.00. Wieczorem zasypia zwykle ok. 20.00 i spi do 7.30., nawet 8.00 i nie chce wczesniej wstawac, a przedtem byl rannym ptaszkiem od 6.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jest to wygodniejsze bo kiedy jestem w domu to mam czas na spokojne ugotowanie obiadu kiedy on spi, bez zagladania mi do garnkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wygladalo to tak: pobudka o 7-8.00, drzemka 12-14.00, nocne spanie 20.00 Teraz sie rozlazi zupelnie, pobudka ostatnio o 6.00 😭, pozniej dlugo nic, a ok.14.30 spadek formy. Jak mu pozwalam spac do oporu to wstaje nawet o 19.00, a co ciekawe, im dluzej spi po poludniu, tym szybciej idzie spac. Jak wstanie o 17.00 to sajgon, czeka do 22.00-23.00 To kwestia paru dni, a ja sie czuje wykonczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx jasne,że chcę dożka :) tyle że dorosły dog to jak mały konik :D tylko mięsożerny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuupi :D kupiłam autecko :) jutro po południu jadę odebrać :) mam czym jechać po dożynkę moją kochaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sotonianka
A ja wrocilam na tydzien do pracy Moim konikiem sa ostatnio suknie slubne ,wiec przyda nam sie troche extra cash-u :) Frugo moze Twoj chinski dziadek mi cos pomoze w zakresie sukni z Chin,napewno ma tam jakies znajomosci :) Duzo tego na internecie i ceny sa naprawde atrakcyjne, i na dodatek szyja na wymiar i maja cala game kolorow do kazdej sukni np cos takiego :http://www.dragonorient.com/product.php?productid=18003&cat=493&page=1 ale to tylko pierwsza z brzegu :) sama nie wiem co o tym sadzic..... Onyx faktycznie ciezko jest sie doszukac czasami logiki w chodzeniu spac naszych dzieci.Moja Amelka juz tez podwazyla moja wiare w nowy system, okazuje sie ze wcale nie chodzi jednak lepiej spac wieczorem jak jej wydzielam spanie w dzien do pol godzinki,przez pierwsze pare dni sie udawalo a teraz chodzi tak samo spac po 21 jak wczesniej kiedy sypiala ile chciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo pochwal sie jakie autko kupiłas:) a ja mam pytanie odnosnie house benefit bo własnie mi go przyznali tylko bede placic tygodniowo i w zeszłym tygodniu dostałam przelew a w tym nie i o co tu chodzi?dziewczyny tez macie tak tygodniowo placone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kupiłam saab 9-5 w kombi :) srebrnego :) HB wypłacają co 2 tygodnie na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sotonianka Amelii po prostu juz mnej snu potrzeba,kladz ja dalej w dzien,ale tak max 1,5h jej powinno starczyc moja spi 2h i klade ja 7.30-8 o 7 kapiel. my szukamy autka tez takie na 7osob ford galaxy lub WW sharan bo jak w nasze autko zapakuje sie nasza rodzinbka to juz miejsca dla nikogo nie ma:) my tez HB co 2tyg czek dostajemy dzisiaj amelia ma szczepienie mmr ale katar ma to raczej jej nie zaszczepia prawda???boje sie strasznie!!! a ja sie ,,pochwale,,od tygodnia mamy chomiczka...Daniel nas namowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego pikniusiego błekitka to ja znam :) uroczy jest :) a jeśli chodzi o autko to tak ; miałam land rover freelandera,ta sama "stajnia" co rang rover i niestety zawiodłam się na tym aucie,bo okazało się,że plotka o ich awaryjności,niestety nie jest tylko plotką :O chcieliśmy kombi ze względu na psa,strasznie podoba mi się rover 75 i Mg zt-t ale mąż stwierdził,że to wszystko jest to samo,te same silniki i te same awarie :O mój mąż jest technik mechanik więc się go słucham,bo jest też moim "nadwornym" mechanikiem :) a tak poza tym to stwierdził,że musi odpocząć od roverów :) kupiliśmy saba bo spełniał nasze oczekiwania co do wielkości bagażnika :) a poza tym jest ponoć jednym z bezpieczniejszych aut,a ja jeżdżę z dziećmi.Byłam dziś na zakupach bo lodówka już pusta była zupełnie i powiem Wam szczerze,że sabinka mnie uwiodła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo kolor perfekcyjny i imię tez ciekawe:P jak mąż doradzał to zawsze bedzie na kogo zwalic jak sie zepsuje:P a piesek fajnyyyyyyyyyyyyyy:) dzwoniłam do cousilu i powiedzieli ze oni wplacaja na konto kase co 4 tygodnie,ale dlaczego w zeszlym tygodniu zrobili mi przelew za jeden tydzien?i facet powiedzial mi ze co tydzien beda placic,dziwne:P fajnie że cosik dali:) przeciwskazaniem do szczepien to tylko temperatura jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gratuluje Frugo zakupu, wole srebrny niz czarny, ale to nie o to chodzi, ze MNIE ma sie podobac, nie? ;) Przetrzymalam dzis Maksa bez drzemki i ledwo sie bidulek doczolgall teraz do lozka (czytaj: godzine temu), ja zreszta tez... Ale on chce chodzic p\coraz pozniej spac, dzis mial kryzys ok. 18.00, jak go poloze to bedzie sajgon! Ciekawe, o ktorej jutro wstaniemy... A gdzie reszta dziewczyn???????? Ide na inne topiki poszukac :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gratuluje Frugo zakupu, wole srebrny niz czarny, ale to nie o to chodzi, ze MNIE ma sie podobac, nie? ;) Przetrzymalam dzis Maksa bez drzemki i ledwo sie bidulek doczolgall teraz do lozka (czytaj: godzine temu), ja zreszta tez... Ale on chce chodzic p\coraz pozniej spac, dzis mial kryzys ok. 18.00, jak go poloze to bedzie sajgon! Ciekawe, o ktorej jutro wstaniemy... A gdzie reszta dziewczyn???????? Ide na inne topiki poszukac :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze dwa razy, ale cos nie poszlo i kliknelam jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja witam zza drugiej kawki,ale inki:) u was tez takie lato dziewczynki?adasia na 9 odprowadzilam do przedszkola i bylam na spacerku wlasnie wrocilam,Amelia spi:) w polsce nieciekawie z tym deszczem,a tu tak piknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkusilo mnie na maslo czekoladowo-orzechowe domowej roboty :P Franek spi a mama buszuje po kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny!! Zawstydzacie mnie z tym pichceniem, ja to normalnie ostatnio tylko placki ziemniaczane i racuchy - to dla meza. Dzis chyba zrobie Maksowi koktajl mleczno-malinowy. Spadam do garow, postaram sie byc wieczorem, i niech no juz bedzie nastepna stronka, bo ta ciagniemy juz cos ze cztery dni czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie wrociłam do domu z psiakiem :) piszczy za matką strasznie :( bidulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dlugiej przerwie, Bylam w Polsce i po roznych dyskusjach z roznymi ludzmi i po mocnym zastanowieniu podjelam decyzje, ze jednak nie chce tu czyt w Anglii spedzic reszte zycia. Polska to wspanialy kraj i duzo zmienia sie na lepsze, ale glownie chodzi mi o rodzine przyjaciol i to ze czuje sie jak u siebie a tu ciagle jestem i zawsze bede cudzoziemka, wiecej napisze pozniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agnieszka75!!! Wiesz, nas tez ciagnie do Polski, za niedlugo nie bedzie mial tu w ogole kto pisac, bedziemy sie spotykac w realu... :P Maks znowu nie spal w dzien mimo, ze wrocil ze spacerku baaaardzo zmeczony, ale po pol godziny usypiania go zwleklam go z wyrka, bo zadne znaki na niebie i ziemi nie wskazywaly na to, ze chce zasnac. Martwie sie jednak, czy on nie jest za maly no to, zeby nie miec drzemki popoludniowej? A nawet jesli mi dpiszecie ze jest to co ja mam robic, rzeciez na sile go nie bede trzymac w lozku... :o Wydaje mi sie jednak, ze ma o wiele glebszy sen nocny. Anecia, jak tam dieta? Sa jakies wyniki? Ja troszke schudlam, na wadze nie widac, ale caly czas figura mi sie zmienia na lepsza, mam nadzieje, ze do lata to bede modelka :D Klopot tylko z ta falda na brzuchu, teraz przy szczuplej talii znowu ja widac :( Postanowilam sie sobie zbyt wnikliwie nie przygladac, tylko postawic na blysk w oku, hehe :) Maks sie rozgadal calkiem, caly czas nawija po swojemu, normalnie nie moje dziecko! :) Rozwija sie z dnia na dzien, taki etap :) Frugo, a nie zabralas pieskowi jakiejs szmatki z legowiska? Przyzwyczai sie, poczatki sa trudne. A mialas go odebrac w sobote (chce sie pochwalic ze pamietam :D ) Ma juz jakies imie? I PROSZE KONIECZNIE O ZDJECIA!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do onyxxxxx
nie martw sie mój synek przestał spać w dzien jak skończył 16 miesięcy, czasami zdarzało się ze usnął alle wtedy póżno szedł spać wieczorem, trwało miesiac zanim sie zupełnie przestawił, na początku popołudniowe kryzysy były straszne, też tak było że o 18 padał już, ale nie chciał spać w dzien , i tak teraz chodzi spać 7.30-8.00 i śpi do 7.30-8.30, natomiast starszy synek spał do 3 lat wdzien, każde inne , ja się pogodziłam , ze nie ma już drzemki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY:) Troche nie pisalam, dola mialam... dzis po raz 4 naprawiali pralke(nie wiem czy pisalam ze zalalam sasiadke bo zle ja spece podlaczyli). Jak znowu bedzie cos nie tak to ich zakatrupie. U mnie tez tocza sie rozmowy o powrocie, boje sie ....ale tesknie... W Pl nie bylam rok, i w tym roku nie pojade...ehh masakra. Moze za roku wrocimy na stale.... Frugo - jak sobie pomyslejakie moje zycie jest puste bez psa, 25 lat mialam psa..... Ten naj naj ukochanszy odszedl jak bylam juz w uk.... zasnal na zawsze jak przyjechalam na urlop... bawil sie caly dzien, a rano...minelo 4 lata...a ja nadal za nim placze:(. Tez chetnie zobacze twojego psiaka. No i gratuluje nowej bryczki. Onyx pomoge Ci zmienic stronke ok??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia rozumiem ze po szczepieniu ok z Amelia?? Ja tez na diecie, spadlojak narazie 6kg, zaczelam juz cwiczyc.... Moze do konca roku schudne do swojej wymarzonej wagi. Moj tez na diecie bo sie okazalo ze ma za wysoki cukier i cholesterol. wystraszyl sie:P i razem jedziemy na jednym wozku:). Moja Ola chodzi wczesniej spac....normalnie szok, generalnie ok 22 juz spi, wczoraj zasnela o21:). Extra:D Co ja tu mialam jeszcze napisac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×