Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

ja iwem ze drogo:(dla nas to koszmar chyba jesc przestniaemy ale z nhs to nie ma chetnych terminy i czekam juz 3 miesiace a z dziekciem coraz gorzej:(ten jest prywatny jejku ja nie wiem nawet jak to zaltwic co mam szukac lekarza z nhs i co nie wiem jak sama , ja tu jetsem jak glupi i slepy w tym kraju gpo kazala czekac ze wysle list do lekarza i co czekamy i nic kuzwa mac ja juz siwa sie robie:((mam dosc zaraz sie za bucze na ament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc skuls pyta to odpisze:)ten kurs znalazl mnie:)na play group dali mi karteczke,ze od 26 zaczyna sie kurs esol za darmo,moze i u ciebie taki jest u mnie to sie odbywa w osrodku gdzie sa HV moze zapytaj!opieka nad dzieckiem w tym czasie jest mamo zalotnika kurde,ale oszolomy z tych angoli!dziecko chore a ci nic ja bym gdzies pisala jakies prosby,skargi itp.mam nadzieje,ze wyskubiesz ta kaske!to stasznie duzo wiem:(z checia bym ci dala jakbym tylko mogla!!! i co kurde u mnie w pogodzie,ze dzisiaj 20stopni,ale deszcz,narazie slonko swieci i 12stopni jest:)adas na 9 do przedszkola do 13 a tak wogole to u nas ostatnio fajnie oprocz tego kuru esol jest tez dla mam aerobik a dla dzieci w tym czasie osobno mini silownia od 10-13 i to od jutra a moj adas na 12 do przedszkola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy dzis na wazeniu- Brian wazy 8200 o ranyyy :D a jesli chodzi o jedzenie i kupy- to pielegniarka stwierdzila ze wszystko za wczesnie i na 2 tyg tylko mleko zalecila- i nic wiecej nie dodawac a potem- jesli sie wszytko unormuje- to moze kleik :( (a tak lubilam patrzec jak wcina sloiczki :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo zalotnika - ja bym dzwonila do outpatient booking centre, wyjasnila sytuacje i zapytala na kiedy jest wasza wizyta, ze zaczynasz sie martwic i nie dostalas zadnego listu. Lepiej to sprawdzic, nie daj Boze ktos zle wlozyl referral letter, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ onyx napisala wczoraj,ze bedzie pozniej i caly dzien nas trzymala w niepewnosci:p kiedy bedzie to pozniej;) Amelii wychodza zeby i nocka byla taka sobie marudzila przez sen kto na kawie? lolli napisz cos!!!jak Nadia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Anecia ja sie kawkuję :) wróciłam ze szkoły to teraz relaks Lolli odezwij się,please !!! dziewczyny mam pytanko,u mojego męża straszna lipa w pracy,pisałam wam kiedyś,że zwalniają - on został,ale nie mają zamówień i przez to cienkie wypłaty :O z 300 f tygodniowo zeszli do 170 f na tydzień,jak jest lepiej to dostaje 200- 210.Mam housing benefit,wiem,że należy im zgłaszać zminay w zarobkach - i teraz moje pytanko - czy jak pójdę do cansylu z pay slipami i zgłoszę,że mamy niższe zarobki (housing był obliczany z 300 f na tydzień) to jest szansa,że nam ten housing podniosą (kwotę tygodniową) czy to się odbywa jakoś inaczej ?? Pamiętacie mojego doga ?? chciałam go zaadoptować,nic z tego nie wyszlo bo ktoś był szybszy,ale będziemy mieć szczeniaka,wplaciliśmy depozyt i czekamy :D będą do odbioru po 22 maja :) Hania już trochę lepiej,nie gorączkuje,ale ma okropny kaszel z którym sobie nie radzi,najgorsze jest to,że dostaje takich ataków i one trwają około 40 minut a nawet i dłużej :( noszę ją wtedy,oklepuje,a ona biedna się tak męczy,jak w końcu mija to zasypia mi spocona jak myszka na rękach ok.trzeba tą kawę pić bo zimna to juz nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :D 🖐️ Dziewczyny, oglaszam zakaz dolowania sie! Aga UK, wracaj szybko do zdrowia! Mamo zalotnika - siadz i podzwon - zacznij od GP i idz w gore, niech ci wytlumacza, dlaczego nic sie z rehabilitacja nie dzieje. Zaalarmuj tez Baby Clinic, powiedz, ze zaczynasz sie zalamywac, ze czas ucieka, ze dla dziecka wazny jest kazdy dzien itd. Postrasz ze im sie rozsroisz nerwowo :) Trzymam kciuki!!! Anecia 🖐️ Frugo, jaka piekna data, zapamietam kiedy pieska dostaniesz... Pewnie nie kojarzysz... Meza spytaj co jest 22 maja i kto gra ;) Pewnie pominelam mase... Lolli, odezwij sie! Skuuls, co u ciebie? A co z reszta??? Gdybym miala kabelekk do telefonu, wrzucilabym fotka Maksia z jego dziewczyna. Wybrzydzalam na dwulatke, ze za stara, to sobie znalazl 3-latke :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was czy sie cieszyc to nie wiem bo nie ma z czego:(puki co otoz dzodzwonilismy sie do szpitala powiadomiono nas ze lekarz pediatra wyslala list do jakiegos centrum rehabilitacji i teraz mamy czekac na odpowiedz z tego centrum wiemy ktore i jutro tam dzwonimy, a po niedzieli ide do baby clinic i nie musze ich starszyc nie spalam ani godziny od wczoraj, bo Maksik mial takie slkurcze ze plakal, a potem o 2 w nocy zazyczyl sobie jedzonko i niestety zabawy, nie wiem co sie z nim dzieje, tzn wiem on tak ma jako cos sie dzieje a ze sie dzieje to widze:( Jutro natarcie na centrum robimy jak sie nie dogadamy to tam jade!!i chyba ich podusze bo ja roztroj to juz mam:Di to solidny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przynajmniej juz powoli z gorki mamo zalotnika :) Trzymam kciuki! Ja sie lecze (tzn.czekam az minie "muchomorowatosc"). Mam nadzieje ze wszystkie plany na przyszly tydzien bez zmian byleby to zaczelo schodzic mi z twarzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo zalotnika trzymamy wszyscy kciuki żeby sie udało:) anecia to super z tym kursem,my nie chodzimy na play grupy angieslkie bo ja czytalam zeby dziecko izolowac od drugiego języka aż do skonczenia 2,5 roku i sie przejelam tym strasznie:P bo dziecko moze miec w ogole problemy z mowa,znajomej dziecko 5 lat ma i mowic nie umie w sumie to umie ale nie wiadomo co gada bo mu sie pomieszało ja własnie dzisiaj działałam z housingiem i jak nam nadza to tez pojde na esol za 30 funtow a nie 2700:P ale mnie przepytali w tym cousilu dwie godziny na krzesle siedziałam i sie tłumaczyłam:)i oczywiscie musze jeszcze dowiesc dokumenty dodam ze juz byłam tam az wczesniej:P mam nadzieje ze jutro sie skonczy frugo ja czytałam ze jezeli dostajesz jakiekolwiek benefity to musisz ich za kazdym razem informowac jak twoje dochody sie zmienia wiec jak ci zmalały to moze dadza cosik więcej;P znajoma nie poinformowała ich ze mąz zmienil prace z self employed na kontakt i ponad 5 tysiekow muis oddac bo ich oszukała,ale walcza bo nie wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noto ja chce moje 150tys i wracam:P:P:P:P:P:P:P Ale idioci juz to widze vo oni by zrobili bez nas buahahaha, chyba by siedli i płakali za jakis czas jakby im tych hydraulików brakło:P Opowaiem wam cos smiesznego wynjamujemy mieszkanie przez agencje i zepsul sie toilet,:), zatem agencja wezwala hydraulika przyszedl i stwierdzil ze to wina deski sedesowej::D:Di poszedł kupic nowa:Dok:D:D buhaha wymieniał ja z instrukcja obsługi:D:D a ja sie kończyłam dodam że pan rodowitym anglikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny jakie jaja? mam 3 siostry- 2 z nich maja po 2 dzieci i pod koniec stycznia 1 mi oznajmila-- szykuj ciiuszki po brianie- jestem w ciazy- termin na pazdziernik ( kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrna) no i dzis zadzwonila 2 ( btw. chrzestna briana) z jaka nowina???? no wlasnie- kurna szykuj ciuchy i dla mnie- termin na koniec grudnia obydwie zaliczyly wpadke he he he ciekawa jestem kiedy 3 siora zadzwoni z nowina sie posypalo u nas w rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to samo z mezem mowilismy,ze niezle by po nas plakali jakbysmy wyjechali,a firmy by splajtowaly,bo pracowac by nie mial kto heh! niezly ten twoj hydraulik mamo zalotnika haha ewag ale dzieciaczkow w rodzinie bedzie super!a siostry jakiej plci dzieci maja jesli mozna wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag dziecko na swiat samo sie nie pchalo;)udzial w tym mialy tylko one i ich mezowie czy partnerzy, to tej co ma chlopcow zycze dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - uzywacie moze Pampers Easy-up? Jakies opinie? My wlasnie "wyrastamy" z rozmiaru 5+ zapinanych na rzepy i zastanawiam sie nad 6 z tych wsuwanych pieluch tylko nie wiem jak one trzymaja. Bede wdzieczna za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak tylko przelotem :) Moje dziecko pokazuje dzisiaj "the best of terrible two " wszystko jest na "nie" ;) Ewag to uwazaj na siebie bo moze Ciebie tez dopadnie rodzinna przypadlosc :) a swoja droga Brian jest przeslodki !..... i faktycznie duuuuzy :) Mamo Zalotnika mam nadzieje,ze cos sie ruszylo w Waszej sprawie , trzymaj sie mocno ! Aga Uk no wlasnie testujemy easy up i osobiscie jestem zadowolona, szczegolnie ,ze Amelke ciezko sprowadzic do poziomu ost wiec plusem jest to ze mozna je ubierac na stojaco(pomijajac nr dwa, wtedy lezenie przymusowe ;) ) Tylko jak pierwszy raz zrobila kupke to ja ciemna masa nie wpadlam na to zeby poprostu rozerwac pieluche po bokach i kombinowalam jak to przebrac ;) ale za drugim razem bylam juz madrzejsza :) jak tam ospa? polecialas do PL ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sotonianka - dzieki za informacje :) A jak rozmiarowo oceniasz te pieluchy-sa takie same jak te na rzepy, czy luzniejsze. Tutaj nie ma regulacji wiec zastanawiam sie jak to wyglada. Co do wyjazdu to na razie jade, mam nadzieje ze do srody przestane straszyc swoim wygladem albo w troche mniejszym stopniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga uk cos mi sie pokrecilo ,ze mialas leciec w ubiegla srode ;) Zaleta wysypki moze byc to ,ze bedziesz miala duuuuzo miejsca w samolocie ;) ale oczywiscie tego CI nie zycze, lepiej byc okazem zdrowia i miec do kogo zagadac :) Rozmiarowo uzywamy tak samo jak te na rzepy (rozm5/12-18 kg) i leza idealnie.TYlko mam manie zbyt czestego zmieniania tych pieluch bo maja grubszy wklad i mi sie ciagle wydaja ze juz sa pelne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:HURA:D:D:D:D:D:DHURA:D:D:D:D:D:DHURA!!!!!!!!!!!!!!BOG MNIE WYSLUCHAL!! Suma sumarum w klinice w ktorej rehabilituje sie dzieci pracuje polski lekarz drTomasz:)moj maz w akcie rozpaczy przy kolejnym ataku MAksika zadzwonil tam i błagał, prosił, groził, żądał rehabilitacji i pomocy, zadzwonil do nas osobiscie pan doktor zainteresowany telefonem(pani przekazała ze swir byl na lini:D:D)ZADZWONIŁ do nas po wysluchaniu wszytskiego i zrobieniu wywiadu orzekł że tu nie ma na co czekac bo Maksik natychmiast potrzebuje pomocy juz i teraz i w srode jedziemy na wstepne badanie i na dniach rehabilitacja i wszytsko inne. Powiedzial ze normalnie sa precedury ale w tym wypadku on je omija zglosi to przełozonym bo to dziecko zaraz bedzie zapuźno na Boze dziekuje ze ten czlowiek sie pojawił:D:D:D:D:D:D:D Dlugo by opowiadac .......to tak w skrucie siedze i popłakałam sie ze szczescia . Jednym słowem gdzie diabeł nie moze tam mojego meza posle:D:D:D:D DZIEKUJE WAM ZA WSPARCIE I OTUCHE:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem taka szczesliwa ze nie moge nawet usiedziec zaraz zaczne tanczyc kujawiaczka:)Jejku no mowie wam nigdy w takie zeczy nei wierzyłam a tu prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zalotnika, suuuupeeerrr!!! 👄 Pozdrow meza. I Pana Boga tez ;) Potrzymam jeszcze te kciuki, ale mysle, ze bedzie OK. Tyle mialam napisac jak zwykle, ale zapomnialam. Maksio dzis po raz pierwszy w zyciu NIE SPAL W DZIEN!!! Jestesmy z mezem wykonczeni. Maksio dotelepal do 21.00, nie musze dodawac, ze wstal dzis wczesniej niz zwykle...? Nawet nie mamy sily na nic. Mimo, ze dziecko spi. :P Mam pytanie: czy ktoras z was rezygnowala z bycia self-employed? Wyslalam list do HM R&C, ale rzna glupa i przyslali bill NIC do zaplaty, jakby nie otrzymali poczty. Zdradzili sie jednak, bo znaja nowy adres :P A ja na ich stronie internetowej nie moge nic znalezc na ten temat. Dodzwonic sie z zagranicy tez nie moge, bo to nr 0845..., maila nie podali. No i jestem w kropce. Heeeelp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx ---dziekuje bardzo mama nadzieje ze sie uda do konca ale potrzymja te kciuki jeszcze:D A co do zrezygnowania to najlepiej jak by to zrobil jakis prawnik bo jak nei to ci kare przywala podobno tak robia nie wiem słyszałam jak chcesz zapytam ksiegowego i dam ci znac:)co zrobic jutro do niego zadzwonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zalotnika, bylabym wdzieczna. Jak rozpoczynalam, to tylko wyslalam do nich list, ze zaczynam. Wiec myslalam, ze list wystarczy zeby zakonczyc :D Ide jeszcze pogrzebac na stronce. Kurde, gdybym byla w UK to bym skoczyla na niezapowiedziana wizyte do tego przybytku. No i nie la mnie te pieniazki na "wyjezdne", hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×