Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

morning!herbatka? 'Sex, drugs & rock'n'roll are all very well, but nothing beats a nice cup of tea.' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello frugo :) ja nie jestem wielka pijaczka kawy, czasem trzasne filizanke jak juz sie czuje totalnie zamroczona, ale za to herbsa sie u nas leje litrami. za chwilke sklece jakis albumik i wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli nie protestuj :) świetne zdjęcia,masz super dzieciaki,a mąż tygodnia ma chyba nowy tatuaż :P ciekawe kiedy ja będę mieć swój wymarzony ide bo mam dzis strasznie kiepski dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolli pimp
no Wiatm wszystkie stęsknione Koleżanki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolli pimp
ciężko było bez netka ale teraz możemy spokojnie porozmawiac!!!jaki tu pustki MOJE DROGIE heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
well spotted frugo :) nowy tatuaz to imie Lennoxa w zawijasach, a jesli Tobie sie cos marzy to zapraszamy do nas.studio jeszcze nie dziala ale w zaciszu domowym powstaja calkiem ciekawe rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj marzy mi się,marzy :) i to już długo,ale u nas teraz tak kiepsko z kasą przez chorobę małej,że nie wiem kiedy będę sobie mogła pozwolić na takie ekstrawaganckie wydatki :) Ale pamiętam o Waszych umiejętnościach :) Mężu tygodnia,zapomniałeś swojego loginu ?? ja jestem uzależniona od neta :( nie wyobrażam sobie go nie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie wiem jak dalam rade tak dlugo!!!!ale i tak musialam czasem korzystac, nie wyobrazam sobie TOTALNEGO braku neta przez kilka miesiecy :O dobrze chociaz ze po takiej starwacji nie musimy sie bic o kompa, maz tygodnia na linii 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna z was rodzinka lolli
:-) Czasami podczytuje wasz topik ale od ciebie bije zawsze tyle optymizmu, sily, wiary i milosci do rodzinki, ze az...zazdroszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli Ty zrobiłas tatuaż męzowi?sam raczej by sobie nie zrobił na szyi:P ja sobie zrobiłam ostatnio tatuaż na stopie i znajomy ktory twierdził że sie zna jednak sie nie znał i dwie godziny bólu a zero efektu:P trzeba poprawić,aleodwagi mi już brak,podziwiam męza tygodnia bo ona ma sporo tatuaży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaj :) syska no co Ty, ja ewentualnie moge mu cos koslawie nakreslic na nodze, szyja to za duza odpowiedzialnosc heheh ten akurat zrobil w studiu, reszte robi sam tam gdzie da rade lub robia mu znajomi :) frugo, jak sie dobrze przyjrzysz to rozszyfrujesz 'nnox' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe frugo pisała o Waszych umiejętnościach więc myślałam że nawzajem sobie tatuaze robicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nie, tak dobrze to nie ma.ja robie dredy ale moj malzonek sie slabo nadaje na modela ze wzgledow oczywistych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam, net mi zanika i posty razem z nim Lolli, ty wloczykiju, nareszcie wrocilas :) Frugo, Mamo zalotnika jak dzieciaczki? U nas rewolucja - pierwsze siki zlapane w nocnik :D Chyba przesadzilam z aplauzem i owacjami na stojaco, teraz musze sadzac malego co godzinke albo i czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx :D wisze Ci mejla strasznie juz dlugo ale sie poki co ze skrzynka mejlowa obrazilam :) Lennox wstal znow o 6, wzielam go na dol + koc i poduche i zdrzemnelam sie godzinke jak ogladal bajke.fatalnie sie czuje-mam okres i brak tabletek oraz checi ubrania sie i wyjscia po nie do sklepu auuuuuuuuuuuuu gratuluje Maksiowi nocnikowych postepow.u nas siury predzej do kibelka niz na nocnik.Na nocniku jak posiedzi 1.7 sekundy i nic to rezygnuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o maj gad patrzcie na to! A couple in Derbyshire found out they were expecting quadruplets four days before her boyfriend was due to get snipped. Daniel Morley, 32, had booked in for a vasectomy as he and Dawn Tilt, 31, already had three children, reports the Daily Mirror. They discovered she was pregnant four days before the op but had no idea they would be having quads until her 12 week scan. Daniel was speechless and Dawn burst into tears! The childhood sweethearts were not on any fertility drugs, meaning they have defied 729,000-1 odds to have quads. The babies, all healthy, are due to be delivered by caesarean section in March, nine weeks before their due date. no.to beda mieli wesolutko hihiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Lolli ja mam wózek do sprzedania na identycznych kołach,mam go 6 miesięcy i jestem mega zadowolona,jest super lekki,zwrotny i składa się do maleńkich rozmiarów.Sprzedaję go bo moja młoda nauczyła się wyłazić z pasów,a on nie ma pałąka i w tamtym tygodniu mi z niego wypadła :( wyleciała na chodnik i zrobiła 2 koziołki.Nic jej sie na szczęście nie stało i było to w parku,ale zdecydowanie nie chcę więcej tego przeżywać i tak myśl o tym,że mogło to się stać na ulicy nie daje mi żyć.Wózek jest fajny,ale dla starszych dzieci,które nie mają juz problemów z chodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo czesc frugo :) nie zazdroszcze wypadku wozkowego :O mymielismy jeden jak lennox mial moze z 7 miesiecy.wogole zapomnialam go zapiac pasami, siedzial tylko w spiworku, a ja chcialam zjechac z 3 niskich schodkow.w ostatniej chwili zobaczylam katem oka jak leci i zlapalam go za kaptur.ufffffff pamietam jak mi sie slabo zrobilo wtedy... ciesze sie ze mowisz ze kolka ok, to chyba kupie ten britax.zawsze mi sie podobal, jest bardzo kompaktowy no i kolor tez ciekawy.rozwazam jeszcze fioletowy ale ten zolty jakos tak bardziej mnie ciagnie :) a Ty jaki masz wozek do sprzedania? jak biegunka Hani?straszne to, tak dlugo juz trwa :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×