Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

onyx ja tez mam z mezem jedna taka fotke na ktorej wygladamy jak chory z hospicjum i jego ogromna i jowialna pielegniarka hehehe dobrze ze nie wiem gdzie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, cholerka, Lolli!!!!!!!!!!!!! Po co mi przypomnialas!!!!!! Podloga w kuchniiiii... Ble, ble, ble... A Maks mial dzis dzien zarloka, mam nadzieje ze mu nie zaszkodzi. Moze wreszcie nabierze troche cialka, bo zdjecia sa nieaktualne. Ze "skonika" zrobil sie suchy wiorek, tylko buzka nie schudla. Dzis byl idealny poza porannym wyciem kojota i - zebym nie zalowala, ze dziecko ze mna nie siezi caly wieczor - wieczornym wyciem kojota. Mamoeli, o ktorej sie zmyc zebys sie nie musiala krepowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag sliczne zdjecia,kurcze ja to chyba ani jednego nie mam,a 3razy w ciazy bylam lolli tak sie dzieci przestawiaja moj Adas pamietam spal o 9jak daniela odprowadzilam ze szkoly i wrocilismy do domu to zaraz zasypial i o 15,pozniej zaczal tylko w poludnie spac,Amelia biedna spi jak jej Adas ,,pozwoli,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć śpiochy :) wstawać,zapraszam Was na urodzinkową kawkę :) oj Boże i znowu jestem rok starsza :O tak sobie myślę,że my kobietki to powinnyśmy mieć jakąś ulgę i starzeć się np co dwa lata :) Byłam wczoraj w cansylu na spotkaniu i pojawiło się światełko w tunelu :D tak jak pisałam wcześniej obędzie się bez referencji mojego landlorda,a na dodatek kobietka poinformowała nas,że mają już domy i je remontują,więc może to już nie potrwa długo. Onyx z tymi walizkami to świetny pomysł,ale mam nadzieję,że pojadą tego 30 bo szczerze mówiąc to jestem już tym zmęczona. A i jeszcze Wam napiszę,że dziś potwierdziło się moje długo falowe przypuszczenie,że nie jesteśmy sami w tym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good moaning :) Frugo STO LAT! STO LAT!....i to co dwa lata liczone 🌼 ❤️ 🌼 to ile Ci stuknelo co dwa lata? 16? :D jak to nie mieszkacie sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie :) dziekuje dziewczyny za slowa otuchy :) czasami rzeczywiscie brak czasu przy 2 ce dzieci wczoraj Olivka miala urodzinki zdjecia na nk :) bede pozniej teraz masa spraw do zalatwienia 1-sza to revenue :O bardzo duzo zabrali nam pieniedzy juz 2 msce sie to ciagnie ale nie jezdzilam bo bylam tak obolala i nacpana po lekach ze nie bylabym w stanie myslec i mowic logicznie. pozniej do was zerkne :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo! Duuuuzo zdrowia i wytrwalosci, szcegolnie jesli chodzi o council, gosci i nasze wypowiedzi czasami... :P I wspollokatora(ow)... Patinka, jak sie czujesz? To ja se zrobie ta urodzinowa kawke. Ale na torta sie zjawie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Frugo!!!Mieszkanka pieknego i spelnienia wszyyyystkich marzen!🌼🌼🌼 co to ma znaczyc,ze,nie mieszkacie sami??? Patinka powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka, serdeczne zyczenia usmiechu na buzce i super przyjaciol oraz spelnienia marzen Olivce przesyla Maksio z rodzicami!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My? Gdzie? Anecia, ja w lesie... z robota. I maz na kompie. Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam dziewczyny za zyczenia :) u mnie zupka nastawiona dzis jarzynowa i jajeczka na paste jajeczna dla meza i nadziewana jajeczka bede robic i to wszystko :p bylam w revenue podalam swoje security dane ale musialam po dluzszej rozmowie poprosic o tlumacza tak szybko mowila ze ledwo wiedzialam o co jej chodzi ale wyjasnione i czekamy na fundusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo co mialas na mysli-piszac ze nie mieszkacie sami? kurcze jak to przelecialo ten czas ,a tu rok minol i zycie dalej sie toczy.OLivka wszedzie wstaje ale musi8 sie operac mebli ale zrobila dzis nastepny postep :D nauczyla sie siadac z pozycji stojacej tak jak zabolaly juz ja nogi zaczol sie krzyk zeby ja posadzic oj co to bylo a teraz najpierw kuca sobie a potem bum na pupke cwana bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapomnialam,ze to post i robie spagetti z sosem posprzatane mam,znajomi na kawe i ciasto przyjda amelcia spi,adas ze mna pichci ja kucharz duzy,a on maly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka1001
Czesc dziewczyny zmienilam to mleko synkowi bardzo smakuje ale kupki jeszcze od tamtej pory nie zrobil..ide dzisiaj do GP zapytam czy to normalne zeby dziecko robilo kupke co trzy dni..achh w ogole mase pytan bede miala nie wiedzialam ze bycie mama jest takie stresujace ogolnie wszystko cudownie ale non stop martwie sie o niego czy z nim wszystko dobrze...ale pewnie wszystkie mamy tak maja:) pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki pamietacie mnie jeszcze??:)podczytuje Was czasami ale zeby cos napisac to uuuaaa jak juz sie zabiore to mala zaczyna kwikac i musze do niej leciec a u nas...no coz wczoraj minol drugi miesiac jak mala sie urodzila:):)ale ten czas leci:) rosnie jest coraz ciezsza,pieknie sie usmiecha i zaczela gaworzyc:):) to jest to najwspanialsze najgorsze..niestety na nereczke antybiotyk nie pomogl:(:(bylismy w Londynie na badaniach biedna jak ona tam cierpiala!!!!ja takiego placzu w zyciu nie slyszalam:(:(ryczalam jak wol..ale i tak niczego sie nie dowiedzialam 26.11 jedziemy na rozmowe z lekarzem i wtedy dowiem sie na czym stoimy a tak poza tym jest wszystko dobrze:) pozdrawiam was goraca poczytam sobie wczesniejsze stronki bo z opoznieniem jestem. buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Selena! milo ze zajzalas :) zdjecie "renifera" boskie:D oliwia ano stresujace jest to bycie matka. zawsze cos sie dzieje i zawsze trzeba miec oczy wokol glowy. sa tez jednak ogromne plusy. poczekaj az Ci skarbek usiadzie na kolanach, obejmie raczkami i powie "baldzo Cie kocham mamo"... i wszystko zostaje zapomniane:), nieprzespane noce, 9 miesiecy zgagi, zabkowanie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoeli, jak tam twoje dwa Muchomorki ospowe? Jest tu jeszcze ktos? Wiem, wiem, piatek wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka1001, wedlug ksiazek to normalne, ze dziecko robi kupi raz na pare dni, jesli nic mu innego nie dolega to jest ok. Rzadziej podobno robia dzieci karmione piersia, a czesciej te karmione sztucznie, ale wedlug mnie najwazniejsze poznac rytm swojej pociechy. Maks robil trzy razy dziennie mimo karmienia piersia :D Pewnie dlatego, ze po kupie byla kapiel (raczej podmywanie, ale on szaleje za woda w kazdej postaci) ;) Jesli kupki sa zielone, ale bez sluzu, krwi i bez zgnilego zapachu to prawdopodobnie tez wszystko ok. Jesli cie to niepokoi to pogadaj z lekarzem albo HV, pewnie kaze ci obserwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx fajnie by bylo, zeby tak od razu oboje zachorowali :). na razie chora jest Ela a znajac moje szczescie, jak tylko wyzdrowieje, zachoruje Kuba :O. nie moze byc raz a porzadnie, musi byc dlugo i upierdliwie :). a tak poza tym to ok, dziekuje :) zrobilam dzis lososia z przepisu ktory Wam podawalam. nie dostalam ricotty wiec dodalam mascarpone.... pyyyycha. tylko mialam za malo pora. w sumie to zjadlam sporo tego lososia nim go zwinelam w filo pastry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem padnieta, pomimo ze nie bylam dzis w szkole. Lolli, duzo o Tobie dzisiaj myslalam, szczegolnie kiedy jezdzilam autobusem. Przypomnialy mi sie Twoje opowiesci na temat urokow komunikacji publicznej ;) No i przede wszystkim zapomnialam ze jest piatek wiec mialam 1 godzine w te, 20 minut na shoppping i druga we wte zeby zdazyc do przedszkola :o Porazka. A planowalam po wizycie u lekarza maly rajd po sklepach :D Gratulacje dla solenizantek 🌼 [kwiatek 🌼 U nas tez 2 znaczace daty. Wczoraj wlasnie minely 4 lata odkad przekroczylam granice tego kraju....tylko na 6 miesiecy i jakos tak zostalo :P No i Franek ma urodzinki w niedziele - 9 miechow juz,alez to zlecialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila.black
hey laski leże już w wyrku więc dużo nie napisze, oczy mi się kleją selena fajnie, że piszesz !!! współczuje problemów z nereczką.. życze zdrówka małej Ali Świetne te dobre rady z forum. Szczególnie 13 latka, która zaszła w ciążę w basenie w Egipcie !!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie parodia milej nocki kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam za życzenia moje Wy kochane koleżaneczki :) Olivce też życzę dużżżżżżżżo szczęścia,a na resztę pytań odp jutro bo mąż już przyszedł i mruczy,że on jutro do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia - moj profil wpisz w wyszukiwarce Patrycja wiek 27 miejscowosc UK pojawi sie to samo zdjecie co na fotosiku w czerwonej sukience napewno poznasz :) jak beda poroblemy to napisze na meila :) nie cche wiecej podawac publicznie dzis 1 pomiar z moim urzadzeniem baby comp i wyswietlilo mi sie literka M czyli chce sie dowiedziec na kiedy przysluguje mi miesiaczkja przez ok 2 cykle urzadzenie sie ucdzy a pozniej pelen perfekcjonalizm chce dodac ze bede starac sie o 3 cie ale tak za ok 2-3 msce :) fajnie ze to urzadzenie w 80 % mowi czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka,kobietom ktore maja to urzadzenie sprawdzilo sie w 100% moze i ja nie bede wyjatkiem ;) selena skarbie wiem co przezywasz :( trzymaj sie bedzie wszystko dobrze zobaczysz :) u nas tez byly badania u Laury miala cewnikowanie cystrografie ja musialam wyjsc w 4 ja trzymalo zeby jej to zalozyc okazalo sie ze ma 2 -ja nerke i ze to lepiej niz gorzej ale trzeba czesto kontrolowac :) tzn teraz ma co roku usg bo nic sie nie dzieje jak byla maluszkiem to miala problemy z oddawaniem moczu bolal ja nisko brzusio itp.Mam nadzieje ze u was bedzie wszystko ok ;) Kamila black witaj :) sciskam was ide sie pobawic urzadzeniem dalej :p kurcze zmierzylam sobie tempke o 5 tej i juz koniec spania a czesto spie po 2-3 godziny na dobe moja malutka spi smacznie a ja nie moge od 2 dni walcze z iloscia tabletek na spanie tzn chce zmniejszyc do minimum az nie bede musiala;W poniedzialek ma byc program o tym w TVN rozmowy w toku zobaczymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×