Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

dzien dobry:) kopytka sie udały jak na pierwszy raz,dzieki dziewczyny za pomoc:)miałam zrezygnować bo jak tylko zaczełam to wysypalam całe pudło mąki na ziemie w kuchni i pomyślałam ze to zły znak:P ale kopytek juz nie ma wiec zjadalne nawet szkodnik zjadł:P a co do przedszkola to tamto chyba takie drogie przez te kamery chyba bo ja znalazlam tez za 32 funciaki i 42 funciaki za dzien,ale chyba faktycznie wstrzymam sie do 3 urodzinek szkodnika bo dopiero ma póltorej roku onyx dobry ten kawał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie jak robicie brokuły na obiad,ja miałam kiedys taki fajny przepis z boczkiem i czosnkiem,ale nie wiem gdzie go wsadziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo, absolutnie przepyszne i bardzo nieskomplikowane sa brokuly ugotowane, posmarowane majonezem i posypane vegeta.wiem ze brzmi nijako ale ten smak... mniam!ale musi byc vegeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie salatke z brokulow, jajek i pomidorow, wymieszac z majonezem przyprawami i koperkiem. mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) wpadłam się przywitać, żeby nie było że się zapadłam pod ziemię :) Lomea gratulacje!! :) ja się nie mogę zorganizować ostatnio i kompletnie nie mam czasu na kompa.. zapowiadają się zmiany u nas i chyba będziemy wracać do Pl.. kurcze mam nadzieję, że plan się uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tylko na chwile bo wychodze za moment,ale wczoraj wpadl mi w oczy ten link. Wczesniej bardziej obojetnie przechodzilam obok takich historii,ale odkad mam wlasnego malucha to chyba spojrzenie na swiat mi sie zmienilo. Przeczytalam to i mysle ze warto pomoc. Zreszta to zalezy od kazdego indywidualnie. http://wada-serca.pl/ MIlego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!widze ze ostatnio to sie radami kulinarnymi wymieniacie!!ja bardzo dawno nie jadlam kopytek a to dlatego ze nie mam maszynki aby zmielic ziemniaki:-(musze sobie kupic!! Ktos ostatnio mi pisal abym wrzucila fotki no to wrzucam kilka:-)jak ktos ma ochote spojrzec na moja corcie:-)troszke urosla od ostatnich zdjec jakie tu wrzucalam. http://picasaweb.google.com/WARKOCZ0/OlimpiaPoRoczku#5451419320335227906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 boska jest Olimpia!Fajnie deserek jadla:) moje tez tak lubia jesc:) agauk az sie boje to czytac... bes uciekasz nam do polandu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 ja tez nie mam maszynki do mielenia tluczkiem do ziemniakow ,,miele,, ;) Olimpia ma fajne kucyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe boska jest Olimpia z tym jogurtem :D Aneciu no chyba uciekam do Polandu, ale to na razie 80% prawdopodobieństwa... i to 20% mnie przeraża.. bo to wciąż całkiem dużo ;) ja już chyba mam dość tego kraju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bes a nie przeraza cie Polska? Dosyc to ja tego kraju mam przynajmniej 2razy w tygodniu,a szczegolnie jak ide do lekarza z olbrzymim wezlem chlonnym na szyi,a ten kaze mi brac paracetamol,to nic,ze lykac nie moge. Amelia ma dalej ta biegunke chyba podejde do HV bo to nie jest normalne 2tyg sraczki!!!niby je,ale co z tego jak to zaraz ...,moze to po mleku C&g 1+?W nocy miala kolki:o prykala do 3 i po tym kupsztal!Plakala bidulka strasznie:( Kto na kawusi?znowu mocna z expresu z car bootu za 2f:) przyszedl wczoraj rachunek za gaz i prad 500f a tu swieta ida ida ida!i trza wynajem zaplacic razem ponad 1000...dobrze,ze to tu tyle,a nie w polsce tysiak za gaz,bo wiem,ze tak przychodza rachunki szok!!!dlatego mam tam piecyk weglowy;) oki kawciaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bes a nie przeraza cie Polska? Dosyc to ja tego kraju mam przynajmniej 2razy w tygodniu,a szczegolnie jak ide do lekarza z olbrzymim wezlem chlonnym na szyi,a ten kaze mi brac paracetamol,to nic,ze lykac nie moge. Amelia ma dalej ta biegunke chyba podejde do HV bo to nie jest normalne 2tyg sraczki!!!niby je,ale co z tego jak to zaraz ...,moze to po mleku C&g 1+?W nocy miala kolki:o prykala do 3 i po tym kupsztal!Plakala bidulka strasznie:( Kto na kawusi?znowu mocna z expresu z car bootu za 2f:) przyszedl wczoraj rachunek za gaz i prad 500f a tu swieta ida ida ida!i trza wynajem zaplacic razem ponad 1000...dobrze,ze to tu tyle,a nie w polsce tysiak za gaz,bo wiem,ze tak przychodza rachunki szok!!!dlatego mam tam piecyk weglowy;) oki kawciaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem w szoku i juz mi sie odechcialo przedszkola a co do rachunkow to mozesz sobie ustawic direct debit i nie bedziesz musiala wszystkiego od razu placic mozesz powiedziec ze chcesz np 100 funtow miesiecznie i oni sobie pobiora w tym dniu jaki sobie chcesz,ja mam tak wszystko poustawiane,przynajmniej nie trzeba na poczcie stac w kolejkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie sie skulls,ze odechcialo ci sie zlobkow!takie malenstwo ci nawet nie powie co sie dzieje!!! a co do direct debit mowilam o tym mezowi wczoraj,a on ,,no i co zanim splacisz te 500stow to przyjdzie kolejny rachunek,, bo nam co 3mies za prad i gaz razem przychodzi z npowera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam co 3 miesiace rachunek za gas i prad i w zeszłym roku dostałam w zime 400 funciakow za sam gaz a mieszkam w one bed room i place sobie 100 funto mmiesiecznie i jeszcze mi chyba zostało cos tam do zaplaty ale prad mam juz zaplacony bo było mniej,ale dla nich sie liczy to ze placisz cos co miesiac i są zadowoleni,czekam wlasnie teraz na rachunek za zime i az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to sie wyrówa do lata bo wtedy rachunek mniejszy bedzie i ja sobie place 100 funtow za gaz i 40 funtow za prad,tak mi wygodniej niz isc i jednorazowe 500 funto zaplacic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Urodzilam coreczke 12 lutego, przez cesarskie ciecie. Dwa dni wczesniej zaczely mi odchodzic wody, saczyly sie, saczyly....bez konkretnych skurczy. Pojechalam do szpitala i sklamalam ze nie czuje ruchow, balam sie ze mnie odesla do domu. Bylo wszystko ok, spytali sie czy chce zostac w szpitalu czy do domu, pojechalam do domu, pzespalam noc i rano do szpitala. Powiedziano mi ze dostane dowcipna pastyle i jak nie zadziala do 16 to na porodowke i pod krolowke. Minela 16 i nic sie nie stalo, moj m. podniosl raban ze wody odhcodza a oni nic nie robia.... Powiedzieli ze prawopodobnie rano dostane kroplowke na wywolanie, ale musze czekac bo MAM NISKIE RYZYKO!!! Zawsze byl jakis pilniejszy porod, i tak sobie lezalam i czekalam....... Rano przyszlo dwoch lekarzy, jeden podal mi oslonowo antybiotyk a drugi przepraszal za musialam tyle czakac. No i jazda na porodowke, kroploweczka przez 10h, piekne skurcze i .....2 cm rozwarcia.... Poplakalam sie, zwatpilam ze cos z tego bedzie. Przyszla nocna zmiana, lekarz zaproponowal poczedkac jeszcze2h albo cesarka. Powiedzialam ze chce cesarke. Godzine pozniej Ola byla na swiecie:D. Wazyla 3640 i miala 51cm:D. Wszysto bylo z nia w porzadu, odjeli jej punkt za kolor skory. Karmienie piersia mi nie wyszlo, mala miala ssanie, pogryzla mi plaskie brodawki....ehhhh a ja pokarm mialam tydzien po porodzie, lipa straszna. Do tej pory jestem zla na siebie, ze pewnie moglam cos zrobic wiecej albo lepiej.....Piers nadal dostaje, ale bardziej na deser, albo dla samego kontaktu ze mna. Opisalam na szybko co bylo, a teraz co jest... Kolki:D. Ale generalnie jak narazie wszytsko jest w porzadku. Dziewczyny Ola w kwietniu ma pierwsze szczepienie, czasami po wystepuje goraczka, co moge kupic dla niej (tak jakby co)?? Narazie sprawdzalam w sklepie to wszytsko jest od 3 miesiaca. Ciagle staram sie Was doczytac, ale ciezko idzie:) Co do zdjec, bardzo chetnie sie pochwle corcia, ale nie wstawie tutaj zdjec. Prosze Was o adresy mailowe - jezeli Wam odpowiada taka droga i nadal chcecie zobaczyc Olcie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze skulls odpisalam ci i nie ma tego posta! pisalam,ze to fajne to direct tylko meza trzeba namowic jeszcze na to ;) lomea ale mialas jazde!dobrze,ze sie wszystko szczesliwie zakonczylo i sliczne imie Ola:)niech sie chowa zdrowo!ja poprosze o zdjecia! aneetta1979@o2.pl dzieki! oby wyslalo posta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomea gratuluje, agazjack@yahoo.co.uk anecia no tociezko z ta biegunka musisz isc do gp jednak. sprobuj swoja droga zmienic mleko na aptamil, podobno lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ agnieszka75 nie jest lepsze aptamil,przynajmniej nie dla amelii miala po nim zielone kupy bylam u ...nursery nie bylo miejsc u GP i kazala dac kupe do badania,mowila,ze byc moze to nietolerancja laktozy,amelia wazy 11kg,ale widac,ze schudla nozki ma jak patyczki juz nie ma tego tluszczyku,buzka taka malutka i blada,oczy spuchniete,niby nie jest odwodniona.w sumie od soboty nic nie zjadla oprocz mleka wczesniej,a to kawalek banana,troche zupki,czy ziemniakow,daje jej mleko z kleikiem.patrzylam wczoraj na SMA 1+ i tam jest napisane,ze dziecko powyzej roku powinno dziennie wypijac 330ml,ale to tez zalezy od dziecka,agnieszka75 wazne,ze troche podpija,a dawalas Kubie to mleko w proszku jak np.to polskie laciate,albo to w niebieskim opakowaniu?ono jest u nas po 3fza 500gram,angielskie tez jest,ale nie pamietam po ile,moze mieszaj Kubie pol na pol to wiecej wypije,ja amelii jeszcze nie daje czekam az jej przejdzie i zobacze co lekarz powie,jesli tu powiedza,ze nic jej nie jest,a dalej bedzie miec to na londyn,albo coventry do poslkiego lekarza,albo do lekarki w grantham polka przyjmuje kurde czekam na ta kupe,a tu nic!!!zawsze z rana robila a tu ozdrowiala haha!!!a jaka miala mine jak ta jej brzuch macala,normalnie bez kija nie podchodz,mierzyla ja ze hoho!!!wredniejsza ode mnie bedzie;) :p oki mega post i zaraz mi nie wysle! kto na kawie??? onyx lolli???gdzie wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly ostatnio jakos jesc nie chce mleka. Bywa ze po 6 godz zje jakos 70-80 ml I tylko by herbatke pil? I zamiast zwyklego dziennego 800 ml zjada jakos 600?mam sie martwic? Waxy 7 kg I lekko na centylach spadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. A my wiosne mamy w Polandzie :D, U was tez już wiosenka? bes, zawitasz tu do nas? Już sie przyzwyczaiłam ale łezka sie kreci w oku jak wspominam czasy w Londynie. Ale chyba bardziej dlatego, że moj mąż wciąż tam jest, a caly czas jaki tam spedzilam to właśnie z nim. Ogólnie, jednak bardzo przyjemny, chociaz narzekałam, jak to Polka, nie? Anecia, a może to ząbki?moja olka tak ma, wychodzi wiecej ząbków na raz to i biegunka jest. Lomea, gratuluje cieplutko. Zdrówka dla Oleńki. Jak czytalam twojego posta przypomnialam sobie, ze śniło mi się, że rodzilam córeczkę, Milenkę. Całe szczęście, że mam teraz okres bo juz bym wyczekiwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×