Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

hej dziewczyny:) my lecimy do pl w maju dokanaja sie chrzciny malucha:)rodzinnie:)nareszcie:)bo rodzina juz po nas psy wiesza ze taki duzy i nie ochrzczony:P Ale bilety zakupilismy w styczniu a i tak cena nas powaliła na dlugo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag---sw to czesc gdzie znajduje sie brixton, balham, streatham, mitcham, tooting i tam mieszkam :(ku mojeje rozpaczy niestety myslimy nad zmiana miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Ja dzis mialam rozmowe o prace i poszlo niezle, chociaz byli bardzo zaskoczeni moimi wysokimi kwalifikacjami, nie wiem czy na plus czy minus. jutro maja dac znac. ja tez sie wybieramm do Polski ale dopiero to wczoraj wymyslilam, tak wiec musze pozyczyc pien na bilet, ale juz strasznie tesknie na dzieciakami siostry i rodzinka cala. jutro kupie jak si edowiem co z praca. w niedziele nie sa takie drogie. najgrzej piatek. moze od razu kupie na wakacje bo teraz sa bardzo tanie . Kuba nadal niechetny na maziste potrawy. bulii banany warzywa. ogolnie je nawet ok, chociaz mniej niz kiedys, ale moze to rzeczywiscie taki okres mniejszego zapotrzebowania. wazy 11 kg ma 82cm i 20 miesiecy. czy to ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam pytanie bo rozne mam tu informacje. ile trzeba pracowac godzin w tyg i tygodni zeby dostac macierzynskie. to tak na okolicznosc planow na drugie dziecko. Arvena jak sie miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anecia
no i gdzie mój post????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anecia
oj trza zacząc od nowa pisanie,tylko boje sie ,ze ten moj poscik gdzies tam fruwa w powietrzu i moze w koncu dotrze na odpowiedni topik....no i co tu robic?pisac od niowa to samo czy zaczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anecia
a napisze jeszcze raz... Anecia bardzo dziekuje za odpowiedz🌼 ten drugi przepis ,ktory podałas tez brzmi apetycznie i teraz to mam dylemat który zrobic najpierw A jeszcze mam pytanko odnosnie tej szarlotki,mam nadzieje tylko,ze sie nie zdenerwujesz,ze tak męcze i męcze,,,,,,bo nic nie napisalas o jajkach w tym przepisie,i nie wiem,bo ja to sie na wypiekach za bardzo nie znam,czy to ciasto bez jajek?przeciez i sa takie ....wiec nie wiem,wole sie upewnic I sorki,ze Cie strasze na pomaranczowo,ale ja z tych dobrych pomaranczy jestem ,taka słodziutka klementynka dzieki Pozdrawiam serdecznie no i ciekawe czy teraz dojdzie tam gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, pozartowac nie mozna z tymi resztkami... :P Jak macie gosci to wam lodowka nie peka w szwach? Same niezdrowe rzeczy, hehe, no i trzeba je dac gosciom, a nie pozniej sie cholesterolic serem zoltym samotnie :) To sie wymysla rozne rzeczy... Co do jedzenia to ja tez jem swieze, a moj maz preferuje takie odstane, zeby sie przegryzlo. Ja juz tez nie tykam :) Heh, ucieszylyscie mnie, ze jeszcze moge manipulowac odbiorca :P Co do Polandii to sie nie wypowiadam, pewnie tez tam spadniemy :( Bardzo chcialam ale teraz mi przechodzi, po trzymiesiecznym pobycie i uzeraniu sie ze wszystkimi "fachowcami" :( :( :( Ale Holandii nie polecam ;) Anecia dzieki za przepis, mialam wlasnie prosic zebyscie cos wrzucily owocowego. A jak jeszcze macie jakies fajne proste ciasto z kremem, najlepiej nie jakies biszkoptowe, bo mi piekarnik zle piecze... Pliz, pliz, pliz... Postanowilam wygrac w totka i osiedlic sie na poludniu Francji. Teraz tylko musze pamietac, zeby zagrac, zawsze zapominam. W dodatku nie wiem, gdzie sie tu nadaje tego lotka :o Jak wygram to zapraszam na kawe do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tutaj smakowicie :) U nas zapiekanka z brokulami i kurczakiem juz zjedzona, byla tez zupa z soczewicy-palce lizac :P Ja zwykle gotuje zupe i jednogarnkowe dania na 2 dni, tak to bym po nocach siedziala przy garach zamiast sie uczyc, szczegolnie jak pracuje do wieczora. Gulasz albo leczo zawsze gotuje poprzedniego wieczoru bo lepiej smakuje "przegryzione" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubie, jak w zupie jest makaron i wtedy na drugi dzien jest SAM makaron, bo pecznieje... Bleeeee... Za to zjadlabym stolowkowy obiad... Wiem, wiem, trzeba mnie leczyc... Wszystko przez kolezanke - byla w szpitalu i zachwalala jedzenie :D Bo to chyba tesknota za dziecinstwem jest - te rozgotowane miesa, zupa z piaskiem ze zle umytych warzyw i rozwodniony kompot :D :D :D nie jem kompotow, ale taki stolowkowy to bym zjadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a makaron mozna ugotowac osobno :P Zreszta ja rzadko wrzucam makaron do zupy. Zdecydowanie jak wpadam ze szkoly na obiad to on juz musi w domu byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, jak ty masz fajnie... Ja moge liczyc tylko na kawe i przesmazona jajecznice. Za jajkami nie przepadam... :P Czytam horror, za oknem pogoda jak w ksiazce a musze w pewne miejsce... Hm... Uuuuu... Ojojoj... Lacze sie w bolu z Lolli, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx...chyba zle mnie zrozumialas :P Ten obiad musi byc bo ja go poprzedniego dnia ugotowalam :D Ale jakby co to ja mogalabym liczyc na wiecej niz jajecznice. Ostatnio hitem sa pieczone udka z kurczaka, ziemniaki i marchewka z groszkiem- chlopaki sobie radza (wszystko sam przyrzadza) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak, cos mi umklo :P To zmienia postac rzeczy :D Po dlugim wahaniu, czy nie pozyczyc sobie pampersa od Maksia, podjelam meska decyzje... Ide... Maz w pracy na nocke, wiec jak cos podejrzanego zobacze to uslyszycie mnie i w UK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx zyjesz???cos wczoraj slyszalam, ale mialam nadzieje ze to tylko koty sie marcuja :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj onyx stolowkowe jedzenie?pamietam szkolne obiady:) to ciasto jest bez jajek:) jak dzisiaj maz nie zapyta o prace to wyjade do polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja tez dobrze pamietam... klopsy w sosie pomidorowym, makaron z serem mmmmmmmm i wlasnie marchewke z groszkiem auuu ale bym zjadla pozwolilam Lennoxowi sie pobawic pudelkiem z bizuteria, i gadzetami.nie ma dziecka :D wlasnie podszedl znienacka i rzucil we mnie ogromnym grejpfrutem. musze przyznac ze juz dawno nauczyl sie niespodziewanie jak na swoj wiek celnie rzucac w nas, z dalekiej odleglosci, ciezkimi [przedmiotami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja makaron z serem robilam kilka razy i mi tak nie smakuje jak stolowkowy:( kurcze z przychodni nie dzwonia ani nic dzisiaj tydzien mija jak dalam do badania czyzby bylo wszystko ok?a ta tak nasrajdolila ze sofa i poduszka cale brudne!nie mowie nic o ciuszkach...znowu pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno by juz sie odezwali gdyby cos bylo nie tak.pamietam ze Lennox mial okropna biegunke jak wylazily mu zeby, chyba ze 3 tygodnie.poza tym czul sie ok (no i zeby oczywiscie), bylam z nim u lekarza, oddalam probke do badania i tez nic nie bylo.a cos jeszcze Amelce dolega? o fuj, ale skunks.ide. aaaaaaaa mialam napisac ze moja babcia, ktora jest niereformowalna gastronomicznie i nie ma w kuchni odrobiny polotu, poproszona przez mala mnie o makaron z serem, zrobila domowy makaron do rosolu+odsmazony na skwarkach z jakims niedobrym serem i z cukrem :O :O :O taka moja drobna trauma z dziecinstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx tak przegladam zeszyt za przepisem na ciasto bez biszkopta,a z masa i moze wuzetka?albo napoleonek na krakersach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy cos jej jest wiec teraz nie,ale miala goraczke 3dni tydzien temu,nie chciala jesc,ani pic tylko mleko,placzliwa byla okropnie,pupe ma odpazona do teraz,ale wtedy miala okropne rany nie chciala sie kapac,ani dotknac,a jak na rece ja bralam to sztywno nozki trzymala,plakala i prezyla sie jakby kolki miala,kupe robila wtedy nawet w nocy,po 2-3razy taka wodnista,a razem w ciagu doby to chyba z 15 kup!pampersy i chusteczki to hurtowo szly!zreszta do teraz robi od 5-7kup dziennie juz w nocy sie nie zdaza od kilku dni(od soboty jakos)ale pryka w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za taki opis:o moze ktoras cos poradzi,ja jej daje marchewke do kazdego dania prawie obiadowego oczywiscie, nie ze caly dzien marchewka.ona obiadki ma niestrawione w tej kupce zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie tak mial Lennox, mysle ze to bedzie od zebow, ale powinien lekarz ja zobaczyc.zrob probe paznokcia czy nie ejst odwodniona, niedobrze ze nie chce pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia - moze sprobuj dawac jej uduszona marchewke zageszczona kilkoma lyzkami kleiku ryzowego i stosowac taka diete przez przynajmniej 1-2 dni-nie zaszkodzi jej raczej a moze zatrzyma te luzne kupy. Brokuly z ryzem tez dzialaja zatrzymujaco,ale zaczelabym od marchewki. To troche dlugo trwa :o Trzymajcie sie tam dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) naleśniki w ilości hurtowej już zjedzone :) teraz posprzątać po śniadaniu i do pl sklepu po zakupy świąteczne :O Lolli dzięki za info :) zadzwonię tam dzisiaj,fajnie by było jak by nam dali :) wczoraj byłam znowu w FP i założyłam sobie spiralkę :) mam spokój na 5 lat.Powiem Wam,że rok czasu nie mogłam sie zdecydować,a jak już się zdecydowałam to bałam się jak cholera :) ale nie było źle i nawet nie bolało :) tzn czułam coś tam,ale żeby to był straszny ból to nie mogę powiedzieć.Ogólnie jestem bardzo zadowolona z usług FP i badań ginekologicznych,bo zostałam przebadana kompleksowo przed założeniem :) ok ide coś robić bo roboty w huk,pomocy żadnej,a goście się goszczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frankowi dawalam tez sucharki namoczone w wodzie jak mial luzniejsze kupki kilka dni,ale to byl chyba efekt antybiotykow i nie byla to biegunka, niestety ilosc byla taka ze wylazily az na plecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia moja Hania tak miała przez 3 tygodnie :O wyszły 4 czwórki i wszystko przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej Wam :) Podziwiam panie z nocnej zmiany za wytrwalosc (no i za zdolnosci manipulacyjne tez :) )bo ja juz po 21 chodze spac jak tylko Amelka da sie zagarnac do lozeczka i rano wstaje i co...i mam zerowy poziom energii ....moze musze sobie jakies suplementy sprawic Za oknem wiosna w wydaniu angielskim , musze znalezc jakies inne natchnienie na dzisiejszy dzien ;)moze szarlotka.. ja ze stolowki pamietam niepowtarzalnie przepyszna kawe inke i pulpeciki w sosie smietanowym z kasza :) Spadam, bo Amelka ma szlaban na tv,i moze tylko ogladac pol godzinki rano i pol godzinki wieczorem.Bo mi na ambicje weszla pewna znajoma z PL ktora nie ma tv i nie kupuje dziecku zabawek fisher price i zadnych innych kolorowych plastikow,dziecko bawi sie tylko drewienkami i to co samo stworzy .....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona tez ma juz 3tygodnie i zebow nie widac ani sie nie zapowiada wlasnie,nursery sprawdzala czy jest odwodniona i mowila,ze nie! probowalam wkleic link z fotosika i nie chcialo,a zrobilam jej przed chwila zdjecie kamerka w opasce kupilam jej i chodzi w niej po domu od kilku dni ja jej daje marchewke,banana,kleik,ona od kilku dni ma apetyt i je wszystko wczoraj wypila z 1/3kubka wody z glukoza Hrabstwo Leicestershire,uk Synuś 16.06.1999❤️ Synuś 04.01.2007❤️ Córcia 14.03.2009❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×