Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

hej hej Dzieki za gratulacje, zaraz postaram sie wyslac zdjecia. Ola ma prawie 6 tyg, i robi glownie zielone kupy, ostatnio co drugi dzien, steka przez sen toche, do tego te kolki..... Tutejsza specalistki:P stwierdzily ze jej sie unormuje..... Ale ja im wogole nie wierze:). Wiec sie spytam Was, czy to bardzo niepokojace?? Jest na aptamilu, myslalam zeby jej mleko zmienic, ale to znowu pewnie namiesza...:( Borowka - u mnie wiosna:D. Anecia na temat rozwolnienia sie nie wypowiadam, bo sie nie znam. Ja wogole sie na dzieciach nie znam, lepiej sobie radzilam z przestepcami:P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie tapete na twarz naloze, z okazji tej wiosny:D. Zdjecia poszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka ale 2tygodnie i zebow nie ma?!wiem,ze to moze byc na zabki,ale nie widac zeby to od nich bylo lomea,amelia po aptamilu miala zielone kupki i HV powiedziala,ze czesto dzieci po nim maja takie,wiec zmienilam na cow&gate chociaz w skladzie roznicy nie ma to po pierwszym dniu juz normalne kupki miala dalam do analizy ta sraczke;)za tydzien wynik zobaczymy moze dadza mi jakies mleko na recepte musze na poczte luknac za zdjeciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka sliczna jest twoja Ola fajniutka ma minke na tym zdjeciu w kapieli jeszcze z pepowinka!i fajne to w wozku co prawie jej nie widac,sliczna jest!a bujaczek lezaczek masz taki jak amelia- uwielbia wibracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag a duzo tej herbatki pije?moze nie dawaj,jaka dajesz granulowana hipp lub bobowita?pamietaj,ze one powoduja prochnice Brian ma 4 mies wiec okolo 100ml DZIENNIE mu picia starczy,kiedy chcesz mu dawac pokarmy stale?niedlugo bedzie mogl cos podjadac od 17tyg jesli bardzo chcesz, najpierw troszke kleiku,albo od 20tygodnia ale najpierw kleik najlepiej rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z 200 - 300? tez mi sie wydaje ze za duzo ale remi mu daje czesto czy trzeba czy nie trzeba no nie wiem co z tym dokarmaniem- Brian ma chyba z 15 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag a moze dlatego że dostaje herbate nie chce pic juz mleka?moje dziecko tak ma,ja daje Olivii mleko sma dwa razy dziennie i wtedy wypije 200 ml herbatki a jak dostnie 3 butl mleka to juz nie chce pic herbatki anecia ajezeli ta herbatke podaje sie z kubeczka to tez grozi pruchnica?ja zawsze dawałam soczki Olivii ale dowiedzialam sie ze po sokach moze byc pruchnica wiec przezuciłyśm sie na herbatki z hippa ale jak to tez grozi to co dawac do picia?wiem ze woda najlepsza ale olivia nie wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag to za duzo nie dawajcie mu tyle tych herbatek!tym bardziej,ze upalow nie ma moja amelia ma rok a wypija tyle co twoj Bryan skuuls na herbatce jest napisane,ze zawiara weglowodany i przy dlugotrwalym podawaniu z butelki herbatki moze byc przyczyna prochnicy wiec jesli pije z kubka to ok.ja amelii podaje wode z glikoza,herbatki owocowe i sok z paoli malinowy,mam tez herbatke hipp jablkowa z melisa,ale to raz na miesiac daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie wasze dzieciaki w samochodzie zachowuja? chcielismy sie wybrac na wycieczke za miasto ale Brian dzisiaj nam w samochodzie z godzine wyl tak, ze prawie sie zachodzil/ histeria z przytupem- ze sie zlamalam i wzielam na rece- i nie byl glodny i pielucha tez nie byla mokra woze go od urodzenia dosc czestto- a ostatnio za kazdym razem jest gorzej/ drze sie dluzej co moze byc przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z hippa jest taka fajna herbatka w saszetkach do zaparzania bez cukru.. tej granulkowej z cukrem bym nie podawała.. no i to bardzo prawdopodobne, że pijąc tyle tej słodkiej herbatki Brian ma dużo glukozy we krwi i zwyczajnie nie czuje głodu.. a słodka herbatka to wiadomo słodka, więc smaczna ;) Bartosz pije wodę prawie wyłącznie, czasem lipę, koper, rumianek (zwykłą w saszetce zaparzam), soków też prawie nie, bo one też są słodkie a wolę żeby zjadł obiad z warzywami niż soczek :) aaa dobry wieczór tak w ogóle :D Aneciu boję się Polandii, boję się że będę chciała wrócić.. ale tutaj już nie mogę nie mam znajomych, siedzę sama z Bartkiem całe dnie służba zdrowia mi nie odpowiada, modle się żebyśmy nie zachorowali, bo będzie bida z nędzą w Polsce mamy już mieszkanko.. tzn gołe ściany na razie małż ma w perspektywie bardzo dobrą pracę, a ja na razie mogę być żoną przy mężu ;) no i rodzina bliżej.. moja mama tęskni za nami bardzo, zwłaszcza że moja siostra zmarła niedawno i mama bardzo przeżywa to że ja tak daleko jestem no i ogólnie duużo tego... ale za UK też będę tęsknić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag może mu gorąco w samochodzie? rozbierasz go trochę czy jest w tym samym ubraniu co na zewnątrz? chociaż czapkę, kurtkę odpiąć, no nie wiem co to może być innego a może słońce go razi? a może go uwiera coś w foteliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag moj adas i amelia tez tak sie zachowywali w samochodzie i u mnie pomoglo odwrocenie fotelika do przodu,zabawkek pelno tez ma,jakies ksiazki materialowe,jakies grajace,ale najbardziej to ten fotelik. bes ma racje co do tych herbatek za duzo glukozy,przestancie je dawac bo sie wam maly pochoruje jeszcze od tego bes ja tez tu ciagle sama,sama juz sie przyzwyczailam,ale ostatnio czesto mi sie sni polandia,chociaz sie nie wybieram,dobrze,ze macie juz tam mieszkanie,a nie chcesz najpierw sobie urzadzic i dopiero wrocic?moi znajomi tak robia,remont zrobili,teraz meble beda kupowac i sprzet,lodowka,pralka itp.chca uzbierac oszczednosci i dopiero wrocic za jakis rok przykro mi strasznie z powodu siostry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciu, małż sie dowie teraz w kwietniu czy dostanie tą pracę o którą się stara czy nie.. tzn raczej czy dostanie ją już czy za parę miesięcy :) no jeśli już to będziemy wracać gdzieś w czerwcu, lipcu i chcemy jak naszybciej się wprowadzić do mieszkanka, a do tej pory musimy u teściów przekoczować bleee to mieszkanie to gołe mury, trzeba wszystko zrobić, okna, przebudować sciany, podłogi, drzwi, instalacje, na pewno kredyt będziemy musieli wziąć.. no ale inaczej się nie da bo nie mamy tyle oszczędności a ja też się boję remontu jak mnie nie będzie na miejscu :) control freak :D ja też sie trochę przyzwyczaiłam, że wiecznie sama jestem.. ale to chyba dlatego, że gdzieś w głowie mam zakodowane, że ten stan nie będzie trwał wiecznie.. no i marzę żeby tę sytuację zakończyć jednak Southamptonianka se na wakacje pojechała i nawet nie mam z kim kawy wypić :P bida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomea, dzieki za zdjecia, fajna mala :) Bes, mysle, ze to bedzie bardzo dobry krok wyjazd do Polski, Ja tez o tym marze, ale u mnie jest problem z mezem, ktory nie wyobraza soie zycia w Polsce :( A ja tesknie za rodzina, i tez jestem tu sama. mam kilka kolezanek al rzadko sie widzimy. A z mezem praktycznie nie rozmawiam bo nie ma kiedy a jak jest to i tak go nie ma... praca i praca. a moja depresja sie poglebia i nie wiem juz czy rzeczywiscie nie wziac lekow.ale jak sie sytuacja nie zmieni to leki nic nie dadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomea, dzieki za zdjecia, fajna mala :) Bes, mysle, ze to bedzie bardzo dobry krok wyjazd do Polski, Ja tez o tym marze, ale u mnie jest problem z mezem, ktory nie wyobraza soie zycia w Polsce :( A ja tesknie za rodzina, i tez jestem tu sama. mam kilka kolezanek al rzadko sie widzimy. A z mezem praktycznie nie rozmawiam bo nie ma kiedy a jak jest to i tak go nie ma... praca i praca. a moja depresja sie poglebia i nie wiem juz czy rzeczywiscie nie wziac lekow.ale jak sytuacja sie nie zmieni leki nie pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomea, dzieki za zdjecia, fajna mala :) Bes, mysle, ze to bedzie bardzo dobry krok wyjazd do Polski, Ja tez o tym marze, ale u mnie jest problem z mezem, ktory nie wyobraza soie zycia w Polsce :( A ja tesknie za rodzina, i tez jestem tu sama. mam kilka kolezanek al rzadko sie widzimy. A z mezem praktycznie nie rozmawiam bo nie ma kiedy a jak jest to i tak go nie ma... praca i praca. a moja depresja sie poglebia i nie wiem juz czy rzeczywiscie nie wziac lekow.ale jak sytuacja sie nie zmieni leki nie pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomea, dzieki za zdjecia, fajna mala :) Bes, mysle, ze to bedzie bardzo dobry krok wyjazd do Polski, Ja tez o tym marze, ale u mnie jest problem z mezem, ktory nie wyobraza soie zycia w Polsce :( A ja tesknie za rodzina, i tez jestem tu sama. mam kilka kolezanek al rzadko sie widzimy. A z mezem praktycznie nie rozmawiam bo nie ma kiedy a jak jest to i tak go nie ma... praca i praca. a moja depresja sie poglebia i nie wiem juz czy rzeczywiscie nie wziac lekow.ale jak sytuacja sie nie zmieni leki nie pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes zycze ci powodzenia znaczy WAM wszystkim,wszedzie dobrze,tam gdzie nas nie ma;) ta kolezanka wlasnie nie chciala brac kredytu dostala mieszkanie bezczynszowe po babci i tesc im wyremontowal,oni mowili co chca,a on robil,nie chce ladowac sie w kredyty tylko wszystko za ,,swoje,,zrobic,kupic tu oboje pracuja na full time i odkladaja,ona chce tam swoja dzialalnosc otworzyc-tipsy wspolczuje ci takiego remontu wszystko trzeba zrobic,my tez mielismy sporo do remontu oprocz podlog,a tak to ogrzewanie,drzwi,okna sciany a mieszkanie za 32.000 kupilismy(kredyt) teraz warte jakies 80.000 do spaty jakies 20tys.tylko i az bo jeszcze przez 15lat bedziemy splacac przerabane!moze damy rade odlozyc,ale cos ciezko nam to idzie;)a kredyt dostaniecie jak on dopiero zacznie pracowac w pl?wiem,ze meza siostra i jej maz nie dostali musial rok przepracowac i dopiero. adas zaraz do przedszkola:) i od poniedzialku wolne na swieta az do 12 kwietnia:( oby pogoda dopisala to na dworze daniel wiekszosc bedzie siedzial no i ja na spacerki:) agnieszka75 tez mysle,ze nie masz depresjii tylko takie samopoczucie z powodu samotnosci brakuje ci kogos do pogadania i tesknisz,moze wyjedz sobie do pl na wakacje cale,kuba nie chodzi do szkoly wiec mozesz na 3mies od czerwca do sierpnia masz taka mozliwosc?,a jak u ciebie z praca dalej nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, ja w Polsce bardzo duzo czasu spedzam, w sumie ponad 3 miesiace rocznie, ale tym bardziej czuje sie rozbita miedzy Polska a Anglia, ani tu ani tam nie czuje sie jak u siebie. A Kuba nadal nie je. Juz nie wiem o co mu chodzi, bo chyba nie o zeby, nigdy nie mial z tym problemu, poza tym bulke wcina, a ja nie chce zeby sie zapychal. to juz dwa tygodnie takiego mizernego jedzenia. Bardzo mnie to wyczerpuje, kolejne podejscia z talerzem. Poza tym jest ok. Czy naprawde mam do np. dwa dni przetrzymac zeby zaczal jesc inne rzeczy niz bulki?? A wyraznie sie zlosci i pokazuje tam gdzie jest pieczywo wiec glodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak agnieszko w sumie racja troche w anglii troche w polsce i jeszcze gorzej:(moze jakbys ta prace znalazla to bys lepiej sie poczula. agnieszka albo przetrzymaj go z dzien dwa,albo jak pokaze,ze chce pieczywo to otworz i pokaz,ze nie ma(schowaj do innej szafki)i powiedz,ale jest to.zrob mu cos co bardzo lubi.nawet jak od razu nie bedzie chcial,to moze za godzinke mu sie zachce jak zglodnieje,u mnie tak nieraz jest,ze adas nie chce jesc obiadu,ale za jakis czas juz wola,ze glodny i chce obiad:)moze i u ciebie podziala. adas po swietach bedzie chodzil 2razy w tyg,do przedszola w srody i w czwartki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, napisalam do Ciebie maila :) Na forum wroce w niedziele. Nawet nie podczytalam jeszcze. Dobranoc. Slodkich snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- histerii samochodowej ciag dalszy wiec sie zastanawiam nad zmiana fotelika- poradzcie ktorej firmy jest najwygodniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bebe confort i Kuba uwielbia w nim jezdzic, Pewnie z tymjedzeniem troche przesadzam a to dlatego, ze wszystko do tej pory bylo prawie idealnie, jadl bardzo zdrowo, spal (i spi) swietnie, zero chorob,malo marudzenia etc, wiec pewnie to grzech ze narzekam ze akurat nie chce owsianki z jogurtem (najzdrowasza podobno na sniadanie) albo zje za malo kaszy czy soczewicy etc. wiadomo chcialbym zeby jadl zbilansowane posilki. najlepiejprzez cale zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag nie wiem jaki najwygodniejszy nawet nie pamietam z jakiej firmy kupowalismy bo to dawno ma po Adasiu jeszcze,a jemu kupilismy nowy jakis az do 36kg patrz zeby byl bezpieczny z tymi certyfikatami itp. dostalam z przedszkola Adasia album ze zdjeciami jak Adas pracuje w przedszkolu:) i opis jak sobie radzi itp.i mam tez krotko napisac pare rzeczy sa tam pytania min.czy jestem zadowolona i czego oczekuje nie wiem co napisac,martwie sie,ze nabazgrole cos niegramatycznie i bedzie siara:D reszty nie wiem musze sobie przetlumaczyc jeszcze niektore wyrazy:o nie wiem kiedy ja ten jezyk opanuje!!! Amelia wczoraj na obiad zjadla makaron i co?dzisiaj go wykupkala niestrawionego i marchewke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goooood Morning :D :D :D ja tylko na chwilke, wiec potem 'pogadamy', jak ktos raczy sie pojawic! :P z nowosci to tyle ze moja mama miala przyleciec wczoraj po Nadie i wracac z pon, ale wydygala i przebookowala bilet na niedziele :D poszlo o to ze 2 tyg temu w srode nadia sie3 rozchorowala, miala okrutnie meczacy kaszel.Dawalam jej paracetamol jak miala goraczke (2 razy) + syropy na kaszel i witaminy.stwierdzilam ze jak przez weekend nie bedzie lepiej to pojdziemy w pon do lekarza.w pon jak juz mi sie udalo dodzwonic do przychodni , to juz nie bylo mijesc, wiec zapisali nas na wtorek.No problem.Moja matka zrobila z tego taka afere...ze przeciez PODOBNO po to siedze w domu zeby sie dziecmi zajmowac a mi sie nie chce z BARDZO CHORYM dzieckiem isc do lekarza kiedy ono tak cierpi.i moze ja powinnam miec kaszel przez 2 dni to bym zobaczyla jakie to straszne.ze dziecko jest chore od zeszlego poniedzialku (taak?) i juz tyle czasu mi sie nie chce tylka ruszyc... ja jej: nie panikuj ona: nie olewaj ja: nie wtracaj sie potem nie mialam neta kilka dni.zadzwonila po 2 dniach zapytac jak sie ma Nadia.Powiedzialam ze lekarka pow ze ma wirusowa infekcje i nic nie pomoze oprocz inhalacji i bardzo wilgotnego powietrza.i tyle. pozniej z nia nie gadalam wogole i nagle na dzien przed planowanym przylotem ona sie 'rozchorowala i kupila bilet na niedziele'.no nie moge hehehehe.wiedzialam ze to sciema, postanowilismyja sprawdzic ;) wczoraj nie bylo jej na skypie wiec pisze esa czy czuje sie juz lepiej i czy moze wejsc na skypa.na co mama ze bedzie w domu poznym wieczorem :D :D myslalby kto, ze trezba sie naprawde zle czuc zeby tracic kilkaset zlotych na nowy bilet... :P ide bo mnie Lenny ciagnie za reke i jeczy 'chodź, move!) :) byda potem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Lomea gratuluje!!!well done kobitko :) 🌼 ja tez poprosze o fotki malenkiej Oli na olgags@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe loli Ty leniwa kobieto :P wyrodna matka z dzieckiem do lekarza nie chciała iśc hehe a tak poważnie to fajna ta twoja mama:)chciała uniknąć ewentualnych spięć jakby była u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ewentualnych, bo byly by na bank.chciala tylko skrocic czas trwania tej katorgi ;) i chwala jej za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×