Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

o kurcze frugo :( idziecie z elvisem do veta?sprobuj zadzwonic na RSPCA, jesli dostajesz housing benefit to dostaniesz od nich voucher na leczenie kota za darmo lub bardzo tanio (moze sie przydac, 2 lata temu zaplacilam ponad 200 funa za leczenie kota, ktory uciekl 2 tyg pozniej :O ) i nie martw sie, ja tez jem zupe pierwszego dnia, drugiego tez zjem ale bez entuzjazmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie lolli to masz ciekawie i wesolo z koteczkami i Lenoxem:) ten kierowca to strasznie niemily i porabany pisz skarge niech ma za swoje! frugo pamietam,ze moj psiak jakies zastrzyki mial na alergie(w polsce)mam nadzieje,ze koteczkowi cos pomoze bidulek! ja na swieta musze zrobic salatke gyros,bo jak tak pisalyscie to mi sie o niej przypomnialo,a robilam na roczek amelii i migiem zjedli,ze nawet nie podjadlam:( i moze jeszcze tunczyka pod pierzynka... musze moje primulki z ogrodka zabrac bo zapowiadali obnizenie temperatury!i snieg chociaz na necie jest,ze deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Witam i o zdrowie pytam:) Anecia zmienilam mleko i znowu ruszyla produkcja musztardy:), ku ogolnej radosci rodzicow:D, jak powiedzialam HV o zmianie mleka i ze jest musztarda to powiedziala -hmmmm no tak, to czasami dziala.... Myslalam ze ja pogryze:P. A i "tradzik niemowlecy" tez zniknal po zmianie.... ehhh. Onyx zdjecia poszly:) Bes zazdroszcze odwagi, z powrotem do Pl. Nam jej nadal brakuje, tym bardziej ze chcemy zalozyc wlasny interes, ktory bedzie powiazany z rodziacami mojego m.....A on z nimi nie gada, walnal na nich focha... zreszta ma racje. Od miesiaca nie wyslali nawet smsa z pytaniem czy u nas ok, nie widzieli malej nawet na zdjeciu.... Jedyna wnuczka i zero zainteresowania... Wogole czasami sa dziwni:( Lolli cos ci chcialam napisac i zapomnialam co:P Frugo zupa bleeeee, a odgrzewana zupa to juz wogole bbblllllleeeeeeee. Piszcie co robicie dobrego do jedzenia na Wielkanoc, u mnie Anecia tez bedzie gyrosowa:). Ale sie napisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy juz tu jestescie zgrana paczka ale jako nowa na forum napisze i odezwe sie otoz mieszkam w londynie od kilku lat mam syna 8 miesiecy, tak jak bes rozwazam powrut do kraju gdyz samotnosc mnie powala nie mam kolezanki z ktora moglabym wyjsc na spacer kawe wypic, sluzba zdrowia no coz bez sensu gadac aczkolwiek czasmi sa niezli:) no to moze chociarz na forum znajde kolezanki moje kolezanki powracal do polski:(co do jednej:( ech to by bylo na tyle do bes(mamnadizeje ze dobry nick)wierze co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomea :) ja robie gyrosa,tunczyka pod pierzynka ze 2ciasta,barszcz...i mysle wlasnie co jeszcze,wedliny beda lomea ciesze sie,ze pomogla zmiana mleka:) moja nadal ma biegunke dzisiaj juz czwarta kupa cholerka wlasnie mam ja na kolanach i czuje...ja jej nawet wczoraj czekolady dalam i nic,jadla marchewke gotowana i tez nie pomoglo:(czekam na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie kciuki dzisiaj plissss!!!jak wyjdzie to wam napisze:D ja czekam na tel.z przychodni a tu tel.wylaczony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mame zalotnika:) LIpa z ta samotnoscia prawda?? Ale pocieszajaca jest mysl, ze nie jest nas wiecej:). Wiec prosze pisac dziewczyny :D Chyba upieke mafinki, albo ciasto czekoladowe:).. hmmm ..wiem... Ciasto czekoladowe powlewam do foremek od mafinek:) Jestem genialna prawda??:) i strasznie rozgadana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia hmmm to chyba musiasz wlaczyc tel:P. Daj znac co tam u Amelci w brzuszku siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mamo zalotnika🌼 ooo wlasnie jakies babeczki lub babke moze upieke jeszcze! w sumie te swieta to dwa dni niedz.i pon.wiec nie trzeba duzo robic chyba starczy to co mam juz w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt ta samotnosc jest koszmarem:(:(czasmi czuje sie jak opuszczona przez wszytskich:(w moim przypadku jest tak ze maz pracuje nawet w weekendy wiec ja sama jak ta sieroota do prku na spacer:(do sklepu wszedzie sama:( ech szkoda gadac nawet aa tam rodzina znajomi i buzie byloby do kogo otworzyc ech a tu....nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomea wlaczylam:) jak bedzie ok to nie beda dzwonic,a znajac ich to pewnie bedzie;) mamo zalotnika ta samotnosc jest wkurzajaca,ale jak pomysle o polandzie i tym co tam przeszlam to....wole samotnosc;)zreszta jaka ja samotna 3ke dzieci mam;) :P jeny juz 12?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo zalotnika ja tez na poczatku mojego pieczenia tylko murzynka umialam,ale pozniej to juz wszyyyystko ilez to zrobic tak jak w przepisie pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni raz tego murzynka pieklam przed porodem i to sporo to jakis rok temu w takim razie prawie rok temu by mi wychodzilo no coz moze i sprubuje cos upiec ech ciekawe czy wyjdzie:)warto sprubowac no fakt w polsce nie bardzo jest po co byc chyba tylko dla rodziny i znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano 12:) Czas wcisnac kilka przyciskow, rozwiesiac pranie, obiad mam z wczoraj, a poza tym mam lenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie tym czy wyjdzie czy nie rob i nie mysl o tym!jak murzynek wyszedl to i inne wyjda latwa jest szarlotka sypana szklanka maki,szklanka cukru,szklanka kaszy manny,lyzeczka proszku do pieczenia wszystko dokladnie wymieszac i podzielic na 3czesci do blachy tortownicy 24cm ja pieke wsypac pierwsza czesc na to jablka(razem jablek tak z 1,5kg)druga czesc na to jablka i 3cia czesc i na ta 3cia pokroic cieniutko margaryne tak zeby przykryla wierzch i piec w 180 stopniach okolo 45minut.mozna wierzch posypac cukrem pudrem,a jablka cynamonem jak kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo zalotnika - zacznij piec i zobaczysz ze Ci wyjdzie:). Zreszta pytaj sie jakby co, zawsze ktos Ci pomoze. Ale by zjadla szarlotki:D mniam:D ale nie upieke, bo mam lenia:D hihihi. Moze jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia takiej szarlotki to ja nie jadlam:) musze upiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anecia
Anecia przeczytałam Twoj przepis na szarlotke sypana,chciałabym upiec to ciasto,tylko nie wiem co z tymi jabłkami zrobic.....napisz prosze ,nie wiem czy je zetrzec na tarce,czy ugotowac ? a cynamon to tak bezposrednio sie sypie na te jabłka? Dzieki Ps,pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki pisalam na szybko i zapomnialam jablka zetrzec na tarce,jak wolicie to mozna w kostke ,ale lepiej sie upieka jak na tarce chyba ze wiecie jakie sa tu jablka co sie dobrze upieka,i tak cynamon na jablka bezposrednio,mozna tez posypac cukrem.jablka ja daje te prazone(one sa w kostke krojone) ze sloika nieraz i tez pycha!a tak to royal gala sa slodsze! dobre tez jest kruche z owocami mozna dac jablka,albo sliwki wegierki pycha jest!moja mama je czesto piekla mam gdzies tez ten przepis i chyba na str.wielkie zarcie byl tez!ostatnio jak szukalam jakis nowych przepisow to sie na ten przepis nadzialam,zaraz poszukam i wkleje jak zdaze bo obiad misie gotuje,a jak nie to pozniej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co?jak zobaczylam ze do Anecia na pomaranczowo to sie wystraszylam,ze bledow narobilam i znowu ktos sie czepia:) nie moge znalezc teraz tego przepisu na necie sa inne :( pozniej z zeszytu wam przepisze jak chcecie tez szybkie i zawsze wychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama zalotnika- gdzie w londku mieszkasz? moze mieszkamy w okolicy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam na sw znajac zycie ewnie mieszkasz lata swietlne odemnie:)jak reszta ludzi wszscy kogo znam mieskzaja na polnocy ja no poludni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli możesz mi napisać jak to jest z tym bonem dokladnie,plissssss my byliśmy u weta już kilka razy,poszła już ponad stówa na samo leczenie,a efektów nie widać :O jeśli jest taka możliwośc to chętnie skorzystam Może byc na majla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamo zalotnika :) frugo-masz 1 nieodebrana wiadomosc.piiiiip :D co to mialam... moj malzonek tez ostatnio pracuje na nocki, a w dzien usiluje odsypiac ale z mizernym skutkiem :O pogoda jak widac 😡 a ja w przyszlym tygodniu jade do PL...mam mieszane uczucia heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnoe spr pogode na bbc.u nas do soboty pomiedzy lekkim a silnym deszczem :D :D a ja nie mam raincoveru! :D :D :D taaaak!!!! jeszczeeee!!!!!!!yhhh... herbsa?anyone? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, se wlaczylam horror i sama ogladam :classic_cool: poki swiatlo dzienne :P a potem m do pracy... a ja zasypiam z nadzieja ze pecherz mi w nocy nie peknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe lolli ja dzisiaj bilety na wakacje sprawdzalam,ale cena za nasza piatke mnie powalila i dam sobie spokoj narazie:)a twoj pobyt moze akurat sie uda skad wiesz?:) ja tez modle sie w nocy zeby mi pecherz nie pekl,a daniel ma to po mnie ostatnio slysze,ze ktos biega a to daniel do kibelka a ma z metr do niego pozapalal wszystkie mozliwe swiatla:p mezczyzna;) kurde a moj maz mial dzisiaj sprawdzic czy jest jakies miejsce do pracy dla mnie u nich i zapomnial ciolek!!!dobrze,ze jeszcze mi reds jeden zostal,jak jutro zapomni to powiedzialm mu ze nie wpuszcze go do domu i bedzie wracal sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mieszkam na wschodzie- stety niestety a gdzie dokladnie te twoje sw jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×