Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Borówka no to w sumie fajna praca :) ja też mam kotka :) czarnucha,persa :D a jak ma pchły to kup frontline,bardzo skuteczny,ja przy moich zwierzakach tylko tego używam i nigdy nie było problemu.Z młodym po lasach i łąkach szalejemy i żadnego kleszcza nie złapał,wcześniej przy labradorze też tego używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka, Arvena - gratulacje! Sorki ze nie pisze, nie mam czasu kompa wlaczyc, dostaje w tym Polandzie depresji :( Nie moge znalezc pracy i to mnie gryzie. Mam nawal gosci, od czasu jak wyjechal moj maz wszystkie ciotki mnie odwiedzaja, bo bidulka zostalam sama z dzieckiem i trzeba mi pomoc. No i pomoc to picie kawy :D Bedzie gorzej, zakladam osobny dzwonek do drzwi :D Buziole dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka Gratuluje !!!!! Oj!! Topic jakis slabiutki!!!!Kiedys to jednego dnia 3 strony byly pelne rozmów.No ale dobrze ze wogole sie trzyma i mozna czasem sobie wpasc do was na kawke:-) Frugo synusia masz bardzo ladnego choc nie widze do kogo podobny:-D:-D A u mnie znow zmiana planow bo moj malz dostal nastepna oferte pracy i juz nie jedziemy na Birmingham tylko na Hastings(20 mil od miejscowosci gdzie teraz jestesmy)Z jednej strony sie ciesze ze nie musimy sie przenosic az 200mil bo tutaj jest tylko 20mil a z drugiej jestem wsciekla bo tu moj malz ma kumpla z ktorym ja nie mam dobrego kontaktu bo zawsze chcial nam zwiazek rozwalic.Dluga historia!!!!! Pozdrawiam was kobietki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny :) Onyx Ty znowu jesteś w Polsce?nie no ja nie nadążam za Toba! powodzenia, Tobie Kamila też się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka bo za Onyx trudno nadążyć :) Kamila jak to do kogo podobny ?? do listonosza to pewne,bo tylko listonosz w naszej okolicy czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dziewczynki :D Wiecie co, pletwy mi opadaja raz za razem w tym moim kochanym Polandzie... Wczoraj byl elektryk, ale nie chcialo mu sie wieszac lampy, wiec stwierdzil, ze przyjdzie jeszcze raz... A moze ja go nie chce juz ogladac??? Parapety mam pomontowane krzywo, a jednego - w lazience - nie mam w ogole, bo... ma byc o dlugosci 98 cm. Przywiezli jeden 65 cm, wymienili ostatnio na 66 cm. Idzie ku lepszemu, nie? :P A co do nadazania, to ja sama za soba nie nadazam, wiec sie nie przejmujcie. Moze teraz Francja dla odmiany? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx z budowlańcami to tak już w Pl jest niestety,wszyscy narzekają a parapetem to jeszcze 2 wymiany i powinno się udać :) Francja powiadasz :) ulalaaa zazdraszczam I napisz koniecznie jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, nie czuje sie bo sie myje :P Dzieki ze pytasz :D Nie jest zle ale mogloby byc lepiej. JAk dziewczynki? Wymyslily juz te madre wracze co sie dzieje? Dzis przebojow z "fachowcami" ciag dalszy, normalnie zbieram materialy na ksiazke. Mam nadzieje, ze wyjdzie komedia :D A na dodatek mam tresowanego pajaka. Codziennie na niego poluje z odkurzaczem, sprzatam naprawde dokladnie. I co wieczor, kiedy klade sie spac, ten kolek czeka przy moim lozku. Nie lubi mnie, z wzajemnoscia, ale juz za pozno na odpalanie odkurzacza. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green surgery/nieplodnosc uk
dziewczyny, mam pytanie, czy ktoraz z Was moze korzystala z uslug pani ginekolog krystyny tajcham? doradzcie mi tez prosze gdzie sie udac w uk, gdy ma sie problem z zajsciem w ciaze? do GP i on wypisuje skierowanie dalej? czy jakas Familly Planning Clinik? czy wiecie jak wyglada tam taka wizyta i jak oni pomagaja? czy jest tam prawdziwy ginekolog??? bede bardzo wdzieczna za wszelkie informacje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green surgery
skuuls1 napisz prosze cos wiecej? jaki mialas problem? :) czy udalo ci sie z jej pomoca zajsc w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie byłam u pani Tajchman ale słyszałam na jej temat dobre opinie,korzystałam z gabinetu doktora Sambergera i byłam zadowolona,jednak moja wizyta nie była związana z problemem zajścia w ciążę. Mieszkam w małej wsi i u nas w Familli Planing jest ginekolog,nie wiem czy tak jest wszędzie,ale u nas jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green sur
family plannig clinic? o to super :) moge zatem sie wybrac i do GP i jednoczesnie do kliniki zapytac :) a gdzie ten lekarz u ktorego bylas przyjmuje? widzisz a ja o tajchamn srednie opinie czytalam ... a nikt ze znajomych nie byl, wiec nie wiem a czy wiesz, ze komus sie pomogla zaciazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jak zapytasz w gp to ci powiedza gdzie mozesz sie udac żeby ktoś ci pomógł,ale pewniew familly planing ja chodziłam do pani tajhman jak już byłam w ciązy więc nie pomagała mi zaciązyć,wydała mi sie bardzo sympatyczna babka,ona mnie tylko kontrolowała raz w miesiacu czy ciaza przebiega prawidłowo bo wymiotowałam 9 miesiecy;/ nie wiedzialam ze ona sie zajmuje tez pomaganiem zajscia w ciaze?w kulturze chyba jest jakies ogłoszenie kliniki zajmujacej sie bezpłodnoscia,jak znajde to dam namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie słyszałam o takich przypadkach,ale ja mieszkam daleko od Londynu i moi znajomi po prostu nie korzystają z usług londyńskich lekarzy.Doktor Michał Samberger przyjmuje w HALE CLINIC, 7 Park Crescent London W1B 1PF. A mogę Cię zapytać jak długo starasz się zajść w ciążę i czy to ma być Twoje pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dopisuję się. imię dziecka i płec nieznana bo dopiero 3 tydzień za mną(przynajmniej tak mi pokazał CLEARBLUE) mam nadzieję że przyjmiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green sur
dziewczyny, ja sie staram dopiero od maja ale jak tylko zaczelam sie starac to mi sie pojawily plamienia w drugiej fazie cyklu w lipcu poszlam wlasnie do polskiej kliniki, dostalam progesteron do brania od 16 dnia cyklu niestety plamienia sie nadal w lipcu pojawily, wiem ze na razie jeden cykl stosowalam Luteine ale jak poszlam na wizyte kontrolna to mialam wrazenie ze mnie troche zignorowala, i zupelnie na luzie potraktowala "nic sie nie edzieje, organizm sie reguluje" mam sie nie martwic ale jak sie nie martwic, jak z niskim progesteronem nie zajde w ciaze! nie podobalo mi sie rowniez to ze nie wyslala mnie na zbadanie hormonow, skad ten niski progesteron mam, bo przeciez wysoka prolaktyna hamuje wydzielanie progesteronu, dlaczego nie chce mi sprawdzic prolaktyny? powiedziala mi ze w cize zajde, mam sie nie martwic, odstresowac bo ona wie co robi, mam jej zaufac. ale jak mam jej zaufac jak zostawilam u nieh juz 200 funtow a wychodze zupelnie zdzrorientowana od niej? i nie widze zadnej poprawy ? a jak zasypuje ja pytaniami to sie z lekka oburza, ze jej nie ufam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo, ja po wizycie u Sambergera bylam baardzo zawiedziona....stwierdzilam ze do polskiego lekarza w uk juz nie pójdę, bo wyglada na to ze wielu jest tam tylko dla pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Arvena--gratuluje fruga jak corcia :)a ja wpadlam zdac raport co i jak z nami dalej w pl siedzimy i zdjae raport Maks siedzi jak sie go posadzi pelza, kleka, sam staje na czworacvzki obraca sie na boki wierci jak owsik i oby tak dalej, gozej ze mna ale to inna bajka:( Zatem caluje Was wszstkie i te nowe i stare:P:P::P:P I zmykam bo na nic czasu nie mam A co dr tajchman to ja chodzilam w ciazy i hmm no coz mieszane uczucia niby zadoowlona ale ..jakies lae by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Borówka ile ludzi tyle opinii mnie Samberger Bardzo pomógł,śmiało mogę powiedzieć,że gdyby nie on to Hani mogło by nie być.Mieszkam daleko od Londynu i byłam u niego tylko raz,ale potem przysyłał mi pocztą recepty do domu zupełnie za darmo,była to propozycja lekarza i padło to przez telefon jakieś 3 tygodnie po wizycie,więc nawet nie można mu zarzucić,że wkalkulował sobie to w koszt wizyty.A co do tego,że te gabinety/przychodnie działają głównie dla kasy to się zgodzę,my byliśmy w tym tygodniu w zielonej przychodni w Manchesterze bo w szpitalu idzie to wszystko wolno,niestety w tej przychodni też nic konkretnego sie nie dowiedzieliśmy,a wrażenia - wyleczymy wszystkich i ze wszystkiego tylko przychodzcie z walizką pieniędzy.Jestem lżejsza o ponad 500 fuli i wiem tylko tyle,że usg wyszło ok i że musimy znowu przyjechać na wizytę :O A mała dalej z biegunką,bordową pupką i wagą kogucią .Właśnie stuknęło jej 18 miesięcy i nie zdążyła jeszcze potroić wagi urodzeniowej :( normalnie dzieci robią to w rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, ale mnie zmartwilas. Kurde, co sie dzieje??? Bordowa pupa to moze byc od tej biegunki, ale co do jasnej niewyszytej moze byc przyczyna??? Chcialabym ci jakos pomoc... Maksio jest ostatnio baaardzo grzeczny. Za bardzo. Pytam sie go dzisiaj, czy mi pozwoli posprzatac. Powiedzialam, ze juz musze, ze brudno itd, a on mi pomoze, jak bedzie sie grzecznie bawil. No to poszedl sie bawic i zapadla cisza. Taaaak, TEN rodzaj ciszy. Dzis to bylo wspinanie sie po meblach, wykladzinach, paczkach itd. Ryje juz nosem, jak tylko zaczynam cos robic, to moj synek cichutko zajmuje sie niedozwolonymi rzeczami... Tesknie do czasow, kiedy byl malutki :D Podobno juz w poniedzialek maja dostarczyc i zamontowac parapet. Nie uwierze poki nie zobacze. I nie zmierze oczywiscie ;) Przyszedl facet do kafelkow w kuchni. Powiedzialam, ze ze wzgledow finansowych powinien sie skupic na podlodze, scian nie tykajac. Porozgladal sie rowniez po lazience mimo moich ostrzezen i popytal troszke. Kiedy doszlismy do zrywanego przeze mnie parkietu, opuscil mi cene kafelkowania o polowe. Myslicie, ze biore na litosc? Kurde, ja juz bym poszla do pracy, nie moge w domu usiedziec, stad te meskie zajecia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx bordowa pupa jest efektem ciągłych biegunek,a co jest przyczyną biegunki nikt na razie nie wie :O W szpitalu komplet wyników będzie za jakiś miesiąc,czyli 6-7 tygodni od pobrania,a w zielonej przychodni maja być ponoć szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green surgery ty byłas juz u pani tajchman czy dopiero sie wyierasz? w sumie moja znajoma jak chciala zajsc w caze i miala problemy to lekarz powiedzial ze ma rok jezeli po roku sie nie uda to wtedy dopero badania mozna zrobic a bralas wczesniej tabletki antykoncepcyjne?moze to jest przyczyna?ja po 6-7 miesiacach zaszłam w ciąże więc głowa do góry,nie denerwuj sie bo to w niczym nie pomoze:) frugo to też Cie naciagneli,biedna Hania,zdrówka życze:) onyx powinnas yc z siebie dumna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko jak mialo wirusa jakiegos to wymiotowało i biegunka,ale nie aż tyle czasu,tydzien chyba to trwało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam zapisać,że Hania też mi tak pomaga :) nauczyła się wchodzić na komodę!!! siada sobie na niej i macha nogami,a jak jej się znudzi to krzyczy bo zejść nie potrafi.Zmieniliśmy jej łóżko na takie normalne tylko z taką drabinką żeby nie spadła,wypija kaszkę na dobranoc i wychodzi się pobawić :) do wczoraj było ok bo pobawiła się w pokoiku i wracała do łóżka spać,ale dziś rano nauczyła się otwierać drzwi z klamki i wychodzi z pokoju :) normalnie szok,a taka tyci tycia była dopiero :) najgorsze jest to,że czasami jej się udaje otworzyć bramkę na schody,a wtedy sobie po nich schodzi i idzie do kuchni pomyszkować w szafkach,albo wychodzi sobie na ogród :) dobrze,że to z tej strony gdzie mamy wysoki płot i dużą,wysoką bramę zamykaną na zamek,która zawsze ze względu na synusia zamykamy :) takie zdolne mam dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuls u nas problem jest bardziej złożony bo mala ma już bardzo długo biegunkę,w dodatku,te same produkty raz ją prowokują a raz nie :O ( boszzzzz jak mi tu brakuje emtotów) Green sur myślę,że powinnaś troche wyluzować :) wiem,że łatwo się pisze,ale taka prawda :) Ja też miałam problemy z zajściem w pierwszą ciążę i lek w Pl powiedziała mi dokładnie to samo co dziewczyny piszą wyżej - rok starań dopiero leczenie,nerwy,stres i parcie na przysłowiowe szkło nic nie dadzą.Ja zaszłam w ciąże(pierwszą) jak całkowicie odpuściłam,powiedziałam sobie,że jak ma byc to będzie a jak nie to trudno,w zasadzie myślałam już,że nie zajdę i wmawiałam sobie,że przecież wcale nie chcę dzieci :) pomogło zaszłam za 2 miesiące.Mialam w Pl super lekarza i zawsze mi powtarzał,że nastawienie psychiczne jest bardzo ważne,a dążenie do celu po trupach w tej konkretnej sytuacji i zazwyczaj przy pierwszym dziecku nie daje takiego efektu jakiego się spodziewamy.\ no to wzorem Onyx machnęłam 3 posty i teraz se ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green surgery
dziewczyny ja u niej bylam juz dwa razy pierwszy raz bo plamienia mi sie pojawily - juz od kilku cykli, wiec stwierdzilam ze skoro sie staramy to cos trzeba z tym zrobic dostalam od niej luteine, ale pplamienia znowu sie pojawily bylam u niej na kolejnej kosultacji, mowilam ze mam plamienia ale ona wyskoczyla, ze to nic, ze to minie, ze organizm sie regeneruje itd i mam dalej luteine brac od razu mnie polozyla na fotelu i usg zrobila - okazalo sie ze mam sliczny 18mm pecherzyk gotowy do pekniecia z jednej strony sie ucieszylam ze pokazal sie pecherzyk bo jak bylam u niej po raz pierwszy w tym samym czasie w cyklu to pecherzyka nie bylo... ale z drugiej strony nie wiem czemu nie dochodzila skad dalej te plamienia, czemu ten progesteron niski, jak niski itd... no bo co jak mi prolaktyna blokuje progesteron? wiec ja naprawde nie panikuje ze w ciaze nie moge zajsc martwia mnie te plamienia - chcialabym wiedziec jak niski mam progesteron i czy go pralaktyna za wysoka nie blokuje tego progesteronu... o to mi chodzi ale cale szcsecie za miesiac bede w polsce to sie czegos wiecej dowiem, i zbadam te hormony... ale jak sie okaze ze prolaktyne sie bada w tak wczesnych dniach cyklu to lipa :( co do pigulek to bralam je bardzo dlugo z przerwami, w kiedzyczasie plastry.. ale generalnie pigulki nie biore od marca 2009, ale staray sie od maja 2010. wiec jak pozbede sie tych plamien to na pewno wyluzje :) bo wkurzaja mnie na maksa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana frugo martwi mnie to co piszesz bardzo cie prosze jesli masz jeszcze jakas wiare zabierz ja do pani doktor Czyżowskiej ona przyjmuje w londynie ale nie tylko http://www.polskaprzychodnia.co.uk/lekarz.php?id=2 Nie robie reklamy ale z serca zanm Ja ta lekarka pracowala w Krakowie w szpitalu dzieciecym imŚ Ludwika na ul.Strzeleckiej, wyjechala z wielka starta dla dzieci, mnie pomogla bardzo pacjentowe ma coniemiara i naprawde czasmi podobno bywa oschal i niesympatyczna na wizycie ja tego nie doznalam, nigdy jest cudownym lekarzem z wielka wiedza ja masz mozliwosc to jedz a co do zielonej przychodni to oni maja marnych lekarzy(tak szczerze)_ To jest jedyna lekarka ktora ma takie opinie wejdz i sprawdz na opinie o lekarzach ja uwazam ze to jeden z najlepszych lekarzy jaki chodzi po siwecie:)Znam i wiem o niej wiele dobrego mnie pomogla, leczyla dzieci mojej przyjaciolki w krakowie i jest naprawde ok! Jedz moze ona pomoze:) Terzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green surgery to pewnie przez tabletki antykoncepcyjne masz plamienia,jezeli długo brałąs tabletki to pewnie dlatego masz problem zajsc w ciaze.ja nie brałam w ogole tabletek i po 6 miesiacach zaszłam dopiero,a znalazłam w londynie klinike co bada nasienie,to nie wiem czy cie ratuje to? oj frugo ale z tej hani agregacik:P chyba bym zamontowała zamek w drzwiach i na klucz zamykała szkodnika hehe faktycznie u was długo to trwa moze te badania wkoncu cos wyjasnia,3 mam kciuki zeb szybciutko sie cos wyjasnilo:) onyx uczysz maxia siusiu do nocnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×