Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Onyx jak ci sie wczoraj Niemcy podobali ?? u nas całą noc padało,a teraz wychodzi słoneczko więc może i spacerek będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, Frugo, ze mi sie podobali? Taki Podolski na przyklad, albo Mirek Klose :P Dzieki za podpowiedz odnosnie plam. Chyba zainwestuje w jakies takie praniowe czary-mary, bo kurde drugie nowe body zostalo "ochrzczone" od dolu, co sie Maksowi od dziecinstwa nie zdarzylo, a na trzecie przed chwila kapnal sobie kropelka kawy z mojego kubka, bo chcial sprawdzic, czy juz na pewno nic nie ma. Wiecej nowych bodow nie mamy wiec na jakis czas chyba mam spokoj :D Dzis dostalam od Maksia pierwszy wlasnorecznie przez niego uzrywany buiecik kwiatkow :D Wzruszylam sie ogromnie, musze zrobic zdjcie i to szybko, stokrotki maja krotkie zycie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam to jakies chinskie przyslowie:) dobre:) onyx-a to wpanialy prezencik dla mamusi:) lilowa-nici z sernika a caly czas siedzi mi w glowie:)nie mam czasu narazie:)zobaczymy w przyszly weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Adasko spi a ja szukam w necie inspiracji i pomysłów, czyli co zrobic by nie rozstawac sie z tym malym szczygielkiem na cale dnie a jednoczesnie dorobic troszke! Coraz bardziej mnie to meczy... zegar tyka.We wrzesniu powinnam wrocic do pracy...moze sprobuje swoich sil w szkolnictwie? Onyx🌼 jesli chodzi o te odplamiacze to u mnie bardziej sprawdzaja sie takie ,, wyspecjalizowane'' do oleju, owoców itd... takie do wszystkiego nie wzbudzaja mojego zaufania.Poza tym plamy po owocach najlepiej zaraz solą zasypac, mozna tez bezposrednio na plame lac wrzatek. Rozkladam taki ciuszek na miseczce, naciagam... i malym strumyczkiem leje goraca wode na plamisko... z reguly schodzi, a jak nie pomoze to jeszcze odplamiaczem traktuje ;) Ktos sie przylaczy? Kawusia? Tosty? Pogaduchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek🌻witam was wszytskie:)🖐️ No to na poczatek Maksik obraca sie na boki!!:D:D:D:D:D:D:D❤️, malo tego jak go postawie w pozycji do raczkowania to tak zapycha do przodu tylko mu trzeba tyleczek z brzuszkiem trzymac:D:D:Dbo tego sadełka same łapki nie poniosa:)jest taki kochany ze szok w koncu go zjem:P Co do plam moja panie to ja je traktuje albo ace do kolorow albo vanisch chyba, ze jest to wino to sola:) U mnie jakos leci ciezko i smutno mi \bez meza:(chcialam leciec na tydzien chocby do niego ale ceny biletow mnie zabijaja:(i uniemozliwiaja to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zalotnika świetnie,że mały robi takie postępy,w takim tempie to za 3 miesiące będziecie wracać na stałe do taty :) a tak serio to ktoś okreslił jak długo może trwać wyprowadzenie małego na prostą ? lub jak długo Ty zamierzasz zostać w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam cwiczyc... padam... od kilku dni biore sie ostro za moje dupsko... rano cwicze, wieczorem gdy Adas spiocha juz slodziutko w lozeczku, ja pokonuje kilometry po okolicy na rowerze... w srode chodzimy na basen... niby zajecia dla bobasow... ale mam wrazenie, ze to ja wychodze z wody znacznie bardziej wymeczona niz nasze Bobo... no moze wreszcie cos ruszy... ciagle nie moge pozbyc sie kilku kg po ciazy... apetyt mnie dobija przy karmieniu- moglabym zjesc konia z kopytami!! Adas obok fajnie sie czolga....mozna z niego boki zrywac... wyglada jak dzdzownica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam to juz zrobic wczesniej, ale z glowy mi wylecialo: Przepis na salatke z kus- kus: 2 szklanki kaszki kus-kus-zalac wrzatkiem-w garnku-na cm ponad powierzchnie, posolic lekko, dodac lyzke masla, wymieszac energicznie-przykryc i odstawic na 5 minut do napecznienia po napecznieniu porzadnie wymieszac kus kus by byl sypki pokroic i dodac do kus-kusa: 3 srednie pomidory 2 male (najlepiej arabskie ogorki w skorkach) 1 czerwona papryka (lub pol czerwonej, pol zielonej) posiekac natke pietruszki posiekac kilka listkow swiezej miety (to ona daje nietypowy, fajny smak) dorzucic spora garsc orzeszkow nerkowych pol szklanki namoczonych wczesniej we wrzatku-by zmiekly-rodzynek (mozna dodac wiecej, bedzie slodszy) sol i pieprz do smaku i istotne-oliwa z oliwek-podczas mieszania-dodaje oliwe-wtedy kus-kus nabiera lekkosci i nie jest bardzo suchy-leje ja z butelki jak mieszam, wiec nie wiem ile-ale kilka lyzek...na oko Koniec Smacznosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie smacznie zrobilo... :D W telewizji jakis meczowy gniot, Nowa Zelandia znacznie lepsza jest w rugby niz w noge :D :D :D Mamo zalotnika - gratulacje! 🌼 Dla calej rodziny oczywiscie - dla Maksia za ciezka prace, dla Mamy za wytrwalosc i milosc, dla Taty za wyrzeczenia... :) Bylismy dzis cala rodzina umyc auto w ramach rozrywki. Po powrocie do domu Maksio zazadal sciery i wypucowal swoje dwa ulubione autka. Pozniej zaczal sie domagac odpalenia odkurzacza :D I kto powiedzial, ze wystarczy dzieciom dawac dobry przyklad... :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... Lilowa, przypomnij mi prosze, czy karmisz piersia? Bo ja po odstawieniu Maksa dopiero zaczelam chudnac, ogolnie od tamtego czasu jestem lzejsza az o 8 kg, niestety, glownie w rekach i nogach pocieialam, biust i brzuch ciagle takie nie-moje... Moze jakas wakacyjna dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmie, karmie... i pewnie to jeszcze troche potrwa bo nasz Syn stanowczo odmawia przyjmowania mleka modyfikowanego... a juz mialam nadzieje, ze jak skonczy 6 miesiecy to zatankuje go i pospi dłuzej niz te swoje 3 godzinki... Mowisz, ze jest wiec dla mnie nadzieja na zrzucenie tych kiloskow po cycowaniu? Niby mowi sie, ze jak sie karmi to czlowiek chudnie... tylko jak tu chudnac jak mam taki apetyt? A na rozsadna dietke skusze sie z przyjemnoscia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa, tak ze zdjec to ty chudzinka jestes, z czego ty chcesz chudnac? :D Poki karmisz to nie mozesz dietkowac, tylko odstaw slodycze, to nie zaszkodzi. I smazone. I uwazaj, zeby po "treningu" nie zjesc dwa razy wiecej, niz normlanie, tak sie utuczyla moja kolezanka, ale ona jedzeniem sie nagradzala ze to, ze pocwiczyla, niestety! Maks z uporem maniaka mowi "da" zamiast "tak". Geny czy co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx! jaka chudzinka? Ja 70 kilogramow targam na sobie! No a jesli chodzi o te slodycze... to z nimi najwiekszy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne jest to, ze niby tych kilogramow na mnie nie widac az tak bardzo...np malz nie wierzyl poki nie zobaczyl na wadze ;) Moze jakies kosci mi sie ciezkie zrobily. Albo te moje cycochy tyle waza ;) tak... tak... tak sobie wmawiam a fałdziocha na brzuchu az sie wylewa. Adas zasnal grzecznie... a ja zaraz bede kombinowac co by tu dobrego na obiad zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻no dziewczyny wyglada to tak :) lilowa---dieta ci teraz nie wskazana ja dzis wrucilam od ginekologa dostalam bromergon na zatrzymanie lakacji, bo mleko wciaz w piersiach jest a dotego zaczelam tyc:(mimo ze prawie nie jem:(i lekarka powiedziala ze powinno pomuc no sprawdzimy:) frugo onyx lilowa dzieki za wsparcie wielkie:)puki co lekarka powiedziala ze intensywna rehabilitacja od 6 miesiecy do roku, a jesli nie dolozymy finansow i nie wyklozymy kasy na to intensywne rehabilitowanie no to nawet do dwoch lat, aczkowleik on sie na tych kolanach zaczyna coraz dluzej utrzymywac i rehabilitantka az jej szczeka opadla dzis:D Maz teskni ja tez najgorsze jest to ze maz nie moze ogladac tego wszytskiego i uczestniczyc w tym wszytskim wraz ze mna:(ale musismy dac rade. Choc wrucil problem z jedzeniem od nowa nie chce jesc nic poza mlekiem:((rece opadaja mi do kolan:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mama zalotnika-wspaniale,ze wszystko idzie do przodu z malym,oby tak dalej,trzymam kciuki:) lilowa-ty tylko smaka robisz:) co zajrze to mi slinka cieknie a czasu nie mam na pichcenie:) kilogramy,kilogramy,biusty,biusty......cieszcie sie ze macie na co biustonosze zakladac:) ja po drugim polrocznym karmieniu(tylko tyle dalo rade) jestem plaska jak deska:(:(:(:( a jak czytam to wszystko o tych "biustach matek karmiacych" to az mi sie na placz zbiera....buuuuuu onyx-widze,ze tu "porzadniacha rosnie"....wymyje,odkurzy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, ty wiesz, jak ciezko z takimi cycami podbiec do autobusu albo chociazby za znikajacym w oddali potomkiem? Zawsze mialam maly biust i bylo faaaajnie, teraz mam wiekszy i coraz bardziej odczuwajacy grawitacje... A moze babeczki sprobujemy masazu? Podobno dziala... Co wy na to? Podobno najlepiej jak masuje maz/partner/chlopak/ostatnia podrywka (niepotrzebne skreslic). Hm... To ja sie wstydze. Ale sama moge sprobowac. A idzie to tak: najlepiej polozyc sie na plecach, masowac jedna albo obie piersi naraz. Nie naciagac zbytnio skory. Kierunek: od pachy w gore, przez srodek klatki w dol. 300 "kolek". To co, probujemy? Co do kilogramow to mi ginekolog dal slowo honoru, ze jak przestane jesc slodycze i odstawie dziecko (no i poczekam z miesiac) to schudne ok. 5 kg, bo jesli waga sie zatrzymuje, to znaczy, ze prawdopodobnie jest to "asekuracyjne" 5kg, taka mala nadwaga, ktora sie utrzymuje wlasnie z powodu karmienia. No mi ciezko bez slodyczy, ale widze efekty. Nigdy nie jadlam bialego pieczywa tak na codzien, no i wedlin - bo sa dla mnie za slone. No a ostatnio owoce zastapilam warzywami, bo za slodko mi bylo jakos, ale tez nie wiem, czy to nie jest z powodu zlego samopoczucia. Lilowa, a te 70 kg na jaki wzrost? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... Wiedzialam ze o czyms tu jeszcze... Lilowa, jak chcesz i jak czujesz, ze to juz czas, to mozesz pomalu sie szykowac do odstawiania malego w nocy. Dziewczyny tak robily i mialy spokojne nocki. Ja niestety pozno sie na to zdecydowalam i karmienie nocne zlikwidowalam na koncu, co bylo glupie. Pogadaj z HV, bo takie wstawanie w nocy czlowieka dobija :D Nie to co ja teraz - MAksio spi a ja zamiast tez sie wyspac to klikam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam... Rano spacer na basen... potem godzinka plywania z Adasiem... 4 godziny na zakupach... znowu prawie godzinny spacer do domu...zrobilam obiad,ogarnelam w kuchni, Adas wykapany... karmie go wlasnie. Zaraz tez padnie. ale nam dzien szybko zlecial... Onyx- te moje 70 kg jest na 175 wzrostu.Duza dziewczynka ze mnie ;) Masaze... mhm z checia...ale 300 kółek powiadasz? A propos biustow.. znacie jakies fajne preparaty, ktorymi moge raczyc sie karmiac piersia tzn cos co nie zaszkodzi Adasiowi?... cos ujedrniajacego, co sprawi ze moj nowy nabytek nie oklapnie po karmieniu... ( nowy nabytek, bo zawsze mialam miseczke B, dzis kupilam sobie staniczek w rozmiarze D) :) :) Onyx🌼 co masz na mysli piszac o odstawieniu Adasia w nocy? Z checia, zwlaszcza ze na noc pije juz kaszke- nawet sie do nich przekonał- koniecznie Bobovita Dobry sen- tylko na te sie zgadza. ;) Tak czy inaczej, podawanie Adasiowi kaszki na noc nie wydluzyło jego czasu spania... budzi sie po 3 godzinkach i nic nie jest w stanie go uciszyc- zada cycka wiec go dostaje. Rozmawialam z HV na ten temat, ale ona skwitowala to ze skoro ma taki apetyt to trzeba sie do tego dostosowac i ze za jakis czas pewnie bedzie lepiej spal... czekam wiec na ten czas. Moze za wczesnie na rezultaty... Kaszke na noc stosujemy dopiero od 9 czerwca- czyli daty kiedy skonczyl pol roczku.Jakis miesiac temu zaczelam podawac mu kaszki z glutenem... ale te w ciagu dnia jadł łyzeczka. Bede wdzieczna za rady... nie narzekam bo mam czas na niedosypianie noca- jestem przeciez na macierzynskim...martwi mnie jednak co bedzie, jesli jedynym rozwiazaniem okaze sie powrot do pracy we wrzesniu. Pracuje w finansach... nie moge sobie pozwolic na takie niedosypianie. No, a jak Wam dzien minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) onyx-300 kolek? jak maja mi cycki urosnac przez te masaze;) to zrobie i 1000:) lilowa-no ja niestety ze wzgledow braku "posiadania" nic nie doradze ujedrniajacego:(.... u nas piekny dzien wreszcie cieplo..... Synek mial wczoraj caly dzien goraczke prawie 39 stopni,z nosa sie lalo, oczka zalzawione, przeziebienie od tatusia oczywiscie zalapane(ktory ubiera sie bardzo"adekwatnie" do pogody-az szlag mnie z nim trafia).....ale dzisiaj juz lepiej spadlo do 37.5 wiec jeszcze poczekam .....ale zwawy jest to mam nadzieje ze bedzie ok:) wybieram sie do ogrodka pokopiemy w piaskownicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Cos chyba nie bede wyprobowywac tego pomyslu z masazami - wczoraj zrobilam 30 kolek i rece mi odpadly. Slaba jestem bardzo, wiem, ale zeby az tak... :( Miki, duzo dzrowia, chlopakow zahartuj jak juz wyzdrowieja :D Lilowa - jak HV radzi poczekac to poczekaj z tym odstawianiem w nocy. Maks mial prawie 1,5 roku kiedy przestal sie budzic w nocy na jedzenie i uwazam, ze to za pozno. Jeden z wielu bledow rodzicielskich, ktore popelnilam :P Musze, po prostu musze znalezc sobie jakas prace, calkiem juz zardzewialam. Frugo - jak dziewczynki? Mamo zalotnika - co u Was! Hm... moze kawke? Chyba cisnienie spada... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️witam Dziewczyny duzo zdrowai i szybko sie kurowac:) plaga jakas Maks wcfzoraj 38,4 no wiec korzystajac z okazji zabralam go do momojej pediatry ktora mnie leczyla jeszcze, obejrzala stwierdzil ze na biednego wczesniaka nie wyglada chory nie jest moze zeby ,,,i ttuuuu problem mianowice Maks zebali zadnych nie ma a tu bach opuchniete tylnie dziaslo dziecko goracvzkuje i marudzi jak diabli:(ze szkoda dla mojej psychiki:PTuli ise , zaczwile placze i krzyczy, leparka zbarania jak to tylne mu ida jak przodu nie ma? Suma sumarum jutro idziemy do dentysty aby fachowo obejrzala bo dziaslo bardzo spuchniete i moze to jkais stan zaplany , a nie zeby:( ech tragedia ale nie jest zle damy rady:) aaa 6 lipca lecimy do taty na dwa tygodnie:):D:D:D:D:D:D:D:D!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zalotnika - fajnie ze lecicie! To sie chyba rozminiemy w Polandzie... Duzo zdrowia Maksiowi! Oby to byly zeby i oby go nie meczyly zbytnio! No, kobitki, przyznac sie, jak tam biusty? Ja nie mam sily w rekach, powaznie :( Ale jak napiszecie, ze ujedzrnia to jakos sie przelamie i porposze meza o pomoc... :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Maksio padl jak zabity, nie wie, moze tez jest wrazliwy na pogode - za oknem sie chmurzy i kawka by sie przydala... A ja sie staram z kawami ograniczac bo mi sie skonczyl magnez :D Mialam wam napisac i zapomnialam - kupilismy Maksowi ostatnio na carboocie klocki lego duplo (takie wieksze) i byl to strzal w dziesiatke (no, jak duplo to w dwudziestke ;) ). Trzeba mu dokupic jakies no i wyciagnac z piwnicy normalne lego i pomalu go przyuczac. Ale dzis odniosl kontuzje, wyglupial sie i uderzyl glowa w te klocki, poukladane w wysoki "budynek" no i ma porzadna ryse z tylu glowy. A Niemcy graja z Serbia... :P Wieczorem Anglia, to tez trzeba poogladac, srodkowy mecz sobie odpuszcze. bo Mundial Mundialem, ale za robote tez sie trzeba kiedys wziac :D :D :D Buziole dla Was!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx no wiesz co ?? jak mogłaś sobie środkowy odpuścić ?? było na co popatrzeć :) a Anglię też trzeba pooglądać :) A dziewczynki dziękuję dobrze :) Ola spoko w środę miała szczepienie,a Hania na szczęście coraz lepiej :) lece do garów bo jutro maja być knedle z truskawkami na obiad to by trzeba było dziś ziemniaczki ugotować,a i sałatkę obiecałam domownikom :) to jeszcze napiszę,że byłam dziś z synciem na szczepieniu i waży już nasz konik prawie 16 kg a ma 3 miechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do reklamy tv poszukuję mam , rodzin, które wyemigrowały z Polski i wychowują dzieci za granicą (dzieci w wieku pow 6 roku życia), Przewidujemy wysokie wynagrodzenie za udział w reklamie, realizujemy zdjęcia próbne w miejscu zamieszkania rodziny (nie ma potrzeby przyjazdu do Polski na casting), Zapraszam mamy w wieku 28-40 lat , które nie boją się kamery do przesyłania zgłoszeń zawierających zdjęcia (mama + dzieci/dziecko), kilka słów o sobie oraz numer kontaktowy pod adres : filmpros@wp.pl Poszukuję 10ciu mam z dziećmi, Z góry dziękuję za pomoc Serdecznie pozdrawiamy RUBIKON MEDIA GROUP +48796554156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) kurna.....tyle sie opisalam i zniknelo!!!!!!!!!!!! jak ? fucking shit...... mama zalotnika-dobrze,ze lecicie i oby z malym dalej bylo ok.A jak dentysta?wiadomo cos? frugo-chwila zawachania z mojej strony jak czytalam Twoj wpis-16 kg/3 miesiace??????? i dopiero mi zaswiatalo,ze ty masz psa:):):) onyx-ja na pytanie nie odpowiadam....najwyzej posladki moge ujedrnic:)a co do tych biegow do autobusu....to bardzo chcialabym doswiadczyc uczucia gdzie biust mi po prostu skacze w drodze:) U nas przeziebienie wszystkich zabralo.Wczoraj Liliana miala goroczke cala noc 38 z groszami spala 2 h wraz ze mna.Dzis juz wszystcy na standardowej temperaturze.......Ja mialam 35.6 o ile to wogole mozliwe.....ale kupilam specjalnie nowy termometr i pokazywal to samo!!!!Marcel juz czuje sie dobrze...mi tylko gardlo zostalo do wykurowania i mam nadzieje ze to koniec....odpukac lilowa-ja znow marze o Twoim srniku-musze sie zebrac pogoda niecxiekawa chyba tylko zakupy nam zostaly do wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×